Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tantra és tao a szexben

Torolt_felhasznalo_149895
Torolt_felhasznalo_149895
Létrehozva: 2005. február 4. 13:51
Sziasztok! Nos, én elég sok irodalommal rendelkezek a keleti kultúrák szexuális szokásairól (indiai, kínai, stb...). Nagyon vonz ez a téma. És kíváncsi lennék, h milyen tapasztalatai vannak azoknak, akik ezek szerint élik a szexuálsi életüket. Pl.: most hutottam hozzá egy tao-s könyvhöz, amiben elég érdekes dolgokat olvastam.
Szóval szeretnék ilyen témából tapasztalatokat olvasni ezen a fórumon:)))

Különösen azért szeretem ezeket a könyveket és felfogásokat, mert mindent természetesként kezelnek...MINDENT!
  1. Torolt_felhasznalo_961237
    Torolt_felhasznalo_961237
    2006. február 12. 00:54156.

    szioka hölgyeim!

    Olyan pasit kell keresni" aki nem siet ."pl,úgy szeretek elmenni , ha előttem legalább 2*3 szor Ő elmegy. Légy nyugodt ,kívánatos(fontos), gyertya,halk zene ,relax,zene,maszír,és aztán a szex.Ezt egy férfinak nehéz elmondani ehez fel kel nőnie,bellülről kel hogy jöjön!De probáljátok meg rávezetni kényeztessétek hosszan,aztán fordítva,mindjárt kiderül,hogy mi a fontos neki,(de ne a golyók körül nehogy lemaradjatok).Én imádom ha nem férünknk bele a másfél órába.Sok sikert,és kitartást!

    hrobert70@tvn.hu kérdezhettek,ha tudok segítek!

                                           Róbert                           

    előzmény:
    bringuli (10)
    2005-02-04  14:11
  2. Torolt_felhasznalo_146386
    Torolt_felhasznalo_146386
    2005. augusztus 16. 09:33155.

    Helló,

    Hiányoltátok a férfiakat. Nos én több éve láttam egy mestert, aki gyógyított a masszázzsal. Eleinte csak a párom gerincproblémájára használtam, mert láttam, hogy a lelki-testi "rossz energiák" levezetése csökkenti fájdalmát.

    Aztán találtam a könyvtárban egy régi könyvet, amibõl megtanultam, nemcsak erre jó a masszázs, az ellazítás, relaxálás.

    Azóta mással élek együtt, akivel csodálatos gyönyöröket élünk át a masszázs segítségével. Igazából csak én lazítom el õt, levezetem a rossz energiákat - ami benne feszültséget, görcsöt keltett, majd feltöltöm "jó"-val - ami pajzsként védi a külsõ rossz hatásoktól.

    Ezután már teljesen ellazultan várja, hogy egy energiaáramlást indítsak el benne a megfelelõ csakrája felé, úgy, hogy egyetlen pillanatra sem érek "hozzá", csak mellette halad el finoman a kezem...

    Nálunk azóta nincs "friss tej hamar kifut" probléma, annyiszor jut fel a csúcsra elöttem, amennyiszer csak kivánja. Nem érzem ugyanis benne a sürgetést és ez engem is enged ellazulni.

    Hát ennyit szántam hozzáfûzni férfi oldalról, de ha kérdésetek/hozzászólásotok van, nagyon érdekel, mivel fokozhatom a párom örömét még jobban .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_283205
    Torolt_felhasznalo_283205
    2005. Április 6. 14:27154.
    Neem. . . nem haltunk ki :)

    Szóval. . igyekeztem minél több postingot elolvasni, de mindet azért túlzás :)

    Én önszorgalomból foglalkoztam erotikus és érzéki masszázsal is.
    Míg barátnöim el nem hagytak addíg nagyon élvezték a dolgot. . föleg azért mert én adtam (és szinte sose kaptam).
    Mindketten elmondták, h. ök ilyet még sosem éltek át. Söt az utóbbi barátnöm már ca. 8 pasival volt együtt és megjegyezte, h. ezzel a technikával annyi figyelmet kap egy nö, h. ez magában is gyönyörü.
    Az ember nem is sejti, h. mennyi gyönyört lehet így "találni", ha néha veszi az ember az idöt és fáradságot kicsit "kisérletezni" :)

    Üdv,
    Marci
    előzmény:
    -Cicalány- (145)
     
  4. Torolt_felhasznalo_315000
    Torolt_felhasznalo_315000
    2005. március 30. 16:14153.
    Egy kérdésem volna, mi a tao-s könyv címe, hol lehet kapni.
    Bringulinak üzenem most már van egy férfi is a vonalban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_793160
    Torolt_felhasznalo_793160
    2005. március 30. 14:00152.
    Mivel minden nőtől kérdezted, bár régi a kérdésed, én is csatlakoznék hozzá. Ugyanis nem hiszek abban, hogy a szexuális viselkedés olyanfajta tanult viselkedés lenne, mint mondjuk az udvariasság vagy jólneveltség. Éppen úgy, ahogyan egy szál virágból még nem tudom megállapítani, hogy szeret-e, csak annyit, hogy legalábbis alapszinten elsajátította az udvarlás tudományát, az ágyon kívüli viselkedéséből sem tudok következtetni arra, hogy jó szerető lesz-e.
    Ez ugyanis partnerfüggő. Rajtam éppúgy múlik, mint rajta. A kérdést inkább úgy módosítanám: megállapítható -e , hogy meg fogjuk érteni egymást az ágyban, avagy nem? És erre a válasz már egyszerű: ha egy húron pendülünk a beszélgetésben, könnyű ráállni egymás gondolataira, akkor nagyon valószínű, hogy az ágyban is meg fogjuk érteni egymást.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351098 (65)
     
  6. Torolt_felhasznalo_793160
    Torolt_felhasznalo_793160
    2005. március 30. 13:54151.
    Szia! elég régi már ez a topic, de én csak most csatlakoztam, és mivel hozzád hasonlóan kísérletező és a tudásomat elmélyíteni akaró vagyok, elolvastam. A hozzászólásokból nem sok jót olvastam ki: a többség csak elviekben ismeri el a tantra és a tao leírásait. Én viszont ki is próbáltam, igaz nem a klasszikusváltozatát, csupán erotikus masszázs ajánlásait. Hát azt kell mondjam, teljesen igaza van. A tantra a férfi és nő kapcsolatát elmélyítheti, ha mindkettő el van szánva erre. De ha a partner nem alkalmas a szex lelki vonatkozásainak megértésére, nem is érdemes próbálkozni. Én két parneren próbáltam ki a tantrikus masszázst: az egyik reagált rá, a másikat teljesen hidegen hagyta. A sors fintora, hogy ez utóbbival élek együtt. . . hát nem vagyunk egyformák. Nem érdemes ezen agonizálni. A lényeg úgyis az, amit én éltem át ezalatt. És azt szerettem volna elmondani neked, hogy én mindeközben nagyon nőiesnek, nagyon szexinek és nagyon mélységesen lelkinek éreztem magam, kb. annyira, mint amikor először szeretkeztem életemben igazán szívből, vágyakozásból. De nem akarom eltúlozni sem ezt a dolgot: nem lett belőle rendszer. Inkább ünnepnap volt, amit visszalopok a sima hétköznapokba, amikor kedvem van hozzá. Mert ezeknek a keleti technikáknak az alapja a lelki ráhangolódás. Ezért nem is megy csak úgy, ukmukkfukk. Én ezért gondolom róla, hogy nem feltétlenül kell egy nyugati életvitelű ember szexuális hétköznapjaiba elvárásszinten beépíteni ezen technikák alkalmazását. Erre egyszerűen nincs idő. Viszont kihagyni sem kellene! Lebecsülni sem! A szex nem csak két test "játékszere". Az orgazmuson túl még sok minden más történés is megesik a két ember között ill. az ember fia/lánya testi-lelki-szellemi egységében. Deha csak az orgazmus a cél, sok minden jótól fosztjuk meg magunkat és egymást.
    előzmény:
    -Cicalány- (64)
     
  7. 2005. március 24. 08:46150.
    Ez pontosan így van. Keményebb lesz:-)) Megaztán érezni, hogy kezd feltörni mint egyfajta vulkán. Csodálatosak vagytok Ti férfiak. Aztán meg ha a nő egy kicsit odafigyel, akkor csodákat lehet művelni:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_487229 (148)
     
  8. Torolt_felhasznalo_591727
    Torolt_felhasznalo_591727
    2005. március 23. 23:45149.
    össz-vissz csak két órát?!:-))
    előzmény:
    marjabel (146)
     
  9. Torolt_felhasznalo_487229
    Torolt_felhasznalo_487229
    2005. március 23. 18:33148.
    A kedvesem megérzi mindig, mikor érek a csucsra. Szerinte akkor
    keményebb lesz a péniszem. Én viszont nem érzem a változást.
    előzmény:
    marjabel (146)
     
  10. 2005. március 22. 09:10147.
    Hoppá! Azt hiszem nem jókor kapcsolódtam be, de így is jó:-) Nem is láttam, hogy már ennyi hrsz. volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. március 22. 09:08146.
    Igen, érdekes a téma:-) Azzal meg teljesen egyet értek, hogy sok, sőt nagyon sok múlik a nőkön. Nem csak a férfitól kell elvárni, hogy ismerje a női testet, de a nőtől is. Mind ehhez véleményem szerint idő kell, de óriási szeretkezéseket lehet véghez vinni. Én pl. mindig érzem mikor kezd kedves a csúcs felé közeledni, és olyankor egy lassúbb játékba fogok, késleltetve vele az orgazmust. Így aztán van, hogy össz-vissz 2 órát is szeretkezünk. . .
    előzmény:
    bringuli (10)
     
  12. Torolt_felhasznalo_149895
    Torolt_felhasznalo_149895
    2005. február 4. 18:21145.
    kihaltunk?:))
    előzmény:
    -Cicalány- (144)
     
  13. Torolt_felhasznalo_149895
    Torolt_felhasznalo_149895
    2005. február 4. 16:49144.
    Na, visszatért specko is :P
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351098 (142)
     
  14. 2005. február 4. 16:39143.
    OK, örülök, hogy nem vetted "letámadásnak", csak "jótanácsnak" írtam, de úgy éled az életed, ahogy akarod! :-)))))
    előzmény:
    -Cicalány- (140)
     
  15. Torolt_felhasznalo_351098
    Torolt_felhasznalo_351098
    2005. február 4. 16:38142.
    Például műpéniszt.
    előzmény:
    -Cicalány- (141)
     
  16. Torolt_felhasznalo_149895
    Torolt_felhasznalo_149895
    2005. február 4. 16:38141.
    Nem úgy megyek be egy könyvesboltba, h most szexproblémákról akarok könyvet vásárolni, mert nekem ilyen meg olyan problémám van.
    Szakirodalmam is azért van, mert minden szexszel kapcsolatos könyvet gyűjök. . . és sok minden mást is, ami szexszel kapcsolatos. :)))
    előzmény:
    -Cicalány- (140)
     
  17. Torolt_felhasznalo_149895
    Torolt_felhasznalo_149895
    2005. február 4. 16:36140.
    Nem kutatom görcsösen, csupán szeretek ilyen témájú könyveket olvasgatni. Nem emiatt vásárolok ilyen irodalmat, csak érdekel, h más vallású emberek h állnak ehhez hozzá. És ötleteket gyűjtök. . . :)))
    Nem hizsme, h olyan erőszakosan akarnám ezt:))) Én sose követelőztem, áteadom magam az élvezetnek. Ha annyira görcsösen akarnám az élvezetet, otthagytam volna barátomat azt remélve, h mással menne, de nem így történt. . . :)))
    előzmény:
    Vivibaby (139)
     
  18. 2005. február 4. 16:33139.
    Persze, ez rendben is van, igazat adok, az lett furcsa számomra, hogy a topikindító egyedül ilyen jellegű topikokhoz szólt hozzá, folyton a szakirodalmakkal jön elő stb. Nem kellene ilyen görcsösen kutatni, aggódni, olvasni, érdeklődni, hanem egy kicsit természetesebbnek lenni, és átélni a szerelmet!
    előzmény:
    Apricot (137)
     
  19. Torolt_felhasznalo_149895
    Torolt_felhasznalo_149895
    2005. február 4. 16:29138.
    Szerintem nincs fal, mivel máshogy csúcsra tud juttatni. . . csupán idő kérdése. . . gyakorolni/tanulni kell.
    előzmény:
    Vivibaby (136)
     
  20. 2005. február 4. 16:27137.
    19 éves koromban tök szerelmes voltam és már legalább fél éve együtt jártam az akkori párommal, amikor először el tudtam menni aktus közben. . . tanulni kell ezt is mint minden mást.
    előzmény:
    Vivibaby (136)
     
  21. 2005. február 4. 16:25136.
    Bocs, nem akarlak megbántani, és a szexuális életedet se elemezgetni, de valami nálatok nagyon nem stimmelhet, ha abból indulok ki, hogy az összes hozzászólásodban (beleértve más topikokat) azt taglalod, hogy milyen fantasztikus, NAGYON jó a pároddal, minden tökéletes stb. , de mégsem mész el aktus közben. . . Nem lehet, hogy valahol valami nagyon mélyen nem működik? Nem lehet, hogy csak áltatod Magad, hogy minden jó és szép, holott legbelül egy fal van, amit nem tud ledönteni a párod? Ezeknek a dolgoknak
    természetesnek kell lenniük, és addig nem segít ezer szakirodalom se, amíg a fejedben nincs "rend".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_149895
    Torolt_felhasznalo_149895
    2005. február 4. 16:23135.
    Eltűnt mki? 4óra múlt, vége a munkának, mki hazament??? :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_149895
    Torolt_felhasznalo_149895
    2005. február 4. 16:13134.
    Ezer meg egy dologra kell odafigyelni amellett, hogy jó legyen.
    Nekem nem egyszerű feladat. Ti mit gondoltok?--> kimondta, h a szex egyszerű? De nagyon élvezetes. . :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351098 (128)
     
  24. Torolt_felhasznalo_149895
    Torolt_felhasznalo_149895
    2005. február 4. 16:08133.
    Ebben miért érzek gúnyt?:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351098 (132)
     

Címlap

top