Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Poratka mentesítés

mongab
Létrehozva: 2005. Április 19. 07:51
Sziasztok !
Képzeljétek a hétvégén csoda történt nálunk. Nem kell kidobnom a srácok plüssmaciját. Jött egy srác (egész jó képű) és az egész kéglin átment egy csodamasinával. Egy gramm por nincs azóta a lakásba. Gondolom nem csak az én családom szenved időszakonként a portól. Ha valakit érdekel szivesen megadom a srác számát!
  1. 2013. március 11. 15:5219.

    Sziasztok !

     

    Kapható poratka ellen egy készülék, mivel kisfiam poratka ellergiás szeretném megvásárolni, ismeri valaki?erre gondoltam:

    http://www.gyogyaruhaz.hu/id/02410_Poratka_irt o__allergen_irto_ultrahangos_keszulek_Aller_DMC

  2. 2007. március 12. 10:0118.

    Szia !

    Hát a luxnál lehet kapni, elég borsos az ára, de ugy tudom adják részletre azaz hitelre is. Egyébként iszonyatos mennyiségű port kiszed az ágyneműkből és a plüssjátékokból is.

    előzmény:
    bigben (17)
    2007-03-11  20:44
  3. 2007. március 11. 20:4417.

    Szia! Engem érdekelne, mert

    1, most derült ki, hogy allergiás a kicsilányom

    2, állandóan be van gyulladva a szemem

    3, szerintem tutira milliárdos vagyok atkák számát illetően...

    Egyébként a csodamasina mennyibe kerül és hol kapható?

    (most egy kicsit utána olvastam, hát  &nbsp

    előzmény:
    mongab (1)
    2005-04-19  07:51
  4. Torolt_felhasznalo_976102
    Torolt_felhasznalo_976102
    2006. december 19. 14:0916.

    Nállunk a férjem porallergiás. Éjszaka, vagy közvetlen lefekvés után jött rá a köhögőroham. Találtunk egy atkamentes ágyneműt, olyan mint az álom! Puha, meleg, atkamentes, könnyű tisztítani, és ráadásul nem volt veszettül drága, mint a gyapjú. Akit érdekel, én itt vettem:

    http://www.atkamentesagynemu.com 

    előzmény:
    mongab (1)
    2005-04-19  07:51
  5. Torolt_felhasznalo_186219
    Torolt_felhasznalo_186219
    2005. július 22. 21:4415.
    Tavaly volt nálunk egy ilyen bemutató, ami eléggé elgondolkodtatott. Na nem amiatt, hogy a csodamasinát megvegyük, mert az ára igen borsos. . . de tényleg láttuk, mi van a lakásban. Mi még nem köhögtünk tőle, de mégis hátborzongató volt. Persze ez a célja a bemutatónak.

    Aztán nem hagyott nyugodni a dolog, felhajtottam egy hasonló tudású gépet, nem félmillióért. Na ez sem olcsó, 110 ezer volt, de azóta érzem, hogy tiszta a lakás. 3-4 óra alatt én is kész vagyok a nagy porszívózással, úgy, hogy a szekrények portörlését is ezzel végzem, leporszívózom a tapétát, esetleg függönyt is. Minden tartozék megvan hozzá. Az ágybetéteket is tökéletesen portalanítja, és kellemes illat ehhez is jár.

    A lényege, hogy szőnyegseprő-porszívó, ezerrel kikeféli a port a szőnyegből, és felszívja. (azóta láttam több olcsóbb típushoz is forgókefés fejet, ha tudtok, ilyen típust válasszatok, megéri)

    Nem állítom, hogy nincs por a lakásban, ha egy hétig nem porszívózunk, hiszen a belvárosban lakunk, száll a por, és persze a játékokat sem takarítja az ember mindennap. De ami biztos, a szőnyegre nyugodtan lefekhet az ember, mert garantáltan tiszta. Havonta, kéthavonta hajtom fel a szőnyeget a gyerkőcöknél, szinte semmi sincs alatta, ami van, egészen miniális, nagyritkán kell csak felmosni. A légtisztító-párásítónk betétje télen egy hónap alatt nem piszkolódott el, régebben ennyi idő után szürke volt a kosztól, ami a levegőből jött.

    Kicsit robosztus a drága, nem olyan kis édi-bédi, mint amiket 10 ezerért lehet kapni, de nagyon szeretem, mert hatékony. Ja és a követ is általában csak porszívózom, azt viszont nem árt naponta. Ha két hétig nem mosok fel, akkor is alig van piszok.

    Miramar

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. július 22. 09:5714.
    hARANGVIRÁG NEM JÓ A PORATKA ELELN. :-)))***
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_358280 (13)
     
  7. Torolt_felhasznalo_358280
    Torolt_felhasznalo_358280
    2005. július 22. 09:2613.
    Egy szal harangvirag
    ennyi csak mit adhatok
    es kivanok meg
    nagyon sok
    boldog nevnapot!********
    előzmény:
    L-é-n-a (6)
     
  8. 2005. Április 19. 10:4112.
    A srác felületfüggő árral dolgozik. Nem lakás nm-ben. Először én is azt hittem, de a lényeg az ágybetéteken, a szőnyegeken, faliszőnyegeken, plüssökön van. Nálam 70 nm-t csinált 12ezerért. Ja azt nem is mondtam, hogy választani lehetett nála, hogy akác illatot kérsz a lakásodba vagy citromot. Ez volt a meglepi. Vasárnap jöttek hozzánk vendégek, nem tudták mi a túrótól van kellemes akácillat a lakásban.
    előzmény:
    kotkoda13 (11)
     
  9. 2005. Április 19. 10:3011.
    Jó, hát az én lakásom 30 m2. . . . . . .
    És mennyibe kerül ?
    előzmény:
    mongab (10)
     
  10. 2005. Április 19. 10:2710.
    Hát szolgáltatásnak szolgáltatást, de egy óra alatt esetleg "mást" tud csinálni (bocsi, ezt nem hagyhattam ki) de a kégli portalanításához kevés. Alaposan, módszeresen csinálja. Nálunk azt hiszem 3 órát volt.
    előzmény:
    kotkoda13 (9)
     
  11. 2005. Április 19. 10:209.
    Most akkor ez egy szolgáltatás ???? Pl. egy órára kibérled ???
    előzmény:
    mongab (8)
     
  12. 2005. Április 19. 10:008.
    Nem ügynök volt. Már régóta gondom volt a sok por, (szőnyegpadló, rengeteg plüss)a gyerekek reggelente köhögtek. Aztán valaki ajánlotta ezt a lehetőséget. Természetesen nincs félmillám nekem sem négy gyerek mellett, viszont elhatároztam, hogy havonta (aztán lehet, hogy kéthavonta, majd a családi kasszától függ) szánok rá egy kis pénzt és nincsenek reggeli köhögések. Egyébként bárhová elmegy a srác, ugyanis tutira megy, mármint a hatékonyságát tekintve.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_342128 (5)
     
  13. 2005. Április 19. 09:337.
    Igen, már engem is többször felhívtak, hogy egy bemutatót szeretnének tartani. . . . attól félek, hogy utána nem tudom lerázni őket !!!!
    előzmény:
    L-é-n-a (6)
     
  14. 2005. Április 19. 09:036.
    Nálunk is járt ilyen csoda porszívó, a szőnyegből 1 m2-et pórszívózott ki, minden áron a nyakunkba akarta sózni a félmilliós áruját.
    előzmény:
    mongab (1)
     
  15. Torolt_felhasznalo_342128
    Torolt_felhasznalo_342128
    2005. Április 19. 08:515.
    Ha nem tudod mennyibe kerül a gép, akkor nem ügynök volt? Te bérelted ki? Na akkor ennek az ára érdekelne, akár priviben is, és hogy Pesten van-e!
    előzmény:
    mongab (1)
     
  16. 2005. Április 19. 08:444.
    Megmondom őszintén nem tudom mennyibe kerül, de tényleg csodaporszívó. Még a levegő is más azóta otthon.
    előzmény:
    kotkoda13 (2)
     
  17. 2005. Április 19. 08:283.
    a maci a mélyhűtőben is megszabadult volna a poratkától.
    Igaz, a szőnyeg nem :)
    előzmény:
    mongab (1)
     
  18. 2005. Április 19. 08:222.
    Szia ! Csak nem a félmilliós csodaporszívó ?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top