Szabadidő

Rövidpályás úszó-Eb: Kenderesi Tamás bronzérmes 200 m pillangón

Remekül hajrázott Kenderesi Tamás, egyéni csúccsal a 3. helyen végzett. Cseh László az 5. lett ezen a távon.

Kenderesi Tamás bronzérmet nyert 200 méter pillangón vasárnap a koppenhágai úszó rövidpályás Európa-bajnokság zárónapján. Fiatal úszónk új egyéni csúcsot úszva bravúroson végzett a 3. helyen.

Cseh László az 5. lett ebben a futamban, rosszabb időt úszott, mint ami a kvalifikációs ideje volt.

Magammal nem tudtam menni, délelőtt jobban éreztem, reggel jól ment, most azonban nem állt össze, nem volt meg a dinamika. Bánt, hogy nem ment könnyedén a pillangó, ezt rendbe kell hozni, ez most sajnos így jött ki, menni kell tovább