nlc.hu
Szabadidő

Kicsúszott a nadrágból a sportoló pénisze

Futás közben kicsúszott a nadrágból a sportoló pénisze, utolsó lett

Az olasz atléta a nemi szervének igazgatásával volt elfoglalva verseny közben, nem csoda, hogy utolsóként ért célba.
Alberto Nonino olasz atléte pénisze kicsúszott a nadrágjából futóverseny közben

Rendkívül kínos helyzetbe került az olasz Alberto Nonino, aki a héten a kolumbiai Caliban rendezett U20-as atlétikai-világbajnokság tízpróba számában indult.

A sportoló jól rajtolt a 400 méteres síkfutás során, de mivel nem vett fel alsónadrágot, futás közben folyamatosan kikandikált a férfiassága a rövidnadrágja szárán.

A versenyről készült felvételen szerencsére nem látszanak pikáns részletek, de az jól kivehető, hogy a sportoló folyamatosan igazgatja a nemi szervét, így végül utolsóként ért célba a futamban.

Nonino a 15. helyen fejezte be a versenyt, pár ponttal megelőzve a magyar Gálpál Zsombort.