nlc.hu
Sztárok

Illés Fanni paraúszó érmet nyert

Aranyérmet nyert Illés Fanni paralimpikon: ,,Rengeteg pofon után kellett felállnom”

Illés Fanni aranyérmet szerzett Tokióban, boldogan nyilatkozott a győzelem után.

Illés Fanni 100 méteres mellúszásban szerzett aranyérmet a tegnapi nap folyamán Tokióban. Az úszó 17 éve próbál felérni a csúcsra, sokáig azonban rossz kategóriában versenyzett, öt évvel ezelőtt talált magára és most végre első lett a számában. Illés Fanni az M4Sportnak nyilatkozott a győzelem után.

,,Azt szimbolizálja ez az érem, hogy azért 17 éve itt vagyok és 12 évig rossz kategóriában versenyeztem. Olyanokkal, akikkel nem tudtam felvenni a versenyt, hiszen ép tenyerük volt és sokkal épebbek voltak nálam. Amikor a helyemre kerültem, kaptam egy lehetőséget az élettől: rengeteg pofon után kellett felállnom. (…)Amilyen keményen kaptam a pofonokat az élettől, mindig fel tudtam állni és itt a bizonyíték, hogy megérte” – mondta az interjúban Illés Fanni.

Azt üzenem az embereknek, hogy higgyenek magukban és azokban is, akik mindenben támogatják őket!