![návai anikó](https://nlc.hu/uploads/2025/02/navai-aniko.jpg)
Már folyamatban van Kulcsár Edina és Szabó András Csuti válópere. Ezt az üzletember – akit igencsak megvisel exe újabb várandóssága – árulta el – írja a Bors.
![Szabó András Csuti](https://nlc.hu/uploads/2022/09/szabo-andras-csuti-800x450.jpg)
Szabó András Csuti és Kulcsár Edina már beadták a válási papírokat – Forrás: TV2 / Mokka – videó
Mint mondja, a válóperük hivatalosan is elindult. “Biztos vagyok benne, hogy sima válás lesz” – nyilatkozta a bulvárlapnak Szabó András Csuti, aki állítólag összejött Szorcsik Vikivel.
Az üzletember azonban nem részletezve, hogyan állapodtak meg a gyermekelhelyezéssel és a vagyonmegosztással kapcsolatban.
Mint arról korábban beszámoltunk, azért is vált most sürgetővé a válás, mivel Kulcsár Edina az új párjával közös gyermekét várja, az exszépségkirálynő azonban még házas Csutival. Így amennyiben nem válnának el a gyermek megszületésééig, akkor a csöppség Szabó néven lenne anyakönyvezve, nem pedig Varga családnéven.