nlc.hu
Trend

Méregdrága, pazar kabátban ment a díjátadóra Melania Trump

A kabát tervezője meglepődött, amikor megtudta, hogy az amerikai first lady a kreációját viselte.

11 ezer dollárt, azaz átszámítva mintegy 4 millió forintot ér az a pazar kabát, melyet Melania Trump viselt az  International Women of Courage díjátadóján kedden. Az elismerést az Egyesült Államok külügyminisztériuma évente ítéli oda olyan nőknek szerte a világon, akik vezető szerepről, bátorságról és áldozatkészségről tettek tanúbizonyságot, főként a nők jogainak előmozdítása terén.

A kabátot nem vásárolta, hanem ajándékba kapta Milly Park divattervezőtől. A venezuelai származású kreátor még tavasz decemberben küldte el a first ladynek, két másik különleges kreációjával együtt. Azt azonban, hogy Trump valaha is viselni  fogja-e majd, ő maga sem tudta, egészen addig, míg a sajtóban nyilvánossága nem kerültek az eseményen készült felvételek.

Melania Trump az International Women of Courage díjátadón

Melania Trump az International Women of Courage díjátadón (Fotó: Chip Somodevilla/Getty Images)

„Nem tudtam. Nagyon elfoglalt voltam” – nyilatkozta Park a PageSix-nek.

A borjúbőrből készült, leopárdmintás kabát a divattervező legújabb kollekciójának egyik modellje, mely a múlt hónapban debütált a kifutón is. 

ajánlott videó

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top