Közelít a 80-hoz Dévényi Tibor – akit a hazai fesztiválok elmaradhatatlan fellépői között tartanak számon -, ám a dj-zésről az egészségügyi állapota ellenére sem mond le. „Nyáron már ott voltam az EFOTT-on és a Campus Fesztiválon is, (…) és számos más fellépés is vár még rám a nyáron. A Szigetre azonban már 5. éve nem megyek, (…) mostanra már nagyon sok a külföldi ott. (…) Egy részeg holland rocker mit kezdene a zenével, amit játszok?” – árulta el a Borsnak.

Dévényi Tibor a 2019-es debreceni Campus Fesztiválon – Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt
„Ameddig van rá igény és bírom, dj-zek tovább” – árulta el a 77 éves Tibi bácsi, akit az sem tántoríthat el a fellépésektől, hogy egy műtét miatt jelenleg kicsit biceg. „Bottal sántikálok el a színpadig” – mesélte a lemezlovas.
Dévényi Tibor egyébként két évvel ezelőtt megnősült, titokban elvette a párját, Beát, akivel immár 16 éve vannak együtt. „77 évesen már ne várjunk nagy enyelgést, de szépen megvagyunk” – nyilatkozta most a bulvárlapnak a házaséletről.