Család

Itt a lista: ebben a 491 iskolában lesz iskolaőrség

Közzétették az intézmények listáját, kiderült, mely iskolákban lesznek iskolaőrök szeptembertől.
iskolaőrség

Július 3-án elfogadták az iskolaőrség bevezetésére vonatkozó törvényjavaslatot, így szeptemberben csaknem 500 iskolában lesznek iskolaőrök.

A Köznevelésért Felelős Államtitkárság most közzétette, hogy mely intézményekben lesznek iskolaőrök. Összesen 491 iskolában próbálják majd így fenntartani a rendet, ezek közül 288 köznevelési, 203 pedig szakképzési intézmény. (Alább mutatjuk a teljes listát, innen pedig letöltheted Excelben.)

Az iskolaőrség külön rendészeti szervként, a rendőrség irányítása alatt jön létre. Az államtitkárság szerint azokba az intézményekbe kerülnek iskolaőrök, ahol erre az intézményfenntartók felmérése szerint szükség van, illetve az iskolaigazgatók kérték. Az iskolaőrnél fegyver nem lesz, de más kényszerítő eszközök lehetnek nála, és intézkedési jogosultsága is lesz.

Egy kiszivárgott toborzó plakát szerint az iskolarendőrök bruttó 220 ezer forintot plusz cafeteriát kapnának, miközben egy kezdő pedagógus alapbére bruttó 210 ezer forint.

Ezekben az iskolákban lesznek iskolaőrök szeptembertől:

Köznevelési intézmények

  1. Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Belvárosi Általános Iskolája (6300 Kalocsa, Szent István király út 12-14.)
  2. Miskei Tóth Menyhért Általános Iskola (6343 Miske, Templom tér 16.)
  3. Sugovica Sportiskolai Általános Iskola Malom utcai telephelye (6500 Baja, Malom utca 15.)
  4. Érsekvadkerti Petőfi Sándor Általános Iskola (2659 Érsekvadkert Eötvös utca 1.)
  5. Érsekvadkerti Petőfi Sándor Általános Iskola Rákóczi úti Telephelye (2659 Érsekvadkert, Rákóczi út 149.)
  6. Dejtári Mikszáth Kálmán Általános Iskola (2649 Dejtár Iskola utca 1.)
  7. Dejtári Mikszáth Kálmán Általános Iskola Szondi György Tagiskolája (2646 Drégelypalánk Fő út 7.)
  8. Nógrádmegyeri Mikszáth Kálmán Általános Iskola (3132 Nógrádmegyer Petőfi út 140.)
  9. Őrhalmi József Attila Általános Iskola (2671 Őrhalom Rákóczi út 33.)
  10. Ráday Gedeon Általános Iskola (3188 Ludányhalászi Rákóczi út 119.)
  11. Rimóci Szent István Általános Iskola (3177 Rimóc Szécsényi út 4.)
  12. Rimóci Szent István Általános Iskola Hunyadi Utcai Telephelye (3177 Rimóc, Hunyadi út 6-8.)
  13. Tereskei Általános Iskola (2652 Tereske Kossuth utca 84.)
  14. Tereskei Általános Iskola Telephelye (2652 Tereske, Kossuth utca 80/B.)
  15. Varsányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola (3178 Varsány Szécsényi út 1)
  16. Pusztai Ferenc Általános Iskola (8471 Káptalanfa Kossuth utca 85.)
  17. Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola (5900 Orosháza, Vörösmarty utca 4.)
  18. Békéscsabai Szent László Utcai Általános Iskola (5600 Békéscsaba, Szent László utca 17.)
  19. Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Czina Sándor Tagintézménye (5900 Orosháza, Ifjúság utca 7.)
  20. Budapest IX. Kerületi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (1095 Budapest, Mester u. 67.)
  21. Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola (1084 Budapest, Német u. 14.)
  22. Erzsébetvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Szakgimnázium (1073 Budapest, Kertész u. 30.)
  23. Ferencvárosi Sport Általános Iskola és Gimnázium (1096 Budapest, Telepy u. 17.)
  24. Lakatos Menyhért Általános Iskola és Gimnázium (1086 Budapest, Bauer Sándor utca 6-8.)
  25. Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (4100 Berettyóújfalu, Rákóczi utca 1.)
  26. Diószegi Lajos Általános Iskola (4212 Hajdúszovát, Makláry Pap Mór utca 2.)
  27. Pocsaji Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola (4125 Pocsaj, Nagy utca 41)
  28. Szerepi Kelemen János Általános Iskola (4163 Szerep, Kossuth utca 5-7.)
  29. Szűcs Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4172 Biharnagybajom, Rákóczi utca 28.)
  30. Mátray Gábor Általános Iskola (2760 Nagykáta, Jászberényi út 76.)
  31. Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola (2764 Tápióbicske, Rákóczi út 82.)
  32. Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola (2766 Tápiószele, Széchenyi utca 20.)
  33. Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola (2750 Nagykőrös, Kinizsi utca 4.)
  34. Debreceni József Attila Általános Iskola (4030 Debrecen, Monostorpályi u. 63.)
  35. Kiss Zoltán Általános Iskola (4288 Újléta, Magyar utca 22.)
  36. Budapest XXI. Kerületi Lajtha László Általános Iskola (1215 Budapest, Csete Balázs utca 1-11.)
  37. Bagi Arany János Általános Iskola (2191 Bag, Szent András u. 41.)
  38. Dányi Széchenyi István Általános Iskola (2118 Dány, Szent Imre tér 1.)
  39. Turai Hevesy György Általános Iskola (2194 Tura, Hevesy u.1)
  40. Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (2422 Mezőfalva, József nádor utca 13.)
  41. Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola (7000 Sárbogárd, József A. u. 14.)
  42. Sárkeresztúri Általános Iskola (8125 Sárkeresztúr, Kossuth Lajos utca 64.)
  43. Sárkeresztúri Általános Iskola (8125 Sárkeresztúr, Hősök tere 10.)
  44. Sárszentmiklósi Általános Iskola (7003 Sárbogárd, Köztársaság út 171-173.)
  45. Egri Arany János Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium “(3300 Eger,
    Iskola út 3.)
  46. Erdőteleki Mikszáth Kálmán Általános Iskola “(3358 Erdőtelek, Fő utca 111.)
  47. Erdőteleki Mikszáth Kálmán Általános Iskola Tarnazsadányi Tagiskolája (3283 Tarnazsadány, József Attila tér 3.)
  48. Hanyi-menti Általános Iskola (3371 Átány, Szabadság u. 2-8.)
  49. Hevesi Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Hevesi József Tagiskolája “(3360 Heves, Fő út 16.)
  50. Kerecsendi Magyary Károly Általános Iskola (3396 Kerecsend, Bereksori utca 2.)
  51. Kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola (3384 Kisköre, Széchenyi István út 42.)
  52. Nagy Zoltán Általános Iskola “(3295 Erk,Fő tér 4.)
  53. Poroszlói Vass Lajos Általános Iskola (3388 Poroszló, Alkotmány út 3.)
  54. Érdi Móra Ferenc Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (2030 Érd, Holló tér 1.)
  55. Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola (2030 Érd, Fácán köz 1.)
  56. Tárnoki II.Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános Iskola (2461 Tárnok, Iskola u. 1.)
  57. Érdi Móra Ferenc Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (2030 Érd, Holló tér 1.)
  58. Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola (1032 Budapest, Zápor utca 90.)
  59. Czabán Általános Iskola (1152 Budapest, Széchenyi tér 13.)
  60. Pilismaróti Bozóky Mihály Általános Iskola (2028 Pilismarót, Rákóczi u. 14.)
  61. Tokodaltárói Gárdonyi Géza Általános Iskola (2532 Tokodaltáró, Vajaskúti dűlő 6.)
  62. Győri Kossuth Lajos Általános Iskola (9025 Győr, Kossuth Lajos utca 13.)
  63. Győri Radnóti Miklós Általános Iskola Gyepszél úti telephelye (9025 Győr, Gyepszél utca 2.)
  64. Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (5630 Békés, József Attila utca 12.)
  65. Sarkadi Általános Iskola (5720 Sarkad, Kossuth utca 17.)
  66. Tüköry Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (5516 Körösladány, Wenckheim utca 6/4.)
  67. Ványai Ambrus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (5510 Dévaványa, Vörösmarty Mihály utca 4-6.)
  68. Földi János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4242 Hajdúhadház, Bocskai tér 14)
  69. Polgári Vásárhelyi Pál Általános Iskola (4090 Polgár, Zólyom utca 14.)
  70. Fáy András Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (3240 Parád, Kossuth út 123.)
  71. Gyöngyösi Egressy Béni Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola (3200 Gyöngyös, Iskola utca 1.)
  72. Gyöngyösoroszi Árpád Fejedelem Általános Iskola (3211 Gyöngyösoroszi, Jókai Mór utca 1.)
  73. Gyöngyöspatai Nekcsei Demeter Általános iskola (3035 Gyöngyöspata, Fő út 49-51.)
  74. Kisnánai Szent Imre Általános Iskola (3264 Kisnána, Petőfi Sándor utca 34.)
  75. Nagyfügedi Arany János Általános Iskola (3282 Nagyfüged, Kossuth Lajos út 9.)
  76. Országh Kristóf Általános Iskola (3332 Sirok, Borics Pál út 2.)
  77. Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola (3250 Pétervására, Szabadság tér 12.)
  78. Recski Jámbor Vilmos Általános Iskola (3245 Recsk, Kossuth út 142.)
  79. Utassy József Általános Iskola (3258 Tarnalelesz, Fedémesi út 10.)
  80. Csete Balázs Általános Iskola (5137 Jászkisér, Petőfi Sándor út 1.)
  81. Jászapáti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (5130 Jászapáti, István király út 12.)
  82. Jászladányi Móra Ferenc Általános Iskola (5055 Jászladány, Hősök tere 7.)
  83. Jászsági Apponyi Albert Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (5100 Jászberény, Bajcsy-Zsilinszky utca 1.)
  84. Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Tagiskolája (7400 Kaposvár, Kanizsai u. 67.)
  85. Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Lakótelepi Tagiskolája (7400 Kaposvár, Búzavirág u. 21.)
  86. Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Toponári Tagiskolája (7400 Kaposvár, Toponári u. 62.)
  87. Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Mernyei Tagiskolája (7453, Mernye Kossuth L. tér 3.)
  88. Szennai Fekete László Általános Iskola Kaposfői Tagintézménye (7523 Kaposfő, Kossuth L. u. 206.)
  89. Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (7400 Kaposvár, Bárczi Gusztáv utca 2.)
  90. Barcsi Arany János Általános Iskola (7570 Barcs, Hősök tere 6.)
  91. Barcsi Szivárvány Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola,Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelést-Oktatást Végző Iskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (7570 Barcs, Széchenyi István utca 2.)
  92. Csökölyi Általános Iskola (7526 Csököly, Petőfi Sándor utca 101.)
  93. Csurgói Eötvös József Általános Iskola (8840 Csurgó, Kossuth utca 3.)
  94. Csurgói Eötvös József Általános Iskola Arany János Általános Iskolája (7515 Somogyudvarhely, Kossuth utca 19.)
  95. Csurgói Eötvös József Általános Iskola II.Rákóczi Ferenc Általános Iskolája (8840 Csurgó, Rákóczi utca 61.)
  96. Drávamenti Körzeti Általános Iskola Darányi Tagiskolája (7988 Darány, Rákóczi út 92.)
  97. Gábor Andor Általános Iskola (7584 Babócsa, Rákóczi utca 3.)
  98. Homokszentgyörgyi I. István Általános Iskola Arany János Tagintézménye (7535 Lad, Szabadság tér 23.)
  99. Iharosberényi Körzeti Általános Iskola (8725 Iharosberény, Hársfa utca 3.)
  100. Kavulák János Általános Iskola (7516 Berzence, Virág utca 10.)
  101. Nagyatádi Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagintézménye (7500 Nagyatád, Árpád utca 2.)
  102. Nagyatádi Bárdos Lajos Sport Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (7500 Nagyatád, Baross Gábor utca 4.)
  103. Révkomáromi János Általános Iskola (7541 Kutas, Petőfi Sándor utca 80/A.)
  104. Somssich Imre Általános Iskola (7432 Hetes, Vikár Béla utca 1.)
  105. Szász Endre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (7255 Nagyberki, Ifjúság utca 1.)
  106. Szentbalázsi Körzeti Általános Iskola (7472 Szentbalázs, Fő utca 33.)
  107. Taszári Körzeti Általános Iskola (7261 Taszár, Vörösmarty utca 4.)
  108. Taszári Körzeti Általános Iskola (7272 Gölle, Árpád utca 23.)
  109. Fegyverneki Móra Ferenc Általános Iskola (5231 Fegyvernek, Szent Erzsébet út 31.)
  110. Karcagi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kováts Mihály Általános Iskolai Tagintézménye (5300 Karcag, Kálvin utca 9.)
  111. Kunmadarasi Általános Iskola (5321 Kunmadaras, Kossuth tér 5.)
  112. Vasvár Úti Általános Iskola (3600 Ózd, Vasvár út 37/A.)
  113. Bódvaszilasi Körzeti Általános Iskola (3763 Bódvaszilas, Petőfi Sándor út 10.)
  114. Bódvaszilasi Körzeti Általános Iskola Tornanádaskai Tagiskolája (3767 Tornanádaska, Kossuth Lajos út 1.)
  115. Borsodi Általános Iskola (3780 Edelény, Borsodi út 150.)
  116. Gvadányi József Általános Iskola (3733 Rudabánya, Petőfi Sándor utca 22.)
  117. Ózdi Árpád Vezér Általános Iskola (3600 Ózd, Árpád vezér út 13.)
  118. Ózdi Petőfi Sándor Általános Iskola (3600 Ózd, Petőfi út 18-20.)
  119. Péczeli József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (3630 Putnok, Gárdonyi Géza út 1.)
  120. Rakacai Általános Iskola (3825 Rakaca, Ady Endre út 3.)
  121. Sajókazai Balassi Bálint Általános Iskola (3720 Sajókaza, Ady Endre út 2.)
  122. Sajóvárkonyi Általános Iskola (3600 Ózd, Mekcsey István út 205.)
  123. Serényi László Általános Iskola (3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky Endre út 28.)
  124. Helvécia-Ballószög Általános Iskola Feketeerdői Általános Iskolája (6034 Helvécia, Korhánközi dűlő 1.)
  125. Kecskeméti Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Juhar Utcai Óvodája, Általános Iskolája, Szakiskolája, Készségfejlesztő Iskolája és Kollégiuma (6000 Kecskemét, Juhar utca 23.)
  126. Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Damjanich János Általános Iskolája (6000 Kecskemét, Cserhát utca 1.)
  127. Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Tóth László Általános Iskolája (6000 Kecskemét, Czollnert tér 1.)
  128. Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Hunyadi János Általános Iskolája (6000 Kecskemét, Kandó Kálmán utca 14.)
  129. Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskolája (6000 Kecskemét, Forradalom utca 1.)
  130. Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (6041 Kerekegyháza, Szent István tér 6.)
  131. Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola (6100 Kiskunfélegyháza, Darvas tér 10.)
  132. Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola (6120 Kiskunmajsa, Fő utca 69-71.)
  133. Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola (6050 Lajosmizse, Szabadság tér 13.)
  134. Jánoshalmi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (6440 Jánoshalma, Béke tér 11.)
  135. Kiskunhalasi Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda és Általános Iskola (6400 Kiskunhalas, Köztársaság utca 17.)
  136. Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola (6400 Kiskunhalas, Nyírfa utca 23.)
  137. Varga Domokos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (6090 Kunszentmiklós, Damjanich utca 7.)
  138. Baktalórántházi Reguly Antal Általános Iskola (4561 Baktalórántháza, Petőfi utca 4.)
  139. Demecseri Oktatási Centrum Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola (4516 Demecser, Szabolcs vezér út 4.)
  140. DOC Középiskola és Általános Iskola Demecseri Általános Iskolája, Alapfokú Művészeti Iskolája (4516 Demecser, Szabolcs vezér út 8.)
  141. Lónyay Menyhért Általános Iskola (4623 Tuzsér, Lónyay út 1.)
  142. Papi Kölcsey Ferenc Általános Iskola Aranyosapáti Tagiskolája (4634 Aranyosapáti, Petőfi út 4.)
  143. Patay István Általános Iskola (4564 Nyírmada, Honvéd út 36-38.)
  144. Budapest XIII. Kerületi Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola (1134 Budapest. Dózsa György út 136.)
  145. Budapest XIV. Kerületi Széchenyi István Általános Iskola (1147 Budapest, Telepes utca 32.)
  146. Hungária Általános Iskola és Kollégium (1192 Budapest, Hungária út 36.)
  147. Budapest XX. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola (1205 Budapest, Mártírok útja 47.)
  148. Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári Általános Iskola (4374 Encsencs, Fő utca 68.)
  149. Hodászi Kölcsey Ferenc Általános Iskola (4334 Hodász, Széchenyi István utca 1-3.)
  150. Németh Lili Általános Iskola (4755 Ököritófülpös, Kossuth Lajos utca 57/A.)
  151. Nyírcsaholyi Benedek Elek Általános Iskola (4356 Nyírcsaholy, Hunyadi János út 25.)
  152. Nyírkátai Vörösmarty Mihály Általános Iskola (4333 Nyírkáta, Hodászi utca 3.)
  153. Nyírmihálydi Petőfi Sándor Általános Iskola (4363 Nyírmihálydi, Zrínyi út 11-13.)
  154. Ópályi Jókai Mór Általános Iskola (4821 Ópályi, Kálvin János tér 10.)
  155. Mezőkövesdi Általános Iskola (3400 Mezőkövesd, Hősök tere 14.)
  156. Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola (3441 Mezőkeresztes, Összekötő utca 28.)
  157. Bükkalja Általános Iskola (3412 Bogács, Alkotmány út 54.)
  158. Bükkalja Általános Iskola Móra Ferenc Tagiskolája (3411 Szomolya, Széchenyi út 1/a.)
  159. Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola (3467 Ároktő, Széchenyi u. 6/B.)
  160. Hejőbábai Zrínyi Ilona Általános Iskola (3593 Hejőbába, Fő út 15.)
  161. Hejőpapi Általános Iskola (3594 Hejőpapi, Templom u. 2.)
  162. Kesznyéteni Móra Ferenc Általános Iskola (3579 Kesznyéten, Szabadság u. 13-15.)
  163. Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (3450 Mezőcsát, Szent István út 35.)
  164. Sályi Gárdonyi Géza Általános Iskola (3425 Sály, Tél út 2/a.)
  165. Szentistváni István Király Általános Iskola (3418 Szentistván, Hősök tere 1.)
  166. Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (3571 Alsózsolca, Kassai u. 23.)
  167. Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Benedek Elek Tagiskolája (3571 Alsózsolca, Kossuth L. u. 164-166.)
  168. Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (3562 Onga, Görgey u. 2.)
  169. Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3532 Miskolc, Zoltán u. 5.)
  170. Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Győri Kapui Tagiskolája (3532 Miskolc, Miklós u. 13.)
  171. Gyáli Zrínyi Miklós Általános Iskola (2360 Gyál, Kossuth Lajos utca 48-52.)
  172. Gyáli Zrínyi Miklós Általános Iskola Telephelye (2360 Gyál, Rákóczi Ferenc utca 44.)
  173. Gyömrői Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és Fejlesztő Nevelés – Oktatást Végző Iskola “(2230 Gyömrő, Üllői út 26.)
  174. Huszka Hermina Általános Iskola “(2377 Örkény, Bartók Béla utca 58.)
  175. Monorierdei Fekete István Általános Iskola (2213 Monorierdő, Szabadság út 43.)
  176. Nemzetőr Általános Iskola (2200 Monor, Nemzetőr utca 22-26.)
  177. Tatárszentgyörgyi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (2375 Tatárszentgyörgy, Kossuth Lajos utca 10.)
  178. Ócsai Halászy Károly Általános Iskola (2364 Ócsa, Bajcsy-Zsilinszky utca 52.)
  179. Gyáli Bartók Béla Általános Iskola (2360 Gyál, Bartók Béla utca 75.)
  180. Gubányi Károly Általános Iskola (2721 Pilis, Kossuth Lajos út 30.)
  181. Monori Kossuth Lajos Általános Iskola (2200 Monor, Kossuth Lajos út 98.)
  182. Hevesi Sándor Általános Iskola (8800 Nagykanizsa, Hevesi utca 2.)
  183. Galamboki Általános Iskola (8754 Galambok, Petőfi Sándor utca 2.)
  184. Sármelléki Általános Iskola (8391 Sármellék, Zala u. 1.)
  185. Somssich Antal Általános Iskola (8751 Zalakomár, Tavasz utca 15)
  186. Szivárvány Óvoda, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Általános Iskola, Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (8800 Nagykanizsa, Rózsa u. 9.)
  187. Térségi Általános Iskola, Szakközépiskola és Kollégium (8756 Csapi, Petőfi utca 5-7)
  188. Zalaapáti Gábor Áron Általános Iskola (8741 Zalaapáti, Deák F. u. 2.)
  189. Zöldmező Utcai Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (8360 Keszthely, Zöldmező u.2.)
  190. Csóthi Géza Általános Iskola (8558 Csót, Rákóczi Ferenc utca 29.)
  191. Devecseri Gárdonyi Géza Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (8460 Devecser, Várkert 1.)
  192. Pápai Weöres Sándor Általános Iskola (8500 Pápa, Teleki utca 2.)
  193. Somlóvásárhelyi Széchenyi István általános Iskola (8481 Somlóvásárhely, Szabadság tér 17.)
  194. Benedek Elek Német Nemzetiségi Általános Iskola (7696 Hidas, Kossuth Lajos utca 31.)
  195. Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium (7300 Komló, Tompa Mihály u. 14.)
  196. Kökönyösi Gimnázium Gagarin Általános Iskolája (7300 Komló, Bányász u. 1.)
  197. Liszt Ferenc Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (7695 Mecseknádasd, Liszt Ferenc utca 75/1.)
  198. Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti iskola 2. Sz. Általános Iskolája (7632 Pécs, Apáczai Csere János körtér 1. B ép.)
  199. Pécsi Bánki Donát Utcai Általános Iskola (7633 Pécs, Bánki Donát u. 2.)
  200. Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola (7627 Pécs, Bártfa utca 5.)
  201. Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola (7636 Pécs, Málom-hegyi út 1.)
  202. Pécsi Meszesi Általános Iskola (7629 Pécs, Komlói út 58.)
  203. Pécsi Meszesi Általános Iskola Vasas-Hirdi Általános Iskolája (7691 Pécs, Bencze József utca 13/1.)
  204. Pécsi Meszesi Általános Iskola Vasas-Hirdi Általános Iskolája (7693 Pécs, Hirdi út 20.)
  205. Pécsi Szieberth Róbert Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (7630 Pécs, Zsolnay Vilmos u. 90.)
  206. Szalántai Általános Iskola (7811 Szalánta Hunyadi u. 43.)
  207. Bartók Térségi Általános Iskola Kossuth Lajos Tagintézménye (3078 Bátonyterenye, Jászai u. 2.)
  208. Bartók Térségi Általános Iskola Madách Imre Tagintézménye (3077 Mátraverebély, Ady E. u. 30.)
  209. Bátonyterenyei Bartók Béla Térségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (3070 Bátonyterenye, Iskola u. 10.)
  210. Ecsegi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3053 Ecseg, Béke út 45.)
  211. Héhalmi Általános Iskola (3041 Héhalom, Hősök tere 2.)
  212. Jobbágyi Fáy András Általános Iskola (3063 Jobbágyi, Iskola utca 2-4.)
  213. Kállói II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (2175 Kálló, Szent István király utca 10.)
  214. Karancssági I. István Általános Iskola (3163 Karancsság, Kossuth út 27.)
  215. Mocsáry Antal Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (3182 Karancslapujtő, Rákóczi út 70.)
  216. Platthy József Általános Iskola (3183 Karancskeszi, Diák út 2.)
  217. Platthy József Általános Iskola Tagintézménye (3187 Litke, Arany János út 6.)
  218. Salgótarjáni Általános Iskola Arany János Tagiskolája (3104 Salgótarján, Budapesti út 66.)
  219. Salgótarjáni Általános Iskola Dornyay Béla Tagiskolája (3100 Salgótarján, Forgách Antal út 1.)
  220. Salgótarjáni Általános Iskola Petőfi Sándor Tagiskolája (3100 Salgótarján, Acélgyári út 24.)
  221. Kántor Mihály Általános Iskola (3973 Cigánd, Iskola utca 8.)
  222. Kazinczy Ferenc Általános Iskola Esze Tamás Tagintézménye (3980 Sátoraljaújhely, Esze Tamás utca 14.)
  223. Kazinczy Ferenc Általános Iskola Jókai Mór Tagintézménye (3980 Sátoraljaújhely, Jókai Mór utca 13.)
  224. Kenézlői Általános Iskola (3955 Kenézlő, Kárpát út 1-3.)
  225. Pécsvárady Botond Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelést-Oktatást Végző Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (3950 Sárospatak, Nagy Lajos utca 10.)
  226. Ricsei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (3974 Ricse, Kossuth utca 3.)
  227. Sánta Erzsébet Általános Iskola (3971 Tiszakarád, Ifjúság utca 14.)
  228. Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3950 Sárospatak, Petőfi u. 1.)
  229. Vilmányi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3891 Vilmány, Fő út 98.)
  230. Festetics Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (8719 Böhönye Fő u. 2.)
  231. Siófoki Széchenyi István Általános Iskola (8600 Siófok Kele u. 33)
  232. Doborjáni Ferenc Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium (9400 Sopron, Brennbergi út 82.)
  233. Lackner Kristóf Általános Iskola (9400 Sopron, Révai Miklós utca 2.)
  234. Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola (8130 Enying, Kossuth Lajos utca 55.)
  235. Velencei Dr. Ranschburg Jenő Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (2481 Velence, Bárczi Gusztáv utca 4-6.)
  236. Alsóvadászi Tompa Mihály Általános Iskola (3811 Alsóvadász, Fő út 68.)
  237. Baktakéki Körzeti Általános Iskola (3836 Baktakék, József Attila út 10.)
  238. Baktakéki Körzeti Általános Iskola Csenyétei Tagintézménye (3837 Csenyéte, Rákóczi út 9.)
  239. Béres Ferenc Általános Iskola (3821 Krasznokvajda, Béke utca 12.)
  240. Csobaji Általános Iskola (3927 Csobaj, Hunyadi út 29.)
  241. Encsi Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (3860 Encs, Táncsics Mihály út 4.)
  242. Encsi Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bem József Utcai Telephelye (3860 Encs, Bem József utca 2.)
  243. Encsi Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Fügödi Tagintézménye (3860 Encs, Fő út 69.)
  244. Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3814 Felsővadász, Rákóczi tér 1.)
  245. Fogarasi János Általános Iskola (3831 Kázsmárk, Fő út 79.)
  246. Forrói Gárdonyi Géza Általános Iskola (3849 Forró, Fő út 131.)
  247. Göőz József Általános Iskola (3841 Aszaló, Rákóczi út 72.)
  248. Hernádvécsei Körzeti Általános Iskola (3874 Hernádvécse, Petőfi út 14/a.)
  249. Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola (3718 Megyaszó, Fő út 24.)
  250. Mezőzombori Kölcsey Ferenc Általános Iskola (3931 Mezőzombor, Kölcsey Ferenc út 7.)
  251. Novajidrányi Kölcsey Ferenc Általános Iskola (3872 Novajidrány, Béke tér 4.)
  252. Prügyi Móricz Zsigmond Általános Iskola (3925 Prügy, Kinizsi út 2.)
  253. Szalaszendi Körzeti Általános Iskola (3863 Szalaszend, József Attila út 7/A.)
  254. Szikszói Móricz Zsigmond Általános Iskola (3800 Szikszó, Bethlen Gábor utca 1.)
  255. Taktaharkányi Apáczai Csere János Általános Iskola (3922 Taktaharkány, Vörösmarty utca 8.)
  256. Taktakenézi Petőfi Sándor Általános Iskola (3924 Taktakenéz, Fő út 18.)
  257. Taktaszadai Móra Ferenc Általános Iskola (3921 Taktaszada, Kossuth utca 64.)
  258. Tarcali Klapka György Általános Iskola (3915 Tarcal, Árpád utca 1.)
  259. Tiszalúci Arany János Általános Iskola (3565 Tiszalúc, Hársfa utca 13.)
  260. Ráckevei Árpád Fejedelem Általános Iskola (2300 Ráckeve, Kölcsey u. 7.)
  261. Dél-Zselic Általános Iskola Somogyapáti Általános Iskolája (7922 Somogyapáti, Fő u. 89.)
  262. Drávasztárai Általános Iskola (7960 Drávasztára, Zrínyi M. u. 64.)
  263. Hetvehelyi Általános Iskola (7681Hetvehely, Rákóczi u. 30.)
  264. Kiss Géza Magyar-Horvát Kétnyelvű Nemzetiségi Általános Iskola és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola (7960 Sellye, Bodonyi N. u. 10.)
  265. Magyarmecskei Általános Iskola (7954 Magyarmecske, Petőfi S. u. 96)
  266. Mindszentgodisai Általános Iskola (7391 Mindszentgodisa, Kossuth u. 71.)
  267. Nagypeterdi Általános Iskola (7912 Nagypeterd, Kossuth utca 47.)
  268. Sásdi Általános Iskola (7370 Sásd, Szent Imre u. 29-31.)
  269. Szentlőrinci Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (7940 Szentlőrinc, Ifjúság útja 5.)
  270. Szentlőrinci Általános Iskola Zsigmond Király Általános Iskola Tagintézménye (7951 Szabadszentkirály, Ady Endre u. 37)
  271. Szentlőrinci Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola és Kollégium (7940, Szentlőrinc, Kodolányi János utca 13.)
  272. Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (7362 Vásárosdombó, Szabadság tér 16.)
  273. Tiszakürti Körzeti Általános Iskola (5471 Tiszakürt, Fő utca 2.)
  274. Szombathelyi Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (9700 Szombathely, Váci Mihály utca 11.)
  275. Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola (7200 Dombóvár, Hunyadi tér 23.)
  276. Ozorai Illyés Gyula Általános Iskola (7086 Ozora, Szabadság tér 11.)
  277. Ácsi Gárdonyi Géza Általános Iskola (2941 Ács, Fő utca 88.)
  278. Oroszlányi József Attila Általános Iskola (2840 Oroszlány, Táncsics Mihály út 42.)
  279. Kertvárosi Általános Iskola Verebély László utcai telephelye (2800 Tatabánya, Verebély László utca 1.)
  280. Óvárosi Általános Iskola Béke utcai Telephelye (2800 Tatabánya, Béke utca 1.)
  281. Sashegyi Sándor Általános Iskola, Gimnázium és Rendészeti Szakközépiskola (2013 Pomáz, Iskola utca 2.)
  282. Izbégi Általános Iskola (2000 Szentendre, Mária utca 1.)
  283. Váci Földváry Károly Általános Iskola (2600 Vác, Nagymező utca 14.)
  284. Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola (2600 Vác, Árpád köz 1.)
  285. Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola (8412 Veszprém, Vízi utca 24.)
  286. Békefi Antal Általános Iskola (8430 Bakonyszentkirály, Iskola tér 9.)
  287. Hajmáskéri Gábor Áron Általános Iskola (8192 Hajmáskér, Iskola utca 1.)
  288. Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola (8960 Lenti, Vörösmarty utca 30.)

Szakképzési intézmények

  1. Bajai SZC Bányai Júlia Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (6500 Baja, Köztársaság tér 1.)
  2. Bajai SZC Jelky András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (6500 Baja, Petőfi Sándor utca 3.)
  3. Bajai SZC Kalocsai Dózsa György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (6300 Kalocsa, Asztrik tér 5-7.)
  4. Békéscsabai SZC Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakgimnáziuma (5600 Békéscsaba, Gábor köz 1.)
  5. Békéscsabai SZC Kós Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (5600 Békéscsaba, Kazinczy utca 8.)
  6. Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Gépészeti, Informatikai és Rendészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma (5600 Békéscsaba, Kazinczy utca 7 .)
  7. Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma (5600 Békéscsaba, Irányi utca 3-5.)
  8. Békéscsabai SZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma és Kollégiuma (5600 Békéscsaba, Gyulai út 53-57.)
  9. Békéscsabai SZC Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (5600 Békéscsaba, Puskin tér 1.)
  10. Békéscsabai SZC Vásárhelyi Pál Szakgimnáziuma és Kollégiuma (5600 Békéscsaba, Deák utca 6.)
  11. Békéscsabai SZC Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (5600 Békéscsaba, Gyulai út 32.)
  12. Berettyóújfalui SZC Bocskai István Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (4110 Biharkeresztes, Ady Endre utca 2.)
  13. Berettyóújfalui SZC Eötvös József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája (4100 Berettyóújfalu, Eötvös utca 1.)
  14. Berettyóújfalui SZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (4150 Püspökladány, Gagarin utca 2.)
  15. Berettyóújfalui SZC Szilágyi Dániel Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (4242 Hajdúhadház, Bocskai tér 6.)
  16. Berettyóújfalui SZC Veress Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (4220 Hajdúböszörmény, Enyingi Török Bálint utca 5/A.)
  17. Budapesti Gazdasági SZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1106 Budapest, Maglódi út 8.)
  18. Budapesti Gazdasági SZC Dobos C. József Szakképző Iskolája (1134 Budapest, Huba utca 7.)
  19. Budapesti Gazdasági SZC Békésy György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1174 Budapest, Széchenyi utca 9-11.)
  20. Budapesti Gazdasági SZC Csete Balázs Szakgimnáziuma (1215 Budapest, Csete Balázs utca 6-8.)
  21. Budapesti Gazdasági SZC Szász Ferenc Kereskedelmi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1087 Budapest, Szörény utca 2-4.)
  22. Budapesti Gazdasági SZC Terézvárosi Kereskedelmi és Közgazdasági Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1064 Budapest, Szondi utca 41.)
  23. Budapesti Gépészeti SZC Bánki Donát Közlekedésgépészeti Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1138 Budapest, Váci út 179-183.)
  24. Budapesti Gépészeti SZC Csonka János Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1165 Budapest, Arany János utca 55.)
  25. Budapesti Gépészeti SZC Eötvös Loránd Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1204 Budapest, Török Flóris utca 89.)
  26. Budapesti Gépészeti SZC Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1195 Budapest, Üllői út 303.)
  27. Budapesti Gépészeti SZC Katona József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1138 Budapest, Váci út 107.)
  28. Budapesti Gépészeti SZC Öveges József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1117 Budapest, Fehérvári út 10.)
  29. Budapesti Komplex SZC Mándy Iván Szakközépiskolája és Szakiskolája (1089 Budapest, Elnök utca 3.)
  30. Budapesti Komplex SZC Szamos Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1212 Budapest, Petőfi tér 1.)
  31. Budapesti Komplex SZC Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (1211 Budapest, Tanműhely köz 7.)
  32. Budapesti Műszaki SZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnáziuma (1146 Budapest, Thököly út 48-54.)
  33. Budapesti Műszaki SZC Than Károly Ökoiskolája, Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1023 Budapest, Lajos utca 1-5.)
  34. Budapesti Műszaki SZC Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1041 Budapest, Görgey Artúr utca 26.)
  35. Budapesti Műszaki SZC Verebély László Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1139 Budapest, Üteg utca 13-15.)
  36. Budapesti Műszaki SZC Wesselényi Miklós Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (1149 Budapest, Várna utca 23.)
  37. Ceglédi SZC Bem József Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2700 Cegléd, Jászberényi út 2.)
  38. Ceglédi SZC Nagykátai Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2760 Nagykáta, Csonka köz 6.)
  39. Ceglédi SZC Szterényi József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2200 Monor, Ipar utca 2.)
  40. Ceglédi SZC Unghváry László Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2700 Cegléd, Kossuth Ferenc út 18.)
  41. Debreceni SZC Baross Gábor Középiskolája és Kollégiuma (4030 Debrecen, Budai Ézsaiás utca 8/A.)
  42. Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (4032 Debrecen, Jerikó utca 17.)
  43. Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma (4026 Debrecen, Piac utca 8. B.épület.)
  44. Debreceni SZC Brassai Sámuel Műszaki Szakgimnáziuma (4029 Debrecen, Víztorony utca 3.)
  45. Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája (4028 Debrecen, Kassai út 25.)
  46. Debreceni SZC Irinyi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (4024 Debrecen, Irinyi utca 1.)
  47. Debreceni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (4027 Debrecen, Vénkert utca 2.)
  48. Debreceni SZC Könnyűipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája (4027 Debrecen, Sétakert utca 1-3.)
  49. Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma (4025 Debrecen, Széchenyi utca 58.)
  50. Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma (4024 Debrecen, Varga utca 5.)
  51. Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma (4024 Debrecen, Csapó utca 29-35.)
  52. Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (3300 Eger, Kertész utca 128.)
  53. Egri SZC József Attila Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (3200 Gyöngyös, Kócsag utca 36-38.)
  54. Egri SZC Szent Lőrinc Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (3300 Eger, II. Rákóczi Ferenc út 95/A.)
  55. Érdi SZC Eötvös József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2360 Gyál, Erdősor utca 65.)
  56. Érdi SZC Kiskunlacházi Szakképző Iskolája (2340 Kiskunlacháza, Rákóczi út 63.)
  57. Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma (9024 Győr, Bem tér 20-22.)
  58. Győri SZC Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (9025 Győr, Cinka Panna utca 2.)
  59. Győri SZC Deák Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma (9022 Győr, Bisinger sétány 32.)
  60. Győri SZC Gábor László Építő- és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (9024 Győr, Nádor tér 4.)
  61. Győri SZC Haller János Általános Iskolája, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (9200 Mosonmagyaróvár, Mosonvár utca 15.)
  62. Győri SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (9200 Mosonmagyaróvár, Dr. Gyárfás József utca 3.)
  63. Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (9021 Győr, Szent István út 7.)
  64. Győri SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma (9025 Győr, Kossuth Lajos utca 7.)
  65. Győri SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája (9024 Győr, Örkény István utca 8-10.)
  66. Győri SZC Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (9027 Győr, Mártírok útja 13-15.)
  67. Győri SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma (9200 Mosonmagyaróvár, Régi Vámház tér 6.)
  68. Győri SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.)
  69. Győri SZC Pattantyús-Ábrahám Géza Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (9024 Győr, Ikva utca 70.)
  70. Gyulai SZC Harruckern János Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma (5700 Gyula, Szent István utca 38.)
  71. Gyulai SZC Kossuth Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (5900 Orosháza, Kossuth tér 1.)
  72. Hódmezővásárhelyi SZC Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (6900 Makó, Posta utca 4-6.)
  73. Hódmezővásárhelyi SZC Zsoldos Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (6600 Szentes, Szent Imre herceg utca 1.)
  74. Kaposvári SZC Lamping József Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (7400 Kaposvár, Cseri út 6.)
  75. Kaposvári SZC Barcsi Ipari, Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (7570 Barcs, Barátság utca 9-11.)
  76. Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma (7570 Barcs, Szent László utca 13.)
  77. Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (7400 Kaposvár, Pázmány Péter utca 17.)
  78. Kaposvári SZC Jálics Ernő Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája (7530 Kadarkút, Fő utca 1.)
  79. Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (7500 Nagyatád, Dózsa György utca 13.)
  80. Kaposvári SZC Nagyatádi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (7500 Nagyatád, Baross Gábor utca 6.)
  81. Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma (7400 Kaposvár, Szent Imre utca 2.)
  82. Kaposvári SZC Rudnay Gyula Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (8660 Tab, Virág utca 14.)
  83. Kaposvári SZC Széchenyi István Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (7400 Kaposvár, Rippl-Rónai utca 15.)
  84. Karcagi SZC Hámori András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (5350 Tiszafüred, Ady Endre utca 4/A.)
  85. Karcagi SZC Kunszentmártoni Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (5440 Kunszentmárton, Kossuth Lajos út 37.)
  86. Karcagi SZC Lábassy János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (5200 Törökszentmiklós, Almásy út 51.)
  87. Karcagi SZC Mezőtúri Szakközépiskolája és Kollégiuma (5400 Mezőtúr, Földvári út 8.)
  88. Karcagi SZC Nagy László Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (5340 Kunhegyes, Kossuth Lajos utca 15-17.)
  89. Karcagi SZC Teleki Blanka Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma (5400 Mezőtúr, Dózsa György utca 17.)
  90. Karcagi SZC Ványai Ambrus Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (5420 Túrkeve, József Attila utca 23.)
  91. Karcagi SZC Varró István Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (5300 Karcag, Varró utca 8.)
  92. Kecskeméti SZC Fazekas István Szakiskolája (6000 Kecskemét, Erzsébet körút 73.)
  93. Kecskeméti SZC Gáspár András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (6000 Kecskemét, Hunyadi János tér 2.)
  94. Kecskeméti SZC Kollégiuma (6000 Kecskemét, Hunyadi János tér 4.)
  95. Kecskeméti SZC Virágh Gedeon Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (6090 Kunszentmiklós, Apostol Pál utca 2-6.)
  96. Kiskunhalasi SZC Kiskőrösi Wattay Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (6200 Kiskőrös, Árpád utca 20.)
  97. Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 34.)
  98. Kiskunhalasi SZC Vári Szabó István Szakképző Iskolája és Kollégiuma (6400 Kiskunhalas, Kazinczy utca 5.)
  99. Kisvárdai SZC Ady Endre Középiskolája és Kollégiuma (4765 Csenger, Honvéd utca 5.)
  100. Kisvárdai SZC Fehérgyarmati Petőfi Sándor Közgazdasági, Informatikai és Ügyviteli Szakgimnáziuma (4900 Fehérgyarmat, Május 14. tér 16.)
  101. Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (4600 Kisvárda, Mártírok útja 8.)
  102. Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Közlekedési Szakgimnáziuma és Dr. Béres József Kollégiuma (4625 Záhony, Kárpát út 4.)
  103. Kisvárdai SZC Móricz Zsigmond Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (4900 Fehérgyarmat, Iskola köz 2.)
  104. Mátészalkai SZC Bethlen Gábor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (4300 Nyírbátor, Füveskert út 9.)
  105. Mátészalkai SZC Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma (4700 Mátészalka, Kölcsey utca 12.)
  106. Mátészalkai SZC Kállay Rudolf Szakközépiskolája (4320 Nagykálló, Kossuth út 8.)
  107. Miskolci SZC Baross Gábor Szakgimnáziuma (3532 Miskolc, Rácz Ádám utca 54-56.)
  108. Miskolci SZC Fazola Henrik Építőipari és Művészeti Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (3534 Miskolc, Gagarin utca 54.)
  109. Miskolci SZC Martin János Szakközépiskolája, Szakiskolája és Készségfejlesztő Iskolája (3529 Miskolc, Áfonyás utca 18/A.)
  110. Miskolci SZC Mezőcsáti Gimnáziuma és Szakképző Iskolája (3450 Mezőcsát, Kossuth Lajos utca 12.)
  111. Miskolci SZC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma, Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma (3400 Mezőkövesd, Mátyás király út 146.)
  112. Miskolci SZC Szemere Bertalan Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (3529 Miskolc, Ifjúság utca 16-20.)
  113. Nagykanizsai SZC Cserháti Sándor Szakképző Iskolája és Kollégiuma (8800 Nagykanizsa, Ady Endre utca 74/a.)
  114. Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Iskolája (8800 Nagykanizsa, Ady Endre utca 29.)
  115. Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.)
  116. Nyíregyházi SZC Bencs László Szakközépiskolája (4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.)
  117. Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza, Árok utca 53.)
  118. Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza, Krúdy Gyula utca 32.)
  119. Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza, Városmajor utca 4.)
  120. Nyíregyházi SZC Teleki Blanka Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (4450 Tiszalök, Ady Endre utca 35.)
  121. Nyíregyházi SZC Tiszavasvári Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (4440 Tiszavasvári, Petőfi Sándor utca 1.)
  122. Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi- Vízügyi Szakgimnáziuma (4400 Nyíregyháza, Vasvári Pál utca 16.)
  123. Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza, Dugonics utca 10-12.)
  124. Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza, Család utca 11.)
  125. Ózdi SZC Deák Ferenc Szakképző Iskolája és Művészeti Szakgimnáziuma (3700 Kazincbarcika, Herbolyai út 9.)
  126. Ózdi SZC Gábor Áron Szakképző Iskolája (3600 Ózd, Bolyki főút 2.)
  127. Ózdi SZC Surányi Endre Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (3700 Kazincbarcika, Irinyi János utca 1.)
  128. Pápai SZC Acsády Ignác Szakképző Iskolája (8500 Pápa, Erkel Ferenc utca 39.)
  129. Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma (8500 Pápa, Veszprémi út 45.)
  130. Pécsi SZC Angster József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája és Általános Iskolája (7623 Pécs, Rét utca 41-43.)
  131. Pécsi SZC Garai Miklós Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (7800 Siklós, Iskola utca 10/a)
  132. Pécsi SZC II. Béla Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (7720 Pécsvárad, Vak Béla utca 8.)
  133. Pécsi SZC Komlói Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma (7300 Komló, Vájáriskola utca 1.)
  134. Pécsi SZC Mohácsi Radnóti Miklós Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (7700 Mohács, Kossuth Lajos utca 71.)
  135. Pécsi SZC Pollack Mihály Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (7622 Pécs, Batthyány utca 1-3.)
  136. Pécsi SZC Zsolnay Vilmos Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (7623 Pécs, Rét utca 10.)
  137. Salgótarjáni SZC Borbély Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (3104 Salgótarján, Csokonai út 21-29.)
  138. Salgótarjáni SZC Fáy András Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (3070 Bátonyterenye, Ózdi út 39.)
  139. Salgótarjáni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (3100 Salgótarján, Zemlinszky Rezső út 4.)
  140. Salgótarjáni SZC Mikszáth Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2660 Balassagyarmat, Hétvezér utca 26.)
  141. Salgótarjáni SZC Stromfeld Aurél Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (3100 Salgótarján, Rákóczi út 60.)
  142. Salgótarjáni SZC Szondi György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2660 Balassagyarmat, Régimalom utca 2.)
  143. Salgótarjáni SZC Táncsics Mihály Szakgimnáziuma (3100 Salgótarján, Május 1. út 58.)
  144. Siófoki SZC Bacsák György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (8640 Fonyód, Béke utca 1.)
  145. Siófoki SZC Baross Gábor Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (8600 Siófok, Bakony utca 2.)
  146. Siófoki SZC Krúdy Gyula Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (8600 Siófok, Koch Róbert utca 8.)
  147. Siófoki SZC Marcali Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (8700 Marcali, Hősök tere 3.)
  148. Siófoki SZC Mathiász János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (8630 Balatonboglár, Szabadság utca 41.)
  149. Soproni SZC Berg Gusztáv Szakközépiskolája (9330 Kapuvár, Berg Gusztáv utca 2.)
  150. Soproni SZC Csornai Kossuth Lajos Szakközépiskolája (9300 Csorna, Kossuth Lajos utca 30.)
  151. Soproni SZC Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma (9400 Sopron, Teleki Pál út 26.)
  152. Soproni SZC Handler Nándor Szakképző Iskolája (9400 Sopron, Halász utca 9-15.)
  153. Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma (9400 Sopron, Ferenczy János utca 1-3.)
  154. Soproni SZC Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.)
  155. Szegedi SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (6724 Szeged, Kálvária tér 7.)
  156. Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (6724 Szeged, Mars tér 14.)
  157. Szegedi SZC József Attila Általános Iskolája és Szakképző Iskolája (6723 Szeged, Gyík utca 3.)
  158. Szegedi SZC Krúdy Gyula Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Turisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (6723 Szeged, József Attila sugárút 122-126.)
  159. Szegedi SZC Vedres István Építőipari Szakgimnáziuma (6720 Szeged, Horváth Mihály utca 2-6.)
  160. Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 88-90.)
  161. Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma (8000 Székesfehérvár, Várkörút  35.)
  162. Székesfehérvári SZC Perczel Mór Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (8060 Mór, Dózsa György utca 2.)
  163. Székesfehérvári SZC Váci Mihály Ipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (8000 Székesfehérvár, Berényi út 105.)
  164. Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (8000 Székesfehérvár, Balatoni út 143.)
  165. Szekszárdi SZC Ady Endre Szakképző Iskolája és Kollégiuma (7100 Szekszárd, Széchenyi utca 2-14.)
  166. Szekszárdi SZC Esterházy Miklós Szakképző Iskolája és Kollégiuma (7200 Dombóvár, Pannónia út 21.)
  167. Szekszárdi SZC I. István Szakképző Iskolája (7030 Paks, Iskola utca 7.)
  168. Szekszárdi SZC Magyar László Szakképző Iskolája (7020 Dunaföldvár, Templom utca 9.)
  169. Szekszárdi SZC Vályi Péter Szakképző Iskolája és Kollégiuma (7090 Tamási, Deák Ferenc utca 6-8.)
  170. Szerencsi SZC Encsi Aba Sámuel Szakközépiskolája (3860 Encs, Rákóczi Ferenc út 59.)
  171. Szerencsi SZC Műszaki és Szolgáltatási Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (3900 Szerencs, Ondi út 8.)
  172. Szerencsi SZC Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (3980 Sátoraljaújhely, Deák utca 10.)
  173. Szerencsi SZC Sátoraljaújhelyi Trefort Ágoston Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (3980 Sátoraljaújhely, Fejes István utca 14.)
  174. Szerencsi SZC Tiszaújvárosi Brassai Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (3580 Tiszaújváros, Rózsa út 10.)
  175. Szerencsi SZC Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (3910 Tokaj, Bodrogkeresztúri út 5.)
  176. Szolnoki SZC Damjanich János Szakképző Iskolája és Kollégiuma (5435 Martfű, Gesztenye sor 15.)
  177. Szolnoki SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája (5000 Szolnok, Károly Róbert utca 2.)
  178. Szolnoki SZC Klapka György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (5100 Jászberény, Hatvani út 2.)
  179. Szolnoki SZC Sipos Orbán Szakképző Iskolája és Kollégiuma (5000 Szolnok, Gyermekváros utca 1.)
  180. Tatabányai SZC Alapy Gáspár Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2900 Komárom, Táncsics Mihály utca 73.)
  181. Tatabányai SZC Bánki Donát-Péch Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2800 Tatabánya, Réti utca 1-5.)
  182. Tatabányai SZC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (2890 Tata, Hősök tere 9.)
  183. Tatabányai SZC Fellner Jakab Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Általános Iskolája (2800 Tatabánya, Pilinszky János utca 3.)
  184. Tatabányai SZC Géza Fejedelem Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2500 Esztergom, Budai Nagy Antal utca 24.)
  185. Tatabányai SZC Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2800 Tatabánya, Kós Károly utca 17.)
  186. Tatabányai SZC Mikes Kelemen Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2800 Tatabánya, Béke utca 8.)
  187. Váci SZC I. Géza Király Közgazdasági Szakgimnáziuma (2600 Vác, Géza király tér 8.)
  188. Váci SZC Király Endre Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2600 Vác, Naszály út 8.)
  189. Váci SZC Madách Imre Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (2100 Gödöllő, Ganz Ábrahám utca 3.)
  190. Váci SZC Petzelt József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2000 Szentendre, Római sánc köz 1.)
  191. Váci SZC Selye János Egészségügyi és Szociális Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (2600 Vác, Jávorszky sétány 2.)
  192. Vas Megyei SZC III. Béla Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (9970 Szentgotthárd, Honvéd utca 10.)
  193. Vas Megyei SZC Hefele Menyhért Építő- és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (9700 Szombathely, Szent Márton utca 77.)
  194. Vas Megyei SZC Nádasdy Tamás Közgazdasági, Informatikai, Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (9735 Csepreg, Rákóczi Ferenc utca 13-15.)
  195. Veszprémi SZC “SÉF” Vendéglátóipari és Turisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (8200 Veszprém, Halle utca 3.)
  196. Veszprémi SZC Gönczy Pál Szakközépiskolája és Szakiskolája (8297 Tapolca -Diszel, Templom tér 3.)
  197. Veszprémi SZC Jendrassik – Venesz Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (8200 Veszprém, Március 15. utca 5.)
  198. Veszprémi SZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (8400 Ajka, Kandó Kálmán lakótelep 4.)
  199. Zalaegerszegi SZC Keszthelyi Asbóth Sándor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (8360 Keszthely, Gagarin utca 2-4.)
  200. Zalaegerszegi SZC Lámfalussy Sándor Szakképző Iskolája (8960 Lenti, Petőfi Sándor út 23.)
  201. Zalaegerszegi SZC Munkácsy Mihály Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (8900 Zalaegerszeg, Gasparich Márk utca 24.)
  202. AM Dunántúli Agrárszakképző Központ Csapó Dániel Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium (7100 Szekszárd, Palánk 19.)
  203. AM Dunántúli Agrárszakképző Központ Sellyei Mezőgazdasági Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (7960 Sellye, Zrínyi utca 2.)

(Kiemelt kép: illusztráció.)

Még több cikk az iskolaőrségről

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, az nlc Facebook-oldalán teheted meg.

Címlap

top

Szeretnél értesítést kapni?

Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.

A hét legizgalmasabb cikkei!
Friss sztárhírek itthonról és külföldről
Tudd meg, mit mond a horoszkópod!
Regisztráció

Elfelejtett jelszavad helyett könnyen tudsz új jelszót megadni, ehhez az alábbi lépéseket kell csak követned:

  1. Add meg az alábbi beviteli mezőben az e-mail címed vagy felhasználóneved
  2. A hozzád tartozó címre kiküldünk egy levelet a jelszócseréhez. Ellenőrizd a SPAM mappádat is, ha nem látod pár percen belül a levelet a beérkezettek között.
  3. A levélben kapott linket 24 órán belül lekattintva eljutsz egy felületre, ahol megadhatod az új jelszavad
  4. Jelentkezz be a friss jelszóval

Fiókod törléséhez add meg a jelszavadat:

Itt tudod a jelszavadat megváltoztatni:

Új jelszó mentése