Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megcslás?

Torolt_felhasznalo_767619
Torolt_felhasznalo_767619
Létrehozva: 2012. március 8. 12:35

Sziasztok. 

 

Helyzetem:

 

Élettársammal 7 éve vagyunk együtt, gyerek nincs.

Egyik este amikor a baráti társaságunk nálunk volt, történt valami amire gondolni sem mertem. Szinte már mindenki elment, egyedül csak a facér legjobb barátnőm maradt nálunk, hárman voltunk. A barátom és a barátnőm elég sokat ivott, sajna én nem ittam eleget mert nagyon fájt a fejem. Tök jól elvoltunk beszélgettünk, néztük a neten lévő Youtube filmeket. A barátom és a barátnőm egymás mellett ült az asztalnál, én velük szemben. Elmentem WC-re, és hallom, hogy a barátnőm azt mondja a barátomnak suttogva, többször, hogy ne csinálja mert nem lehet. Erre én hirtelen kinyitottam az ajtót és semmi konkrétat nem láttam, csak azt, hogy egymás felé voltak fordulva és nagyon közel voltak egymáshoz. Hirtelen rákérdeztem, hogy mit csinálnak,de a barátom csak lecsapta a fejét, a barátnőm meg mondott valami hülyeséget. Nagyon ideges lettem, de onnantól kezdve még kb. 2órát ott volt a barátnőm és egymáshoz sem szoltak és nem is néztek egymásra. Alig vártam, hogy elmenjen. Elment és rögtön rákérdeztem a pasimnál, hogy mi volt ez az egész de mindent tagadott. Másnap szintén ez volt a szitu. Harmadik nap már felhívtam a barátnőmet és elmondta, hogy racuppant a barátom, de nem csókolta meg,  ennyit mondott csak. Aztán amikor szembesítettem a pasimat, azt mondta, hogy ő nem igazán emlékszik a történtekre, de nagyon sajnálja, hogy ő engem megbántott és nem akar senki mást csak engem stb. Azóta én meg a poklok kínját élem meg és senkivel sem tudom megbeszélni, mert hát a legjobb barátnőm is benne van a dologban. Vele is mit kezdjek?

Hozzáteszem 7 évvel amikor elkezdtünk járni, én voltam a zűrősebb , tehát nem zártam le teljesen az előző kapcsolatomat stb., segített átvészelni a nehez időszakot. Ő kitartott mellettem. Azzal ostorozom magam, hogy anno én okoztam neki fájdalmat, és így kapom vissza. 

Csak, hogy azóta már tervezgetünk családot, összeköltöztünk és az egészet akkor történt amikor otthon vagyok ... most 1 hónap múlva költözünk másik házba, és érzem, hogy arra az emberre akire úgy néztem mint a fél Istenre valahogy nem úgy nézek.

 

Mit csináljak, ez a büntetésem amiért az első évben én okoztam neki annyi fájdalmat? de már összeköltöztünk és nem is vagyunk már gyerekek?

 

Köszönöm a hozzászólásokat, akár negatívak akár pozítivak! 

  1. Torolt_felhasznalo_767619
    Torolt_felhasznalo_767619
    2012. március 9. 12:5933.

    Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

    Már jobban érzem magam. Az is nagy gond volt számomra, hogy senkivel sem tudtam megbeszélni a dolgaimat, mert ugye a barátnőm is a része, és mivel meg csak 1 éve vagyok ebben városban, nem is nagyon akad senki akivel bármi bizalmasat is tudnék beszélni.

     

    Köszi mindenkinek!!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_767619 (1)
    2012-03-08  12:35
  2. 2012. március 9. 12:2832.

    Kedves Irénke!

    Szerintem az,hogy ő az elején kitartott melletted,az nem jogosítja fel arra,hogy most meg hülyének nézzen!

    Mindenki hibázhat,így persze ő is, a barátnőd is....

    De a bizalom ott abban a pillanatban azt hiszem megrendült mind a barátod,mind a barátnőd iránt.

    Innentől fogva veszett ügy az egész.A barátnőd már nem lesz a régi, és a kapcsolatod is megsínyli.

    Volt aki azt tanácsolta,ne add ki magad és a kapcsolatod a barátnődnek...ebben igaza van.ha eddig bíztál benne,ezekután ne tedd!

     

    Ugyanis,ha egyszer meg is történt,amit láttál,de másodszor,meg harmadszor.....

     

    Minden kapcsolatba lehetnek hullámvölgyek,amikor egyik vagy mindkettő fél ki-kikacsint. Lehetnek botlások...

    ha erős a kötelék,a szeretet,akkor meg lehet bocsátani,és a félrelépő fél is tudja,hogy hol a helye igazából.

     

    Igen,le kellene ülnöd mindkét féllel,külön,majd együtt hárman is...de lehet jobb,ha csak szimplán hagyod,hogy sodródjanak az árral a mindennapok.Figyelj, járj nyitott szemmel, és amikor úgy érzed,lépj.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_767619 (1)
    2012-03-08  12:35
  3. 2012. március 8. 22:1031.
    Én nem csinálnék belőle nagy ügyet. Elmondanám, hogy szarul esett, aztán kb. ennyi. Felejtsd el az egészet. Ilyen előfordul, még lehet, hogy veled is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_767619 (1)
    2012-03-08  12:35
  4. Torolt_felhasznalo_241471
    Torolt_felhasznalo_241471
    2012. március 8. 18:3730.

    A tüske sajnos benned van.

    Talán érdemes elgondolkodni..............

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_767619 (1)
    2012-03-08  12:35
  5. 2012. március 8. 18:2929.
    Ebben teljesen igazad van!
    előzmény:
    ubisali (28)
    2012-03-08  17:27
  6. 2012. március 8. 17:2728.
    Szerintem ez baromság.. Miért kéne elfogadnom azt, h a pasim, akivel épp összeköltözni készülök, a legjobb barátnőmnél próbálkozik, pia ide, vagy oda?? Más az, ha a kapcsolat elején vannak gondok az exek miatt. De ilyenkor már?? Senki sem tökéletes, persze. De szerintem ez nem tartpzik az elfogadható hibák közé.. Hogy akarna így családot, házat, közös jövőt a pasi, ha nem boldog abban ( ha így van, és tényleg rákattant a barátnőre ) , amiben van?
    előzmény:
    HataMari (27)
    2012-03-08  17:22
  7. 2012. március 8. 17:2227.
    A hiba kb. csak ott van,amit a vegen irtal-hogy ugy neztel a kedvesedre,mint felistenre. Tudod,senki nem tokeletes, barki hibazhat,es nincs jogunk senkitol elvarni a tokeletest,mig mi magunk nem vagyunk azok! szerintem ez csak apro botlas,alkoholos befolyasoltsag alatt,nem kene nagyobb jelentoseget tulajdonitanod neki!!!el kene fogadnod,hogy kedvesed nem felisten,hanem vannak neki is hibai,es ezt elfogadva szeretni tovabb meg bizni benne!Ha erre nem vagy kepes,az nem csak a kedvesed hibaja!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_767619 (1)
    2012-03-08  12:35

Címlap

top