Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

NON-PROFITNAK SEGITEK

Torolt_felhasznalo_252940
Torolt_felhasznalo_252940
Létrehozva: 2004. december 17. 21:27
sziasztok!

Egyháznak, sportkörnek önkéntes tűzoltóknak, hajléktalan alapitványnak és rokonoknak próbálok könyvelni. Szeretnlém, ha sikerülne olyan emberekkel össze ismerkednem, akik épp olyan "marhák" mint én, és a problémáimat megtudnám velük beszélni. Sajnos én a törvényeket is hiába olvasom, könyvelő irodából vagyok rokkantositva, mindig máést értek,mint a többiek. Mindig azt, amit szeretnék, ill jó lenne annak akinek segiteni kell. Nagy megkönnyebbülés lenne a szivemnek, ha találnék olyan társakat, akik egy kicsit otthon vannak ezekben a témákban, és néha tudnánk egymásnak segiteni. Én speciel eddig - pedig ninxs más jövedelmem - ingyért dolgoztam, és azt hiszem ez igy is marad. Próbáljunk meg egymásnak segiteni!!!!

Címlap

top