Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kártyajósok-jós oljunk!

Torolt_felhasznalo_820954
Torolt_felhasznalo_820954
Létrehozva: 2004. szeptember 26. 22:13
Sziasztok!
Már egy ideje foglalkoztat a jóslások "művészete",az okkult tudományok.A kártyajóslás terén igyekszem a lehető legtöbb információt begyüjteni.
Legnagyobb bánatomra azonban a cigánykártyáról meglehetősen kevés forrást találtam...ezért leginkább a "gyakorlati tapasztalatra" hagyatkozva művelem a kártyavetést."Hál'Istennek" jók a visszajelzések,ami számomra azt jelenti,hogy a képességeim elég jók hozzá. Ettől függetlenül örrömmel venném hozzászólásaitokat,beszámolóitokat,a kártyajóslások során szerzett tapasztalataitokról.
Beszélgessünk,élményeitekről,kártyákró l,mágiáról...stb
örömmel várom írásaitokat
Janet
  1. Torolt_felhasznalo_820954
    Torolt_felhasznalo_820954
    2004. november 28. 19:139.
    Úgy gondolom, lehet egy témakörre töübbször is rákérdezni, csak tudni kell a kérdésfeltevés módját. . . tudni kell, hogy a jövő folyton változik, egyetlen döntés máris más irányt szabhat neki. . .
    a kártyát ilyen esetben mint tanácsadót, mint útmutatót . . . mint egy bölcs tanítót lehet kérni, hogy mutasson neked utat. . . milyen buktatókra, milyen támogatókra kell figyelned. . . tud figyelmeztetni, és tud bíztatni, megerősíteni. . .
    segít kinyilatkoztatni dolgokat, amellyeket talán nem tudtál vagy nem akartál eddíg kimondani, nem akartál tudomásul venni. . .
    A kártya előtt nincs titok!!
    Izgalmas, érdekes és sokat-sokat tanulhatunk belőle!
    előzmény:
    ezüstfenyő (7)
     
  2. Torolt_felhasznalo_587982
    Torolt_felhasznalo_587982
    2004. november 2. 16:508.
    Na sziasztok!!

    engem minden érdekel e témával kapcsolatban!!!! Van 1 könyvem a cigánykártyáról, és kártyám is! ha kell kölcsönadom, csak kérlk majd add vissza.
    Engem minden érdekel, ahogy már írtam is: számmisztika, grafológia, jóslás, és mostanság legfőképpen az angyalok. Ki van ebben otthon?
    Írjatok, írjatok, mert ezek a témák a mindenem!!!!
    Tanulni akarok sokat sok helyen, hogy egyszer majd amikor annyira képzett leszek és annyi tudásom lesz én is taníthassak! ez is egy álmom. de ahhoz még kemény út veze, amit árt karokkal várok.
    A "csatornáim" megvannak, ha értitek mire gondolok. . .
    :-)

    szép napot nektek.
    Andi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820954 (1)
     
  3. 2004. november 2. 16:327.
    Egy és ugyanazon kérdéskörre nem szabad többször kidobatni azt a kártyát. . .
    előzmény:
    Demalgon (6)
     
  4. Torolt_felhasznalo_833883
    Torolt_felhasznalo_833883
    2004. november 2. 14:096.
    sziasztok!
    szerintetek mennyire "van igaza " a kártyának. Vagyis ha egy emberrel kapcsolatban sokszor ugyanazt dobja ki a kártya, lehet, hogy van valóság alapja?
    én alapvetően hiszek az ilyesmiben, de most kicsit megkavarodtam:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_820954
    Torolt_felhasznalo_820954
    2004. szeptember 28. 22:565.
    :-))
    Egyetértek!:-))
    Ez most tényleg komoly, hogy könyvet írsz róla?. . . feltétlen értesíts ha aktuális lesz a dolog. . .
    az elsők között leszek aki megveszi!:-)
    azért kérdezek ha nem bánod. . . a lapok értelmezéséről volna szó. . .
    már nem az első eset, hogy arra a következtetésre jutottam(egy spontán felismerés, ráérzés alapján), hogy a Pénz lapja, nem feltétlenül jelent anyagi gazdagságot, vagy sok pénzt. . . bizonyos "együttállás" során akár lelki gazdagságot, gazdag lelki élményt, ill. a kevés pénz ennek ellenkezőjét jelölheti. . .
    van még pár ilyen "felismerésem", csak épp nem vagyok 100%-ig biztos a helyességükben. . . ehhez volna szükségem megerősítésre. . . mert nekem az kevés, hogy odaáll elém az illető és közli, hogy: boszorkány! bejött amit jósóltál!
    :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946350 (4)
     
  6. Torolt_felhasznalo_946350
    Torolt_felhasznalo_946350
    2004. szeptember 27. 17:354.
    Jaj, ne légy már ilyen szőrszálhasogató!
    Miért nem mondod, hogy autóajtó? Azért, mert kocsiajtónak mondják.
    Hát ezt meg cigánykártyának hívják. És nem romakártyának, nem kisebbségi kártyának és nem etnikumkártyának.
    Ne légy fogadatlan prókátor ott, ahol erre semmi szükség! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (3)
     
  7. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. szeptember 27. 14:243.
    Nana!

    Nem cigány, hanem romakártyát akartál írni, igaz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820954 (1)
     
  8. 2004. szeptember 27. 10:012.
    Szia!
    Nemsokára lesz pont cigánykártyártya vetésről könyvem, ha már elkezdtem olvasni eszmét cserélhetünk . Addig is további sok sikert kívánok a jóslásaidhoz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top