Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikrek nö-Szüz pasi

Torolt_felhasznalo_521476
Torolt_felhasznalo_521476
Létrehozva: 2004. október 4. 15:42
Keresem keresem,de nem találom.Van-e ilyen címmel topic?Ha van ,akkor hol?Ha nincs akkor ez legyen.Ki kivel,hogyan,és hogy bírja?Én Ikrek vagyok,Bika asszcendens,párom szüz-NAGYON Szüz
  1. 2004. október 19. 07:5312.
    A mi baráti körünkben is van egy Ikrek nő - Szűz fiú párosítás. A lentebb elmondottak igazak, a fiú ragaszkodik a lányhoz, nyalják-falják egymást, de ennyivel aztán ki is merül a kapcsolatuk, legalábbis kívülállóként szemlélve nekünk úgy tűnik. Ahogy látjuk: az Ikrek lány menne mindenfelé, a fiúnak pedig nincs önnálló véleménye, odamegy, ahová mondják neki. Biztos jó ez a megbízhatóság, vagy inkább kiszámíthatóság, de szerintem unalmas lehet hosszútávon. A srác gyakran megismétli ugyanazt a mondatot, amit Ikrek párja mond. A Szűz fiúból hiányzik a kezdeményezőkészség, a megújulás utáni vágy, ami szerintem egy Ikreknek fontos szempont.
    Az Ikrek lány szeret pletyuzni, a fiút meg nem érdeklik ezek a dolgok. Szóval szerintem egy idő után, attól félek, kifullad a kapcsolatuk.
    Mellesleg a Szűz házias, segítőkész, megbízható, mindenben tökéletes lenne, de kérdés, hogy az állandóság elég-e egy Ikreknek, akik azért jobban igénylik az ingereket. (Írja ezt egy szintén Ikrek lány, aki az idegeire megy a Halak párjának. :) )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. október 4. 20:0811.
    Az, hogy ő nagyon tudott szeretni és hűséges volt (egy darabig)és nagyon ragaszkodó. Csak mikor megszületettt a fiunk két év múlva dobbantott :( egy másik csaj miatt. Amúgy nem az a nagy csajozós fajta, csak a szája jár.
    előzmény:
    messalina (9)
     
  3. Torolt_felhasznalo_521476
    Torolt_felhasznalo_521476
    2004. október 4. 17:0010.
    Én is szeretem a páromat, de sok dolog van ami számomra homályos, ö pedig bezár, nem mond semmit.
    előzmény:
    Totnes (8)
     
  4. Torolt_felhasznalo_521476
    Torolt_felhasznalo_521476
    2004. október 4. 16:569.
    És mi volt amit azért mégis szerettél benne?
    előzmény:
    fiúsmama (4)
     
  5. 2004. október 4. 16:558.
    Én ikrek vagyok, a pasi szűz, és imádom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. október 4. 16:417.
    Nekem legjobb barátnéméknak volt ez a párosítása. Nem sok jó volt benne :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_521476
    Torolt_felhasznalo_521476
    2004. október 4. 16:146.
    Na és ez a sértödösdi. . ezzel kiakaszt. Jár kelmint egy holdkóros, s nem mondja mi baja. Semmit nem lehet megbeszélni, mert nem akar vitatkozni. Mindenért én vagyok a hibás ha vmit:nem talál, elromlott, etc
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_521476
    Torolt_felhasznalo_521476
    2004. október 4. 16:105.
    Érdekes , ez nálunk fordítva van, én jobban szeretk otthon lenni, ö pedig hétvégeken bulizna, ha nem megyünk akkor ugyan nem mondja, de érzem a sértödöttségét. Persze néha azért bulizunk is. Ö 36 éves, én 30, s valahogy nem érzem magam a legbulizósabb korszakomban.
    előzmény:
    scholler (3)
     
  9. 2004. október 4. 16:084.
    Én Ikrek vagyok a volt férjem Szűz. És ezzel mindent elmondtam. 10 évig bírtuk. Én addig sem.
    előzmény:
    messalina (2)
     
  10. 2004. október 4. 16:063.
    Nekem az exem Ikrek én Szűz vagyok. Nekünk 5, 5 évig ment. Ő túl szabadságvágyó volt én meg otthonülös.
    Remélem nektek jobban sikerül
    előzmény:
    messalina (1)
     
  11. Torolt_felhasznalo_521476
    Torolt_felhasznalo_521476
    2004. október 4. 15:572.
    Szóval az úgy volt, hogy megismerkedtünk, kicsit az én irányításommal. Aztán összeköltöztünk, szintén kicsit rám hagyta a döntést. S eleinte nagy volt ám a lamúr-duhaj-csihaj. Aztán ez lecsendesedett. S nem értem mit rontottam el. Van még sok minden más is. A pénz, na a pénze, az ö istene, s után jön a munkája, s aztán jövök én.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top