Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Skorpió nő-oroszlán férfi

zsura
Létrehozva: 2004. október 18. 14:08
Sziasztok!
Szerintetek milyen párosítás a skorpió nő/oroszlán férfi?
  1. 2004. október 18. 16:3620.
    Köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalataidat.
    Most még nehéz, sokat emésztem magam. Tudom hülyeség. Hosszútávon viszont biztos nyertem. Nem lehet egy életet ráépíteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_587982 (18)
     
  2. Torolt_felhasznalo_587982
    Torolt_felhasznalo_587982
    2004. október 18. 16:2319.
    ja, ez jó! nekem is tetszik! :-)))
    még én sem hallottam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383823 (16)
     
  3. Torolt_felhasznalo_587982
    Torolt_felhasznalo_587982
    2004. október 18. 16:2118.
    Igen ez tipikus oroszlán. Ha szerelmes akkor álom, de ez a szerelem nagyon hamar és nagyon apró dolgok miatt elmúlik!!!!!
    vagy másik esetben nincs szerelem, de nagyon kényelmes neki(!) és nagyon tetszik neki a skorpió hízelgése, mert valjuk be a skorpió eszméletlenűl tud bókolni az egót dícsérni (az oroszlánnak szinte más sem kell!!) és borzasztó odaadó is! és ezek után ha a másik "dob" esetleg, akkor azt nagyon megalázónak tudjuk érezni.
    igen az oroszlánt (ffi-t) elég nehéz e tekintetben kiimerni. De ha ő így bánt veled, ne is búsulj, de most komolyan, mert csak sok kemény csatától, és számodra megmagyarázhatatlan szszélyes reakcióktól (ami az érzéseit illeti) szabadultál meg! tudom, ezt így könnyű leírni, de a tapasztalat. . . . .
    előzmény:
    zsura (17)
     
  4. 2004. október 18. 15:5317.
    az a baj, hogy az elején szerelmes volt, de már nem az. Teljesen kiszámíthatatlan. Pár hónapig nem találkoztunk, aztán felhívott, nagyon kedves volt, úgy nézett ki, hogy újra közelít. . . De aztán pár nap múlva találkozott valakivel. Olyan megalázó volt, amikor kiderült a dolog, talán a legrosszabb, az, hogy ő mindig csak barátként tekintett rám. Én nem így éreztem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_587982 (14)
     
  5. Torolt_felhasznalo_383823
    Torolt_felhasznalo_383823
    2004. október 18. 15:5116.
    :)) Kilincselni, hízelegni, megdolgozni vmiért (átvitt értelemben)
    előzmény:
    zsura (15)
     
  6. 2004. október 18. 15:3915.
    Mit jelent a puncsolnod szó? Még nem hallottam, de nagyon tetszik. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383823 (11)
     
  7. Torolt_felhasznalo_587982
    Torolt_felhasznalo_587982
    2004. október 18. 15:3814.
    elvileg a párosítás nem rossz , mert mind a 4 elem megvan kettőtök jegyében!!!!!!!!!!!!!!
    A skorpió mély gondolkodását, és lelkivilágát az tény, hogy nehezen tudják elfogadni az oroszlánok!!!!! nálam is ez volt a gáz. me gaz hogy túl sokat kellett küzdeni a pasiért még a kapcsolatban is.
    Amíg nem érzed a szitukat megalázónak, és kezelni tudod a másikat addig oké. csak tudd elviselni, h aoroszlán pasas épp: na ma nem találkozunk, nem érek rá, nagyon sok a dolgom, nagyon fontos vagyok, a munkám az aztán a legfontosabb-napjait éli.
    de ha szerelmes igazán beléd, akkor MINDENT megtesz neked/érted. A legnagyobb menyországot tudja nyújtani, csak h aa pokolról van szó, akkor abban is a legmélyebb bugyrokba ejt.
    érzéseim nekem is ambivalensek voltak oroszlánnal.
    előzmény:
    zsura (13)
     
  8. 2004. október 18. 15:3013.
    Szia!

    Tudok aszscendenst is mondani. skorpió/szűz, oroszlán/mérleg. Ehhez mit szólsz.
    Egyébként nagyon ambivalens amit éreztem az "oroszlán" felé.
    Erős vonzalom, de ugyanakkor azt érzem, hogy az ő nem tudja elfogadni az én "mély" gondolkodásomat, mély lelkivilágomat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_587982 (12)
     
  9. Torolt_felhasznalo_587982
    Torolt_felhasznalo_587982
    2004. október 18. 15:2212.
    Szia !
    Asztrológiával folalkozom, d emost csak személyes véleményemet írom: én skorpió vagyok (mérleg aszcendenssel) é sséletemben majdnem az összes paim orozlán volt. Én életemben nem szenvedtem még úgy, mint azokban az időkben. Kész voltam. Nem viccelek, én nem SOHA nem tetem függővé kapcsolatot, ssem horoszskóptól, sem semmitől, de inkább nem részleetezem ezt a pároítást.
    Csicsike valózínűleg azért is jól kijön az oroszlán férjével, mert bár skorpió, de neki is oroszlán-tűz jegy- az asszccendense. Nekem a férjem mérleg, ami szintén nem a legjobb a skorpióhoz, de az én aszcendensem is mérle, és jól megvagyunk. a jegyeket nem szabad csak önmagukban elemezni, ill megítélni, mert az aszcendens néha okkal jobban bfolyásol, mint az adott jegy amiben születünk. Ezért is van, hogy valaki elolvassa a saját jegyének a jellemzőit, és azt mondja-ez baromság! Nem baromság, csak annak az illetőnek az aszcendense sokkal befolyáolóbb, és annak a jegynek a jellemzését is számba kéne venni.
    visszatérve a skorpió nő oroszlán ffi-re, én nekem katasztrófa volt, életem borzalma az összes, DE ez az ÉN tapasztalatom. . . . de nézd meg Cicsikét, aki meg nagyon jól kijön a párjával!!!! Ne szűkítsétek le mindig az adott jegyre a dolgokat, ott van még az aszcendens, és sok sok más ami meghatározó. . . .
    előzmény:
    zsura (1)
     
  10. Torolt_felhasznalo_383823
    Torolt_felhasznalo_383823
    2004. október 18. 15:1411.
    Az önérzetében?! Háááát, cica, nem keveset kell majd puncsolnod. . .
    előzmény:
    zsura (10)
     
  11. 2004. október 18. 15:0410.
    Igen, én is érzek egy kis beképzeltséget a kiszemelt oroszlánban. Azt vettem még észre, hogy kifelé úgy mutatja, hogy minden ok. , happy, de belül tele van kisebbségi komplexussal. 1x megbántottam az önérzetében és elmenekült, azóta "barátok" vagyunk.
    előzmény:
    Neszi81 (7)
     
  12. 2004. október 18. 14:549.
    ó dehogynem. . . . egy tesze-tosza szűz sokkal rosszabb. . . hidd el.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_383823
    Torolt_felhasznalo_383823
    2004. október 18. 14:538.
    Én oroszlán vagyok, skorpió aszcendenssel és jól kjövök magammal. . .
    előzmény:
    zsura (5)
     
  14. 2004. október 18. 14:517.
    Szerintem nem lehet egyszerű!!!!!!!!!!
    SZERINTEM!:-)))) (mint a tv-ben)

    De egyik sem egy könnyű jegy. Egy beképzelt oroszlán férfinál semmi sem lehet rosszabb. . .
    előzmény:
    zsura (5)
     
  15. 2004. október 18. 14:326.
    :-))))))))))))))))))))))))) áááááááááááááááááááááááá:-))))))
    előzmény:
    kövidinka (4)
     
  16. 2004. október 18. 14:275.
    Nem ettől teszem függővé a kapcsolatot, csak érdekel, mert annyira ellentétes tulajdonságokkal bíró ez a 2 jegy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_872520 (2)
     
  17. 2004. október 18. 14:254.
    akkor ők is kifognak bizonyára:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_849827 (3)
     
  18. Torolt_felhasznalo_849827
    Torolt_felhasznalo_849827
    2004. október 18. 14:243.
    szerintem jó, én skorpió vagyok oroszlán aszcendenssel, férjem oroszlán, mi nagyon jól kijövünk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. október 18. 14:172.
    Nah, ha már ettől teszted függővé a kapcsolatot, akkor eleve rossz!:-)))))
    előzmény:
    zsura (1)
     

Címlap

top