Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ti elmennétek?

Teavirág
Létrehozva: 2004. október 25. 13:26
Ma a metrónál a kezembe nyomtak egy szórólapot, amin az állt, hogy asztrológiai jóslást és kártyavetést csinálnak és hogy megmondják, mikor várható gyermekáldás!! Hát ez az utóbbi, amit én is nagyon szeretnék tudni! Már egy ideje kísérletezünk a párommal, de sajnos nincs eredmény :-(
Lehet, hogy a stressz teszi?
Szerintetek meg tudja mondani egy asztrológus, hogy mikorra esik be a kis jövevény?

Azt hiszem, megpróbálom, lehet, hogy csak a sok probléma volt a baj, de most már rendeződnek a lakás- és munkahelyi problémáink is. Szeretnék valami bíztatót hallani végre :-(

Esetleg volt valaki már náluk?
Úgy hirdetik magukat, hogy Sigillium Bt. és a 06 20 454 3081-es számon lehet bejelentkezni.
Szerintetek érdemes megpróbálni?

Ha volt valaki náluk, írjon privit, hogy neki mik voltak a tapasztalatai!!!
  1. 2004. október 26. 15:3535.
    Szia Teavirág,
    Szerintem nem olyan rossz dolog a horszkóp, bár egy jó asztrológus nem fogja neked azt mondani, hogy 2004. dec-ben esel teherbe. Azt fogja mondani, hogy v. melyik év tavaszán, vagy őszén jó bolygóállások vannak a teherbeeséshez. Ez csak lehetőséget jelent, de nem 100%.
    Én már többszőr voltam asztrológusnál, sőt pont a héten megyek. (Utoljára kb. 4 éve voltam) Szerintem nem butaság, inkább ügyesen kell tudni használni a tőle szerzett információkat.
    Viszont azt nem javaslom, hogy egy szórólap alapján válassz magadnak asztrológust.
    Mindenképpen látogass el az asztrológia c. topikba.
    Éva - aki a topikot indította - szerintem már nagyon sok embernek segített. Írj neki, és szerintem, ha tud, biztos segít.
    Minden esetre kívánok neked sok szerencsét mindenhez!!!
    előzmény:
    Teavirág (19)
     
  2. 2004. október 26. 13:0334.
    Én elég racionális gondolkodású ember vagyok, de az még engem is lenyűgözött, hogy az asztrológia milyen jól jellemzi az embereket, a személyiségüket a szül. adatok alapján.
    Azt hittem, rosszul látok, amikor kielemezttem családtagjaimat és magamat egy ajándékba kapott könyv segítségével. Persze csak laikus és irtó egyszerű módon csináltam + a netről letölthető Placidus demoprogram segítségével, mégis nagyon elcsodálkoztam, mennyire találóak a megállapítások.
    Akár a saját gyerekkori élményeim, a beállítottságomat illetően, akár a gyerekeim mentalitását, személyiségét illetően! Teljeen valószínűtlen volt, hogy ilyen-olyan bolygóállások meg egyéb hókuszpókuszok megmondják, hogy a nagyobbik fiam egy zárkózott egyéniség, nagy zenei és irodalmi tehetséggel, míg a kisebbik egy kis szélhámos halandzsa, aki nagy gyakorlati érzékkel rendelkezik és hajlamos a balesetekre. Így is van, a kicsivel mindig történik valami, mert semmi óvatosság nincs benne.

    Saját magamnál is kijött, hogy milyen baleseteim voltak eddig, mennyire hajlamos vagyok rá vagy hogy mennyire kettős az egyéniségem, látszólag hideg, zárkózott, de ismerősök számára meleg, nyitott, barátságos. . .
    Életeseményeket nem tudok elemezni, de nem is akarok.

    Az asztrológia abban segíthet, hogy a személyiségjegyek alapján megmondják, milyen jövő vár egy kapcsolatra, szerelem, házasság stb. terén. Vagy üzleti partnerek mennyire illenek össze, mielőtt vállalkozásba kezdenének, nem árt csináltatni egy ilyen elemzést. Nem mindegy, hogy egy szélhámossal szövetkezem-e vagy egy végtelenül megbízható társsal.
    előzmény:
    őzike66 (33)
     
  3. Torolt_felhasznalo_110412
    Torolt_felhasznalo_110412
    2004. október 26. 10:3633.
    Szia, megborzongtam attól amit írtál. Tényleg igaz lehet? Így bejött neked a jóslás? Ez félelmetes! Igazán sohasem hittem benne, és nem is próbáltam, pláne még pénzt is kiadni. Érdekes. . . egyáltalán nem hiszek benne, de félnék elmenni, félek hogy mit mondana. Félek a rossztól. Talán jobb nemtudni.
    előzmény:
    spicispaci (31)
     
  4. 2004. október 26. 10:2132.
    Tényleg, mit is hittem?
    Hát, legalább annyit, hogy odahallgat a másikra. . . de nem!
    előzmény:
    Milu (29)
     
  5. 2004. október 25. 20:4231.
    Sziasztok! En voltam josnal is es asztrologusnal is. A mi asztrologusunk nagyon jo, olyan dolgokat arult el, hogy a hugom is csak lesett, söt majdnem felt töle, hogy nem lehetnek titkai sem, ez az illetö mindent tud rola. Amiket rolam mondott szinten bejött, kisfiamrol mondta pl. hogy nagyon kesön fog megtanulni beszelni, vagy dadogni fog, de valami a beszedevel lesz. A kisfiam 2 eves mult es meg nem mond semmit. Sajnos eddig igaza van.
    előzmény:
    sorrel (30)
     
  6. 2004. október 25. 17:1330.
    Figyusz, eredetileg mintha azt kérdezte volna, járt-e valaki már ott, amit ő olvasott a szórólapon.
    Tehát nem azt kérdezte, miért nincs gyereke.
    Nyilván eleve érdeki az asztrológia, és valami lelki támaszt várna egy jóslattól. Nem a meddőség valódi okait firtatná. . .
    Tényleg, volt már valaki jósoltatni magának? :-))
    Mindjárt megyek és én is bejelentkezem :-D
    Igaz, nem hiszek benne, de sebaj :-))
    előzmény:
    Milu (29)
     
  7. 2004. október 25. 16:3329.
    Mit vártál, hogy itt valaki azt mondja neki, hogy ez egy baromság és akkor felkiált, hogy tényleg, de jó, hogy szóltatok, többet nem fogok hinni benne?
    előzmény:
    Hadasa (26)
     
  8. Torolt_felhasznalo_447554
    Torolt_felhasznalo_447554
    2004. október 25. 16:0528.
    Én hiszek az asztrológiában, de ilyen szórólaposhoz nem mennék, csak olyanhoz, akit valaki jó szívvel ajánlott. Az asztrológus egyébként az életesemények alapján ki tudja számolni a születés időpontját.
    előzmény:
    Teavirág (19)
     
  9. 2004. október 25. 15:2927.
    Jav. : mit és hogyan tegyen.
    előzmény:
    Hadasa (26)
     
  10. 2004. október 25. 15:2926.
    Már megint tök feleslegesen tépem a szám! Teavirág csak megerősítést akart, hogy igen, csináld, menj, és fizess csak a jósoknak, majd ők megmondják, mit és hogyan tett! Ha mások útmutatásai szerint akar élni, hát tegye. Én részemről léptem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253013 (21)
     
  11. 2004. október 25. 15:0425.
    Már megtaláltam a topicot, most olvasgatom épp.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603851 (24)
     
  12. Torolt_felhasznalo_730731
    Torolt_felhasznalo_730731
    2004. október 25. 14:2724.
    Nézz be a jósoljunk fórumra és keresd meg az asztrológia topikot. Sok okosat, és értelmeset irnak.

    Csak hinni kell benne

    Jutka
    előzmény:
    Teavirág (19)
     
  13. Torolt_felhasznalo_730731
    Torolt_felhasznalo_730731
    2004. október 25. 14:2223.
    Lázmérőt akartam irni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603851 (22)
     
  14. Torolt_felhasznalo_730731
    Torolt_felhasznalo_730731
    2004. október 25. 14:2122.
    Hőmérőzd magad minden reggel szájban tartott hőmérővel. Egy hónap alatt látod, hogy melyik nap volt peteérésed (itt legnagyobb a hőmérséklet). A következő hónapban aztán adj neki ezeken a napokon.
    Mellesleg én igy estem teherbe mindkét gyermekkel. ű

    Sok sikert

    Jutka
    előzmény:
    Hadasa (18)
     
  15. 2004. október 25. 14:2121.
    Tudod, nekem az összes jóslat bejött. . . . utólag. . .

    előzmény:
    Teavirág (19)
     
  16. 2004. október 25. 14:2020.
    . -))
    előzmény:
    Hadasa (18)
     
  17. 2004. október 25. 14:1719.
    Felhívtam őket, egy nő válaszolt, azt mondta, a Kálvin térnél van a tanácsadás, az Erkel utcában és hogy 7. 000, - ft-ba kerül. Én már voltam másnál 1 éve, akkor ennél sokkal többet fizettem, igaz, ott kártyavetés is volt.
    Még gondolkodom rajta, de lehet, hogy ennyit még rászánok, több szem többet lát alapon. Fgreiki megnézte nagyjából, mit lát nálam, de mivel nincsenek pontos adataim, így nem tud egész pontosat mondani, mindenesetre nagyon rendes, hogy felajánlotta a segítségét.
    A fő gond az, hogy egész pontosan anyukám se tudja, melyik órában születtem, bár egy korábbi asztrológus már kikövetkeztetett valami 3. 40-es időpontot.
    Ti már voltatok egyébként asztrológusnál? Tehát hisztek egyáltalán benne?
    Nekem erőt ad, hogy hiszek ilyesmiben. Amúgy nagyon el tudok kenődni időnként. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. október 25. 14:1118.
    Igen, természetesen ez is belejátszik! Akartam is írni, hogy attól, hogy pár évvel ezelőtt még nemzőképes volt, az nem jelenti azt, hogy most is az. . . vagy lehet, hogy csak begörcsölt a "teljesítménykényszertől".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253013 (16)
     
  19. 2004. október 25. 14:0617.
    Akkor meg inkább lélekgyógyászhoz kéne menned. Az asztrológus sem tud megnyugtatni, esetleg mond valamit, amiben, ha hiszel és mégsem jön be, akkor összetörsz. De, ha mégis bejönne, akkor sem biztos, hogy az ő érdeme:))
    Inkább arra törekednék, hogy saját magamat megnyugtassam.
    Mindenestre nagyon sok sikert kívánok, akárhogy is jön össze a dolog!
    előzmény:
    Teavirág (13)
     
  20. 2004. október 25. 14:0616.
    Na, és a férfiak nemzőképessége is nagyon érzékeny a stresszre, a környezeti hatásokra.
    előzmény:
    Hadasa (14)
     
  21. 2004. október 25. 14:0415.
    bocs, hogy közbeszólok, de az nem jelent semmit, h a férjednek már van 2 gyereke.
    lehet, h pl. azóta volt valamilyen betegsége (elég pl. néhány felfázás is).
    dehát ezt egy orvos biztosan jobban tudja.
    előzmény:
    Teavirág (13)
     
  22. 2004. október 25. 14:0414.
    Ez nem egészen így van, az, hogy a férjednek már vannak gyerekei, nem jelenti azt, hogy automatikusan és mindenkivel. . . volt olyan ismerős, fiatal házaspár a környezetemben, ahol külön-külön semmi szervi bajt nem találtak, mégis kiderült, hogy együtt "nem stimmelnek", nincs meg a "kompatibilitásuk". Sajnos, ilyen is van!
    előzmény:
    Teavirág (13)
     
  23. 2004. október 25. 13:5813.
    Hű, mennyi hozzászólás jött, köszönöm.
    Rendesek vagytok, fgreiki már írt is, hogy megnézi a horoszkópomat.
    Persze hogy van nőgyógyászom, de ő azt mondja, semmi szervi bajom nincs!
    A férjemnek meg én a második felesége vagyok, neki már van 2 gyereke az előző házasságából! Tehát azt mondja, neki nem lehet baja.
    Ez a bosszantó, hogy orvosilag semmi bajunk nincs állítólag, csak sokat idegeskedünk a lakásdolgok miatt meg egyéb családi problémák miatt is.

    De én hiszek az asztrológiában, a házasságkötésem időpontja is nagyjából stimmelt, pedig már nem is hittem, hogy párt találok!
    Ezért gondoltam, meg kéne próbálnom ezt is.
    Egy ismerősöm mondta, hogy ő is volt ilyen tanácsadáson és neki is bejött!
    Ja, a szex se gond, próbálkozunk a dolgon azóta is :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797178 (10)
     
  24. 2004. október 25. 13:5612.
    Én tutti, hogy nem jósokhoz fordulnék: sokkal inkább szakemberhez! Mármint nőgyógyászhoz, úgy értem!
    előzmény:
    Teavirág (1)
     

Címlap

top