Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megátkoztak:)?

Torolt_felhasznalo_902897
Torolt_felhasznalo_902897
Létrehozva: 2004. november 4. 09:48
Sziasztok!
Nemtom vki talalkozott e mar azzal a "holggyel" akivel en tegnap a Kalvin teren...megkerdezte mennyi az ido,majd azt mondta josol nekem...volt minden:bal kez,kartya,3 gyerekem lesz 83 evig fogok elni..tiszta orulet..ekkora hulyeseget!!!Mindegy gondoltam viccnek jo, majd adok neki egy szazast, latszott rajta, hogy amolyan keregeto kis ciganyasszony csak epp vmi "keretbe" kell foglalnia..erre azt mondta, vegyek elo vmi paros penz(termeszetesen az apropent szerencsetlenseget hoz:))!)..hat persze h minimum 200ftot akart, majd kitalalta h 2 penzt vegyek elo,mert idezem:parosan szep az elet:)) na ekkor mar elegem lett a hulyesegbol...es ezek utan megatkozott!!!A parom azt mondta h meg is erdemlem h ilyen lüke vagyok h mindenfelel embernel megallok az utcan:))Ti hallottatok mar ilyet?
  1. Torolt_felhasznalo_727665
    Torolt_felhasznalo_727665
    2004. november 4. 22:1443.
    Szeretet.
    Azzal az ilyenek nem tudnak mit kezdeni.
    :)))

    "a szeretet mindent legyőz" (mindenkit)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_204754
    Torolt_felhasznalo_204754
    2004. november 4. 21:0142.
    Én kb. 2 éve nyáron taliztam össze egy ilyen adjon-papírpénzt-a-jósláshoz értő cigánylánycsapattal, de amikor a kétszázas után másik papírpénzt is akartak, azt mondtam, vigyék azt a kétszáz forintot de jó messzire nem kell a jóslásuk. Nem átkoztak meg.
    Viszont volt már olyan, hogy a munkából hazafele menet volt egy csomó dolog amit el kellett intéznem, és az utcán egy cigányasszony kéregetett tőlem is. Elhajtottam. Mormogott valamit, na a napom további részében olyan balszerencsés volt minden, hogy az valami hihetetlen (mondom, rengeteg dolgom volt!). Na az a nő tényleg megátkozott.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_902897 (1)
     
  3. Torolt_felhasznalo_512084
    Torolt_felhasznalo_512084
    2004. november 4. 20:0941.
    Mik vannak! Jól szájon kéne vágni. Mit köpköd! Na majd ha találkozom egy ilyen forma cigányasszonnyal, majd előre is óvatos leszek. :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_902897
    Torolt_felhasznalo_902897
    2004. november 4. 15:4840.
    Irt itt vki h megkopkodte a penzt, engem probalt lekopni, de messzebb alltam akkor mar tole, meg igy szoban. . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_512084 (39)
     
  5. Torolt_felhasznalo_512084
    Torolt_felhasznalo_512084
    2004. november 4. 15:4039.
    ezek a cigányasszonyok már a filmekben is sok gyereket, egészséget, gyönyörű életet, királyfit fehér lovon jósolnak. Csupa szép. Az hogy megátokozott az mit jelent? Mit csinálnak ezek olyankor, vagy mit mondanak? Leköpködnek, vagy szárított békacombbal megérintenek, vagy mit?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_902897
    Torolt_felhasznalo_902897
    2004. november 4. 15:3638.
    nekem 3 gyereket josolt(meg egyen is gondolkodom h legyen e) es 83 evet:)), de aztan mint mar emlitettem megatkozott:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_512084 (37)
     
  7. Torolt_felhasznalo_512084
    Torolt_felhasznalo_512084
    2004. november 4. 15:1937.
    Most olvastam el amit tücsi irt példaként. Még a hideg is kirázott. Én nem is hallottam még ilyet, nem is találkoztam ilyennel. Igazából nem is hiszek az átkokban, és tényleg létezik? A cigányasszonyok mondanak mindenfélét, az csak hunbuk. De valami csak létezhez, ha ilyenek előfordulnak. Vagy csak szimpla véletlen egybeesés? Nekem egy öreg néni a lányomat jósolta meg, meg a párkapcsolatot, mégpedig arra az évre. Nevettem az egészen, mert még híre-hamva se volt sehol az egésznek az életemben. És lett. Ez volt kb. tavasz elején, és Karácsonykor teherbe estem. Ez most jutott eszembe, ahogy a témán gondolkozom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_512084
    Torolt_felhasznalo_512084
    2004. november 4. 15:1336.
    Naaa. . . . nem is! :-)) csak érdekesként elmeséltem. A harmadik is eszembe jutott, de nem is mesélem el. Még tényleg kikiáltotok boszinak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_583029
    Torolt_felhasznalo_583029
    2004. november 4. 15:0935.
    Ajjaj veled vigyazni kell.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_512084 (32)
     
  10. Torolt_felhasznalo_512084
    Torolt_felhasznalo_512084
    2004. november 4. 15:0834.
    ÁÁÁ, dehogy. Nem bántok én senkit. Nyuszi vagyok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_902897 (33)
     
  11. Torolt_felhasznalo_902897
    Torolt_felhasznalo_902897
    2004. november 4. 14:3033.
    Hu. . . . te akkor boszorka vagy:)!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_512084 (32)
     
  12. Torolt_felhasznalo_512084
    Torolt_felhasznalo_512084
    2004. november 4. 13:4832.
    Én soha nem átkoznék meg senkit, soha rosszindulatot nem tápláltam senki irán, meg amúgy is, az átok visszaüt. Ha valaki nem szimpatikus, egyszerűen nem ülök le vele pl. sütizni. Ennyi. Na de! Már háromszor előfordult velem, hogy irtóra dühös voltam valakire, aki barátként közel áll a szívemhez, és dühömben, tiszta szívból szitkozódtam. Na nem durván, csak olyasmit pl. hogy verje ki a pattanás, kapja el a hasmenés. . . (Mentségemre legyen mondva, hogy a "barátom" nagyon becstelenül viselkedett velem) Egyiknék másnap hatalmas ragyák voltak a képén, és herpesze kezdődött, a másiknál meg nem ment be dolgozni a cégéhez, mert hasmenés miatt nem tudott elindulni otthonról. A harmadik eset is ilyesmi volt. Azóta még csak nem is szitkozódom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_283249
    Torolt_felhasznalo_283249
    2004. november 4. 12:0731.
    Ez igaz volt, sajnos, voltak meg dolgok, de ez mind hosszu lenne. Mondom nem akartalak megijeszteni, ezek az utcai ciganyok ilyenre nem kepesek. Ezt a "tehetseget"örökölni kell, vagyis ebbe az esetbe a boszi addig nem hal meg mig at nem adja a lanyanak, es mar az is tud ilyen olyan dolgokat.
    Ne is hidj benne, hinni en sem akarok, csak lattam amit lattam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_902897 (29)
     
  14. Torolt_felhasznalo_533519
    Torolt_felhasznalo_533519
    2004. november 4. 12:0130.
    Egy gondolat az átokról. Ha nem hallunk róla nem is ér semmit! Sajnos az emberek többsége jobban felkapja a fejét egy egy rosszindulatú megjegyzésre, és már is úgy érzi átok szállott reá. Mentől többet ízlelgeti, mondogatja és foglalkozik vele, mint egy önszuggeszció igyekszik azt megvalósítani. Ennek a pozitív gondolkodás és a kellemesebb bealítása ami számunkra kedvezőbb átkell hangolni, és már is jobban érezhetjük magunkat. Az a ember aki csak azért jár jóshoz, hogy másoknak ártani tudjon, eleve labilis lelkileg talán, na nem akarok senkit sem megbántani. De a jós vagy sorselemző nagyon etikátlan, ha a tudását ehhez hasonló fekete mágia alkalmazására használja. Az átok visszaszáll, és küldöje saját életét rombolja, mert annyiszor várja annak beteljesülését és gondol rá, hogy saját csapdájába esik bele. Ha tudná mit vét saját magával szembe nem kérne és nem küldene senkire gonoszkodó megjegyzést.
    előzmény:
    evelyn33_ (28)
     
  15. Torolt_felhasznalo_902897
    Torolt_felhasznalo_902897
    2004. november 4. 11:5029.
    Fu. . ez azert durva. Nem mondod komolyan?Hogy lehet par nap alatt annyit fogyni?Mert az lehet, h tortenik par balszerencse(az atoktol fuggetlenul) de ilyen fizikai dolgok. . . asszem nem hiszek benne:)es akkor nem is hathat!!!!:))
    előzmény:
    tücsi554 (27)
     
  16. 2004. november 4. 11:2128.
    Sziasztok!

    Én többször is találkoztam már velük a városban és nekem már egy halom átkom van. Sőt a férjem volt felesége állandóan eljár valami jóshoz és megátkoztat folyamatosan. Pl hogy nem lehet gyerekem, meg ne legyen pénzem stb, és erre ő igen sok pénzt költ. Ezúton jelzem, hogy a kislányom 1 éves ez gyes mellett is dolgozom és jól keresek. az átok szerintem csak arra hat aki hisz benne és hiszi hogy most vele az a dolog meg fog történni. Mégha hatna is az átok de a te akaratod erősebb akkor szerintem győztél.
    Üdv,
    evelin
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_283249
    Torolt_felhasznalo_283249
    2004. november 4. 11:2027.
    Csak azon fog az atok , aki hisz benne.
    Ismerünk (sajnos)egy nöt, mi csak boszinak hivjuk, nem cigany, elsö ranezesre tisztesseges csalad anya. De sajnos maglyaval foglakozik. Honnan tudjuk???Ejjel kijar a temetöbe, senkije nincs ott eltemetve. Egy szobaba veletlenul lattuk meg, gyertyak körbe, mint a filmekbe az ilyeneknek, es ott atkozodik. Növeremeket meg is atkozta, a baratnömet is. A baratnöm egy duci csaj volt, aztan naprol napra csont es bör, esett össze, elment egy roman paphoz, aki azt mondta 9 napja van, ha addig nem csinal valamit bajok lehetnek. Levettek annyi idö alatt az atkot, es felepült. Növeremeknek pokol volt az eletük, akkor kezdödött amikor beallitott a boszi a lanyaval, es a lany kölcsön kert egy köröm lakkot, es majd visszahozta. Mindent elegettünk ami tölük volt, vagy fenykep, vagy akarmi.
    Atak, remelem ezzel nem ijesztettelek el, az ilyen utcai ciganyok nem kepesek ilyenre. Amit leirtam en sem hiodtem benne, de aztan sajat szememmel lattam. Ha felsz megis az atoktol, akkor hord valamit magadon forditva, bugyi, zokni, vagy akarmi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. november 4. 11:0926.
    Szerintem ilyen emberek nem méltóak arra, hogy pénzt kapjanak, főleg ilyen áron!!! (Persze biztos akadnak köztük különben, de olyannal nem találkoztam. . )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_902897 (25)
     
  19. Torolt_felhasznalo_902897
    Torolt_felhasznalo_902897
    2004. november 4. 11:0525.
    En nem is a "joslason" haborodtam fel. . de ha adsz neki annyi penzt amennyit gondolsz, de o meg tobbet var erre megatkozik!!:(Foiskolas vok nehogymar ilyen bolondoknak adjam az osztondijam. . csak kicsit megsajnaltam es gondoltam nem kuldom el, aztan adok neki egy 100ast.
    előzmény:
    baja7 (21)
     
  20. 2004. november 4. 11:0524.
    Hihi :-))))) Ez kb. annyira reális javaslat, mint elvárni egy elefánttól, hogy szép nagy szárnyakkal kecsesen repdessen a levegőben. . .
    előzmény:
    baja7 (21)
     
  21. 2004. november 4. 11:0423.
    Tisztességes munka. . . . hát igen nem ártana, de úgy veszem észre hogy erre képtelenek:(, vagy nekik más a tisztességes.
    előzmény:
    baja7 (21)
     
  22. Torolt_felhasznalo_902897
    Torolt_felhasznalo_902897
    2004. november 4. 11:0122.
    Ok. . nem félek:)!!!De nem allok meg tobbet az tuti!!Csak gondoltam nem leszek oylan mogorva mint altalaban az emberek. . es ez lett a hala. .
    előzmény:
    Imcsee (20)
     
  23. 2004. november 4. 11:0021.
    Szerintem pedig jobban tennék, ha például "JÓSLÁS" helyett tisztességesen munkát vállalnának, nem??
    előzmény:
    Imcsee (20)
     
  24. 2004. november 4. 10:5820.
    Én úgy tudom hogy az átok azzal haHAT, hogy az ember fél, megijed és a félelem révén tud a negatív energia hozzáférni.
    Ne aggódj, semmi értelme, csak valamiből meg akar élni ő is és ezt találta ki. Ez alapján minden rossz gondolatunk bárkire, amit hirtelen gondolounk. pl: pukkadj meg, stb átok lenne!!
    Ilyen nincs, ne félj nincs akkora hatalma. . . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_902897 (17)
     

Címlap

top