Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Táborlakók kerestetnek

tindi13
Létrehozva: 2003. június 11. 06:59
Paraméterek: minden olyan jövendő vagy már kismamát várunk, aki velünk együtt izgulja végig az elkövetkezendő hónapokat. Szurkolunk azoknak akiknek még nem sikerült, és szorítunk azoknak akiknek már igen, de előéletük (vetélés :o( vagy egyebek folytán kicsit jobban izgulnak a többieknél. És persze mindenki mást, aki csatlakozni akar egy igazán vidám csapathoz :o)
Köszöntünk minden régi és új táborlakót!
  1. 2003. június 11. 09:3026.
    szia 1973!
    az optimizmus csak előny (mint egy munkaerő felvételnél :o), de ha néha hullámzik, akkor mi itt pótoljuk egymásnak :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. június 11. 09:2825.
    Buborék!
    igen?????
    vagy te is Tündi vagy :o)

    Szia Poussin!
    örülök hogy itt vagy. na, azt hiszem lassan mindenki ide talált :o)
    itt sokat van Fr. o. a tévében, tiszta őrület amit csinálnak :o(
    nem is tudom hogy tudnak/tok így élni, folyton sztrájk, sztrájk. . . mondjuk aztán biztos meg van a gyümölcse. lehet nekünk is kéne némi példát venni tőlük, hogy kiharcoljuk ami megillet bennünket. mi kicsit birkácskák vagyunk, hadjuk hogy történjenek a dolgok, és nem írányítjuk igazán (sehogy) az életünket. elfogadjuk amit azok ott fennt döntenek, oszt szívunk mint a torkos borz :o)
    bocsika :o)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2003. június 11. 09:2724.
    Szia 1973, az optimizmus a täborbalépés feltétele :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_210524 (23)
     
  4. 2003. június 11. 09:2623.
    Jó Reggelt Lányok, sziasztok!
    Örülök, hogy itt az új topic, ahol már csak optimisták lehetünk, igaz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2003. június 11. 09:2322.
    Sziasztok lanyok!

    Megerkeztem, viszontagsagosan ugyan (sztrajk :((( , de itt vagyok es megtalaltam a topikot! Most visszaolvasok es aztan foglalkozom a tablazattal is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2003. június 11. 09:0721.
    Majd meglätod, hogy a nagykabät sem tudja elrejteni a pocidat, akkora lesz!! De összel mär biztosan ki lehet hangsulyozni, nem? Olyan klassz kismama ruhäkat lätok.
    En még csak a 23. napon tartok, igy nem merek csinälni egy tesztet, szerintem tul korai lenne.
    Tündi,
    előzmény:
    maszat.t (17)
     
  7. 2003. június 11. 09:0420.
    Én a hideg tejet iszom és napközben a meggyet eszem, de csak egy félórát segit, most is a wc-n voltam, hogy most mi lesz, de csak öklendezek állandóan, hányni nem tudok.
    előzmény:
    tindi13 (19)
     
  8. 2003. június 11. 09:0119.
    Maszat!
    az előző mensitől számított 30. nap?
    mer hogy újabban hosszú volt a ciklusod. de korábban meg normális volt ugye?
    akkor lehet pont most állt vissza a régi 28 napos rendre :o)
    most akkor még vagy 9 hónapot várhat megint :o)

    ajánlják reggel még felkelés előtt egy kis mogyoró, vagy keksz rágcsálását, hideg üdítő. . . ilyesmi segít állítólag
    (én még nem tudom, de hamarosan remélem mi is teszteljük :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2003. június 11. 08:5818.
    szia Buborék!
    ma reggel kicsit hiperaktív voltam, de most már visszább vonulok, teret engedek másoknak is :o)

    lassan mindenki ide talál, örülök:o)
    lakjuk be lassan a táborunkat :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2003. június 11. 08:5817.
    A 30. naptól kezdtem rosszul lenni, és elsem akar múlni, pedig ma reggel reménykedtem, tegnap az volt a legnagyobb gondom, hogy télen lesz a legnagyobb a pocim és nem fogom tudni mutogatni:)))
    előzmény:
    buborék33 (15)
     
  11. 2003. június 11. 08:5416.
    szia Csongika!
    örülök, akkor már te is itt vagy!
    várunk ám!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2003. június 11. 08:5315.
    Sziasztok länyok, én is megtalältalak Titeket! Lätom, Tündi nagyon aktiv volt, én akkor még az igazak älmät aludtam :)))
    Maszat, biztosan minden rendben lesz, hiszen ez most teljesen mäshogy kezdödik, mint a multkor, igy a végkifejlet is mäs lesz! Ne aggodj!! Tényleg, a menses utän hanyadik naptol kezdtél rosszul lenni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. június 11. 08:5314.
    maszatkám!
    persze, könnyű mondani. . . stb. majd hajtogasd te is nekünk oké???
    de nem rég írta "egy ismerősöm", hogy:
    "nálam nem ez lehet a gond, mert
    könnyen teherbeestem, . . . stb" nem tudom már pontosan, de ha kell vissza keresem neked, ahol egy csomó mindent felsoroltál, hogy nálad miért is történt ez csak egyszer és megismételhetetlenül. . . :o)
    szóval te csak örülj, vigyorogj mint a vadalma. . . . . és persze a te dolgod belénk önteni a lelket :o))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. június 11. 08:5113.
    Sziasztok!!!! :-))))))
    Kiket látnak szemeim????? ;-)))
    Most nincs időm jönni, de sietek vissza. . . holnap meg szabin leszek, úgyhogy ma még mindenképpen benézek! Este 6-ig vagyok úgyis! :-(((
    előzmény:
    tindi13 (10)
     
  15. 2003. június 11. 08:4512.
    Maszat gondolj arra, hogy a baba nem azért választott, hogy most idegesítsd magad, és őt is, hanem épp ellenkezőleg, hogy lenyugodj végre, és minket is megnyugtass, hogy ilyen előzmények után is lehet normális terhessége az embernek :o)))))
    előzmény:
    maszat.t (11)
     
  16. 2003. június 11. 08:3811.
    Jaj Tündi könnyű azt mondani, hogy ne izguljak, de ilyen előzmények után:(, de azért sokkal több a pozitiv gondolat, érzem, hogy velem akar maradni, ő választott minket, mostmár nem hagyhat cserben, nagyon vigyázok majd rá, ezt minden nap el is mondom neki:)))
    előzmény:
    tindi13 (9)
     
  17. 2003. június 11. 08:3110.
    Luiz!
    tudod, csak úgy dolgozz, hogy más is hozzá férjen a munkához :o)
    azért remélem néha bekukkantasz :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. június 11. 08:309.
    maszatkám!
    jól élnek belőlünk a tesztgyártók :o)))
    lazulj már el te drága. számolj vissza, vágd a centit hogy jövőhéttől otthon leszel (itt egy nagy sóhaj, de jó is lesz neked :o)))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2003. június 11. 08:308.
    Ma nem nagyon leszek lányok, megjött a spanyol főnököm, és szerintem itt fog ülni a nyakamon :o((( muszály lesz dolgoznom :o((
    előzmény:
    tindi13 (7)
     
  20. 2003. június 11. 08:287.
    szia Maszat!
    remélem kiheverted a tegnapi frászos napot, és ma már csak úgy irulsz-virulsz itt közöttünk!
    tudod, most tőleg várjuk az optimista kisugárzást!
    te leszel a mi reaktorunk :o))))

    Csongika!
    remélem megtalálsz itt bennünket, és megszereted és beköltözöl :o)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2003. június 11. 08:226.
    Akkor mégegyszer:
    Sziasztok Lányok:))
    Remélem jól van mindenki
    Csongi a 2. sms-ben azt akartam irni, hogy fel a fejjel én érzem, hogy júliusi kismamik leszünk:)) Én zöldutat kaptam, kb ennyit akartam irni, jelet majd az uh után változtatok, igaz tegnap is csináltam tesztet én teljesen gyagya vagyok:))), mire felszivodott a vizelet már ott is volt a két csik:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. június 11. 08:065.
    Szia tindi!

    Idetaláltam :o))))
    Akkor ma új életet kezdünk mindannyian, lezárjuk végképp a múltat, és csak a szépre emlékezünk :o))

    Nem kábítózom, de hát szerencsés vagyok, mert megtaláltam életem nagy szerelmét, és csak azt se mondhatom, hogy sokat kerestem, mert ő talált rám, sok jó barátom van, akik szeretnek, és ráadásul még itt vagytok nekem ti is, jövő ilyenkorra babám lesz, hát miért ne legyek boldog, vagy optimista!!!
    (Erre azért jó lenne néha emlékeztetnetek :o)))
    előzmény:
    tindi13 (4)
     
  23. 2003. június 11. 08:004.
    szia Luiz!
    remélem megtalálsz :o))))))

    szerintem az jó ötlet hogy szeded az Elevitet, az nagyon hasznos a következő terhességnél (ezt mondják az okosok), meg felkészíti a szervezetet stb.
    optimizmusoddal hegyeket lehetnek elhordani :o) ugye nem kábitózol? :o)))
    nem tudom a többi orvos kollegának mi a véleménye, a mensi után én még lehet várnék még egyett, de ha az orvos azt mondta hogy nincs akadálya már most, akkor már csak neked kell eldöntened hogy mi legyen.
    én nem tudom már mi a jó. nehéz ezt eldönteni.
    de te bölcs vagy és okos, szóval amit teszel az lesz a helyes, mert a te döntésed lesz :o)

    na, ez jó sok zagyvaság lett. . .
    hátha a többiek okosabbakat mondanak :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. június 11. 07:183.
    ja, még mégsem töltöm ki a táblázatot. némi változtatásról volt szó. akkor még várok.

    Luiz!
    abba már jók vagyunk, hogy kell az orvosokat meglincselni. . . stb. hogy ha nem akarnak engedni szerény kérésünknek, miszerint egy kis vérvétel nem a világ, és nagyon gyorsan kiderül minden :o)
    szóval csak szólj ha erősítésre van szükséged, mi megyünk :o))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2003. június 11. 07:142.
    Jó reggelt Lányok!
    remélem akkor rám találtok, és itt már minden görcs nélkül a múltat kicsit átlépve tényleg főleg előre tekintve várjuk a babák érkezését :o)

    Poussin!
    jó ötlet a táblázat, nemsokára küldöm privibe! ügyi vagy :o))

    Maszat!
    remélem most már kicsit nyugiba vagy, ez az új topik tulajdonképpen a te ihletésed. most már elindulunk egy másik úton . . . :o)
    a jelszó: ne parázzzzzzzzz!!!!!

    Szép napot mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top