Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

KEHIDA bababarát hotel

pempőcske
Létrehozva: 2007. május 2. 23:56

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy aki volt már  a Kehidai bababarát hotelben, milyen tapasztalatai voltak, mire érdemes odafigyelni, milyen lehetőségeket érdemes kihasználni, látnivalók, stb. Kíííííííííváncsian várom a válaszokat, véleményeket, meglátásokat, sokat segítenétek vele, előre is nagyon szépen köszönöm:pempő:-)  

  1. 2007. május 3. 08:514.

    Mi tavaly szeptemberben voltunk a hotelben.6 éves lányom nagyon élvezte,1 hétig voltunk ott,ki se tettük a lábunkat,de nem unatkoztunk.Egész nap pancsoltunk,a reggeli és a vacsi bőséges volt,napközben a cukiban finom sütik voltak.

    Most februárban Páhokon voltunk,de szerintem a leszámítva a Bobó országot - az szuper -,jobban éreztük magunkat Kehidán.

     

    előzmény:
    pempőcske (1)
    2007-05-02  23:56
  2. 2007. május 3. 08:083.

    Szia!

    Csodálatos!!!! Szerintem az ország egyik legjobb helye! Mind a szállodát, mind a Vándorbabot ismerem (itt nem annyira csúcs a kaja, de nem rossz).

     

    előzmény:
    pempőcske (1)
    2007-05-02  23:56
  3. Torolt_felhasznalo_569762
    Torolt_felhasznalo_569762
    2007. május 3. 05:152.

    Szia!

    Én nem a hotelben, hanem a Vándorbab appartmanban voltam, így csak arról tudok írni. Az is elég bababarát, legalábbis kiságy van, az étteremben pedig széket is tudnak adni a babának.

    Kehida közelében érdemes elmenni Hévízre, Keszthelyre, Sümeg sincs messze. Kehidán van egy Deák Ferenc Múzeum, az is érdekes. A fürdőt természetesen ki ne hagyd! Nagyon csúúúúúcs! A csúszda is szuper!

    előzmény:
    pempőcske (1)
    2007-05-02  23:56

Címlap

top