Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elhagyott a férjem

jankucka
Létrehozva: 2003. szeptember 16. 15:00
Nagyon hamar lettem terhes.Fél éve voltunk együtt.Én megijedtem,de belevágtunk.A babát mindketten nagyon vártuk.Megszületett a kislányunk,boldogok voltunk,de nem felhőtlenül.Vissza kellett mennem dolgozni,amikor a kislányunk 9 hónapos volt,mivel művészeti pályán dolgoztam elötte.Természetesen nem nagyon támogatta a férjem ezt a döntésemet,de úgy éreztem nem hagyhatom magam.Soha nem éreztem magam mellette biztonságban.Dolgoztunk mindketten,nem törődött velem,magányos voltam mellette.Beleszerettem az egyik munkatársamba,de soha nem történt köztünk semmi,én iszonyúan szenvedtem.Két hónap múlva elmondtam a férjemnek,hogy más iránt is érzek valamit.Ezután sem változott a helyzet.Fél év múlva mondtam neki,hogy nincs értelme folytatni,én nem tudok szeretet,törödés nélkül élni.Elment,mindenkivel lefeküdt.Majd rájött,hogy megtalálta Istent,fogadjam vissza, megváltozik.Nem igértem neki semmit.Majd megint mindenkivel összefeküdt.A barátnőmmel is.Majd visszafogadtam,három hónapig játszotta a családapát és most szó nélkül elhagyott minket.Ezután hogyan tovább?Én rontottam el?
  1. Torolt_felhasznalo_721543
    Torolt_felhasznalo_721543
    2004. december 6. 17:0326.
    Macifül, igenis erős csaj vagy! Amit végigcsináltál egyedül! Kívánom hogy találjon rátok az igazi !!!
    előzmény:
    *Macifül* (22)
     
  2. Torolt_felhasznalo_721543
    Torolt_felhasznalo_721543
    2004. december 6. 17:0125.
    Milyen nők ezek, akik szét tudnak családokat robbantani, terhes, pici gyerekes anyáktól elveszik a férjeiket? Ezt tartom a legaljasabb dolognak amit egy nő a másik nő ellen elkövethet. Ezt a férjemnek is elmondtam, annyit mondott, ne a csajra haragudjak, hanem rá. De könyörgöm, nem szeretett volna belé, ha nem kap pozitív visszajelzést. . És a csaj kezdettől tudta, hogy családos, két gyerekkel.
    Lehet, hogy az a baj, hogy magamból indulok ki, mert én ilyet sosem tennék. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. december 6. 15:2224.
    Nem tudom hány éves vagy, de az bizti, hogy nem szabad így gondolkodni. Hogy mi lesz, ha. . . Ezt nem tudjuk előre. Szerencsére, szerintem. Ha kell doki, nekem van, aki nagyon alapos és esetleg tudna segíteni a babában. Hidd el nekem is könnyebb lenne most egy nagy gyerekkel. Lenne jól kereső állásom, és még az új élet is könnyebb lenne, DE ezt a kisfiút a világ összes kincséért nem adnám és nem cserélném el semmiért, még ha így alakult is az életem. Hidd el, nem vagyok egy önfeláldozó tipus, mert nekem is csak 1 életem van és most szeretném azt élni. Szóval, ha nincsen nagy gáz /bár kutyából nem lesz szalonna, csak ritkán/ szóval, kitartás, légy pozitív, a többit pedig az élet meghozza.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937862 (23)
     
  4. Torolt_felhasznalo_937862
    Torolt_felhasznalo_937862
    2004. december 6. 14:4823.
    Én azért nagyon felnézek Rád a kitartásod miatt! :)
    Tudom, hogy én is végigcsinálnám, ha teljesen kezelhetetlen lenne már a helyzet, de most még nem akarom felrúgni a kapcsolatunkat. Tudod, én még bízom. . .
    Csak egy kicsit félek, ugyanis nagyon-nagyon szeretnék babát, "dolgozunk" is rajta, de hosszú hónapok óta nem akar sikerülni. Mondhatnám, hogy a sors keze. . . az első babát elvesztettem, amikor "zűrös" időket éltünk. De mi van, ha sikerül a második, és úgy járok, mint Te?? Azt hiszem, belepusztulnék. . . ezért is mondom, hogy nem kismiska amit és ahogy át-túl éltél, és csak gratula!
    Biztos vagyok benne, hogy lesz olyan pasi, aki értékelni fog Téged-Benneteket!
    előzmény:
    *Macifül* (22)
     
  5. 2004. december 6. 14:2822.
    Hidd el, nem voltam erős. Reménykedtem, tűrtem. Terhes voltam, és mikor megtudtam, hogy hazudozott össze-vissza a miértekről, hogy miért ment el és hol van, kórházba kerültem magas vérnyomással. Kiderült, hogy kezdettől fogva az egyik kolléganőjénél lakott és nekem, a szüleinek, mindenkinek hazudozott. Gondolhatod milyen érzés volt, mikor hajnalban hívtam a kórházból, hogy indul a szülés. Tudtam, hogy honnan mászik ki, ki mellől. De jönni akart, hívtam. Pedig nem érdemelte meg. És nekem is jobb lett volna, ha az anyukám van velem, akin érzem, hogy szeret. Borzalmas érzés volt, mikor megszületett a kisfiún és ő leült a szülőszoba legtávolabbi sarkába, mint egy teremőr. Én meg kifáradtan feküdtem és jól esett volna egy kis simogatás. Mindegy elmúlt.
    Hitegetett folyamatosan. Kis időt kért még. Mikor hazahozott bennünket a kórházból kipakolta a cuccaimat és lelépett. Még csak a fürdetésre sem volt kíváncsi. Na akkor kezdtem kiszeretni belőle. Ha ilyet meg tesz egy férfi a saját feleségével és fiával, akkor nem érdemel meg mindket.
    Aztán persze már kezdődőtt a dac, hogy csakazért is megmutatom, hogy talpon tudok állni és különben is. . . . Szóval nem könnyű ez igaz. De mikor itt vannak a gyerekek, akkor hidd el minden anya megtesz mindent, csak ők ne érezzenek meg sokat az egészből. Sajnos a lányomat pszihológushoz is kellett vinni. Leromlott a tanulásban, mert folyton csak az apjára gondolt. Azóta megváltozott. Már kezdi látni ő is a dolgokat. Nem beszélek az apja ellen, nem kell, látja ő maga is, hogy milyen lett.
    Kértem az exem, hogy jöjjön, amikor csak akar, hogy a kicsivel legyen kapcsolata. Nem teszi, nem érdekli, pedig büszkén állítom, nem mindennapi kisfiú. Folyton mosolyog. Nagyon aranyos és nagyon szeretik egymást a nővérével. Furcsa, hogy egy ember hogy meg tud változni. Nagyon jó apa volt, most olyan semmilyen. De ez az ő baja már. Egyszer elmúlik a jó is ebben a fene nagy szabadságban és akkor jöhet majd a gyerekeihez. A kicsi már most is inkább elhúzódik tőle, hisz nincs mihez kötni. Szóval lányok nem feladni, van élet utána is. Ezt mostmár így majd kétévvel a szakítás után bátran állítom. És bízom benne erőssen, hogy lesz majd valaki, aki értékelni fogja ezt a kiscsaládot és kellünk majd neki.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937862 (21)
     
  6. Torolt_felhasznalo_937862
    Torolt_felhasznalo_937862
    2004. december 6. 12:4621.
    Szia Macifül!
    Csak gratulálni tudok az erődhöz, nem semmi! Én nem tudom, meg tudnám-e tenni, annyira kötődöm a páromhoz. Lassan már nyolc éve leszünk együtt, tudom, hogy legalább egy nővel már megcsalt, de annyira szeretem! Persze dühös is voltam, meg "jégkirálynő" is, de nem tudom felszámolni ezt az érzést. Ráadásul amikor alkalom lett volna, képtelen voltam "visszacsalni". Pedig megérdemelte volna az a piszok. . . Viszont azt tudom, hogy szeret és én is szeretem. Jó lenne olyan erősnek lenni, mint Te. . .
    előzmény:
    *Macifül* (19)
     
  7. Torolt_felhasznalo_721543
    Torolt_felhasznalo_721543
    2004. december 6. 12:2920.
    Te jó ég, fél év. . . . Most meg jön még a karácsony is. . Azt igérte szenteste velünk lesz, de utána elmegy. Januártól visszamegyek dolgozni, remélem napközben jobb lesz legalább.
    Új élet? Fel sem tudom fogni.
    előzmény:
    *Macifül* (19)
     
  8. 2004. december 6. 12:0619.
    Hidd el én is így voltam vele fél évig. Néha dühös, néha mérges, mikor jött, de szerettem és csak kopognia kellett volna az ajtón. De nem tette. Élvezi a szabadságot és kötöttséget. De ez nam tart örökké, akkor meg már késő lesz, hogy újra legyen családja, legalább is ez.
    Fél év kellett, hogy elengedjem. Már minden hidat felégetett maga mögött.
    Tudom, hogy nehéz, úgy vágytam, hogy megöleljen, hogy hozzáérjek, a vállára hajtsam a fejem. Nem tehettem, hiszen volt aki ezt megtegye. Nagyon fájt. A terhességem utolsó időszakában minden este sírva aludtam el. De túltettem magam rajta. Új életem van már, amibe ő már nem fér bele. Kész ennyi volt 14 év.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_721543 (18)
     
  9. Torolt_felhasznalo_721543
    Torolt_felhasznalo_721543
    2004. december 6. 11:2218.
    Túl vagyok az első éjszakán, iszonyú volt egyedül. Csak bámulok bele a sötétbe. Ma este már jönni fog a gyerekekhez, nem is tudom hogy tudom megtenni, hogy ne érjek hozzá, ne pusziljam meg. . .
    Macifül, ez szintén nagyon durva. Lehet hogy később én is így érzek majd, de most még szeretem és másra sem tudok gondolni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. december 5. 22:3117.
    Engem akkor hagyott el tavaly 14 év után, mikor a második gyerekünkkel voltam 6 hónapos terhes. Nagyon szenvedtem, szerettem. Menteni akartam a menthetőt. Ma már sajnálok minden könnyet, amit rááldoztam. Aki ilyet meg tud tenni, az nem érdemel családot. Legalább is ezt nem. De már többször leírtam a történetünket itt az nlc-n.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_721543
    Torolt_felhasznalo_721543
    2004. december 5. 19:4316.
    Sziasztok!
    Velem is megtörtént a topik címe. Ma hagyott el a férjem, két gyereket hátrahagyva. (15 és 2, 5 éves lányok) A nőci a kolléganője, önálló elvált nő, akit szintén megcsaltak, azonnal elvált, ez pár éve volt. És most az én férjemet vette el. Persze ehhez kellett a férjem is. . . Kb. egy éve már nem éltünk túl jól, én inkább a gyerekekkel foglalkoztam, ő meg sokat dolgozott és időigényes a hobbija is. Semmire sem gyanakodtam, húsz évnyi együttlét után, amiből 16 év házasság. Három hete derült ki a dolog, azóta gyötrődik hogy elmenjen-e a boldogságát megtalálni a lány mellett, vagy maradjon a gyerekekkel és mellettem úgy, hogy közben mást szeret. Iszonyúan érzem magam, most jöttem rá, mennyire szeretem és egymillió szál köt hozzá. Lányok, vigyázzatok a párotokra és adjatok nekik folyamatosan a szerelmetekből, ne járjatok úgy mint én.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_871968
    Torolt_felhasznalo_871968
    2003. szeptember 17. 17:0015.
    Sziasztok! Szerintem későn jöttél rá, hogy szeretted. De a gyerekedre koncentrálj most. Ha titeket egymásnak teremtettek, akkor minden rendbe jön majd. Arra lennék kíváncsi, hogy látogatja e a lányotokat. . . Most ha nem zavar benneteket elmondanám az én sztorimat is. 12 évig éltünk szerintem boldog házasságban. 2 hónappal ezelőtt elmondta, hogy szerelmes a legjobb barátnőmbe a két fiam keresztanyjába. A kicsi 1 éves a nyagyobbik fiam 4. Azt mondja, hogy kb 3 éve kezdtünk el elhidegülni egymástól. Tényleg taposómalom volt amiben éltünk, de azért nem volt vészes. Nagyon jó apuka, alig telik el nap, hogy ne jönne. Csak ha a munkája nem engedi. Nem bírja ki nélkülük. A lány engedi, azt mondja, hogy mindig is tolerálni fogja, hogy a gyerekeivel foglalkozzon. Na azért én ebben nem vagyok olyan biztos. 30éves nő, megtalálta élete párját, foggal körömmel ragaszkodni akar hozzá, és csak egymással tervezik a közös jövőt. Itt most nem én vagyok a harmadik, hanem a gyerekek. Szerintetek ez így meddig mehet? Én néha azt érzem, hogy csak ő kell, néha pedig bele gondolk mit tett velem. Szörnyű nem? Egy utolsó brazik szappanoperában sem írnak ilyet. . . Ez az élet. . Üdv!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_346298
    Torolt_felhasznalo_346298
    2003. szeptember 16. 18:4814.
    Mindig jobb elhagyni, mint elhagyottnak lenni, de ebben az esetben a ferjed szivesseget tett neked. Ha kivarod, akkor rengeteg szuper jo dolog fog veled tortenni, de a regit nem szabad ujrakezdeni, mert soha sem mukodott es csak eveket vesz el az eletedbol. Most a kislanyodnak biztos nagyon hianyzol, es majd jonni fog egy ferfi, aki szeretet fog nyujtani. . . csak ki kell varni. Addig is sok a teendo mert a lanyodnak szuksege van rad. Nem te rontottad el, te csak oszinte voltal, mas emberek vagytok.
    előzmény:
    jankucka (1)
     
  14. 2003. szeptember 16. 18:2813.
    "te nem igazan szeretted ot, ha kepes voltal masba beleszeretni. " - szerintem attól még, hogy egyszer beleszerettünk a párunkba, még lehetünk (sajnos) ismét szerelmesek, másba.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_545800 (11)
     
  15. 2003. szeptember 16. 18:2612.
    sajnos szerintem igen. és nem csak a saját de a kisbabád életét is, valamilyen szinten:( persze így utólag és kívülről nézve egyszerű leírni. fél év "együttlevés" nagyon kevés ahhoz, hogy egy életet, bocsánat három életet lehessen alapozni rá. azt írtad mindketten nagyon vártátok a babát. . . hol romlott el ez az öröm? mi volt a "felhő"? talán itt van az a bizonyos tyutya elásva.
    előzmény:
    jankucka (1)
     
  16. Torolt_felhasznalo_545800
    Torolt_felhasznalo_545800
    2003. szeptember 16. 18:1311.
    Miert vagy most szomoru? A soraidbol ugy tunik hogy te nem igazan szeretted ot, ha kepes voltal masba beleszeretni. Tehat lenyegeben te voltal az aki a csaladi rendet ugymond felzaklatta azzal hogy elmondtad ferjednek, az igazsagot, es az erzelmeidet.
    Az hogy o utanna mindenkivel elment, talan ez egy vissza vagas is volt az o szemszogebol nezve.
    Ebben senki sem tud annyira tanacsot adni. De ha nem szeretted es nem is szereted, akkor enged el, es te pedig szed ossze magadat, es kezdj uj eletet. Nem csak magadert hanem a lanyodert is, mert akarmi tortenik o az elso!!!! sok szerencset, udv Emese
    előzmény:
    jankucka (1)
     
  17. 2003. szeptember 16. 15:4210.
    Ezt az Isten is igy akarta hidd el!És kutyäbol nem lesz szalonna!!!!!Ugyhogy ez nem lenne jobb sosem, ha ilyen volt ilyen is marad hidd el!!Keress uj tärsat aki szeretni fog és meglätod olyan hamar elfelejted a régit, ne bänkodj fel a fejjel!Tudom, hogy nekünk könnyü most igy tanäcsot adni de hidd el egy kivülällo jobban lätja a dolgokat mint aki benne van mert te probälod valahol szépiteni is meg reménykedsz amit persze lehet, hogy én is igy csinälnék!De nem jo!Inkäbb csak a picinek rossz, mert a gyereken csapodik sokminden mikor ö nem is tehet semmiröl, de kitartäs!!!Na még azt hozzätenném az mär rég rossz ha az ember a kapcsolatäban mäsnäl keresi a melegséget, szeretetet mint te is ugyhogy ennek sok jövöje nem is lenne!!!Drukkolok!Pusz!Timcsi
    előzmény:
    jankucka (1)
     
  18. 2003. szeptember 16. 15:329.
    Ha elhagyott, ne fuss utána. Szerintem mindenki - idővel - megtalálja az igazit.
    Te nyilván jobbat érdemelsz, a sors akarta.
    Bízz magadban, ez a legfontosabb!:))
    előzmény:
    jankucka (1)
     
  19. Torolt_felhasznalo_804528
    Torolt_felhasznalo_804528
    2003. szeptember 16. 15:328.
    Most tulajdonképpen szomorú vagy, hogy elhagyott vagy örülsz neki? Nem úgy érződik a soraidból, hogy szeretted volna. Nem hiszem, hogy bármit is elrontottál, hisz már nem volt mit elrontani - azt írod, lefeküdt mindenkivel, nem törődött Veled, Te is más irányba kacsingattál, stb. . . Most tulajdonképpen mi a kérdésed?
    előzmény:
    jankucka (1)
     
  20. 2003. szeptember 16. 15:327.
    És mivan a kisgyerekkel?
    előzmény:
    jankucka (1)
     
  21. 2003. szeptember 16. 15:316.
    Egyetértek veled!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_272503 (5)
     
  22. 2003. szeptember 16. 15:315.
    Akkor most minden rendeződött nem? Elment az akit nem szerettél és nem kaptál tőle semmit. Magától ment el, ki sem kellett rúgni. És nyitva a kapu az új szerelem előtt. Ez a legjobb ami történhetett nem?? Most végre azzal a kollégáddal is megpróbálhatod. Nem értem mi a probléma?
    előzmény:
    jankucka (1)
     
  23. 2003. szeptember 16. 15:274.
    Ha előtte sem voltál boldog vele, akkor lépjél túl a dolgokon, és kezdjél új életet!
    De ne fogadd vissza, mert szerintem jobb már nem lesz.
    előzmény:
    jankucka (1)
     
  24. 2003. szeptember 16. 15:253.
    Játszotta a családapát? Talán megpróbálta, aztán rájött, hogy nem megy. . . talán beszélni kellene vele. . . mit miért csinált és te mit miért csináltál. . .
    előzmény:
    jankucka (1)
     
  25. 2003. szeptember 16. 15:232.
    Sztem te hagytad el, nem? Játszottál vele, bevallottad neki, hogy másba vagy szerelmes. Ha el akartad hagyni, miért nem tetted meg? Arra vártál, hogy történjen vmi. . . és amikor történt, akkor kiborultál?
    Nemigazán értem. . .
    előzmény:
    jankucka (1)
     

Címlap

top