Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikrek

grímusz
Létrehozva: 2003. október 7. 15:19
Mar tobb weboldalon talakoztam kulonbozo csillagjegyu topikkal, de Ikreket sehol nem lattam...
Szerintem mi is vagyunk paran:-))
Nekem Edesanyam es Noverem is Ikrek:-)))
Nektek milyen tapasztalatotok van az Ikrekkel, sajat magatokkal??
  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. október 7. 16:3626.
    Ikrek vagyok. Sajnos minden rossz igaz rám. . . . . néha nehezen viselem. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. október 7. 16:2725.
    Plonsk!
    Nyilassal meg nem talalkoztam, de a vizontovel valo elso talakozas utan azt mondtam, lehet, hogy megis szerelmes leszek egyszer???
    Vibralt a levego kettonk kozott. . . .
    Frenetikus kolcsonhatas:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486670 (22)
     
  3. 2003. október 7. 16:2524.
    Plonsk!
    Szerintem is tuti jofejek vagyunk, sot mozgekonyak, erdekesek. . valoszinu a kettossegunknek is koszonheto, hogy folyamatosan meg tudunk ujulni:-))
    Ezert sem ertettem, hogy miert nincs sajat topikunk, mint (pl. a Skorpioknak). . . nezd emg, hogy par perc alatt mennyien lettunk:-)) Vegre jolerzem magam a sajat fajtam kozott:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486670 (19)
     
  4. 2003. október 7. 16:2223.
    Nem rossz a jegyosszeallitasod:-)) Ha nem is magadnak, de mindenki masnak lehetsz tokeletes jegy:-)))
    Nekem 2 aszcendens jott ki 2 kulonbozo szamitas alapjan. Az egyik Merleg, a masik Bika. .
    előzmény:
    mihaszna (17)
     
  5. Torolt_felhasznalo_486670
    Torolt_felhasznalo_486670
    2003. október 7. 16:2122.
    Azt mondják egyébként, hogy az ikrek számára a Nyilas a tökéletes ( szembenálló jegyek, vagy mi. . . )
    . Egyébként tapasztaltam, hogy nagyon jól érzem velük magam, valahogy húznak magukkal a szenvedélyességükkel! Tüzesek. . . Hmmm. . .
    előzmény:
    grímusz (18)
     
  6. 2003. október 7. 16:2021.
    Akkor te szerencses vagy:-))
    Szerintem (no nem azert) de nagyon erdekes partnerek vagyunk.
    Figyelmesek, humorosak es spontanak:-)))
    előzmény:
    sziszi (14)
     
  7. 2003. október 7. 16:2020.

    na, még jó, hogy!. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486670 (19)
     
  8. Torolt_felhasznalo_486670
    Torolt_felhasznalo_486670
    2003. október 7. 16:1819.
    Szerintem nagyon jó fejek vagyunk!
    : )))
    előzmény:
    grímusz (18)
     
  9. 2003. október 7. 16:1718.
    Plonsk!

    ez igy van. Altalaban a hasonlo tipusu jegyek nagyon jol kijonnek egymassal.
    En is felszabadultabb vagyok a tobbi levego jegy tarsasagaban, met lehet nyugodtan poenkodni, szarnyalni.
    Szerintem elso latasra ki lehet szurni az ilyen embereket:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486670 (12)
     
  10. 2003. október 7. 16:1617.
    Sziasztok!
    Ikrek vagyok mérleg aszcendenssel: akkor lehet, hogy én vagyok magam számára a tökéletes társ? :-)Ha már egyszer kettős jegy. . .
    előzmény:
    grímusz (10)
     
  11. 2003. október 7. 16:1516.
    Exe!

    Nekem is szuz jegyu volt a ferjem, de en voltam a dominansabb termeszet. . . Lehet, hogy a bika/merleg aszcendens miatt.
    Nalunk alapvetoen hatarozottak a nok es celtudatosak.
    Irtad, hogy fat lehet vagni a hatadon. . . en viszont nem szeretnek ott lenni, ha egyszer ebbol esetleg eleged lenne. . . En is turelmes vagyok nagyon sokaig, de ha valami miatt elpattan a hur, akkor jajj mindenkinek:-))
    előzmény:
    exe2 (7)
     
  12. 2003. október 7. 16:1115.
    Sziszi!

    En is ugy hallottam, hogy jo parositas. . . asztrologiai szempontbol tuit. .
    Nekem is volt Ikrek baratom, de az volt a tapasztalatom, hogy nem elegge hatarozott. . . a noi Ikrekkel mas a helyzet, legalabb is a kornyezetemben:-))
    előzmény:
    sziszi (6)
     
  13. 2003. október 7. 16:1114.
    Nálunk meg pont ő az, aki határozott:-)
    előzmény:
    grímusz (13)
     
  14. 2003. október 7. 16:0913.
    Sziszi!

    En is ugy hallottam, hogy jo parositas. . . asztrologiai szempontbol tuit. .
    Nekem is volt Ikrek baratom, de az volt a tapasztalatom, hogy nem elegge hatarozott. . . a noi Ikrekkel mas a helyzet, legalabb is a kornyezetemben:-))
    előzmény:
    sziszi (6)
     
  15. Torolt_felhasznalo_486670
    Torolt_felhasznalo_486670
    2003. október 7. 16:0812.
    Érdekes, hogy a levegő jegyek ( mérleg, ikrek, vízöntő ) vonzzák egymást, én például ha megismerek egy embert, és érzek benne valami
    hasonlóságot, szimpátiát, akkor általában tudom, hogy ő is egyike a három levegős jegynek.
    előzmény:
    grímusz (10)
     
  16. 2003. október 7. 16:0611.
    sziasztok, en is ikrek vagyok, skorpio aszcendenssel mint micsi12. Sok minden igaz ram abbol amit o is elmondott, abszolut kettosseg jellemzo ram is. Neha felhotlenul vidam vagyok, neha pedig nagyon zarkozott. Van, hogy konnyen megy a baratkozas, tul konnyen is, de ha olyan a kedvem akkor senki nem tudja megszerettetni magat. . . ez neha hulye dolog. A parom egyebkent rak, mindenhol azt mondjak, hogy ez a ket jegy nem illik ossze, de mi mar 10 eve vagyunk egyutt :)) Egyebkent majdnem rak lettem. . . 06. 18-i vagyok, van nehany tulajdonsag ami igaz ram a rakokebol. . .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. október 7. 16:0010.
    Micsi!

    Nekem ugyan nem skorpio az aszcendensem, de amit irtal az ram is jellemzo. .
    Vizonto allitolag az Ikrek tokeletes tarsa, csakugy mint a merleg. . :-))
    En is talalkoztam egy vizonotvel, aki fergeteges hatassal volt ram. . . . .
    Remelem kialakul majd valami. . . . Meg soha nem volt ram senki ilyen hatassal:-)))
    előzmény:
    micsi12 (5)
     
  18. 2003. október 7. 15:529.
    Büszke lehetsz függetlenségedre, én sajnos soha nem voltam az és most már nem is tudok az lenni.
    előzmény:
    grímusz (8)
     
  19. 2003. október 7. 15:488.
    plonsk!
    Irigyellek a szerelmes kedvederet. . ez sajnos ram enm jellemzo. Inkabb az, hogy azt hiszem, ez a szerelem, aztan pedig rajovok, hogy megsem. Itt is dominal a kettosseg.
    Mar jartam igy. . . kb. mindig:-)))
    Ebbol is latszik, hogy meg nem voltam szerelmes. .
    Sokat gondolkoztam ezen a kettossegen. . . Arra jutottam, hogy aki megbaratkozik vele, sot szeretni es ertekelni tudja a sajat kettosseget, nagyon pozitiv beallitottsaguva valik:-))
    A fuggetlenseg nekem is fontos. .
    szuksegem van "privat percekre" meg akkor is, ha kapcsolatban elek. Vannak pillanatok, amikor egyedul akarok lenni, majd 2 perc mulva egy buli kozepen.
    Nagyon buszkek is vagyunk a fuggetlensegunkre. . . ha valamit el akarunk erni, azert igenis tudunk kuzdeni. Onalloan is eletkepesek vagyunk, nem ugy mint sok mas jegy:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486670 (3)
     
  20. 2003. október 7. 15:477.
    A lányom szűz és a férjem is. Mivel én nagyon toleráns és "hátamon fátvágni" tipus vagyok így megvagyunk most már 25 éve.
    előzmény:
    grímusz (4)
     
  21. 2003. október 7. 15:436.
    Hellóka!
    Én Mérleg vagyok, a párom viszont Ikrek, úgy tudom, ez tökéletes párosítás:-DDD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. október 7. 15:425.
    Sziasztok ikrek!
    Én is az volnék, rám bizony jellemzőek a leírások. . . Nekem az ascendensem: skorpió. . .
    Rám már sokan mondták, hogy mintha fal lenne körülöttem, nehezen tudnak átjutni rajta. . .
    Az, hogy 2 lélek, az rám nagyon is jellemző.
    Önfejű vagyok, makacs bizonyos dolgokban. . .
    Ami a szívemen az a számon, néha nem gondolkodom duma előtt. . .
    Maximalista vagyok magammal szemben, ez nagyon sokszor okoz gondot. . .
    Kevés igazi barátom van, de velük nagyon jól érzem magam. . .
    A párom vízöntő, nálunk bejött ez a párositás, 16 éve elválaszthatatanok vagyunk:-)
    Egy szóval nem vagyok egyszerű eset, mivel ikrek vagyok. . . :-)))
    előzmény:
    grímusz (1)
     
  23. 2003. október 7. 15:414.
    exe2
    Az Edesanyam Ikrek, de ra nem annyira jellemzo a kettosseg.
    Nagyon kiegyensulyosott, megis vannak olyan meresz dolgai, amit szerintem a spontan Iker tulajdonsaganak koszonhet. O koraszulott es jellemzo ra a Rak termeszet is. A noverem Ikrek Ikrek aszcendenssel. . .
    Azt hiszem, nem kell reszleteznek. A tipikus kettosseg. Nekem Bika, vagy Merleg az aszcendensem. 2 helyen neztem, hol ez, hol az jon ki. En szeretem a kettossegemet. Sokszor nagy segitseg:-))
    Lanyod milyen jegyben szuletett?
    előzmény:
    exe2 (2)
     
  24. Torolt_felhasznalo_486670
    Torolt_felhasznalo_486670
    2003. október 7. 15:313.
    Én borzasztó vagyok!
    Az énem kettőssége az, ami nagyon jellemző ikrek - tulajdonság.
    És nagyon szélsőségesek az ikrek. Én például nem egyszer estem már át a ló túlsó oldalára. Az arany középút, mint fogalom nem létezik számomra. Bármikor szerelmes tudok lenni, szinte állandóan az vagyok, van, hogy egyszerre több emberbe is.
    Nagyon fontos a szabadság, függetlenség, imádok repdesni!
    Most ennyi jut eszembe.
    És Te?
    előzmény:
    grímusz (1)
     
  25. 2003. október 7. 15:292.
    Én is ikrek vagyok, de semmi közöm hozzájuk, azt hiszem. Bár belül néha érzem, hogy szeretnék mást csinálni és másképp élni. A lányom sokszor mondja, hogy reméli sosem jön elő belőlem a másik énem.
    előzmény:
    grímusz (1)
     

Címlap

top