Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kolping -Alsópáhok

mjudti
Létrehozva: 2008. február 21. 19:34
Hali!

Azzal kezdem, hogy biztos volt már ilyen topic, és biztos ott is írtak okosakat.... De ha nem megerőltető, megismételnétek???

Szal.......


Úgy tervezzük, hogy az alsópáhoki Kolping hotelbe mennénk nyaralni. Kaptunk egy csomó üdülési csekket, és sajnos azon kívül nem sok pénzünk maradt a nyaralásra.... viszont számomra meglehetősen pihentető, ha a gyerek elvan egy játékos foglalkozáson és mi meg izgalom nélkül olvadhatunk a szaunában vagy élvezhetjük egy masszázs örömeit, esetleg még másra is akadna alkalom - nyugiban, minden csendességet nélkülözve....

Kérlek titeket, osszátok meg az ott szerzett élményeiteket! Milyen volt felnőttnek, gyereknek? Kaja? Időtöltések? Animáció?

És ami a legfontosabb, mikor kell lefoglalni? Vmikor júliusban mennénk (akkor van oviszünet)
  1. 2009. december 21. 21:0918.
    Nyugi, mi háromzor voltunk. Teljesen korrekt a hely.
    előzmény:
    bumika (17)
    2009-12-18  07:49
  2. 2009. december 18. 07:4917.

    Inkább ne lombozz le, mi továbbra is szeretnénk ott pihenni, két kisgyerekkel nem találtunk egyáltalán másik olyan helyet, ahol  tényleg nekikvaló program van. De ahogy nőnek, már kinéztem persze más helyeket is, de azok sem olcsóbbak, sajnos.

    Egyébként kicsit olyan bosszúállásnak tűnik nekem, hogy ex-dolgozóként ilyeneket írsz....

    előzmény:
    SylverVamp (16)
    2009-12-12  15:53
  3. 2009. december 12. 15:5316.

    Én ott dolgoztam és  le kell, hogy lombozzalak titeket......

    Ha tudnátok, hogy mik mennek ott és mi zajlik a konyhán, vagy hogy VALÓJBAN mi áll a szolgáltatások mögött..........hát lehet, hogy kongana a hotel az ürességtől.

     

    Csak azért kapta meg a ****-t mert az Igazgató a szállodaszövetség tagja.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. július 27. 13:1815.

    Sziasztok!

     

    Megvolt a nyaralás Alsópáhokon, és nagyon tetszett. Fantasztikus volt a medence - nekünk pont elég mély volt, hogy leérjen a csaj lába. Még úszni is megpróbált - mondjuk azért az "élményfürdőből" hiányzott az élmény. Sztem egy csúszda minden szocreál strandon volt 30 éve is...

     

    A kaja jó volt, találtunk benne mindig valami fogunkra valót. A vezetékes víz viszont iszonyat - az italárak szintén (kb. mindt egy bp-i éjszakai bárban) Maradtunk a jegesvíznél - úgy még iható volt.

     

    Az ovi szintén tetszett. Miután kitapasztaltuk, hogy mikor mi történik ott, meg a csaj is megtanulta a hazavezető utat, akár el is felejthettük délelőttre, mert délutánra is. Az kicsi gond volt, hogy délben zárva van az alvásidő miatt, mi meg már nem alszunk, de azon átsegített a medencézés meg a Minimax...

     

    Még kifogtunk az esőzés előtt utolsó jóidős hetet, úgyhogy azzal se volt baj...

     

    Összességében, bejött. Asszem vmi ilyesmi kell nekünk, mert csak egy gyerek van, és azt le kell vmivel foglalni - és ha minket nyúz folyamatosan,  akkor az nekem minden, csak nem pihenés.... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_705968
    Torolt_felhasznalo_705968
    2008. május 22. 10:4414.

    szia

    mi most voltunk itt 4 napot, szuper volt. raktam fel képeket meg videot:

     Képek, videok itt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. február 21. 22:0213.
    Szia!

    1 éve voltunk náluk, idén nyaralni megyünk hozzájuk. Abszolút pozitív tapasztalatokkal jöttünk haza. Másfél éves kisfiammal voltunk, órákig elbabrált az oviban, bölcsiben. Egyszer le is adtuk egy órára, szerintem észre sem vette, hogy eljöttünk. Nyáron már kettővel megyünk, állítólag a nyáron még szuperebb és már a nagyobbat biztos érdekelni fogják a programok is.
    Egyedül a beltéri gyerekmedencéjük nem tetszett, mély és a szülők is ott áztatják magukat (itt van a babaúszás is).
    Kaja szuper volt, kicsi fiam szerintem egy felnőttet megszégyenítő kajamennyiséget termelt be. Na meg mi sem jöttünk haza mínusz kilókkal.

    Ha nyaralni szeretnétek itt, akkor ajánlom, hogy SOS-ben hívd őket, mert kb. 1 hónapja már az utolsó apartmanok egyikét foglaltuk. Először azt mondták, hogy nincs, aztán mégis lett. A szoba picike és ha elalszik a gyerkőc, akkor ti sem nagyon tudtok már mit csinálni.

    előzmény:
    mjudti (1)
    2008-02-21  19:34
  7. 2008. február 21. 21:3712.

    szia!

    mi kétszer voltunk.

    mindkétszer januárban, mert egy éjszaka ingyen volt.

    először egy 7 hónapos gyerekkel. aztán meg egy 7 és egy 19 hónapos gyerekkel.

    nekem nagyon tetszett. kényelmes. nem kell feszengned, ha esetleg vacsinál, vagy bárhol nyűglődik a gyerek. mert mindenki gyakorlatilag gyerekkel van.

    viszont az ovi csak 1 éves kortól működik.

    összességében nagyon jó szerintem. egy bajom volt, hogy kb. 5 kilót híztam 4 nap alatt.   

    előzmény:
    mjudti (1)
    2008-02-21  19:34
  8. 2008. február 21. 21:2911.

    Csatlakozom... szerintem is nagyon jó. Oké a szállás, nagyon finom a kaja, a választék bőséges, nagyon kedvesek, mi mennék akár kéthavonta is, csak hát elég húzós az ára. Ami jó lett volna, de nem vittünk: benti cipő a gyereknek, több puha gatyó (télen voltunk) az ugrálóvárhoz és az oviba, vannak vizi játékok, de jó lett volna saját, aerobic cucc magamnak és a gyereknek, illetve olyan  melegítő, amiben lehet kényelmesen sportolni az edzőteremben. Azt sajnálom csak, hogy ilyen sportolós cuccot nem vittem magamnak (volt melegítő, csak nem alkalmas erre a célra) és csak ácsingóztam az edzőterem előtt, pedig nem vagyok valami sportos alkat.

     

    előzmény:
    mjudti (1)
    2008-02-21  19:34
  9. 2008. február 21. 21:2310.
    Sziasztok,

    nem messze Alsópáhoktól van Kehidakustány, és a Kehida Termál. Nekem ugyan nincs gyermekem, de tavaly nyáron amikor ott töltöttünk pár napot, nagyon sok kisgyeremekes család volt. Amit a weblapon olvastam előtte, hogy mit ajánlanak a gyerekeseknek, azt végülis láttuk megvalósulni.
    Nézzétek meg esetleg. Az augusztusi 1 hetet (igaz aug. 20-tól) kb 3 héttel előtte egyeztettem le. Júliust azért lehet, hogy érdemesebb lenne már most megkérdezni...
    előzmény:
    mjudti (1)
    2008-02-21  19:34
  10. 2008. február 21. 21:209.
    Szia!
    Csodajó hely, 2x voltunk, 2007 húsvét és szeptember. Az első alkalommal 4,5 hós fiunkkal és 3 éves kislánnyal. Nagyon elégedett voltam, a kaja kifogástalan, a személyzet, tisztaság, szoba nagyon jó. A park is tényleg ápolt, jó ránézni. Szeptemberben 1 hétre mentünk, pocsék idő, a harmadik napra a beteg taknyos gyerekvendégektől összeszedtünk valami jó kis vírust, ami leteperte az egész családot, ami miatt annyira morcosak lettünk, hogy nem megyünk többé.
    Kívánom, hogy jól érezzétek magatokat, de tény, hogy nem nagyon van hely.
    előzmény:
    mjudti (1)
    2008-02-21  19:34
  11. Torolt_felhasznalo_748357
    Torolt_felhasznalo_748357
    2008. február 21. 21:058.
    Mi is 1 hétre szerettünk volna menni, de nem volt. Max 2 napjuk van egymás után ami szabad.
    előzmény:
    mjudti (7)
    2008-02-21  20:52
  12. 2008. február 21. 20:527.
    hát ezzel most aztán megbíztattatok
    gyorsan kértem is ajánlatot.... hátha még vmikorra beesik pár nap. Nem 3 hetet terveztünk, hanem csak pár napot, max egy hetet... annyi talán még becsúszik nekik....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_480433
    Torolt_felhasznalo_480433
    2008. február 21. 20:306.
    Imádjuk! 3x voltunk már, ebből utoljára tavaly szept. végén. Nagyon szépen felújították/bővítették, igazán gyerek és családbarát. Tényleg ajánlani tudom csak. A Kolpingon kívül legközelebb Mallorcán találtunk jó gyerekbarát szállodát, de az már nagyobb gyerekkel igazán nagy élmény. Júliusra minimális esélyetek van helyet kapni. Mi néhány hete hívtuk őket és már csak szeptemberre volt szabad szoba. De rugalmasak, mert ha valaki visszamondja akkor rögtön szoktak szólni. Van honlapjuk is asszem. Ja és mi nem vagyunk egy pláza család 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_878521
    Torolt_felhasznalo_878521
    2008. február 21. 20:145.
    NEkünk nem jött be. Sikerült pont kifognunk egy jó kis Osztrák csoportot. Mi este lementünk vacsizni normális ruhában, egy 1 éves gyerekkel, Ők meg kisestélyiben flangáltak körülöttünk. Mintha ott sem lennénk. Át a gyereken, még szóltak is hogy mit sertepertél ott a gyerek....
    Meg nem voltam elájulva egyébként az ovis résztól sem. Mondjuk ez még pár éve volt. Lehet hogy már sokkal jobb. Egy ismerősöm esküszik rá. Ők kéthavonta járnak. Mondjuk náluk a vasárnapi családi nap Plázázásból áll. Együtt a család. Papa-mama-gyerekek... Nem minősítek, csak mondom.
    előzmény:
    mjudti (1)
    2008-02-21  19:34
  15. Torolt_felhasznalo_748357
    Torolt_felhasznalo_748357
    2008. február 21. 19:594.

    Szia!

    Legkorábban már csak szeptember elején van hozzájuk hely, addig fullon vannak, úgyhogy ide valószínűleg nem tudtok menni.  

    Egyébként klassz hely, mi 2006 nyarán voltunk, az akkor 4 és fél hós fiammal.

    előzmény:
    mjudti (1)
    2008-02-21  19:34
  16. 2008. február 21. 19:523.
    én még nem voltam, de célszerű már most lefoglalni, mert én két éve május körül akartam aug. első hetére foglalni, és már csak októberre lett volna szabad hely
    előzmény:
    mjudti (1)
    2008-02-21  19:34
  17. 2008. február 21. 19:392.
    hát egyszer majdcsak megjelenik
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top