Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Grillezés mikróban

Elvíra
Létrehozva: 2008. június 4. 17:35

Sziasztok,

 

most vettünk grilles mikrosütőt, de recepteket nem kaptam hozzá...Ide várok minden tippet, ami a grillfunkció használatára vonatkozik.

Főleg a Csirkemellfilé és zöldségek grillezése érdekelne.

Ha tudtok segítsetek! Előre is köszönöm.

  1. Torolt_felhasznalo_118369
    Torolt_felhasznalo_118369
    2008. június 4. 18:586.
    Én egy évig használtam a grillet, amíg nem volt más lehetőségem. abban készítettem mindent, amit a sütőben szoktam volt. Kombi fokozattal félig, a végén pirítani a grillel. Állítom, hogy mindent meg lehet csinálni, amit a hagyományos sütőben, nem is kerestem hozzá új recepteket. A nasi, amit majd próbálj ki mindenképpen: birsalma, alma, banán, körte, barack, stb. egyéb kemény húsú gyümölcs kb. 1.5 cm vastag szeletekben, cukorral leszórva+grillező fokozat, hogy ráolvadjon, süljön a cukor=isteni falatok. Persze jénaival használd, méghozzá kerek formával, mert a szögletes edényekben egyenetlenül terjednek a hullámok. Ezt majd jegyezd meg, ha melegíteni, vagy olvaszatni is fogsz benne
    előzmény:
    Elvíra (1)
    2008-06-04  17:35
  2. 2008. június 4. 18:335.

    Mi mindent szoktál a sütőben grillezni?

     

    Elektromos sütőnk még nem rég óta van, és nem nagyon kísérletezgettem még. Max. a sült húsokat a végén grillezem pár percig és finom ropogós lesz a bőrke.

    előzmény:
    alton24 (3)
    2008-06-04  18:24
  3. 2008. június 4. 18:244.
    Ezt a hsz-t akár én is írhattam volna...Sosem próbáltam grillezni a mikróval.
    előzmény:
    ÁgicaT (2)
    2008-06-04  18:14
  4. 2008. június 4. 18:243.

    Szia!

     

    Nekunk is kombi mikronk van, de szinte sosem hasznaltam meg. A suto grilljeben viszont aok mindent szoktam csinalni, leginkabb hust es melegszendvicset.

    előzmény:
    ÁgicaT (2)
    2008-06-04  18:14
  5. 2008. június 4. 18:142.

    Nekünk már van grilles mikrónk, de még sosem használtam, max. melegszendvicshez

     

    Viszont ha fini recepteket írnátok, akkor talán ki is próbálnám

    előzmény:
    Elvíra (1)
    2008-06-04  17:35

Címlap

top