Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi akupunktúrával ???

Torolt_felhasznalo_769765
Torolt_felhasznalo_769765
Létrehozva: 2003. december 10. 09:32
Sziasztok !
Próbálta már valaki az akupunktúrás fogyást ?
Volt hatása ? És ha igen , akkor milyen ?
  1. 2004. augusztus 10. 15:5626.
    Hali
    Nekem most telik a 4. hetem, és eddig 7, 5kilónál tartok. Eddig nagyon bevált, a sok folyadék néha nehéz, de néha meg túlteljesítem, ami persze nem baj. Jó lenne folyamatosan bírni a 2, 5-3litert :)
    Éhes nem vagyok akupunktúra közben. És ti akik csinljátok, hogy bírjátok ? nektek is aránylag könnyen megy ? amikor 1-2 napra megtorpan, akkor megijedek, de utána mindig beindul. . . . Nem szereném, ha belassulna, de számítok rá, folyamatosan nem fog tudni ennyi lemenni. . . .

    Várom a válaszokat :)

    üdv, Norchy
    előzmény:
    bigben (25)
     
  2. 2004. július 26. 23:1125.
    Sziasztok! Micsoda véletlen, én is most akartam egy ilyen topicot indítani.
    Amiről itt írnak ezek a lányok (ÉRD, stb. ) és beköltözött a belvárosba, na szóval én is odajárok.
    Pont két hete kezdtem, már fogytam 5 kilót.
    Tavaly is jártam, érzem, hogy töltődöm energiával.
    Marha jó.
    Sok citromos víz, teák, gyümölcs, zöldség, elvesztem az éhségérzetem, fene jó. komolyan
    előzmény:
    Norchy (24)
     
  3. 2004. július 26. 09:4424.
    Sziasztok!

    Ahogy látom egy ideje nem vagytok túl akítvak, de kiváncsi lennék az eredményekre az akupunktúrával, vagy akár a zsírmasszázzsal kapcsolatban. Kérem, aki túl van rajta akár a siker, akár a kudarc élményt ossza meg velem.

    köszi

    üdv, Norchy
    előzmény:
    ufici (23)
     
  4. Torolt_felhasznalo_854874
    Torolt_felhasznalo_854874
    2004. január 13. 19:0123.
    Sziasztok! Valaki, talán Anya-banya, akinek sikeres fogyást kivánok, csak ezévben mintha még nem irt volna, ezt a zsirmasszázst emlegette. Tudtok ti erről valamit, Pesten hol csinálnak ilyet, mennyire hatékony, hányszor kell meg hogy mibe kerül. Köszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. január 13. 16:0822.
    Szia !

    Érdparkvárosban van . Ha érdekel, akkor utánajárok , hogy hol lehet bejelentkezni . Én is majd megyek valamikor 1-2 hónap múlva.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271906 (21)
     
  6. Torolt_felhasznalo_271906
    Torolt_felhasznalo_271906
    2004. január 13. 16:0221.
    Sziasztok!
    Tudtok Budán, Budaörsön vagy Érden akupunktúrás fogyis helyet? Priviben légyszi aki tud, küldje el. :)

    Nagyon köszönöm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2003. december 13. 14:0220.
    Ez 1994-ben volt, rég volt, akkor ezt írták elő, ezt csináltam végig, de most már tudom, hogy mások a nézetek.
    A lényeg az, hogy anno lefogytam.

    Különben a napi 3 liter citromos ásványvíz hatása a szervezet tisztitása .

    Heti 2-3 kg , hmmm, most jól is jönne, s akkor nyárig lemenne a feleslegem .

    Sysy
    előzmény:
    Andaxin (19)
     
  8. 2003. december 13. 13:4119.
    Napi 5 liter citromos víz mondjuk jót tesz a vesekőnek ha van, vagy hólyaghurutnak, de én pl. belehalnék azt hiszem :) Lehet, hogy valamire jó, amiről én nem tudok, de fogyni enélkül is lehet. Azt írtad, a többi napon is ilyen 1kg alma+viz, stb. tanácsokat adtak, ilyet hosszú távon nem jó csinálni, és akupunktúra mellett egyszerűen felesleges. (mondom ezt úgy, hogy csináltam 3 napos almakúrát, tehát ismerős a dolog). Akupunktúra+ kiegyensúlyozott sok zöldséges, sovány husis, kefires, stb. 600 kcal étrend heti 2-3 kilót levisz. Akkor meg minek kínoznád magad?
    előzmény:
    sysy73 (18)
     
  9. 2003. december 11. 08:5218.
    Andaxin !

    Csak az elsőn napon kellett 5 liter citromos ásványvízet inni, a többi napon csak 3 litert. . . bár gyakran én nem tudtam meginni és akkor megbeszéltük, hogy akkor igyak PI vízet, napi 2-2. 5 litert. Azt már megtudtam inni.

    Sysy
    előzmény:
    Andaxin (17)
     
  10. 2003. december 11. 06:1217.
    Mindent bele anya-banya :))) Biztatásul csak annyit, hogy nekem még akkor is használt, amikor picit bűnöztem a kúra alatt. Eléggé megpörgeti az anyagcserét, ha jól csinálják és diétázol, tuti használ. Ha nem használ, nem veled van baj, hanem azzal , aki csinálja, akkor más helyett kell keresni. Kúra közepén előfordulhat persze 1-2 nap megtorpanás, de az első 1-2 kezelés után már látnod kell valami eredményt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769765 (15)
     
  11. 2003. december 11. 06:1016.
    Persze, akup. mellett én is jól tudtam nem enni, de ez nem azt jelenti, hogy a napi 5 liter lötyi, amit neked előírtak egészséges. Én pl. iszonyatos mennyiségű zöldséget ettem meg, mert abból rengeteg belefér 600 kcal-ba és kell a vitamin.
    előzmény:
    sysy73 (14)
     
  12. Torolt_felhasznalo_769765
    Torolt_felhasznalo_769765
    2003. december 10. 22:4715.
    Köszi a hozzászólásokat pro és kontra .
    Január hatodikán kezdem . Meglátjuk . Ha nem jön be legfeljebb abbahagyom .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. december 10. 21:0514.
    Szia Andaxin !

    Tény, hogy nagyon kemény volt, de érdekes, hogy én még az előírt dolog felét sem ettem meg . Semmi káros hatása nem volt, sőt egész jól éreztem magam .

    Most már nem oda megyek, mert beköltöztek Pestre. S én nem tudok oda most bejárni . Viszont van itt Érden is , s ott még nem tudom, hogy hogy is müködik. Azt tudom, hogy ott fülbe teszik, nekem anno 1994-ben az egész testembe szurkálták . Az volt a leg borzalmasabb .

    Sysy
    előzmény:
    Andaxin (13)
     
  14. 2003. december 10. 20:3113.
    Arról nem is beszélve, hogy aki ehhez még nyugtatót is mellékel, az lazán kiérdemelte a feljelentést. Ne tedd tönkre magad, keres egy normális helyet.
    előzmény:
    sysy73 (3)
     
  15. 2003. december 10. 20:3012.
    El ne menj még egyszer oda, ahol ilyen diétát mellékeltek hozzá!!! Teljesen dilettánsok, ez életveszély! Nem viccelek. Az akupunktúrás diéta kemény, valóban 600, vagy ha lassabb fogyással is megelégszel, akkor talán 800 kcal a diéta, de amit te leírtál, az agyrém. Lehet enni zöldséget, gyümit, tejterméket, husit, inkább a tésztát, rizst, kenyeret, krumplit, zsíros húsokat, zsíros mindent kell kerülni.
    előzmény:
    sysy73 (3)
     
  16. 2003. december 10. 11:4111.
    Én csak jót tudok mondani az akupunktúrás kezelésről, 3 hónap alatt 20 kg-ot fogytam, szenvedés nélkül.
    Akarat kell hozzá természetesen, de a tűk hatása segít abban, hogy ne legyünk éhesek, gyorsabb legyen az emésztésünk, stb. Nekem több ismerősöm is lefogyott ezzel a módszerrel, látva az én eredményeimet. Jól érzem magam!:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. december 10. 10:5610.
    Sziasztok!
    Én szeptember óta járok természetgyógyászhoz kezelésre, többek között a fogyókúrámban is segít akupunktúrával. Azóta 4 kg-t fogytam, nem koplaltam, de érezhetően kevesebbet eszem (néha már a gyerek adaggal is küzdenem kell:))). Ettől sem lehet csodát várni, ahogy semmitől sem, de nekem eddig bevált.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. december 10. 10:389.
    Szióka !

    Én ezt a fogyit 1994-ben csináltam , az első babám születése után, azóta szültem még két gyerkőcöt , s most a harmadiknál eléggé sok kg jött rám.
    Most éppen kivizsgálás alatt állok, valszeg. PCO-s vagyok, ami hízással jár . . . .
    Most kivizsgálnak, kapok gyógyszert és utána indulhat a fogyi.

    Sysy

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_944440 (7)
     
  19. 2003. december 10. 10:338.
    sziasztok lányok.
    sajnos én se tudok jó példát mutatni ugyanis kb. 1 éve elkeztdem járni erre az akup. fogyira de tényleg egész nap azon járt az agyam mit is egyek. Semit sem segitett nekem bár kitartásról nem vagyok hires. De 600 kaloriával akup. nélkül is le lehet fogyni az tutti. Én mondtam a dokinak , hogy step aerobikra járok ekkor megengedte a 800 kaloriát. De én még ezzel is leakartam ájulni a steppről. Ugyhogy nekem nem sikerült . . . Inkább eszem és sportolok, lehet hogy nem leszek nádszál soha de legalább jólérzem magam. sok sikert nektek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_186259 (6)
     
  20. Torolt_felhasznalo_944440
    Torolt_felhasznalo_944440
    2003. december 10. 10:337.
    Sysy! Ha neked bevált és eredményes volt, akkor miért kezded újra?
    Mennyit akarsz még fogyni?
    előzmény:
    sysy73 (3)
     
  21. Torolt_felhasznalo_186259
    Torolt_felhasznalo_186259
    2003. december 10. 10:076.
    Hali!
    Nekem is volt akupunktúrás kezelésem, egész nap azon agyaltam, hogy mit egyek, pedig elvileg stimulálnia kellett volna az éhségérzetemet. Hehe. . . ezt nem könnyű. . . Ja, de fogytam heti 1 - 1, 5 kg-ot, de azt attól hogy számoltam hány kalóriát vittem be egy nap, ami nem volt függvénye az akupunktúrának, ugyanis kis odafigyeléssel meg lehet csináln, majd belehaltam állandóan éhes voltam. És nem jöttek vissza a kilók. TEhát tartós fogyás csak úgy, hoyg napi 800-1000 kcal-nál nem eszel többet. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_769765
    Torolt_felhasznalo_769765
    2003. december 10. 10:045.
    Hála istennek itt vidéken ez nem drága . 600 forint egy alkalommal .
    A hölgy heti 2 kilós fogyást ígért .
    Az szerintem nem is olyan drasztikus .
    Mivel szoptatok még , a lényeg nem a koplalás lenne , hanem a hihetetlen szénhidrátéhségem lekűzdése .
    előzmény:
    s-eva (2)
     
  23. Torolt_felhasznalo_774904
    Torolt_felhasznalo_774904
    2003. december 10. 10:014.
    ez nagyon jó! engem is nagyon érdekelne, légyszi küldd el a címet akár priviben. köszi szépen!
    előzmény:
    sysy73 (3)
     
  24. 2003. december 10. 09:513.
    Szióka !

    Én régen próbáltam, egy hónapot végig is csináltam, kaptam egy előírt diétát, azt kellett betartanom. De eléggé brutális volt.
    Pl. első nap : 5 liter citromos ásványvíz s semmi más.
    A többi napokon ált. valami gyümi. pl. 1 kg alma + 3 liter citromos ásványvíz, semmi más .
    Kaptunk enyhe nyugtatót és zsírégető tablettát.
    Egy hónapra 12 kg-ot mondtak eredménynek.
    Én az előírt adag felét ettem meg sokszor, nem kívántam többet, és egy hónap alatt 15 kg-ot fogytam.
    A bőrőmmel nem lett gond, mert volt maga a kezelés, a tűk bennem voltak, utána pedig az egész testem végig masszírozták.

    Szóval nekem bevált, nem mondom, hogy könnyű volt. De túléltem. S eredményes volt.

    Majd januárban újra el szeretném kezdeni .

    Sziasztok

    Sysy
    előzmény:
    s-eva (2)
     
  25. 2003. december 10. 09:472.
    Szia!

    En probaltam: eredmeny 0. Ugyanolyan ehes voltam, jo sok penzert. . 600 KCal-os dietat ir elo, azt egy kis kitartassal akupunktura nelkul is betarthatod, lenyegesen olcsobban.

    Ha mar specko dolgot szeretnel melle, akkor probalkozz inkabb zsirmasszazzsal, nem kell ugralni, feszes marad a borod, es gyorsan leszedi a felesleget, meg a narancsborodet is, ha van :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769765 (1)
     

Címlap

top