Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikres anyukák

Jashmine
Létrehozva: 2004. január 6. 18:46
Sziasztok anyukák!
Ti hogy bírjátok a "nagycsaládos életet"?Nálam a csajok 3 hónaposak.Még eléggé nehéz,de azért aranyosak.Mikor van az iker találkozó?Hahó!Valaki jelentkezzen!
  1. 2004. január 9. 18:3426.
    A jól eljátszanak egymással nálunk kb. 2, 5-3 éves koruk óta működik igazán, addig rengeteg volt a veszekedés. Most órákig el tudnak lenni együtt, persze kisebb viták vannak, de ez már semmi a korábbiakhoz képest:)
    Tényleg mindenki ahhoz alkalmazkodik, ami van. Ha csak egy született volna egyszerre, akkor egy is kitöltené a napunkat, így hogy eleve duplán adottak, nekünk ez a természetes.
    Majd jövök még, most vacsi, fürdés, mese. . . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975354 (25)
     
  2. Torolt_felhasznalo_975354
    Torolt_felhasznalo_975354
    2004. január 9. 18:2325.
    Tényleg semmire nincs idő. Az egyetlen luxus amit megengedhetek magamnak, az az internet. Ehhez nem kell elmenjek itthonról és a 24 órából azért csak van pár olyan percem, mikor nyugi van és olvasgathatok. Amúgy még a boltig sem jutok el, mert nincs olyan órám amikor valamelyik ne akarna szopizni. Meleg van a lakásba, sűrűn megszomjaznak, de a vizet kiköpik, a teát kiköpik, a tápszer nem oltja a szomjat, marad az anyatej.
    bobi27!Hogy bírtátok az oltást?Nem lázasodtak be?Irigyellek a nyugodt babákért. Az enyémek eléggé mozgalmassá teszik a napokat. Ilyenkor mindig olvasgatom a Kismama újságot. Az ott leírt történetek megnyugtatnak, hogy azért nem is olyan vészes. Nem ordítják át az egész napot és éjszakát, éjjel nem kell 15x felkelni hozzájuk, pedig ketten vannak. Másnak egy gyerekkel sűrűbb a napja.
    Mindenkitől azt hallom, milyen jó lesz később, mert majd jól eljátszanak egymással. Kiváncsi vagyok tényleg így van e. Akinek már nagyobbak az ikrei, írja meg nekünk, mire számíthatunk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_891494 (24)
     
  3. Torolt_felhasznalo_891494
    Torolt_felhasznalo_891494
    2004. január 9. 11:4824.
    Hát ikrek mellett nem sok mindenre jut idő (főleg magamra fordítok kevés időt). Nem akarom elkiabálni azért az én piciim "nyugodt" babák. Esznek, nézelődnek néha kicsit sírnak és alszanak. Remélem ez így is marad (talán érzik, hogy egyedül vagyok itthon és semmilyen segítségem nincsen).

    Ma reggel kapták az oltást. Zoli ordított és még pár percig panaszkodott. Anna kicsit sírt és már el is hallgatott (hamar visszatért a jó kedve).

    Ők természetes úton fogantak.
    előzmény:
    rékizsobo (22)
     
  4. Torolt_felhasznalo_271963
    Torolt_felhasznalo_271963
    2004. január 8. 22:3423.
    Sziasztok! Nekem is van két kétévesem. . . két lány:-)
    Ők lombik babák, a 33. héten születtek alig két kilóval.
    Nagyon jó velük, bár az első év nem volt egyszerű. . . de most hogy önállósodnak most talán kicsit nehezebb.
    De nem bánom hogy ikreink vannak:-)
    előzmény:
    rékizsobo (22)
     
  5. 2004. január 8. 22:2722.
    Sziasztok! Nekem négy gyerekem van a középsők ikrek.
    9 éves (lány) 3 és fél évesek az ikrek (fiú, és lány) és 2 éves a legkisebb fiam. Nekem viszonylag nagyok az ikrek, de a legtöbb gond a mai napig velük van. Folyton versenyben vannak, melyekkel foglalkozzak, melyik legyen az ölemben. Az igaz. hogy a legkeményebb az első év volt, de még most sem könnyű. Egyébként azért ilyen kevés a hozzászólás ezen a fórumon, mert az ikrek mellett nem sok idő jut kikapcsolodásra. Az én szülésem viszonylag könnyű volt, és bő évig szoptattam őket. Valakinek van beültetéses ikrei, mert bármilyen furcsa, de nekem azok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975354 (21)
     
  6. Torolt_felhasznalo_975354
    Torolt_felhasznalo_975354
    2004. január 8. 18:2321.
    Sziasztok!Valószínű az oltás miatt volt, mert a ma délután már a régi kerékvágásban telt. A nagyfiam elsős, imádja az iskolát és tanulni szerencsére nem kell vele, elintézi egyedül a leckét, a végén megmutatja és én csak ellenőrzöm, hogy jó-e. Az enyémeknél is előfordul, hogy az egyik sírása behergeli a másikat. Ilyenkor a nyűgösebbet próbálom lekötni, átmegyek vele a másik szobába vagy a konyhába, a másikat meg beteszem a járókába valami érdekes játékkal. Általában ez be szokott válni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_891494 (20)
     
  7. Torolt_felhasznalo_891494
    Torolt_felhasznalo_891494
    2004. január 8. 15:3720.
    Szia Kelda!

    Szerintem is valószínűleg az oltás miatt voltak nyűgösek a picik. Mi holnap kapjuk. . . brrrr. . .

    Nem baj, ha nem fogadják el a cumit, legalább nem lesz nehéz leszoktatni őket róla, bár a sírásukat is nehéz hallgatni.

    Nekünk nagyon ritkán vannak kézben a picik, mert egész jól elvannak a kiságyukban nézik a játékaikat, rugkapálnak. A kinti séta nekünk is nagyon bevált, bár ilyen latyakos időben nem igazán tudunk kimenni! Remélem nem fog sokáig tartani!! Ha kimegyünk sétálni végigalusszák az utat és miután hazajövünk jól esznek és alszanak is.

    Megyek én is , mert mindjárt ébred nagyfiam!

    Tényleg kisfiad hányadikos? Elsős vagy másodikos? Hogy tetszik neki a suli? Tanulsz vele délutánonként?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975354 (17)
     
  8. 2004. január 8. 15:1819.
    Szia Kelda!

    Az én gyerekeimnek sem kellett a cumi, pedig cumi-ellenes létemre a végén már a fél karomat is odaadtam volna azért, hogy az egyik legalább elfogadja. Anna aztán rátalált az ujjára és elalváshoz most is cumizik, Zsófit az egész nem érdekli azóta sem.
    Biztos az oltástól voltak nyűgösebbek tegnap, ez nálunk is megvolt, max 2 nap, na meg a hó okozta front sem használ a kicsik közérzetének.
    Nálunk a délutáni nyűgösségre a délutáni séta vált be, egészen két héttel ezelőttig (most az sem) Ha sírtak délután, indultunk. Tudom, hogy nehézkes, de ha egy kis csöndet akarsz, próbáld ki. . . Még jobb, ha van valaki aki elviszi őket, (nagyi, barátnő) és Te tudsz egy forró fürdőt venni vagy egyéb luxusok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975354 (17)
     
  9. 2004. január 8. 14:5418.
    Sziasztok!
    Nekem lányaim vannak, anna és zsófi, 8 hónaposak. Kevés időm lesz írni. . . . . . de azért megpróbálom.
    A II. női klinikán születtek a nőcik, császárral, 3200 és 2300 grammal.
    Nekünk a 3 és 6 hónap közötti időszak volt a "legkönnyebb" azóta nagyon embert próbáló. Van, hogy egész nap nyűglődnek, (fogzás, mászási nehézségek) és nem használ semmi sem. Ha felveszem az sem jó, mert ő - az egyik -csak nyűgösködik, feszeng és persze behergeli a másikat is. Ha van tapasztalata valakinek ebből a korból, kérem segítsen ötletekkel, trükkökkel, ha vannak egyáltalán ilyenek. Én is szívesen válaszolok kérdésekre abból a korból, amin már túlvagyunk. KItartás mindenkinek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975354 (17)
     
  10. Torolt_felhasznalo_975354
    Torolt_felhasznalo_975354
    2004. január 8. 14:4017.
    Szia!
    Ma kipróbáltuk a cumit. A járóka végéig repült, úgy kiköpték. Ti milyen fajtát használtok?Egyből elfogadták vagy napokig kellett próbálgatni?Fél napig próbáltam a szájukban tartani, eddig sikertelenül. Az öklüket viszont lelkesen szopogatják. Már azzal is beérném, ha legalább az egyik elfogadná, és megnyugodna tőle, amit tegnap műveltek, az rémes volt. Éjfélkor tudtam letenni őket, addig szinte folyamatosan ordítottak. Már kenguruban hordoztam őket felváltva, de persze kettőt nem bírok, úgyhogy a másik sírt tovább. Eléggé megviselt a dolog. Már előre félek a ma délutántól. Lehet, hogy csak az oltástól voltak ennyire sírósak vagy front van és attól. Általában délután mindig nyűgösebbek, de ilyen még nem volt. Ők is már nagyon szépen tartják a fejüket. Dani a mozgásban ügyesebb, Zsófi a gőgicsélésben. Sokat mosolyognak, nézelődnek. Megyek, mert ha jól érzem, pelust kell cserélni. Este még benézek. szia
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_891494 (16)
     
  11. Torolt_felhasznalo_891494
    Torolt_felhasznalo_891494
    2004. január 8. 09:1016.
    Szia!

    Nem tudom, hogy tegnap mi volt a géppel először nem akarta elküldeni a levelet, utána kiírta, hogy megszakadt a kapcsolat, de amint látom mégis 2x beírta az üzenetet. Este már nem is tudtam visszalépni az internetre.

    Ők külön ágyban alszanak és hason. Már nagyon fekvőtámaszoznak is. Mindketten mosolyognak, nevetnek és most kezdenek gagyarászni. Beszélünk hozzájuk és néha már visszagügyögnek, de akkor meglepődnek a hangjukon.

    Jó neked, hogy a férjed tud segíteni, ezért picit irigyellek.
    Kisfiam is detto ugyanazokat a dolgokat csinálja , mint a te fiad. Ha kibüfiznek megtörli a szájukat, segít fürdetni, ha sírnak beadja a cumijukat. Igen mi használunk cumit, mert ők is gyakran szopják az öklüket. Néha akkor kell nekik, amikor elalszanak , de utána kiesik a szájukból.

    Sajnos mostanában nincs mindig elég időm kisfiamra, de elég szépen eljátszik egyedül is. Hiányzik neki a gyerektársaság. Szeretném, ha hamarosan folytatná az ovit. Míg átviszem az oviba (5 percre van tőlünk) megkérem a szomszéd nénit vigyázzon a picikre addig (még mielőtt megszülettek volna felajánlotta a segítségét, amit kénytelen is leszek kihasználni). Szoktunk Krisztiánnal (nagyfiam) társasozni, memóriázni, építeni, rajzolni. Mennem kell , mert ébredeznek. szia
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975354 (15)
     
  12. Torolt_felhasznalo_975354
    Torolt_felhasznalo_975354
    2004. január 7. 20:5715.
    Még egy ágyban alszanak, de már nem egymás mellett, hanem fejtől-lábtól. Tegnap vettünk egy járókát, mert heteken belül már így sem fogom tudni egy ágyba fektetni őket. Mégegy kiságyat nem akarok venni, ezért olyan járókát választottunk, ami ugyanúgy, mint a kiságy, felemelhető, 3 magasságban lehet állítani. Ebben napközben is jól elférnek, éjszakára pedig altathatom benne az egyik gyerkőcöt. Háton szoktak aludni, csak ritkán teszem őket hasra, inkább napközben, mert annyira fűtenek a házban, hogy 30 fok van a lakásban és nagyon bemelegednek, ha hason alszanak. A férjem általában du. 2-este 10-ig dolgozik, így napközben tud segíteni. Különben nem is tudom, hogy vinnénk iskolába a nagyot. Minden tiszteletem a tiéd, hogy segítség nélkül is megy. Én már valószínű a diliházban lennék, ha ezt egyedül kéne csinálnom. A nagyfiam imádja a tesókat. Mindenben segít, amiben csak tud. Azt még nem engedem neki, hogy egyedül felvegye őket. Ha sírnak, próbálja vigasztalni őket. Megtörli a szájukat, ha buktak, pelust tesz a fejük alá, ha elfelejtem, szóval nagyon gondos "kispapa". Most első osztályos és szerencsére már úgy ment az iskolába, hogy írt, olvasott, mert szegényre most végképp alig jut időm. Te hogy tudsz időt szakítani a nagyobbik gyerkőcre?Cumit használsz a piciknél?Én nem vagyok cumi párti, a nagyfiamnál ki is húztuk anélkül, de most mindkettő megtalálta az öklét és azt szopogatja, ezért fontolgatom, hogy veszek inkább cumit nekik, az mégiscsak jobb, mintha rászoknak az ujjszopásra.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_891494 (14)
     
  13. Torolt_felhasznalo_891494
    Torolt_felhasznalo_891494
    2004. január 7. 20:2314.
    Egymás mögötti ikerkocsink van (bébé confortos) . Ha nem közlekedtek villamossal, busszal, hanem inkább autóval szerintem nagyon praktikus. Az egymás melletti üléses babakocsi nem fért be még a bejárati ajtónkon sem. Mi egy négyemeletes tégla társasházban lakunk a földszinten. Egy szempontból jó, hogy nem kell őket emeletre fel-le cipelni, de sajnos nincsen erkélyünk (jó lenne egy pici erkély, mert amikor nem tudunk kimenni sétálni kitehetném őket "levegőzni" egy picit). Ők is általában egymás után kellenek , de van amikor egyszerre. Anna türelmesen kiszokta várni a sorát, de Zoli még ki sem nyitotta a szemét és már ordít, hogy éhes. Neked egy ágyban alszanak (hason szoktak aludni)? Mit szólt a nagyfiad a tesókhoz? Nem féltékeny? Otthon van a férjed ő segít neked? Nekem sajnos nincsen segítségem, de egész jól elboldogulok egyedül is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975354 (12)
     
  14. Torolt_felhasznalo_891494
    Torolt_felhasznalo_891494
    2004. január 7. 20:2313.
    Egymás mögötti ikerkocsink van (bébé confortos) . Ha nem közlekedtek villamossal, busszal, hanem inkább autóval szerintem nagyon praktikus. Az egymás melletti üléses babakocsi nem fért be még a bejárati ajtónkon sem. Mi egy négyemeletes tégla társasházban lakunk a földszinten. Egy szempontból jó, hogy nem kell őket emeletre fel-le cipelni, de sajnos nincsen erkélyünk (jó lenne egy pici erkély, mert amikor nem tudunk kimenni sétálni kitehetném őket "levegőzni" egy picit). Ők is általában egymás után kellenek , de van amikor egyszerre. Anna türelmesen kiszokta várni a sorát, de Zoli még ki sem nyitotta a szemét és már ordít, hogy éhes. Neked egy ágyban alszanak (hason szoktak aludni)? Mit szólt a nagyfiad a tesókhoz? Nem féltékeny? Otthon van a férjed ő segít neked? Nekem sajnos nincsen segítségem, de egész jól elboldogulok egyedül is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975354 (12)
     
  15. Torolt_felhasznalo_975354
    Torolt_felhasznalo_975354
    2004. január 7. 18:5412.
    Az enyémek ma kapták az oltást. Lázasak eddig nem lettek, de nagyon nyűgösek. Most egy picit végre elaludtak, egész délután bömböltek. Este 10 körül esznek, de ilyenkor még nem mindig alszanak el, nézelődnek, gőgicsélnek a kiságyban. Utána 2-kor, 5-kor, 7-kor szopiznak. Szerencsére csendben ébrednek, csak cuppognak, amire felébredek, megetetem őket és már alszanak is tovább. Az egész kb. 20 percig tart a két gyerekkel. Valahogy mindig úgy alakul, hogy közvetlenül egymás után kelnek. Így legalább azért némi alvás nekem is jut, bár nem túl sok. Nappal viszont semmit nem tudok pihenni. Ti hogy jártok sétálni?Ikerkocsitok van?Érdemes rá beruházni?Mi lakótelepen lakunk, nem tudom, beférne-e a liftbe, kiférnénk-e a kapun. Egyenlőre egyszerre csak egyet viszek, míg a párom vigyáz a másikra.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_891494 (11)
     
  16. Torolt_felhasznalo_891494
    Torolt_felhasznalo_891494
    2004. január 7. 18:4011.
    Sziasztok!

    Nekem nov. 9-én születtek az ikrek, egy kisfiú és kislány. Császáros szülés volt, Pesten. Zoltán 2700 grammal, 49 cm-rel, Anna 2550 grammal és 48 cm-rel született. Most 4300 gramm körül vannak. Már van egy kisfiam, aki március elején tölti be a 4. évét. Most 3 picivel vagyok itthon, mert a nagyfiam nem járhat oviba, hogy nehogy hazahozza a betegségeket (bárányhimlő, influenza). Pénteken kapják az első oltásukat. Én szoptatni nem tudok, ezért tápszert kapnak. Napi 5x esznek. Este 9 után esznek utoljára és hajnali 5 körül ébrednek. Nagyfiam imádja őket és sokat segít nekem az ikrek körül. Sajnos segítségem nincsen és a rossz idő is beköszöntött, ezért pár napja nem tudunk kimenni. Pedig nagy sétákat tettünk majd mindennap, amit nagyon élveztek a picik.
    előzmény:
    veranéni (10)
     
  17. 2004. január 7. 17:0710.
    Sziasztok!
    Nálunk császár volt, koraszülöttek voltak a lányok, 33. hétre. Kriszti 1950, Dorka 2100 gramm volt, de szerencsére nem volt semmi gond, épp csak meg kellett hízniuk, az meg gyorsan ment:) Én Bonyhádon szültem, végig a császár volt tervben, mert legalább az egyikük mindig farfekvéses volt, végül mindkettő.
    Nálunk az éjszakázás volt igazán fárasztó, volt, hogy 15-ször kelni kellett, de túl vagyunk rajta. És ha éjszaka nem alszol, nappal is minden nehezebb.
    Amikor elkezdtek mászni, akkor jött a java, semmi nem volt biztonságban:)
    Mindegyik kornak megvan a maga szépsége és nehézsége egyaránt. Kedvenc időszakom a beszélni tanulásuk volt, majd meglátjátok. Már ilyen kicsik is kommunikálnak, gondolom nálatok is.
    Majd írok még, de ne is reménykedjetek: tennivaló most is van körülöttük bőven! De legalább játszanak együtt is, nélkülem:)
    előzmény:
    Jashmine (7)
     
  18. 2004. január 7. 08:109.
    (14)2003-12-30 01:44
    Nehogymá meghajjon a topic! Rólam sokat meg lehet tudni, pl. azt, hogy wekerlei vagyok, a Barossból. Gyerek még csak tervezve. Dolgozok.
    Előzmény: mipimpant privát válasz | válasz erre


    Te kis ügyeske:)))) Ilyen hamar, ilyen nagyok lette az ikreid, akik 30-án még csak tervbe volt véve?:)))) Mert hát ugye ezt is Te írtad az aktuális/KISPERT-Kertváros topicba?:)))))
    előzmény:
    borsóleves (3)
     
  19. Torolt_felhasznalo_975354
    Torolt_felhasznalo_975354
    2004. január 6. 22:298.
    Az enyimek is most aludtak el végre, hosszas vívódás után. November 7-én délután születtek, a SOTE II-es Női Klinikán. Sima szülés volt, bár az orvosom végig a császármetszés mellett voksolt, de mivel mindkét baba koponyavégű fekvésben volt, kértem, próbáljuk meg rendesen. Azt mondta, ha gond van, pár perc alatt ki tudja venni őket, ezért mertem rá vállalkozni. Ha csak egy baba van, akkor is előállhat olyan helyzet, hogy császározni kell. Mikor betöltöttük a 37. hetet, be kellett feküdjek a kórházba, mondván, hogy mostmár bármikor jöhetnek. Másnap megszülettek. Még jó, hogy bent tartott, mert az egész 2 óra alatt lezajlott. 3 ujjnyira kinyílt úgy a méhszáj, hogy észre sem vettem. Ha aznap délután merő alaposságból nem vizsgál meg mégegyszer, lehet, hogy az osztályon szülök meg. A mai napig nem értem, hogy lehet, hogy enyhe menstruációs görcshöz hasonló fájdalmon kívül semmit nem éreztem. Van egy 8 éves fiam is. Ő is elég gyorsan született, de a falat le tudtam volna kaparni közben. Zsófi 2540 gr és 52 cm, Dani 2600 gr és 52 cm volt. Most 5 kg-osak. Nálad hogy zajlott?Mi a nevük?Tudod őket csak szoptatni?Nekem muszáj pótolni egy kicsit tápszerrel is, olyan nagy az étvágyuk. Szinte óránként ennének. Írj magatokról!Végre tudok valakivel beszélgetni. Eléggé el tud szigetelődni az ember.
    előzmény:
    Jashmine (6)
     
  20. 2004. január 6. 21:577.
    Szia veranéni!
    Köszi, hogy te is írtál. Az enyémek is kétpetéjüek. Az egyik a páromra a másik meg rám hasonlít. Jó lenne eljutni egy ilyen találkozóra. Egyszer láttam a Tv-ben még nagyon régen, de nem gondoltam, hogy részese leszek. Mindenki ezt mondja, hogy az első év a leghúzósabb, de odáig el kell jutni!Nem is az éjszakázás a fárasztó hanem, hogy nappal ugra-bugrálnod kell. Főleg ha elkezdenek menni!Nálad milyen volt a szülés?
    előzmény:
    veranéni (5)
     
  21. 2004. január 6. 21:496.
    Szia Kelda!
    Köszönöm, hogy válaszoltál. Tök jó. Most aludtak el. Ilyenkor tudok csak írni. Végre tudok valakivel dumálni!Na szóval. Mikor születtek?Melyik kórházban?Milyen szülés volt?. . . stb MESÉLJ!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975354 (2)
     
  22. 2004. január 6. 21:005.
    Sziasztok!
    Az én lányaim 4 évesek múltak.
    vannak még ikresek, csak van több topic is, szerintem eléggé szét vagyunk szóródva.
    Ikertalálkozó aug. 20. körül szokott lenni Ercsiben, idén elmaradt pénz hiányában, nem volt szponzor. Mi voltunk kétszer is, jól éreztük magunkat, piknik az egész, és rengeteg tök egyforma gyerkőz.
    Az enyémek kétpetéjűek.
    Tényleg az első év a leghúzósabb, de mindenki azt bírja ki, ami jut neki:)
    Kitartás!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. január 6. 20:554.
    nincs több ikres, vagy mi?
    előzmény:
    borsóleves (3)
     
  24. 2004. január 6. 19:263.
    Csá! Nekem már nagyok az ikreim, most mentek oviba. Csak az első egy év nehéz ám, aztán no problem, csak kitartás!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975354 (2)
     
  25. Torolt_felhasznalo_975354
    Torolt_felhasznalo_975354
    2004. január 6. 19:222.
    Szia Jashmine!Az én ikreim 2 hónaposak. Az egyik kisfiú, a másik kislány. 24 órás meló, az biztos. Ha az egyik véletlenül alszik, a másik biztos, hogy elszórakoztat, de a legizgibb, mikor mind a ketten egyszerre sírnak, azt sem tudom, hova kapjak. A születésük óta nem aludtam 2 óránál többet egyhuzamban. A háztartást pedig szinte úgy, ahogy van el lehet felejteni. De nagyon édesek, főleg, amikor egymást nézegetik és gőgicsélnek egymásnak, mintha beszélgetnének. Mikor megtudtam, hogy ikreim lesznek, először megijedtem, hogy hogy fogom bírni, de mostmár örülök, hogy így alakult. Az ember mindig ahhoz alkalmazkodik, amihez kell. Ha egy baba van, akkor egyhez, ha kettő, akkor kettőhöz, de a hármasikrek szülei is túlélik a dolgot. Izgalmas éveink lesznek, az biztos.
    előzmény:
    Jashmine (1)
     

Címlap

top