Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szerelem lehet-e barátságb

Torolt_felhasznalo_406407
Torolt_felhasznalo_406407
Létrehozva: 2009. január 7. 14:38

Sziasztok Lányok!

 

Réges régóta rendszeres olvasója vagyok a Nők Lapjának. Tanácstalan vagyok, a segítségeteket, vagy a tanácsotokat szeretném kérni.

 

Van egy nagyon régi bnőm  még az egyetemi időszakból, idestova ősszel volt 12 éves az ismeretségünk. Az első naptól kezdve jóban voltunk, szimpatizáltunk egymással, köztünk egy nagyon szoros barátság alakult ki. Mindig számíthattunk egymásra, mindent meg tudtunk egymással beszélni. De akkor semmi több nem alakult ki. Az igazság az, hogy akkoriban kicsit rámenősebbnek kellett volna lennem.....

Az egyetem befejezte után ugyan elváltak útjaink, ő előbb visszament a szülövárosába, majd felkerült pestre dolgozni, addig én maradtam a Lajta-parti szülövárosomban, de a napi kapcsolatot tartjuk egymással vagy mailen, vagy telefonon és nagy ritkán személyesen is találkozunk.

Közben én kikerültem a németországi Osnabrückbe,  ő férjhez ment Pesten és született egy kisfia, de mindezen távolság ellenére tartottuk egymással elég jól a kapcsolatot. Két éve tértem haza. Közben  nekem is volt 1-2 kapcsolatom, de már egy jó ideje szabad vagyok, ő pedig válófélben van most, mivel rájött, hogymégse illenek össze, mivel a lassan csak volt férje elég csúnya dolgokat művelt, nem akarom itt részletezni. Októberben lett volna az első tárgyalás, de el lett napolva januárra, mivel a bíró előtt nem azt mondta amiben előtte megegyeztek egymással.

 

Szeretném, ha több lenne köztünk barátságnál. Mindig is tetszett nekem és ő ezt sejtette is mindig.

 

Ő is kedvel engem, mindig mondja, hogy nagyon rendes vagyok, mivel mindig számíthat a segítségemre, ha tudok segíteni segítek is. A napokban viszem neki fel a régebbi laptomoat, hogy tudjon netezni (Az új munkaeszköy, kell a rajzoláshoz, a tervezőprogramokhoz.)És persze fordítva is így van.

 

MIndig szokta mondani milyen nehéz normális társat találni, ahogy én is. OLyat akivel az ember le tudja élni a teljes életét.

 

Mindenféléről szoktunk beszélgetni, s felvetettem neki, mi lenne, ha visszamennék németbe. Tetszett neki, még biztat is, hogy menjek csak nyugodtan. KÉrdezte mennyi időre mennék ki, mondtam első nekifutásra 2-3 évre. Felvázoltam neki, hogy minden évben június végén hazajönnék és kivinném őket magamhoz az anyukájával együtt, lévén egyedüli gyerek és az apja már elég korán meghalt. Augusztus végén visszahoznám, együtt tölthetnénk az év végét és közbe minden hónapban 1x hazajönnék, illetve mindkettőnknek van külön szabija, így egy naptári év felét együtt tölthetnénk úgy is, ha kinn vagyok, ui ő a Semmelweissen tanít, és nyáron szabad. Hazatudok majd jönni autóval, illetve repülővel, ui. a kiszemelt város nemzetközi repülőteréről van közvetlen járat Pestre.

Volt hogy évődtünk. Mindenről beszéltünk, a szexről is. Ahol tudtuk segítettük egymást. Néha úgy érzem, hogy férfiként tekint rám, néha meg nem.

 

KÉrdésem: Mik az esélyeim nála, illetve milyen tanácsot adnátok?

 

Bocsi, ha kicsit túl hosszú voltam.....

 

  1. Torolt_felhasznalo_189159
    Torolt_felhasznalo_189159
    2009. március 3. 01:02289.

    Ó Te született .

     

     

    Mi a helyzet?

    Áprilisban lelécelsz, aztán megy utánnad? -va?

    szünet.

     

    üdv. Kingának

     

    Már találkoztál BAjkeverővel? Tényleg jó melle van?

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_406407 (288)
    2009-03-02  07:45
  2. Torolt_felhasznalo_406407
    Torolt_felhasznalo_406407
    2009. március 2. 07:45288.

    Szia BAjkeverő!

     

    Jó fej vagy te is.

     

     

    Szerintem áprilisra derül ki merre fejlődik Kingával a kapcsolatom. Egy régi bnőm szerint jók a kártyáim. Lehet arra vár hogy sikerül-e megragadnom kinn.

     

    Csók azokra a világszép simizgetnivaló melleidre

    előzmény:
    BAJKEVERŐ (287)
    2009-02-26  00:33
  3. 2009. február 26. 00:33287.

    Szia ElCid.

     

    Hát jól a Bak mellé lőttem.

     

    Nos, valóban van benned egy kis Bak.

    Bak szülött szereti ellenőrzés alatt tartani az érzelmeit,

    ~ lásd topik 

    és nehezére esik beszélni az érzéseiről. 

    ~ a Kinga(?) 

    Akadályozva vagy az önelfogadásban és a magabiztosságban. Gondolkodásmódod némiképp merevnek tűnik.

    ~ nincs más megoldás

    A Bak jegyet erőteljes szexuális ösztön jellemzi. 

    ~ lásd topikjai / nagy mell sok tej?/ Úristen. Te kis ártatlan. 

     

    Szuper, nem mondom.

     

    Miért ragaszkodsz annyira a szakmádhoz? Ha itthon akarsz maradni, ne mond, hogy pont neked nincs munkahely az országban.

    Időhúzás?

    Ejnye. Harmadik hónapban vagyunk lassan. Idén vagy jövőre?

     

    Jó fej vagy.

     

    Minden jót!

     

     

     

    Neked

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_406407
    Torolt_felhasznalo_406407
    2009. február 21. 14:35286.

    Szia!

     

    Megkérdezem. Szívesen besegítek a gyereknevelésbe is és más háztartási munkákba is.

    előzmény:
    Melinda80 (284)
    2009-02-21  13:56
  5. Torolt_felhasznalo_406407
    Torolt_felhasznalo_406407
    2009. február 21. 14:34285.

    Szia!

     

    Nem adtam fel túl könnyen. Megpróbáltaam tényleg mindent. Meg fogom kérdezni tőle.

     

    Nem találtad el. Bak vagyok, szilveszter napján van a szülinapom.

     

    Idén, vagy már jövőre. E hétvége nem volt jó neki a randira, mivel láthatás van ma és holnap.

    Az nem csak statisztika, hogy a nők egy gyerekkel nehezebben boldogulnak egyedül, mesélt róla elég sokat milyen nehéz.

     

    Nem fél a távolságtól, tudja nem maradt más választásom.

     

    Megfogadom a tanácsodat és lépni fogok.

     

    Küldenék róla képet is ,de ide nem tudom feltölteni, mert túl nagy.

     

    előzmény:
    BAJKEVERŐ (283)
    2009-02-21  01:44
  6. 2009. február 21. 13:56284.

    Szia!

     

    Én is ezt mondom, kérdezd meg most!

     

    Sajnos nem csak statisztika, hogy az egyedülálló anyáknak nehezebb, anyagilag. Meg amúgy is.Ha egy edül van vele, sokkal nehezebb minden a gyerek megbetegedhet stb.. Sok erőfeszítés a gyereknevelés.

     

     

     Hajrá, kérdezd meg tőle egy csokor virággal a kezedben hidd el az bejön!

     

    előzmény:
    BAJKEVERŐ (283)
    2009-02-21  01:44
  7. 2009. február 21. 01:44283.

    Szia ElCid.

     

    Egy kicsit elvesztettem a fonalat. Úgy tűnik.

    Nem adtad fel túl könnyen ezt a magyarországi álláskeresést?

    Azt, hogy a gyereket ki akarja tagadni a papa, lehet célzás volt. Lehet, hogy a kiszemelt próbál célozgatni. Nincs ellenére a külföldi nyaralás, sem a távolság. Lehet, hogy nagyonis várja, hogy lépj végre. Ő a nő, ne várd, hogy megkérje a kezed.

    Statisztika szerint az elvált nők nehezen boldogulnak anyagilag, főleg egy gyerekkel. A férfiaknak sokkal könnyebb. Megjegyzem ez statisztika.

    Az is lehet, hogy a te külföldi munkád miatt nem mutatja ki az érzéseit ennyire nyiltan. Nem akar akadályozni, esetleg fél a távolságtól.

    Miért nem kérdezed meg, hogy el tudná-e képzelni az életét veled, és ha igen hogyan.

    Már írtam egyszer, hogy holnap sem lesz könnyebb.

    Mikor akasz apuka lenni, ha ennyit vacilálsz.

    Mi a csillagjegyed? ikrek, mérleg, nyilas vagy vizöntő?

    A nyilasra saccolok.

     

    Minden jót.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_406407
    Torolt_felhasznalo_406407
    2009. február 20. 21:06282.

    Van egy-pár. Pályázgattam is, pl: Pannonpulyka, volt egy sertéstelep Barbacson, beszéltem is a tulajjal telefonon. Mintha rám szabták volna azt az állást. Ott egyenesen a telefonba megmondta,

    hogy van egy falubelije ki Jánoson dolgozik, először vele egyeztetni. Ha eleve neki szánta az állást, akkor mi a fenének hirdette meg? Ja meg kellett 

     

    Na ezek után el is ment a kedvem a pályázgatástól, pályázgattam persze továbbra is ide is párat, de nagyon sokat németbe.

    Idehaza nem számít a végzettség, a gyakorlat, a külföldön hasonló munkakörben szerzett gyakorlat, a nyelvvizsga, a referencia (van jó referenciám kintről), itt elég a sógorság-komaság. Ez alapján töltik az átlagos és jó állásokat. a Szarabbja meg marad.....

     

    Nem lennék jó kereskedő, nincs meg bennem ez a készség....

    Viszont képes vagyok lényegében egyedül elvezetni egy 300 anyakocás telepet hosszabb távon. Csináltam. Számítógép vezérelt takarmánykiosztás volt sz.a:víz 1:4 arányú keveréke. Próbálkoztam multinál is.

     Németországi terveimben ő is támogat. A szomszédban a repülőtér, ahonnan közvetlen járat van pestre és Bécsbe. Tudom, használtam elégszer a Bécs-Münster/Osnabrück útvonalat.

    Ha kinn lesz nálam nyáron (ha sikerül megkapaszkodnom)munka után már csak velük fogok foglalkozni.

     

    Imádom a gyerekeket. Szeretnék már saját gyereket, na ez volt az oka a 2006-os hazajövetelemnek, a visszatérésem után egyből volt munkám, a családi vállalkozásunknál kezdtem el dolgozni számítógépes tervezőként és modellezőként. De az manapság már csak mellékes, mert lassan le lesz építve a cég.

     

    előzmény:
    Melinda80 (281)
    2009-02-20  20:25
  9. 2009. február 20. 20:25281.

    Szia!

     

    27-ére van időpontom a gyerekkel a sebészhez! Akokr megyünk4

     

     

    jó, hogy így állsz a fiához, ez tuti jó pont Kingánál. Egy anyának ez fonots. 

    Ismerős a műszaki cikkek utáni érdeklődés az enyém is simán ért midnnhez. tv, dvd magnó, mikró, most már a számítógép is simán kezeli még a netet is! még nincs 5 éves sem.

     

    Biztos nme találsz itt munahelyet?

     

    A dunántúlon azért akad bőven Mg is nem? 

     

    Volt egy nagyon jó kis cég, akinke a vezetőjével egyszer beszéltem, Ő is ide valósi a tiszán túlra, csak Győr mellett csinált egy céget, jobbára bio gazdálkodással, egy fajta kisérletezgetéssel foglalkoznak, meg sok egyébbel. De a cégnek a neve már nme ugrik be, csak az, hogy Győr mellett egy kicsike településen van a bázisuk és talán Agrofill, vagy ilyesmi a nevük. Bár sok ehhez hasonló nevű agrár cég van.

     

    Nem akartál sosem multinak dolgozni? A végzettségeddel, meg a német nyelvtudásoddal elhelyezkednél simán! A jutalákos fizetési rendszerben egész jól keresnek a kereskedők. 

    KITE, IKR, INVEST... csak pár nagyobb cég!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_406407 (280)
    2009-02-20  20:06
  10. Torolt_felhasznalo_406407
    Torolt_felhasznalo_406407
    2009. február 20. 20:06280.

    Köszi jól vagyok. Most vagyok kifelé egy ronda influenzából. Idén eddig állandóan beteg voltam.Ilyen téren nem indult sajnos túl jól az év számomra. Majd 3 hetet a vesémmel kínlódtam. Küldözgettek

    ide-oda, vizsgálatok tömkelege, mégse tudtak semmit kideríteni. Volt vesekő,kőgyulladásdiagnózis.Szerintem vesegyulladás volt. Azóta rendszeresen eszek fekete retket.

     

    Lehet van némi előrehaladás, legalábbis úgy érzem. Ugyanezt mondta nekem az első exbnőm........ Szerinte nagyon jók az esélyeim nála.

     

    Off: Végülis elmentetek a dokihoz?

    előzmény:
    Melinda80 (278)
    2009-02-20  19:50
  11. Torolt_felhasznalo_406407
    Torolt_felhasznalo_406407
    2009. február 20. 19:59279.

    Köszi.

     

    Remélem én is, hogy nem lesz gond.

     

    Igen, meg tudtak egyezni. A meghallgatás most január 6-án volt.

    A tényleges válást a következő tárgyaláson mondják ki. Úgy egyeztek meg, hogy a férje 6 éves koráig nem viheti el. Addig láthatás csak az ő jelenlétében. Az ex eléggé bolond, pl: az első tárgyalás eredtileg novemberre volt kítűzve, erre mit csinál: nem azt mondja a bírónőnek, amiben előtte megegyeztek. A tárgyalás így el lett napolva....

     

    A kisfia 3 éves, teljesen egészséges és nagyon értelmes. Tudom, mert már beszéltem vele telefonon, ui. Kinga átadta neki is a telefont hadd beszéljen velem. Nagyon érdeklik a műszaki cuccok,

    szívesen szerelgeti szét és össze a dolgokat. Szívesen elfogadnám kisfiamnak és nevelném fel sajátomként, a nevemre is venném. Mondtam is ezt neki, mikor egy decemberi napon telefonáltunk egymással mesélte, hogy a férje ki akarja tagadni a saját fiát.

     

     

    előzmény:
    Melinda80 (275)
    2009-02-20  19:20
  12. 2009. február 20. 19:50278.

    Jól köszönöm!

     

    off: Éppen táncos, zenés filmekre vadászom a neten!

     

     

    Te hogy vagy?

     

    Valami előre lépés a szerett hölgyel?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_406407 (277)
    2009-02-20  19:44
  13. Torolt_felhasznalo_406407
    Torolt_felhasznalo_406407
    2009. február 20. 19:44277.

    Szép jó estét! Remélem jól vagytok.

     

    Hűha.Nem semmi......

    előzmény:
    Melinda80 (274)
    2009-02-20  19:17
  14. 2009. február 20. 19:27276.
    Ja és van egy öcskösünk is!
    előzmény:
    Melinda80 (274)
    2009-02-20  19:17
  15. 2009. február 20. 19:20275.

    Ilyen alapon tényleg tartható a kapcsolat, ha ennyit láthatnátok egymást!

     

    Mi újság a férjével, Ő hogyan áll a váláshoz? A gyerekkel kapcsolatban megtudtak egyezni?

    Bocsi ebben a témában eléggé otthon vagyok sajna, és tudom ,sokszor az exek teljesen megbolondulnak.

     

    Remélem nálatok nme lesz gond.

     

    Mekkora is a kisfia?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_406407 (273)
    2009-02-20  15:51
  16. 2009. február 20. 19:17274.

    Ebben ne legyél olyan bíztos

     

    Mi 5-en vagyunk lányok tesók!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_406407 (273)
    2009-02-20  15:51
  17. Torolt_felhasznalo_406407
    Torolt_felhasznalo_406407
    2009. február 20. 15:51273.

    Szia!

     

    Látom szerencsésen idetaláltál.

     

    Köszönöm. És igyekszem megfogadni a tanácsodat.

     

    Tudom nem lenne szerencsés most külföldre menni dolgozni, de sajnos úgy alakult, hogy nem igen maradt más lehetőségem.

     

    Beszéltünk már erről is. Mondtam neki, ha sikerül megkapazkodnom, attól még havonta egyszer haza tudok jönni egy hétvégére kocsival, vagy repcsivel. Nyaranta meg kijöhetne hozzám a kisfiával (a sajátomként tudnám felnevelni, ha jól alakulnának köztünk a dolgok), mivel a nyári szünet miatt szabad nyaranta, pesten tanít az egyik egyetemen.Másrészt mindkettőnknek van még szabadsága is. Említettem neki, hogy mehetünk mindenfelé kirándulgatni, mikor ott van nálam. Tetszett neki az ötletem. Tegnap este beszéltem vele telefonon, s mikor megmondtam neki, hogy minden valószínűség szerint megyek (ha jól alakul minden). próbamunkára. Gratulált, s nagyon megdicsért, hogy mennyire ügyes vagyok. Egész biztos kibírná a kapcsolatunk ezt a távolságot. Az első német időszakom alatt is rendszeresen tartottuk egymással a kapcsolatot mailen és telefonon. A jobb kapcsolattartás végett adom neki kölcsön a másik gépemet, illetve veszek majd neki egy jobb gépet.

     

    Tegnap fél este a az első exbnőmmel beszéltem jó hosszan(megköszöntöttem nevenapja alkalmából). Szerinte egész jók az esélyeim nála, és ő is kért tőlem tanácsot, hogy hogyan csábítsa vissza magához Gábort a barátját. Igyekszem neki segíteni, tanácsot adni. A nővére kavart bele ennyire a kapcsolatába, ezzel hálálta meg a nővére amiért  beszerezte barátja cégéhez dolgozni. Nagyon sokat köszönhetek neki és ezért ahol tudok segítek neki....

    Ez már off tudom, de le kell írnom:Elég különleges nagycsaládból származik, ugyanis van 5 élő nővére és egy húga is, illetve egy öcccse....Szerintem ennyi lányt egy családban nem láttál te se.....

    előzmény:
    Melinda80 (272)
    2009-02-20  11:01
  18. 2009. február 20. 11:01272.

    Szia!

     

    Ide taáltam Én is!

     

    Látom kaptál bőven tanácsot!

    Nem olvastam teljesen vissza az elejétől.

     

    De mindenki egyként drukkol neked, hát Én is beállok a sorba.

    Ha eddig bírta a kapcsolatotk, akkor ez után is fogja, márha Ő tényleg férfit lát benned, nem pedig egy barátot.

    Azért erre deríts fényt minél előbb!

     

    Szerintem menj el hozzá valamikor egy csokor virággal. . és kérdezd meg nem-e lenne a barátnőd? Szeritnem ha érze bármit is irántad tuti igent mond!

     

    Külföldi munka? Hát előbb jó lenne alapozni a kapcsolatotak ,nem? Mert ha rögtön kimész mielőtt igazán kötödne hozzád, lehet nem bírja ki a sok távollétet. Bár ez nem bíztos.

     

    Nekem most Afganisztánban van fél évre a párom. Mindketten elváltunk és van egy egy fiunk, utána talákloztunk, lassan alakult  kapcsolatunk, de most mikor már kiment biztos alapink volt, hiszen már 1,5 éve vagyunk együtt.

    Ngyon nehéz ám a távolság, baromira hiányzik, szóval készülj fel, hogy néha majd kiszakad a szíved, hogy megöleled, de nem lehet, mert messze van.

    Bár Ti könnyebben mozoghattok, hiszen Németország, mégsem Afganisztán.

     

    Na már túl hosszú lesz a hsz!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_406407 (271)
    2009-02-17  18:01
  19. Torolt_felhasznalo_406407
    Torolt_felhasznalo_406407
    2009. február 17. 18:01271.

    Szia!

     

    Hazaértem. Köszi a soraidat. Nem sokon múlt, de sajnos nem kaptam meg... 

    előzmény:
    BAJKEVERŐ (270)
    2009-02-05  01:07
  20. 2009. február 5. 01:07270.

    Szia ElCid.

    Nagyon örülök, hogy írtál végre. Hiszen ez jó, ha csak ilyen problémád van. Egy jó kapcsolat mindent kibír. Meg aztán nem életfogytiglan utazol külföldre.

    Az én barátságomat is több határ választja szét. Ez számomra nem jelent semmit. Illetve azt, hogy alig várom az érkezést, és nehéz elválni, de várok, mert fontos nekem. Nagyon fontos. .és biztos vagyok benne, hogy egyszer végleg hazajön. / ma találkozunk :) /

    Annyi házaspárt ismerek, ahol a férj külföldön dolgozik. Megvannak.

    Az a fontos, hogy mailen tartsátok a napi kapcsolatot, de inkább skypeon.

    Ha nagyon szereted, és csak őt, akkor így is azt fogod érezni mintha veled lenne mindig. Jó érzés, hogy ő kell, senki más, és nem is tudsz másra gondolni.

    Én minden este írok egy levelet, ( ha napközben többször írtunk, még akkor is, mintha beszélgetnénk), csak utána tudok lefeküdni. Már ez is nagyon jó.

    Minden jót ElCid!

    és sikert a meghallgatáson.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_406407
    Torolt_felhasznalo_406407
    2009. február 4. 01:31269.
    Nagyon kíváncsi vagyok, hogy kapcsolatunk hogy fogja bírni ezt a távolságot, bár ha megkapja a régebbi laptopom, akkor könnyebben tudjuk egymással tartani a kapcsolatot, másrészt havonta haza tudnék jönni, hamburgból Pestre van közvetlen járat.És nem is drágább, mintha autóval mennék. Nyaranta meg kijöhetnének hozzám az anyjával együtt, mert az anyja már nyugdíjas. A családjára elég jó benyomást tettem, mind az anyjára, mind a nagynénjére, kivel rendszeres MSN kapcsolatban állok. Két hónapot kinn tudnának maradni nálam, az iskolakezdésig, lévén Kingus az egyetemen tanít, így a nyár számára szabad.....
    előzmény:
    BAJKEVERŐ (265)
    2009-02-04  00:47
  22. Torolt_felhasznalo_406407
    Torolt_felhasznalo_406407
    2009. február 4. 01:20268.

    Szia!

     

    Köszi.

    Nem történt semmi különös, csak valahogy a gépem sz.rakodik néha. Az ittei írásaim hol átmennek, hol nem.

     

    Úgy néz ki minden jól alakul. Bár most lesz egy igazi erőpróba. Sajnos külföldre kell mennem dolgozni, mert idehaza a szakmámban nem tudok érvényesülni. Hiába a végzettség, külföldi refencia,(mert az is van nekem), külföldön szerzett gyakorlat,nyelvtudás nem számít, csak a sógorság-komaság.....

    Pénteken szedmélyes interjúra megyek Seedorfba. Ez a település Bad Segedorf körzetében található, Hamburgtól északra. Elég jók az esélyeim úgy néz ki, egy sertéstelep vezetése lehet a feladatom, már csináltam, így nem ismeretlen terep számomra. Mindenféle tevékenység benne foglaltatik......Végzettségem szerint Élelmiszerminőségbiztosító agrármérnök lennék többek közt,van emellett növényvédelmi szakmérnökim és harmadéves vagyok a gépészmérnök szakon......

    előzmény:
    BAJKEVERŐ (265)
    2009-02-04  00:47
  23. Torolt_felhasznalo_406407
    Torolt_felhasznalo_406407
    2009. február 4. 01:11267.

    Szia Méhecske!

    Megmondom neki.Köszi. Neked is viszont.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_928821 (264)
    2009-02-04  00:39
  24. Torolt_felhasznalo_406407
    Torolt_felhasznalo_406407
    2009. február 4. 01:10266.

    Szia!

     

    Igen, kicsit megleptem vele, bár sejtette szerintem.

     

    P.S.: Ez a gép nagyteljesítményű, de kissé gyogyós, hol átengedi, hol nem az itteni írásaimat......Most volt egy restart....

    előzmény:
    irenehavas (263)
    2009-02-04  00:31

Címlap

top