Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Olcsó - de jó!!!

parne
Létrehozva: 2004. január 13. 17:14
Sziasztok! Parne a becenevem, és a félreértések elkerülése érdekében: ezt a topikot még véletlenül sem valaki, vagy valakik ellenében indítom:):):! Én imádom a kenceficéket, legszívesebben, ha tehetném, kipróbálnám az összes létezőt, ezért lelkesen olvasgatom a Szépüljünk rovatot. Meglepett, hogy micsoda márkák kerülnek a fórumon szóba: Lancome, Vichy, Shisheido, szóval mind olyanok, amikről én, és talán mások is csak hallottak:). Arra kérnélek titeket, hogy ha van olyan kozmetikum, ami olcsónak mondható, mégis hatásos, jól bevált, elégedettek vagytok vele, osszátok meg velem a tippeket! Én egyébként a tömeg-kategóriájú FitoFruit termékeket használom az arcomra, és nagyon elégedett vagyok velük! Előre is köszönöm mindenkinek!
  1. 2004. január 13. 20:1326.
    Vettem ecsetet, és befogtam a párom. Nagyon ügyes volt, elmondtam, hogyan kell és sikerült neki. Amúgy az ő haját meg én vágom, mert nem szeret fodrászhoz járni. Régebben anyukám v. a nővérem csinálta.
    Az Alfaparfnak egyébként van kifejezetten vörös árnyalatos katalógusa és az enyém nagyon szép lett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_147763 (24)
     
  2. Torolt_felhasznalo_112775
    Torolt_felhasznalo_112775
    2004. január 13. 20:0825.
    Ja, én is csatlakozom, a Labellot kifejezetten rossznak mondanám a DM aljakírjaihoz képest! És a legjobb, télen nyáron a Sundance nevezetű, amely eredetileg napozáshoz való, de én télen is, és mindig ezt használom.

    Meg ha már a DM-es termékeknél tartunk, akkor szerintem borotválkozáshoz ne vegyetek gilette női habokat, tök felesleges! A DM borotvahabjai és zseléi nagyon jük, és sokkal olcsóbbak.
    előzmény:
    Kokapu (6)
     
  3. Torolt_felhasznalo_147763
    Torolt_felhasznalo_147763
    2004. január 13. 20:0124.
    Az Alfaparfnak van otthoni dobozosa, vagy hogy csinálod?
    előzmény:
    nicole0517 (22)
     
  4. 2004. január 13. 20:0023.
    makell néven irtam : cimem kellma@freemail. hu. 2o/4265851
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. január 13. 19:5922.
    A Palette (Deluxe és a sima is) festék nekem nem vált be. Most az Alfaparfot próbáltam ki, de eddig bejött. A Nivea Intimo sztem jobb, mint a Lactacyd.
    előzmény:
    Kati1979 (16)
     
  6. 2004. január 13. 19:5821.
    Én most tudjátok mit használok ??????
    A mágneses ékszert az ENERGETIX termékcsaládból. Ha nem kerül hozzám a termék. . . . . . sokminden lehetett volna .
    Na de hogy elmondjam . A gerincemnél a csigolyám nyomja az idegszálat és iszonyatos égő fájudalmam volt a forgóimba. ami. Megszünt, : nem meggyógyult . mert nem de nagyon jó érzés.
    Emiatt rögtön forgalmazó lettem . azt nem tudom mennyit kerestem , de az aq fo9ntos hogy sok emberke hasonlóan érez , mint én emiatt boldog vagyok
    JÓL ÉRZEM MaGAM :-))))))).
    Te is igy érezheted és azt is megtudhatod, mennyit kerrestem. eddig Kb 5oooeu-t forgalmaztam, könnyedén mewrt az űáru eladja saját magát . Akinek van csak arról , beszél, hogy milyen szuper és rásdásul gyönyörű.
    Nézd meg a www. energetix. eu. com. honlapot. igaz hogy német és angol. , de aszépség éas az euró ár4 ott van.
    Isteni dolog !!!UGYE???? VAGY ?NEM??????!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. január 13. 19:5820.
    Én is a Nivea Softot használom kezemre, testápolónak egyaránt! Szinte mindenre allergiás vagyok, de ez bevált, és sokáig elég!

    A másik (már leírtam párszor) :-) a szemöldökszedéstől kipirosodott, gyulladt bőrre, és zsepitől kipirosodott orra fantasztikus a gyógyszertári Nasale orrkenőcs, kb. 150 Ft lehet??
    Ha fáradt a bőröm, ezt teszem fel (ici-pici adag kell) éjszakára a Nivea fölé, és reggelre kisimultam!! Ennél jobb nincs is az orra, szem köré!!! Vigyázat, szembe ne kerüljön azért. . .
    előzmény:
    petunia (13)
     
  8. Torolt_felhasznalo_147763
    Torolt_felhasznalo_147763
    2004. január 13. 19:5519.
    Óóó, egy ilyen anyós egy áldás!:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252115 (18)
     
  9. Torolt_felhasznalo_252115
    Torolt_felhasznalo_252115
    2004. január 13. 19:4618.
    Sziasztok!
    nekem volt szerencsém kipróbálni a kozmetikumok széles palettáját (anyósom a Díva-centerben dolgozott, és töménytelen, megfizethetetlen márkájú cuccot hozott), és összehasonlíthatatlanul jobbak, mint amit sajnos én megengedhetek magamnak. Tényleg 100X jobb az 5000 Ft-os Lancome szemceruza, mint a 300 Ft-os miss sporty. magam sem hittem volna, de még életemben nem használtam olyan szuper alapozókat, mint amiket anyósom hozott (Chanel stb. Gondolhatjátok, mennyibe került. . . arról álmodozom, hogy egyszer a teljes fizetésemből ilyeneket veszek. . . ) Én miss sporty és manhattan kozmetikumokat veszek, ezek viszomylag olcsók, és nekem beváltak.

    Testáplóból a DM-es baba lotion jött be (nagyon száraz a bőröm), iszonyú jó illata van, ami nem tolakodó, nagyon jól kenhető, hidratál, és olcsó. a párom is csípi. . .
    Avonos cuccokkal gyakran befürödtem, ezért én már nem veszek. (bocs avonosok)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. január 13. 19:3417.
    Látom többen is írtátok a dm termékeket.
    A kezdetben nem nagyon mertem kipróbálni, aztán egyre több minden válik be, s tényleg nagyon jók!!
    Már ott veszem az öblítőt is!!
    Szóval féláron tényleg minőségi termékeket lehet kapni.
    Amit még nem próbáltam az az arckozm. , mert nagyon érzékeny az arcbőröm, még sajnos a napra is.
    De a testápoló már bevált! :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. január 13. 19:1816.
    Arckrémben ugyan a "márkatermék" híve vagyok (na nem a márka miatt, csak hiperérzékeny a bőröm, amellett, hogy problémás is, és pont egy márkatermék jött be több év kísérletezgetés után), de körömlakkból a Kallos a legjobb szerintem, meg lehet kapni a Maybelline "mini" lakkját, 400ft, és nem is olyan mini (bár ez "márkás") nekem ez 5 napig is rajta marad a körmömön. Samponból, balzsamból a DM-ben kapható Balea márkát használom, jobb, mint a Nivea, Panténe, stb. és fele annyiba kerül. Hajfestékből Palette a Schwarzkopftól, most 499Ft akciósan, amúgy nem tudom, mindig akkor veszem, amikor akciós, és akkor egyszerre többet. Körömerősítőből ugyancsak egy olcsó termék jött be nekem: Constance Carroll nail hardener, 300ft körül van. Körömlakklemosóból a Rossman acetonmentes lemosóját használom, az is olcsó. Szórtelenítés után a Stella gyantalemosó olajat és a szőrtelenítés utáni nyugtató balzsamot használom, szintén fele-harmada árban az X-epilesnek, és u. o. jó. Msot hirtelen ezek jutottak az eszembe. Az intim lemosóval nem kísérletezgetek, mert a Lactacyd bejött, amióta használom, nincsenek visszatérő problémáim. A Sába is biztos jó, de abba nincs tejsav. De aki nem "problémás" eset azokon a területeken, annak biztos az is nagyon jó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2004. január 13. 19:1215.
    fördés=fürdés :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. január 13. 19:1114.
    Parne, köszi az arctejet , felírtam a nevét és keresni fogom.
    A Honey hajbalzsamot én is régóta használom, nagyon jó, gyakran megveszem a Honey shampont is.
    Amikor nyáron a sarkamon a bőr megszárad, a zsírosabb fajta körömvirágkrém nagyon jó hatású.

    Ha elfogyott a testápoló, akkor fördés előtt bekenem magam egy kis babaolajjal, vagy még jobb és olcsóbb az olivaolaj (és az még a salátára is kitűnő), úgy zuhanyozok, és utána nem kell testápoló, mert annyira puha a bőröm, hogy az csuda!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. január 13. 18:5713.
    Sziasztok!
    Az én kedvenc arckrémem a Nivea Soft, igaz ugyan, hogy "márkatermék", de a többezres csodákkal ellentétben a 200 ml-s (tenyérnyi) tégely 800-900 Ft, 3-4 hónapig is elég és az én problémás bőrömnek nagyon bevált. Szoktam a cserepesre kifújt kezemre is kenni, 1-2 alkalom csodát tesz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. január 13. 18:5112.
    Nekem bevált a Honey Balsam nevű hajbalzsam. Fodrászkellékesnél lehet kapni, 500 ml 420Ft, 1000 ml 760Ft körül van. A Constance és Jolly France lakkok tényleg jók
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2004. január 13. 18:4511.
    Szia! Szerintem kipróbálhatod a magyar Lady Stella Professional Csipkebogyó Arctejét. A kozmetikusom is ezt használja, nem irritál, és 500 ml (!!!) kerül kb. 800 Ft-ba. Általában fodrászkellékeseknél, vagy gyógynövényboltokban is lehet kapni.
    előzmény:
    madör. (9)
     
  17. 2004. január 13. 18:3910.
    Egyébként nagyon jónak tartom a dm ebelin nevű körömlakklemosóját:(:(:(::):):):), valamint a constance carrol és a jollie france áttetsző körömlakkjait! szerintem tartósabbak, mint némelyik 4-szer olyan drága lakk, és nem teszi tönkre a körmöt, mint pl. egy barátnőmnek az avon körömlakk. A balea olajtusfürdője sem rosszabb semmivel sem a nivea olajtusfürdőjénél, talán csak az illata nem olyan jó, de ez meg ízlés kérdése. MÉg ennél is olcsóbb "tusfürdő" a gyógyszertári hidrofil mosakodókrém. Biztosan nem irritál, jól tisztít, és, ha bőrgyógyász írja fel, 100 gr. csak 20-25 Ft-ba kerül!
    Még egy kérdés: próbálta már valaki a Sába intim szappant? Töredékébe kerül a Lactacyd Feminának, vajon van-e olyan jó is?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. január 13. 18:369.
    Nekem jól bevált az arcomra (kellemesen puha lesz tőle és nem lesz zsíros) a direkt az arcra való Körömvirág krém, 600. - Ft egy tégely, és a Kamill nappali krém kb. 900. - Ft . Hajfesték közül a sárga dobozos Wellaton általában 500-600 Ft mindenestől, szuper színekben van. Jó még a Caola kamillás testápoló, 500 ml kerül 425. - Ft-ba.
    Még nem sikerült egy kellemes, olcsó, nem túl szárító arclemosó/tisztító krémet vagy tejet találnom. Szívesen veszem én is a tippjeiteket:)))
    előzmény:
    parne (1)
     
  19. 2004. január 13. 18:268.
    Köszönöm mindenkinek! Megnyugtató, hogy többen is bele mernek vágni olyan befektetésbe, amit nem a reklámok támogattak:)! Most sajnos a témától teljesen függetlenül lenne egy nagyon buta kéárdésem, amiből kiderülhet, milyen buta is vagyok: szóval át akartam önteni egy nagyobb kiszerelésű tonikból valamennyit egy kisebb üvegbe, és erre a volt körömlakklemosós műanyag flakont találtam csak megfelelőnek. Kérlek, ne nevessetek! Szerintetek, ha kimostam először szappanos, majd mosószeres, majd öblítős, majd megint szappanos vízzel, akkor kijött abból maradéktalanul a körömlakklemosó? Acetonmentes volt egyébként, és igazán igyekeztem alapos lenni a kiöblítéseknél. . . :)De az én hiper-szuper érzékeny orrom még így is talált némi hátramaradt lemosó-illatot, tudjátok, milyen erős illatúak ezek:( MOst akkor használjam azt a tonikot, ami már benne van?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2004. január 13. 18:157.
    A Rossmann barackmagos arcradírja nagyon jó. Kb. 500 ft.
    Mivel elég érzékeny az arcbőröm és egy idő után minden krémtől viszket, így a gyógyszertári illatmentes hidratálót használom.
    előzmény:
    parne (1)
     
  21. 2004. január 13. 18:036.
    Balea ajakír a DM-ben. A Labellohoz képest is feleannyiba kerül, és szerintem sokkal jobb.

    Meg a körömlakkok közül szerintem az 1500 forintos semmivel sem jobb, mint a 2-300 forintos Kallos. Láttam már, hogy a manikűrösöknél is ilyen van.
    előzmény:
    parne (1)
     
  22. Torolt_felhasznalo_638654
    Torolt_felhasznalo_638654
    2004. január 13. 17:565.
    a száraz arcbőrre egy tuti dolog: bementek a gyógyszertárba, és kértek babának való vitaminos krémet, amit ők kevernek ki
    nagyon jó!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588612 (3)
     
  23. 2004. január 13. 17:504.
    Caomilla, Soliteint aloe verás testápolók nekem beváltak.
    előzmény:
    parne (1)
     
  24. Torolt_felhasznalo_588612
    Torolt_felhasznalo_588612
    2004. január 13. 17:503.
    Nekem a kozmetikus Ilcsi néni krémet adott. Egy kis tégely ami egész télre elég 600, -Ft. És NAGYON jó. Van Avon, Oriflame stb, de semmi nem mulasztotta el a száraz arcbőrömet ilyenkor télen, kivéve az. Nagyon ajánlom mindenkinek. Csak nem tudom, hogy a kozmetikuson kívül hol lehet hozzájutni.
    előzmény:
    parne (1)
     
  25. Torolt_felhasznalo_300085
    Torolt_felhasznalo_300085
    2004. január 13. 17:442.
    Sziasztok!

    Csatlakoznék Parne-hoz! Engem is érdekelne, hogy milyen jó minőségű kozmetikumokat ajánlatok, amelyek "csak jók" és nem akarják a vevővel a marketing költségeket megfizettetni.
    Üdv:
    horeka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top