Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ducin is szexin

Torolt_felhasznalo_770932
Torolt_felhasznalo_770932
Létrehozva: 2010. Április 27. 21:02

Nem vagyok egy manöken alkat. Van rajtam 7 - 8 kg felesleg és azon dolgozom, hogy lemenjen. Viszont mióta kicsit husika vagyok nem nagyon választok merész fehérneműt most meg eljutottam oda, hogy inkább a praktikus dolgokat nézem. De ezen szeretnék változtatni.

Duciknak való szexis hálóinget, darabokat, boltokat keresek. 

Ebben kérném segítségeteket, elsősorban duciktól! :)

  1. 2010. Április 29. 14:0226.
    koszi, en eddig is dafsliztam a terdem, ha sportoltam, mert vagy 12 eve csovazas, megrakott hatizsakkal raestem egy utpadkara, es elegge nem birjak a terdeim a gyurodest. A cd, amit emlitettel, hol elerheto? nem ismerem. En anno tvbol sima kis magnoval vettem fel egy 10perces cindy crawford tornat es emlekszem a gyakorlatokra a szobeli instrukcio alapjan. De az is olyan, hogy kenytelen az ember 3 napig csinalni, mert utana nem tud megmozdulni, ha elobb abbahagyja:) de csak elkezdeni nehez, utana jolesik, ha sikerul minden nap beiktatni. Gimis koromban rakattantam a kocogasra, persze rendesen salakon vagy rekortanon es napi 6k-t futottam. Akkor voltam sulyban 53kg, de az tenyleg nem haj, hanem izom volt. Alkatrol talan meg annyit, hogy sok even at balettoztam, az megadta az alapalkatot es nemi mozgaskulturat.... de ez reg volt...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544962 (24)
    2010-04-29  13:53
  2. 2010. Április 29. 13:5725.
    koszi, jolesik az emberi szo. En szules utan majdnem ugyanannyi voltam, mint elotte, pedig a gyerek kibujt, a placenta es a magzatviz is. Par nap alatt bevizesedtem, ami csak lasan oszlott, a mao tudja miert. Az elso utan maradt 5kilo, igy indultam a masodik terhessegnek. A terv az volt, hogy vagy ledobni az 5ot vagy jojjon a masodik es jott, bar sokkal kesobb, mint terveztuk.) Szoval en majdnem ugyanannyival jottem haza a korhazbol, mint amennyivel bementem, a kismamagatyomban. szerencses alkat vagy. En ezt kb 30evesig mondhattam el magamrol, azt ettem, es olyan menniysegben, ahogyan megkivantam. fagyi pl. ezerrel, egesz nyaron... sose latszott. Igaz, most sem sanyargatom magam, de majd jobban odafigyelek, bar sokat igy sem eszem, csak a jelek szerint megsem jol. Ja, nyugodtan irj privit, kuldok a felesleges kilombol csak a szallitasrol neked kell gondoskodni:)
    előzmény:
    macskoszka (23)
    2010-04-29  13:52
  3. Torolt_felhasznalo_544962
    Torolt_felhasznalo_544962
    2010. Április 29. 13:5324.

    vannak ám térdkímélő tornák. sajnos tudom, én is térdkímélésre szorulok

    a norbis gladiátor pl, térdet egyáltalán nem terhel, van külön has-comb cdje is, és elég látványosan formál. 

    igaz pl amikor én eőször csináltam, rá egy napra olyan izoomlázam volt, hogy áááá:)

    de van még pár térdkímélős-formálós. csak nekem ez jött be a legjobban annó, ezért merem ezt ajánlani

    előzmény:
    *Tiara (19)
    2010-04-29  13:29
  4. 2010. Április 29. 13:5223.

    Na látod ez is pölö alkat kérdése...mármint az, hogy hogyan rendeződik vissza az ember lánya szülés után..

    34 évesen szültem és már a kórházból a terhességem előtti súllyal jöttem ki a régi farmeremben:)

    Nagyon szerencsés vagyok, mert sosem kellett sanyargatnom magam, mindig annyit és azt ehettem, amit szerettem bűntudat és felkúszó kilók nélkül sőt most azon ügyködöm, hogy feljöjjön 2-3 kiló..

     

    Sok sikert a fogyóhoz és kívánom, hogy mielőbb súlyodnál legyél!

    előzmény:
    *Tiara (22)
    2010-04-29  13:45
  5. 2010. Április 29. 13:4522.

    Szia, es koszi! Jo, hogy nem ugat le mindenki:) eleg vekony csontozatu lehetek, de sosem voltam gebe. Aranyosan vekony volt az alapalkatom, mondhatni csinoska, de egy igazan noies keblu holgy biztosan laposnak talalt volna akkor is es most is. De ez van. Tisztaban vagyok vele, hogy kicsi az esely a regi alakom visszanyeresere, mivel szulni is 30felett szultem, es a csontok stb, mar nem ugyanugy rendezodik vissza, de azert szeretnem magamat ujra csinosnak erezni, elso sorban magam miatt. No ,emg nem art, ha bemegyek a boltba es talalok valamit ami jol all rajtam.) Kulonosen nyaron.)

     

    csao, Tia

    előzmény:
    macskoszka (21)
    2010-04-29  13:37
  6. 2010. Április 29. 13:3721.

    Nyugi, szerintem sem voltál anorexiás 50 kilóval 166 centisen, teljesen normálisnak tűnik a súly (topiktárs nyilván csak irigykedett a régebbi méreteidre és rögtön leugatta a fejed, hogy nyilván min. hánytatással és nemevéssel tengetted napjaid anno..hihhiii).

    A leírt méretek egyébként is csalókák, mert annyi mindenen múlik....pölö hogyan oszlik el a súly, milyen csontozatú az illető és milyen alkat tehát mindenkinek azt a súlyt kell belőnie, amiben igazán jól érzi magát.

    előzmény:
    *Tiara (19)
    2010-04-29  13:29
  7. 2010. Április 29. 13:3320.

    7-8 kiló plusz szerintem sem ducikategória....vagy alapvetően is teltebb voltál és arra jött fel még 7-8 kg plusz?

    De, ha normál alkat voltál kizárt, hogy ennyi plusszal már rögtön a ducibutikban kéne ácsingóznod...ma már hihetetlen a választék stílusban, árban, minőségben szóval bizonyára könnyedén fogsz találni méretet magadnak 48-as méretig.

    A legideálisabb egyébként tényleg a sport, de meglepő változásokat hoz már az is, ha csak szimplán a kenyeret hagyod el és 5 után nem eszel (férjem így dobott le 6 kilót bő 1 hónap alatt).

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_609678 (1)
    2010-04-27  21:02
  8. 2010. Április 29. 13:2919.

    jaja, igazad van,   eloszedem az egyik 10perces kazettat es megnezem menniyre birja a terdem, mert kisse terheli a kilepessorozat, de a multbol remlik, hogy hasznal. valoban elso sorban alakformalas a cel. A kilokat csak azert irtam, mert anno annyi kiloval ereztem kenyelmesen magam, nem okozott gondot, ha futni kell  stb. Celterulet a fenek es comb, szoval tavol vagyok attol, amit valaki irt, hogy anorexia. De aki eveken at tartotta a sulyat, az tudja, hogy nem kell ahhoz hatalmasra hizni, hogy a felesleges kilok zavaroak legyenek. Korabban egy-ket kilot is rogton megereztem, igaz az meg az 50es tartomany alatt volt:)

     

    Mar nem merek szep napo kivanni, mert az egyik topiktars felhomalyositott, hogy azt itt csak akkor mondjak, ha valojaban pukkadj meg-et kivannak.

     

    csao, Tia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544962 (18)
    2010-04-29  13:18
  9. Torolt_felhasznalo_544962
    Torolt_felhasznalo_544962
    2010. Április 29. 13:1818.

    akkor alakformálnod kéne, nem fogynod... azt pedig csak sporttal lehet. vagy plasztikaisebész.

    nagy csodák nincsenek.

    előzmény:
    *Tiara (17)
    2010-04-29  13:16
  10. 2010. Április 29. 13:1617.
    Hali, es koszi, sok nincs, de azert van ami nem kell oda:) A klasszikus gyerek utan maradt rajtam terulet az erintett:) csao, Tia
    előzmény:
    Vitamanó (16)
    2010-04-29  07:37
  11. 2010. Április 29. 07:3716.

    166 centihez 48 kiló.....ááááá, nem sovány. Teljesen normál súly. Sőt! Etalon.

     

    Tudod hogy néz ki egy 166 centis 48 kilós nő úgy 40 körül? Hát kb: Hátulról gimnázium, előlről múzeum.  Amúgy sok sikert a sok háj és hurka eltüntetéséhez.

    előzmény:
    *Tiara (15)
    2010-04-29  04:58
  12. 2010. Április 29. 04:5815.
    Hu, de csiposek ma itt az emberek. Hidd el, teljesen rendben voltam a korabbi sulyommal, a mostani a zavaro. De persze izlesek es pofonok. A haj az haj, es nem okvetlenul szukseges:) nekem sem. Az anorexia az valami egeszen mas, nem pedig hurkacskak:)
    előzmény:
    Vitamanó (9)
    2010-04-28  09:26
  13. 2010. Április 29. 04:5514.
    Szia Vicea! Koszi a tancsokat. Termeszetesen tisztaban vagyok vele, hogy hogy fogyni ugy lehet, ha kevesebbet viszunk be, mint amit felhasznalunk. Nem tudom mi van az update csokiban, de lattam mar par update kajat es ... inkbb nem mondanek roluk semmit:(A tornat mindenkeppen beiktatom, mert hiaba fogy le valaki, ha a bore kozben nem koveti a valtozast, es az izmok. Tekintve, hogy igy is rem keveset eszem, a minosegere fogok odafigyelni es talan nem art egy verkep par kiegeszitessel, pl. pajzsmirigy, mert gyanitom, hogy az anyagcserem lassult le nagyon. Koszi az otleteidet! Szep napot! Jo kondit:) Tia
    előzmény:
    vicea (7)
    2010-04-28  06:50
  14. Torolt_felhasznalo_544962
    Torolt_felhasznalo_544962
    2010. Április 28. 10:3313.

    hát igen, én a 152 centivel 50-52 kilósan gyerekruhákat tudok már csak hordani, mert még az xs is nagy a legtöbb helyen..... igaz én sose koplaltam, mindig mozogtam inkbb. az izom állítólag nehezebb.

     

    szóvak ha tényleg csak 7-8 kiló plusz, és tényleg plusz, az némi mozgás, egészséges táplálkozás (nem éhezés, meg ilyenek, az tilos!) és simán lemegy, ill visszafeszesedik az ember. 

     

    nekem pl a terhességgel feljött narancsbőröm 5 hónap alatt úgy eltűnt annó, mintha sose lett volna. pedig ugye fiatalabb nem lettem. most leszek idén 34, most második gyerkőc után kezdtem ismét mozogni (kajálni mindig egészségesen ettem, avval nincs gond) és bő egy hónap után már látszik. szóval ez is nyár közepére valszeg megint eltűnik a hájasodás. 

    deszkaságra, gebeségre meg úgyse gyúrok.

     

    a koplalásos, mindig éhes vagyok fogyikúrákal az a baj, hogy nem lesz tőlük az ember szép. csak csinál magának vitaminhiáhnyt, tápanyaghiányt, narancsbőr ugyanúgy megmarad, a bőr ugyanúgy nem lesz feszes... fiatalon se... hát ha még mennek az évek....

     

    de persze mindennek a kulcsa, hogy szeresse az ember saját magát!! és ne másoknak akarjon megfelelni, és becsülje meg a testét, hiszen abban éli le az életét. vigyázni kell rá!

    előzmény:
    Vitamanó (9)
    2010-04-28  09:26
  15. 2010. Április 28. 09:3812.

    Hű, ezt annyira okosan tudjátok mondani, de aki nem érzi jól magát, az ettől pont nem fogja. Ez nem megy varázsütésre, és nincs is rá gyógymód.

    Én is utálom a testem, de beletörődtem, hogy most ezzel kell kiegyeznem erre a pár évtizedre.

    előzmény:
    Zol32 (3)
    2010-04-27  21:39
  16. 2010. Április 28. 09:3211.

    Nem tudom, milyen az alapsúlyod, de ha 7-8 kiló feleslegtől már ducinak érzed magad, az gáz.....

     

    Az Ulla Popken boltokban a legkisebb méret a 42-es, ami még messze nem duci, csak nőiesen telt. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_609678 (1)
    2010-04-27  21:02
  17. 2010. Április 28. 09:2810.

    ja és még valami...ha TE KICSI vagy a 166 centiddel, akkor mi vagyok én a 160 centimmel, Pöttöm meg a 152-vel? Hm?

     

    Kicsit dolgozz az énképeden, mert nem reális!  

    előzmény:
    *Tiara (6)
    2010-04-28  05:15
  18. 2010. Április 28. 09:269.

    166 centihez 48-50 kiló????

     

    Szerintem anorexia tanácsadásra menj, már bocsi. A szervezeted meg tudja, mit csinál, hogy nem akarja leadni a 166 centidhez tökéletesen illő 58-60 kilódat! 

     

     

    előzmény:
    *Tiara (6)
    2010-04-28  05:15
  19. 2010. Április 28. 08:418.

    Sziasztok!

    Én a H&M-ben minden alkalommal találtam eddig melltartót, a méretem 80D.  Hozzá kell tennem, hogy nem azokat a vastagpántos, széles hátú fajtákat, hanem nagyon szexi és még ráadásul kényelmes darabokat is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  20. 2010. Április 28. 06:507.

    Egy ilyen módszert tudok: 1-2 hét alatt fokozatosan beállsz arra a minimálétrendre, amivel még korrektül "elmegy" a tested. Kizárólag akkor eszel, amikor fizikai éhséget érzel, tehát megvárod, míg korog a gyomrod. És csak annyit eszel, amitől ez az éhség elmúlik, nem jóllakásig. Meg fogsz lepődni, milyen kevés elég. Sok folyadékot kell inni mellette, ásványvizet, teát, gyógyteát, amit szeretsz. Néha nyugodtan ehetsz tésztát, ilyesmit, ha azt kívánod, de csak mikor éhes vagy, ritkán (pl. heti 1 alkalom) és keveset.

    Ez nem fogyókúra, életmódváltás. Később, ha lefogytál, lazíthatsz rajta egy kicsit, de csak néha és kicsit, mert különben vissza fognak menni apránként a kilók. Persze nem ártana később mozogni is hozzá, ha jó karban akarsz maradni.

    Amikor pedig megáll a fogyás, akkor ki kell tartani és megvárni, míg elindul újra. A testednek is hagyni kell időt, hogy alkalmazkodjon bizonyos pontokon az új súlyához. Csoki: néha egy-egy kocka diabetikus vagy update csoki elmegy, de azért tudd, hogy ezek (csoki, tészta stb.) visszavetik a fogyást, úgyhogy ehhez mérten alkalmazd.

    Az sajnos nem megy, hogy nem mondunk le semmiről és sportolni se járunk, de azért gyorsan lefogyunk.:)

    előzmény:
    *Tiara (6)
    2010-04-28  05:15
  21. 2010. Április 28. 05:156.

    Sziasztok, nekem is van felesleg, es en is kicsi vagyok, kb 166cm, de van 10kg plussz a 2 gyerek utan. Egy honaja  akicsi se kap mar tejet igy vark otlete, mivel megy le leghamarabb tartosan es kimeletesen a bornek , mert eddig nem koncentraltm erre a gyerek miatt, d emar semmiben se erzem jol magamat. keszen, amugy se tudtam venni ruhat, inkabb varrattam, mert vekony voltam, a derekamnal mindig minden elall, mot is, csipoben viszont kell.... Koszi minen javaslatot, amit tudok, megfogadok, de eljarni nem tudk egyelore  a kicsi meg kicsi, es nem jut idom arra, hogy elugorjak egy ket orara kondizni vagy hasonlok.... ja es  csokirol nem udok teljesen lemondani. Amugy nem eszem sokat, sot, es mostanaban igy se mennek lefele  akilok, pedig ennyi evessel, anno csont es bor lettem volna, ui. kb 30eves koromig ha egsz nap fagyit ezsem, akkor is tartottam volna a 48-50es versenysulyomat:(

    Szep napot mindenkinek! Tia

     

    Ps: ne onsanyargatos es extra dolgokat javasoljatok, csak olyan hasznalhato lenne jo, ami miatt nem kell, felfordulnia az eletnek.)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_544962
    Torolt_felhasznalo_544962
    2010. Április 27. 22:345.

    7-8 kiló felesleggel a duciboltban kiröhögnek, vagy sértésnek veszik,ha bemész....

    én csak 152 centi vagyok, van még rajtam 7 kiló plusz (megyeget lefele, terhességgel jött fel) és simán egyszerűen nagyobb méretű ruha kell és kész.

    ha magasabb vagy,, mint én, akkor meg a 7-8 kiló, az tényleg max annyi, hogy nem m, hanem l vagy, és pasz.... simán lehet normál boltokban ruhát kapni. szép feháérneműt minden.

     

    persze ha nem reális az énképed, és nem is 7-8 kiló az a plusz... akkor....

     

    amúgy ha tényleg fogyóban vagy, akkor csatlakozom egy előttemszólóhoz. ennyi súly pár hónap alatt lemegy, kár ruhára költeni addig. (tudom, már csináltam, és örülök, hogy nem vásároltam be annó. mindent max két-három hétig tudtam volna hordani, ahogy szépen fogytam vissza.)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_609678 (1)
    2010-04-27  21:02
  23. 2010. Április 27. 21:584.

    Szia!

    A plusz 7-8 kg, az már lehet eggyel nagyobb ruhaméret, de ugye nem mindegy, hogy mekkora vagy normál esetben, amit ide nem írtál ki. 

    Ha melltartónál azt szeretnéd, hogy szexi is legyen és tartson is, akkor szerintem érdemes a márkás darabokba beruházni (pl. Triumph, Sariana stb.). Nem olcsó, de bizonyos kosárméret felett már nem találsz a kínaiban meg az Asia Centerben megfelelőt. Max. C kosárig még találhatsz a C&A-ban is jókat, csak ott már válogatni kell, mert a pántja csak némelyiknek megfelelő tartású - és Neked ugye nem elég az, hogy szép és takar, mert a megfelelő tartás is elsődleges szempont. 

    Mert lehet akármilyen szép darab, ha felvéve nem a helyén van a mellvonal rajtad, az agyonvágja az összhatást. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_609678 (1)
    2010-04-27  21:02
  24. 2010. Április 27. 21:393.
    7-8 kg plusz messze van a ducitól....egyébként meg ha duci lennél, akkor mi volna? próbáld meg jólérezni magad a bőrödben.;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_609678 (1)
    2010-04-27  21:02
  25. 2010. Április 27. 21:222.

    Ha valóban csak 7-8kg felesleg van rajtad, akkor nincs szükséged az extra ruhákat áruló boltokra.

    És ha éppen a ledolgozásán fáradozol, akkor ne most költs sokat ruhára, hanem amikor majd igazán csininek érzed magad!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_609678 (1)
    2010-04-27  21:02

Címlap

top