Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Futás Margitszigeten

vadcseri1
Létrehozva: 2004. Április 6. 22:02
sziasztok!
Lévén jóidő (remélhetőleg) kedvet kaptam egy kis futkorászásra, viszont nem tudom, van-e lehetőség a Szigeten átöltözni, mosakodni, stb. Hallottam vhol, hogy van valami női futókör, talán régi AVONos dolog, akik erre lehetőséget adnak havidíj/éves díj fejében. Tud valaki ebben segíteni nekem?
Ti hogy oldjátok meg a futást?(mármint az átöltözés részét) Munka után lenne praktikus, de nem akarok a fél városon átcaplatni az ultraszexi macinacimban:)))
előre is köszi+üdv mindenkinek
  1. 2004. Április 25. 10:0226.
    Szió!

    Csütörtökön okés, a szokott helyen+időpontban?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_342211 (25)
     
  2. Torolt_felhasznalo_342211
    Torolt_felhasznalo_342211
    2004. Április 23. 09:1725.
    Kedves Vadcseri!
    Innen is gratulálok, nagyon ügyes vagy!
    Amikor először futottam a Margitszigeten, nekem a futással kellett 40 perc (sejtheted, milyen tempójú futás volt).
    Örülök, hogy segíteni tudtam, ez engem is biztat, hogy ne hagyjam abba. (se a futást, se mások biztatását)
    Remélem, találkozunk még.
    Jó hétvégét!
    Villő
    előzmény:
    vadcseri1 (23)
     
  3. Torolt_felhasznalo_964764
    Torolt_felhasznalo_964764
    2004. Április 22. 22:4524.
    Gratulálok! A 40 perc már nem is teljesen kezdő idő! Az már majdnem folyamatos futás! Csak így tovább! Mire eléred a 30 percet, már meg se fog kottyanni!:)
    előzmény:
    vadcseri1 (23)
     
  4. 2004. Április 22. 20:0823.
    sziasztok!

    Csak szeretném megosztani Veletek, hogy ma-életembenelőször-sikerült körbefutnom a Margitszigetet!
    Na jó, sokat gyalogoltam is (40 perc alatt értem körbe), meg mindenem fáj máris, és bele sem merek gondolni, mi lesz itt holnap, de irtó büszke vagyok magamra. :)))
    Köszönet, DV!!! (ez a műsor nem jött volna létre Nélküle:)

    SZóval, ha van valakinek kedve, akkor bátran csatlakozhat hozzánk, csak találkoztunk, meg együtt melegítettünk, és a végén bevártuk egymást, de mindenki a saját tempójában futhatott, és ez nagyon jó volt így!

    üdv Mindenkinek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_342211 (22)
     
  5. Torolt_felhasznalo_342211
    Torolt_felhasznalo_342211
    2004. Április 16. 10:1422.
    Szia Vadcseri!
    Jó, akkor számítok én is a csütörtökre. :-)
    Nem vagyok futóklub tagja, az nekem túl nagy megkötöttség lenne, elég helyen tag vagyok már más területen.
    Az árak. . az öltöző és pályahasználat (a benti 400m-es) alkalmanként 350Ft, vagy egy hónapra érvényes bérlet 1800Ft. Az öltözőben van zuhanyzó és zárható szekrények vannak.
    Te mennyire vagy edzett/edzetlen? Hogy szeretnéd, hogy együtt is fussunk vagy csak hogy találkozzunk, az indulásnál ne legyél egyedül?
    Jó készülődést! ;-)
    Villő
    előzmény:
    vadcseri1 (21)
     
  6. 2004. Április 15. 22:1221.
    Szió!

    akkor lőjük be a jövő csütörtököt, aztán még meglátjuk!
    Te a futóklub tagja vagy? mennyibe kerülnek a dolgok? meg ilyesmik érdekelnének. . .
    Üdv!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_342211 (20)
     
  7. Torolt_felhasznalo_342211
    Torolt_felhasznalo_342211
    2004. Április 15. 10:0920.
    Szia Vadcseri!
    Hétközben változó, hogy mikor megyek, de pl. ma munka után. A jövő héten is biztosan lesz ilyen, csütörtök a legvalószínűbb. (hivatalosan fél 5-ig dolgozom)
    Az öltözőről milyen konkrét infóra van szükséged? Kérdezz, szivesen válaszolok. (én oda járok tavaly óta)
    Villő
    előzmény:
    vadcseri1 (19)
     
  8. 2004. Április 14. 22:2119.
    jaj, bocsi, de nem nagyon voltam netközelben:(

    Szóval a szombat. . . Nekem ugyan van programom aznpra, de nem teljes napos, asszem délutános, viszont az is mozgás, és egy futás után nem bizti, hogy képes leszek még három órát mozogni:(
    Az eső részemről is kizáró ok:)
    Neked amúgy hétközben melyik napok jók?És hánytól?
    Nekem egy kicsit zavarosak a élutánjaim, de ha van ötleted, ahoz tudok igazodni! Én kb 5 körül tudok leghamarabb a Szigetre érni!

    Valaki tudott meg konkrétumokat az öltözőről?

    üdv mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_342211 (18)
     
  9. Torolt_felhasznalo_342211
    Torolt_felhasznalo_342211
    2004. Április 14. 14:0818.
    Szia Vadcseri!
    Nem írtál. . . :-(
    Szombaton megint tervezem, hogy megyek, reggel vagy délután, nem túl korán. Ha nem esik az eső. Neked nem lenne kedved?
    Villő
    előzmény:
    vadcseri1 (14)
     
  10. Torolt_felhasznalo_342211
    Torolt_felhasznalo_342211
    2004. Április 8. 10:0217.
    Kedves Vadcseri és többiek!
    A Futás a Városligetben fúrumon már csevegünk néhányan a futásról. . . (a cím megtévesztő, mert a Városligetben nem futunk) Viszont már voltunk NLC-s különítmény ;-), , , szoktunk" versenyre együtt menni.
    Én ugyan már nem vagyok kezdő, de szivesen találkozom veled. (a 35 évemmel és a túlsúlyommal én sem vagyok maratonista, csak lelkes futó)
    A Szigetre szeretnék menni futni a hétvégén, de még nem tudom, mikor. Ha van kedved, megbeszélhetjük az időpontot.
    Üdvözlettel:
    Villő
    előzmény:
    vadcseri1 (14)
     
  11. Torolt_felhasznalo_964764
    Torolt_felhasznalo_964764
    2004. Április 7. 21:1016.
    :( Sajnálom, ha így van. . . Mikor én jártam, jó volt nagyon. Továbbra is úgy gondolom, egy próbát megér.
    előzmény:
    fizserek (15)
     
  12. 2004. Április 7. 19:3215.
    A MINDEN-KOR futó club ugy tudom már 150 körül van a létszám, és most hogy vége a fagynak be sem fér mindenki az öltözóbe. Meleg víz pedig sosem volt, hajszárító egyetlen egy van.
    Kezd már tömegnyomorrá válni az egész, és ez így senkinek nem lesz jó előbb utóbb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. Április 7. 18:4814.
    Köszi mindenkinek a segítséget!!!
    Nincs kedve valakinek nagyon-nagyon kezdő csapatot alkotni velem esetleg???
    :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. Április 7. 16:2813.
    Hát ez szuper lányok!!!
    Makro: köszönöm
    Jankus: priviben megbeszélhetjük a részleteket!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_730975
    Torolt_felhasznalo_730975
    2004. Április 7. 15:4212.
    húúúú most már nekem is van kedvem menni!!!!
    mehetnénk együtt mint nlc-s különítmény!!!
    mit szólsz?
    előzmény:
    aurora24 (10)
     
  16. Torolt_felhasznalo_964764
    Torolt_felhasznalo_964764
    2004. Április 7. 15:2911.
    Öregebbek=27? Kac-kac:)))))))))
    Ott az öregebbek a 60-70 felettiek:))
    Megpróbálom neked kideríteni, mikor vannak mostanság pontosan. De egyszerűbb, ha felhívod az atlétikai centrumot, és megkérdezed, hátha tudják. Ezek után annyit kell tenned, hogy a megadott időben odamész az öltözőbe (a pultos megmondja, melyik öltöző), és valakitől megkérdezed, hogy hol a Vera vagy a Saci (Monspart Sacit biztos felismered, keress róla egy képet a neten). Akkor nagyon fognak neked örülni, elmondják a tudnivalókat, és már öltözhetsz is át velük. Úgy megy, hogy van kb (nem tudom, mert évek óta nem voltam, csak ismerőseim) 30 futó, meg 30 gyalogló. Közös melegítés, majd mindenki elkezd futni. Odacsapódsz azokhoz, akik kb a tempódban mennek, de lehet, hogy első alkalommal Vera megy veled, és felméri, mi kéne neked, és ajánl társakat.

    előzmény:
    aurora24 (10)
     
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. Április 7. 15:1210.
    szia! megnéztem a margitsziget. hu honlapot, és onnan valamennyire tudtam tájékozódni. . Nekem csak az nem világos, hogy az "öregebbek" (én pl. 27) hogy futhatnak csoportosan, egyáltalán hogyan kell bekapcsolódni, mert erről semmi infom nincs, honlapon sincs ilyen. szóval nehéz az első lépés, egyedül meg nem akaródzik ott szerencsétlenkedni, igazából elkezdeni nem tudom hogy kéne: odaállítok és megkeresem azt a Verát, vagy hogyan, ötletem sincs.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_964764 (9)
     
  18. Torolt_felhasznalo_964764
    Torolt_felhasznalo_964764
    2004. Április 7. 14:519.
    Tényleg tök jó társaság, együtt járnak a tömegfutásokra is, aki még nem tart ott, az szurkolni megy, és mindenki talál magának futópartnert, akárhány kiló, éves, és akármilyen szinten tart. Saci vezeti a gyaloglókat (kezdők, súlyosak, öregek), Vera a futókat. Közös bemelegítés, majd kis csoportokban usgyi. Van igény szerinti edzésterv, és főleg hangulat és lelkesedés-lelkesítés. Én több nagy futást (pl félmaraton, Kékes) Saci bíztatására csináltam meg!
    előzmény:
    aurora24 (8)
     
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. Április 7. 14:318.
    bár nem közvetlenül nekem jött a válasz, de ezek nagyon jó hírek! alig várom, hogy eljöjjön a nagy pillanat!:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_964764 (7)
     
  20. Torolt_felhasznalo_964764
    Torolt_felhasznalo_964764
    2004. Április 7. 14:147.
    Az a női futóklub direkt hétköznap munkaidő után van, csatlakozz hozzájuk, kipróbálni mindenképp megéri! Nem akarok hülyeséget mondani, de ha jól emlékszem, hétfőn és csütörtökön vannak (meg tán szombat délelőtt). De az atlétikai centrumban biztos megmondják pontosan. Monspart Saci és Korik Vera vezeti az edzéseket.
    előzmény:
    cingaaar (3)
     
  21. Torolt_felhasznalo_342211
    Torolt_felhasznalo_342211
    2004. Április 7. 13:256.
    Kedves Vadcseri!
    A futóklubról nem tudok bővebbet én sem.
    Öltöző ügyben viszont Makró és Sünmami információját ki tudom egészíteni annyival, hogy a napijegy ára 350Ft, a havi bérleté 1800Ft. A nyitvatartásuk is jó, csak délben zárnak be, egyébként világosban és még utána egy darabig nyitva vannak. (én is ott kocogok)
    A zárt pálya (400m-es) pedig tényleg kutyamentes, ott is lehet futni ezért a belépőért.
    A honlapjuk címe: http://www. margitsziget. com
    Üdvözlettel:
    Villő
    előzmény:
    vadcseri1 (1)
     
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. Április 7. 10:285.
    sziasztok! amiről szó van futópályás történet kutyák nélkül, ugye?? hogy lehet megközelíteni a pályát? mennyibe kerül? stb. . minden info érdekel, ha esetleg web-cím van, az is! köszönöm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_601539
    Torolt_felhasznalo_601539
    2004. Április 7. 08:424.
    Szia Vadcseri!
    Az atlétikai centrumban lehet bérelni öltözőt és van lehetőség tisztálkodásra. Nem túl drága, bár most kapásból nem tudok árat mondani.
    Én is ott futok. Imádom. A legjobb hely a világon.
    Jó futkorászást.
    előzmény:
    vadcseri1 (1)
     
  24. 2004. Április 7. 08:353.
    Ez nem hangzik rosszul.

    Én viszont Óbudáról szeretnék teljes harci díszben átjárni futni, csak hát egyedül nem az igazi. . .

    Van vki, aki erről a környékről heti 1-2 alkalommal hétköznap késő délután szeretne futni menni a Margitszigetre?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_964764
    Torolt_felhasznalo_964764
    2004. Április 6. 22:292.
    Tényleg van női futókör, csak ajánlani tudom. Sajnos részleteket nem tudok mondani, egy sérülés miatt már jó ideje nem járok futni:(( Most azt hiszem, MINDEN-KOR Futóklubnak hívják őket, mert az Avon kiszállt a futás szponzorálásából. Az összeg a mai árakhoz képest minimális, amit havonta be kell fizetni, és ezért heti több edzés van, minden korosztálynak és tudásszintnek. Átöltözni a sportpálya öltözőjében lehet, ez a futóklubnak benne van a tagdíjában, ha külön mész, lehet venni alkalmi, meg havi, meg mindenféle bérletet. Rendes szekrényes öltöző, zuhanyzó. A sportpálya a Margithíd felőli oldalon van, a híd lehajtójáról balra le kell menni a lépcsőn. Mire vagy még kíváncsi?)))
    előzmény:
    vadcseri1 (1)
     

Címlap

top