Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Malek Miklós válaszol

adrijan
Létrehozva: 2010. november 8. 16:22
Kedves fórumozók!

Malek Miklóst, hála a népszerű tehetségkutató műsornak, már itthon sem kell bemutatnunk.

És most még egy klassz hírrel is szolgálhatunk: jövő héten hétfőn, azaz november 15-n, délelőtt 10:30-tól 11:30-ig élőben válaszol a kérdéseitekre, bentről, a szerkesztőségből.

Addig is gyűjthetitek a kérdéseket! 
  1. 2010. november 11. 13:3226.

    Kedves Miklós,

     

    azt olvastam több mint 10 éve költözött az Egyesült Államokba. Milyen érzés újra itthon lenni/élni? Mi hiányzott a legjobban? Hogy viseli a hirtelen jött népszerűséget? 

     

    Olyan világsztárokkal dolgozott együtt, mint J. Lo és Anastacia - miben mások ők, mint a magyar sztárok (ha mások)? Van olyan izgalmas története, amit megosztana velünk? 

     

    Ön szerint van olyan tehetség az X-faktorban, aki nemzetközi "porondon" is megállná a helyét?

     

    Mik a hoszzútávú tervei? Elképzelhetőnek tartja, hogy hosszabb ideig Magyarországon marad, vagy esetleg végleg visszaköltözik?

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_308966
    Torolt_felhasznalo_308966
    2010. november 11. 13:1425.

    Kedves Malek Miklós!

     

    Oszintén megmondom,hogy ritkán nézek bele az X-Faktorba,tobbek kozott azért is,mert a zsuri nagyon gyenge a Megasztáros zsurihez képest.(az énekesek is). A kérdésem a zsuri igazságosságához kapcsolodik,mert szerintem nem objektíven itélik meg a versenyzoket, minden zsuritag a saját mentoráltját tartja jobbnak,akkor is ha nem az.

     

    On jónak tartja ezt a rendszert ? 

    Ha az "On versenyzoje" az utolso 2-ben van,akkor is rá szavaz,ha gyengébb mint a másik énekes?

     

     

    NLC 4ever!

     

    (adrijan  légyszi nem tudnátok Tvrtkot vagy Havast hívni??)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  3. 2010. november 10. 20:5724.
    Kedves Miklós! Öröm Önt látni egy magyar műsorban, végre nem a tipikus magyar pesszimista arcok!
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  4. 2010. november 10. 11:2023.

    Kedves Miklós!

     

    Éltél Amerikában, most újra itthon vagy. Hol képzeled el az életed mondjuk 5 év múlva? Főként, hogy tudomásom szerint lengyel származású Kedvesed van.

     

    S ha már elképzelés és 5 év. Mit gondolsz, mivel fogsz 5 év múlva foglalkozni? Milyen hosszútávú terveid vannak?

    Gondolom, ahogy a Megasztár, úgy az X-faktor is követi külföldi példáit és lesz még egy jó-pár műsor évek múlva is. Jelen pillanatban hogy látod, folytatnád szívesen a mentorkodást és a zsűrizést a következő - 2. X-faktorban?

     

    Köszönöm a válaszokat!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  5. 2010. november 10. 10:5022.

    Kedves Miklós!

     

    Már több kérdésben is benne volt, de én szeretnék kiragadni egy dolgot:

    Ön "zenei" ember. Szerintem egy ilyen tehetségkutató versenynél alapnak kellene lenni , hogy a versenyzők tisztán énekelnek, vagy pedig mi, hallással megáldottak valahogy nagyon el vagyunk tévedve. Egy "sztár" rengeteg faktorból jön össze, amelyek megítélése nagyrészt szubjektív, de egy dolog nem az : ha HAMISAN ÉNEKEL! Márpedig még itt a finisben is többen rendszeresen hamisak! Lehet nagyon jó hangja, szuggesztív, dögös, jó előadó, nekem sérti a fülemet. Nincs abszolút hallásom, de ha pl. Dorka rázendít, szinte összerándulnak a hallóidegeim. Annyira felspannolt állapotban hajlítgatja a hangját és próbál nagyon szofisztikált lenni, hogy a lényeg tökéletesen elvész a számára, meg mi, a közönség számára is. Egyébként helyes lány, szimpatizálok vele, csak példának hoztam fel, de hát a tény, az tény...

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  6. 2010. november 9. 22:3721.

    Kedves Miklós!

     

    A külföldi X faktorokkal szemben a magyar verzióban feltűnt nekem, hogy a legbénább előadásokat is méltatjátok, amikor pl. az angol verzióban ilyenkor a földbe döngölik a versenyzőket. Pl. Dorka állandóan hamis, meg sokszor mások is, mégis, egyetlen mentor sem mondta soha neki, hogy hamis. Miért? Hallgattam szegény lányt nyilatkozni az After X-ben, és ő maga is meglepődött, és nem értette, hogy miért kapott ilyen kevés szavazatot - nem lenne a játékosokka szemben is tisztességesebb megmondani nekik, ha rosszul teljesítenek? 

     

    A másik kérdésem: nem bánták meg, hogy a végső válogatón azokat válogatták be a műsorba, akik bekerültek? Főleg a lányoknál, de a csapatoknál is, szerintem az előválogatón voltak sokkal tehetségesebbek is, mint akik bekerültek. 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  7. Torolt_felhasznalo_659204
    Torolt_felhasznalo_659204
    2010. november 9. 19:2620.

    Egy kérdést az összes mentornak feltennék.Amikor két versenyző méri össze a tehetségét,és épp vért izzadnak,remeg a hangjuk,teljesen hamis,akkor miért érzik Önök szükségét,hogy a saját "gyerekeiket" juttassák tovább,noha a másik sokkal jobb?Látnak bennük még valamit,amit mi "botfülűek" nem vettünk észre a hamis hangokon kívül?Belegondoltak,hogy ha valamilyen csoda folytán ezek egyike nyer,és olyan helyzetbe kerül hogy "nyomás" alatt kell koncertet adnia,akkor mi lesz vele?

    Más.Amikor kritikát mondanak,sokszor azt is a versenyzőnek róják fel negatívumként,amiről nem tehet,nincs beleszólása.Lehetne kizárólag a hangjukra,kisugárzásukra,erőnlétükre koncentrálni?

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  8. Torolt_felhasznalo_451126
    Torolt_felhasznalo_451126
    2010. november 9. 18:3219.

    Kedves Miklós!

     

    Nem tartja-e igazságtalannak, hogy egy TEHETSÉGkutató műsorban a néző szavazatai alapján esnek ki az énekesek? Szomorú és ront a műsor színvonalán az, hogy "pofára osztályozunk". Én ezért nem nézem...kár, hogy ebben a műsorban is az a fontos, hogy "sokat hozzon a konyhára" a csatornának. Önnek mi erről a véleménye? Remélem szabad őszintén válaszolnia. Köszönöm és további sok sikert kívánok!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  9. Torolt_felhasznalo_659204
    Torolt_felhasznalo_659204
    2010. november 9. 18:2018.

    Miért vannak többségben az angol dalok???Magyarországon élünk,magyarok vagyunk,ne úgy gondolkodjanak hogy lesz egy sztárunk,akit kivisznek.És Ő ne egy legyen a tucatból,hanem egyedi,a,"miénk",akkor is ha kikerül az országból.

    Tudom hogy egy magyar nyelvű dalt sokkal nehezebb előadni,de meg kellene próbálni.Mellesleg,a mesefilmeknél is ott vannak nagyon:Kukori,Vuk,A nagy horgász,Mézgáék...

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  10. 2010. november 9. 16:3917.

    Bele van írva a műsor forgatókönyvébe, hogy veszekedniük kell... :(

     

    Én azt kérdezném, hogy miért ment ki Amerikába, és hiányzik e a kintlét?

    előzmény:
    Évanyó (16)
    2010-11-09  16:07
  11. 2010. november 9. 16:0716.

    Kedves Miklós!

     

    Miért civakodnak a mentorok -néha igen éles hangon- egymással ? Ez is a show része, vagy ennyire nem tudnak uralkodni magukon?

     

    Kínos ez a versenyzőknek, de szerintem a nézőknek is.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  12. 2010. november 9. 14:3515.

    Kedves Miklós!

     

    Malek Miklóst jelen pillanatban az X-faktorral azonosítják, de milyen mint magánember, amikor nem zsűrizik, nem zenél stb?

     

    Melyek Ön szerint a legfontosabb emberi tulajdonságok és melyek taszítóak az Ön számára?

     

    Család, gyerek van/lesz? 

     

    Köszönöm a választ!

     

    ui: nem kell zavarba jönni a kérdésen, nem a magánéletében szeretnék vájkálni csupán arra vagyok kíváncsi, hogy mivel foglalkozik, amikor nem dolgozik!

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  13. 2010. november 9. 14:2214.

    Kedves Miklós!

     

    Örülök, hogy "megismerhettük" Önt is! Mindig várom a véleményét a versenyzők produkciója után, mert főleg a szakmai kritikákra vagyok kíváncsi.

     

    Azt is kíváncsian figyelem, hogy mi kell az "üzletnek" egy énekes tehetségéből, adottságaiból, bár én boldog vagyok egy egyszerű kristálytiszta szép hanggal...

     

    Kérdésem, hogy ha ne adja ég,kiesik a csapata, akkor is marad tovább a mentori zsüriben és ugyanúgy véleményezi a látottakat, hallottakat? A mentorok közti versenynek mi a tétje? Vagy csak presztízs-kérdés, kinek a versenyzője győz?

     

    Köszönöm a válaszát, és sok sikert, örömet kívánok a jövőre nézve is!

     

    Norina

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  14. 2010. november 9. 14:2013.
    Miért nevezik így?
    előzmény:
    p.agi75 (4)
    2010-11-08  16:52
  15. Torolt_felhasznalo_413693
    Torolt_felhasznalo_413693
    2010. november 9. 13:5812.

    A legutóbbi párbajnál miért Mariannt küldte haza, mikor Ön szerint is jobb volt Dorkánál.

     

    Őszinte választ kérek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  16. 2010. november 9. 12:5311.

    Az én kérdésem az lenne, hogy lát-e a magyar X Faktor szereplők között olyan tehetséget, hangot, aki ha nem itt látja meg a napvilágot, hanem pl. Amerikában, akkor akár világsztár is lehetne?

    Köszönöm!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  17. 2010. november 9. 11:0310.

    Kedves Miklós!

     

    Valóban lehet azonos mércével mérni egy csapatot ill az egyéni előadókat egy tehetségkutatón?

     

    Szerinted mi nyom többet a latban: a tehetség vagy pedig az,ki hogyan tudja színpadképessé tenni magát esetleg gyengébb hangi adottságokkal?

     

    Köszönöm és további sikereket kívánok!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  18. Torolt_felhasznalo_802927
    Torolt_felhasznalo_802927
    2010. november 8. 22:259.

    Kérdéseim :

     

    Mikor jelenik meg az önálló cd-je?

    Milyen nyelven lesznek hallhatóak a dalok? Csak angolul vagy lesz azért magyar nyelvű szám is rajta?

     

    Köszönöm 

     

      

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  19. 2010. november 8. 18:338.

    Kedves Miklós!

     

    Te a magad részéről egyetértettél Geszti Péter választásával akkor? És most mit gondolsz erről?


    Megköszönöm, ha válaszolsz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  20. 2010. november 8. 18:287.

    Kedves Miklós!!

    Nekem nagyon tetszik, amit csináltál a Non-Stoppal és egyébként is szeretem a véleményedet hallgatni. 

     

    Azt kérdezném, hogy miért nem mondjátok meg egyértelműbben, ha valaki gyatrán teljesített? Hogy minősíthetetlen az előadása?

     

    Te kit sajnáltál azok közül, aki nem jutott tovább a mentorházból és kiben láttál legnagyobb fantáziát a többi mentor kiesői közül? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  21. 2010. november 8. 16:556.

    Szia.

     

    én azt szeretném megkérdezni,hogy  a döntés miért  nem az kezükbe van., mert sokszor bizony olyanok esnek ki akiknek még nem kellenne.

     

    hiszen  a  szavazások azon is mullanak,hogy ki- kinek szimpatikus - és nem maga a hangot -éneket dijjazák.

     

    Mint most is mutatja, a példa. 

     

    Dorka maradt bent, pedig aztán igazán csak nyekergett. nem birta már a magas hangokat sem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
    2010-11-08  16:33
  22. 2010. november 8. 16:545.

    Én azt szeretném kérdezni:

     

    Ki kereste meg a lehetőséggel, hogy szerepeljen az X-faktor zsűrijében?

     

    Tudja, hogy miért gondoltak őrá?

     

    Mi a három fő ok, amiért elvállalta?

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-11-08  16:22
  23. 2010. november 8. 16:524.

    bocsi .

    Kérdés :

    Mit csinál ha vége lesz a műsornak? Fogja a kapcsolatot tartani a "gyerekeivel"? Mennyire zavarja, hogy "mosolygós gyilkosnak" nevezték el? 

    előzmény:
    adrijan (3)
    2010-11-08  16:42
  24. 2010. november 8. 16:423.
    Ha kérhetem: kérdéseket írjatok ebbe a topikba, mert aztán nem fogja tudni kibogarászni az offtopik hsz-ek közül Malek Miki, hogy mik szólnak neki!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  25. 2010. november 8. 16:352.

    ja igen, a kérdés

    a nyári lányokkal fog valamit kezdeni műsoron kívül? munka téren gondoltam:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
    2010-11-08  16:33

Címlap

top