Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vendégünk Vastag Csaba

adrijan
Létrehozva: 2011. március 11. 15:02
Kedves Fórumozók!

Ma, szerdán, 12 órától vendégünk itt a Fórumon az X Faktor győztese, Vastag Csaba!!!

Ha esetleg valaki nem ismerné (bár ezt kétlem), elmondanám, hogy Csaba hét évet töltött a veszprémi Petőfi Színházban táncosként. Korábban rock zenekarok énekese volt. A 2008-as év magyar zenész TOP100-ban a 4. helyezést érte el. Ő volt 2008. legnépszerűbb musicalénekese.

Legfrissebb híreink Csaba életmódváltozásáról szólnak (egészséges táplálkozás), illetve arról, hogy az X Faktor óta nagyobb fordulatszámra kapcsolt előadó egymás után kapja a felkéréseket.

Fogadjátok szeretettel!
  1. 2011. március 15. 20:3026.

    Kedves Csaba!

     

    Szeretnék ott lenni szombaton a fellépéseden,és remélem lesz arra alkalom,hogy kapjak egy autogrammot vagy esetleg csináljunk egy közös képet!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2011. március 15. 19:3425.

    Csabi!

     

    még egy kérdés: 

    Van valami hír a Miss Saigon meghallgatás eredményéről?

    Erről sehol semmit nem lehet hallani, holott a jegértékesítés már javában folyik. Bár lehet most az időd nem is engedné meg, hogy részt vegyél?! Szívesen megnéznénk egy ilyen hatalmas, monumentális darabban is. :) Biztosan számodra is nagy kihívás lenne?!

     

    További sok sikert, kitartást, jó egészséget!!!

    Találkozunk a Gengszterek Éjszakáján!!!

    Pusssz, Sissy:)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2011. március 15. 19:2524.

    Csabi!

     

     

    Számomra lenyűgöző az az átélés és energia, amivel a fellépéseidet végig csinálod, függetlenül attól hol és mekkora embertömegnek énekelsz (illetve, hogy épp mennyire vagy beteg).

    Le a kalappal!!! :)))

    Mindenesetre, arra én is szeretném újra felhívni a figyelmed, az egészséged a legfontosabb!!!

    (Ha felnézel a „Fészbuk”-ra :) Te magad is láthatod, milyen sokan aggódunk az egészséged miatt!) Gondolkozz, valóban hosszú távon, ne hajtsd túl magad, hidd el az senkinek sem jó!!!  Az „igazi rajongóid” megvárnak, és nem vagyunk kevesen!!! A klubok pedig igen is hívni fognak, ha MI, a rajongóid azt akarjuk! :)))

    Kérdéseim:

    1.       Mond csak, szerinted lesz még majd olyan időszak, hogy esetleg lehet veled kötetlenül beszélgetni, barátilag??? (mindenféle hátsó gondolat nélkül természetesen)

    2.       Van-e már valami hír a közönségtalálkozóról? Mi alapján szűrtök? Kik lehetnek ott? Lehet-e ott majd „beszélgetni” veled?

    3.       Ugye terveztek még élő zenekaros fellépéseket a közeljövőben is? Igény lenne rá, az tuti. :)

    4.       Azt „csiripelték a kismadarak”, hogy hamarosan hallhatjuk az első saját számodat. Igaz ez?

    Mikor és hol? Nem akarlak siettetni, csak kérdem. 

    5.       Láthatunk még a SingSingSing-ben? Terveztek még további előadásokat? Esetleg az elsőt újra? Más színházi fellépések? Tudom, hogy Te szereted, kérdés, hogy lesz-e időd rá?!

    6.       Mikor és hol láthatunk újra a Tomival kettesben fellépni? Esetleg a La Gunában? 

    Rengeteget fejlődött Ő is, hangilag de főként előadásmódban, sokkal bátrabb már!

    Kérlek, add át neki: GRATULÁLUNK!!! Nagy énekes lesz belőle is!!!:)))

    7.       A This is the Moment című számot miért nem énekeled sosem? Nekem az az egyik személyes kedvencem tőled. Gyönyörűen énekled angolul és magyarul is. Mintha rád szabták volna. :)))

     

    Előre is köszönöm a válaszokat! 

    Szép Napot! Sissy:)))

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2011. március 15. 16:0923.

    Kedves Csaba!

     

    Nemreg jartatok Erdelyben(es hamarosan visszatertek),ahol szinten nagy sikered/sikeretek volt.szamitottal ekkora sikerre?jol erezted magad nalunk?(izlett a Bucegi pastetom?)

     

    Varunk vissza aprilisba

     

    Tovabbi sok sikert kivanok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2011. március 15. 11:5822.

    CSŐŐŐ Csabi! :)

    Én csak azt szeretném kérdezni, hogy mi a kedvenc csokid, és szoktál-e kávézni? :) :) :)

    Üdv: J 

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  6. 2011. március 15. 00:4721.

    Cső Csaba!

    Szégyenletesnek tartom, hogy 2,5 hónappal az X-faktor megnyerése után egyesek még mindig azon lovagolnak, hogy mi miatt nyerted meg! Ne foglalkozz velük!

    Nekik azt ajánlom, hogy menjenek el egy koncertedre, ahol fantasztikus hangulatot tudsz teremteni! Ott megláthatják, hogy a többi X-faktoros is a Te hatásodra nyílik ki egyre jobban!

    Sokszor láttalak Benneteket MÁZS-zsal együtt koncertezni, és fantasztikusak voltatok!

    A kérdéseim a következők:

    1. Mit szólt "Apu", amikor megtudta, hogy elindultál az X-faktorban?

    2. Mit szólt ahhoz, amikor megnyerted?

    Vigyázz Magadra, hogy még sokáig tudj nekünk énekelni!

    Már nagyon várja a "gengsztereket" a nyíregyházi közönség!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  7. 2011. március 14. 20:0820.

    Cső Csabi!!

     

    Én csak annyit akarok írni,hogy nagyon vigyázz az egészségedre!!!Nem játék,pihend ki magad rendesen!!Az igazi rajongóid meg értik ezt és nem  háborognak!!!Nagyon várjuk Márc.23-át és remélem csuda jó lesz a Gengszterek Éjszakája!!

    Millió pussz!!

    Üdvözölnek téged a Fészbukos Angyalaid!!!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  8. 2011. március 14. 19:0719.

    Szia Csabi!

     

    Remélem már meggyógyultál. Nagyon aggódtunk érted.

    Mikor hallhatjuk az első saját számodat? Lesz saját zenekarod?

    Köszi. Bea 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  9. 2011. március 14. 16:4418.

    +

    "senki nem olyan vak, mint az, aki nem akar látni"...

     

    előzmény:
    Kristine (17)
    2011-03-14  16:43
  10. 2011. március 14. 16:4317.

    a sok "vádoló" annyira béna, hogy nem tudta beírni Csaba nevét a legjobb barátunkba(Google). mivel az elég régen kidobta már, hogy VAN párja...

    egyszerűen ő volt a legjobb, no meg FERÓ, akit mindig kihagynak, pedig NEM KIS szerepe van abban, hogy Csaba nyert. szerintem!

    hajrá FERÓ, hajrá CSABA!

    remélem, a következő X-ben is Feró lesz az egyik mentor! jeeeeeeeeee :)

    előzmény:
    *Babocza* (16)
    2011-03-14  16:12
  11. 2011. március 14. 16:1216.

    Kedves Csaba!

     

     Sokan azzal vádoltak , hogy azért titkoltátok el a párkapcsolatodat a X faktor alatt, hogy női szavazatokat nyerjetek a műsor alatt!

     

    Te mit gondolsz mennyire befolyásolta a szavazatok számát az, hogy az  a hír járta, hogy egyedülálló vagy???

     

    Mit gondolsz? akkor is megnyerted volna a versenyt, ha csak a hangod hallják és nem látják esetleg a sármos férfiúságod (mármint akinek sármos)???

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  12. Torolt_felhasznalo_258520
    Torolt_felhasznalo_258520
    2011. március 14. 12:2515.

    Hello Csaba.

     

    Te nyerted meg az X-Faktort, akkor miért nem Te képvisled MO-t az Eurovizios dalfesztiválon? 

    Nem voltál rossz, de nálam Wolf Kati a nyerő! Lsd. Eurovizio részvétele is!!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  13. 2011. március 14. 12:0214.

     

    Kedves Csaba!

     

    Gratulálok,hogy Te lettél az X-faktor győztese.

    Töredelmesen bevallom azon személyek közé tartozom,akik számára kezdetben igen csak SOK voltál, aztán egyszer csak azt vettem észre magamon, hogy szép lassan az "oldaladra állítottál":)

    Úgy gondolom,hogy mindaz amit átéltél mind testileg mind lelkileg, hozzájárult, szükséges rossz volt a győzelmedhez.

     

    A kérdéseim lennének:

     

    Szerinted mi az, ami miatt nem sikerült eddig "befutnod", megismertetni magad igazán?

    Nem volt benned korábban, hogy "ordíts",miért nem sikerül?

    Most,hogy végre elérted a hőn áhított sikert, nyilván sokan közelednek többek közt olyanok is, akik korábban nem ismerték

    el tehetséged. Hogy szűrsz? Hogy kezeled ezeket a helyzeteket?

     

    Kívánok sok sikert és tartást/kitartást a továbbiak folyamán! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  14. 2011. március 13. 22:1313.

     

    Gratulálok a győzelemhez! 

    Én arra lennék kíváncsi, hogy szavakba lehet önteni, mit érez olyankor, mikor több  száz vagy több ezer ember sikítozik a színpad előtt miközben énekel? (Tudva azt, hogy milyen régóta vágyott erre a sikerre) Köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  15. 2011. március 13. 20:3612.
    Én csak annyit kérdeznék Vastag Csabától, hogy hallotta-e énekelni, mondjuk Szécsi Pált?
    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  16. 2011. március 13. 19:0311.

    Gratulálok a győzelmedhez és a családodhoz!

     

    Cáfolom, hogy csak a tinik szavaztak rád, nagyon tehetséges vagy és szerény, kedves. Az öcséd hangját is imádom, ő még nem elég "dögös", tanítsd meg rá.

     

    További sok sikert kívánok, kár hogy a tv-ben soha nincs fellépésetek. Intézkedhetnél.

     

    Minden jót és mi figyelünk!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  17. 2011. március 12. 21:3510.

    Kedves Csaba!

     

    Gratulálok a győzelmedhez!

     

    Kérdésem: az X-faktor láz egyszer elmúlik (amúgy sem jó, ha az ember mindig lázas :-)), ősztől jön az újabb széria, újabb tehetségek stb..

     

    Mik a további terveid?

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  18. Torolt_felhasznalo_628072
    Torolt_felhasznalo_628072
    2011. március 12. 15:039.

    Kedves Csaba!

     

    Gratulálok a győzelmedhez( bár én végig Nicolasnak szurkoltam)!

     

    1.Hogyan viseled a népszerűséggel járó felhajtást, a rajongók  tömegét?

    2. Mit veszel észre magadon: megváltoztat-e a siker?

    3. Hogyan lehet szerinted hosszú távon is, akár egy  életen át sikereket felmutatni ebben a szakmában, ebben a világban?

    4. Mi a siker kulcsa?

    5. Mit teszel magánemberként a fizikai, lelki  és szellemi jólétedért, egészségedért a sok munka mellett?

    6. Viseled az X Faktoros, ajándékba kapott,  gyűrűt?

    7. Vannak-e olyan pillantaid, amiben azt érzed, hogy más dimenziókból érkező "sugallatoknak" megfelelően fontos küldetést teljesítesz be?

    8. Felhasználod-e a sikeredet és népszerűségedet arra, hogy rajongó emberek tömegeinek figyelmét felkeltsd és tereld fontos feladatokra pl: környezetvédelem, globalizáció, emberi egyenjogúság, egészség?

    9. Részt vállalnál-e ilyen kampányban, ha felkérést kapnál rá?(Lehet, hogy most olyat kérdeztem, amit már illene tudnom, de nem olvasok egyáltalán bulvársajtót.)

    10. Milyen mostanában a kapcsolatod az öcséddel, Tamással? 

     

    Kívánok jó egészséget, és igaz barátokat, szeretettel!

     

     

    "

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  19. 2011. március 12. 13:428.

    Kedves Csaba!

    Ha eltekintünk attól, milyen elfoglat vagy, bevállalnád a Popdarálót vagy egy hasonló műsort?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  20. 2011. március 12. 11:517.

    Halihó!

     

    Az lenne a kérdésem, hogy szted mi az a plusz benned, -ok, nevezzük iksz faktornak - ami miatt, szted Te nyertél.

    Mi az, ami másban nincs meg, vagy benned jobban....mi az, ami miatt szted kitűnhetsz majd a zenei pályán?

     

    Köszi:S.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  21. 2011. március 12. 11:246.

    Én azt kérdezném meg tőle, minden bántó szándék nélkül, hogy benne felmerült - e, hogy esetleg nem azért nyerte meg ő a műsort, mert ő volt a legtehetségesebb?

     

    (Nem "bundázásra" gondolok, hanem inkább arra, hogy ezen  műsorok  szavazótáborának zömét köztudottan a tizenéves lányok adják.) 

    Én nem neki szurkoltam, de szinte biztos voltam benne, hogy ő nyer majd, éppen a fent említett okok miatt.

    A győzelemhez természetesen gratulálok, és végül is most jön az igazi próbatétel. Ha 15 - 20 év múlva is tudni fogjuk ki az a Vastag Csaba akkor mindegy, hogy egyébként (valószínűleg) a külsejével nyert.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  22. Torolt_felhasznalo_472888
    Torolt_felhasznalo_472888
    2011. március 11. 23:145.

    Végig neki szurkoltam (és Norbinak).

    Örülök, hogy Csaba nyerte meg.

     

    A gyerekeim fertőztek meg ezzel az imádattal.   Nem is volt kétséges, amikor a lakóhelyünk közelében lévő nevenincs városkában felléptek, hogy elviszem a gyerekeket.   

    Bevallom nagy élmény volt.   Szívét-lelkét beleadta.   A koncert  végén a mások három énekes (Nicolas, Veca, Tomi) azonnal leléptek, de Csaba és Norbi még egy órán át írták az autógrammokat.   Szóltak mindenkihez egy-egy kedves szót. 

     

    Megtehették volna, hogy Ők is azonnal kiosonnak a hátsó ajtón, de tisztelték azokat az embereket, akik miattuk jelentek meg.  Pedig olyan helyen léptek fel, aminek a nevét már aznap Ők is elfelejtették, annyira kicsiny városka volt. 

     

     

    Nálam emberségből jelesre vizsgáztak. 

    előzmény:
    Nikóc (4)
    2011-03-11  21:39
  23. 2011. március 11. 21:394.

    Én nem kérdeznék csak kijelentenék.

    Amikor megláttam a válogatáson azt hittem, hogy vendégként beugrott kicsit énekel… mindenkit felvidít és utána megy tovább a válogatás. Aztán amikor ráeszméltem, hogy ő is versenyző akkor elkezdtem sajnálni a többieket, hogy úgy sincs esélyük a Csabi ellen. Imádom amikor a kedvencem Robbie Williams dalait énekli!!! 

    És továbbra is sok sikert kívánok neked Csabi!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_842243
    Torolt_felhasznalo_842243
    2011. március 11. 20:463.

    Én először is gratulálnék a győzelméhez, neki szurkoltam :)

    A kérdésem: Mit gondol, vajon hogy lehet megőrizni azt az energiát és változatosságot, amit a műsorban mutatott? Azaz milyen stilust várhatunk tőle a jövőben? Illetve azt kérdezném még, hogy ki a kedvenc előadója illetve példaképe? 

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02
  25. 2011. március 11. 18:202.

    Én azt kérdezném,hogy mennyit változott az élete miután megnyerte az X-faktort?Sejtette hogy ilyen változásokkal jár majd hogy jelentkezik?

    Tudják az öccsével segíteni egymást?

    Kivel lett a legjobban jóba az X-faktorosok közül?

    Kit látott a legesélyesebbnek egyébként a győzelemre?

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-03-11  15:02

Címlap

top