Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lánybúcsúra ötletek

briefen
Létrehozva: 2012. Április 10. 21:07

Sziasztok!

 

Gondoltam hátha lesz valakinek használható ötlete,így itt is felteszem a nagy kérdést: Milyen öteletetek van lánybúcsúra?

 

A kérdés messeze nem ilyen egyszerű,mert a tesóm utál minden jó bulit,így az kizárva.Nem éjszakázik,nem iszik,nem úszik,nem kell meztelen pasi,nem kell szex oktatás.....

 

Ami érdekli,az számomra kurva unalmas,de neki ez kell: vacsora,esetleg bowling,sport féle,bonbon készítés,wellness hétvége....és akinek ide lenne még ötelet,az kérem ossza meg velem

 

Köszönöm mindenkinek!

  1. 2012. Április 11. 12:4256.

    szeritem ne húzd fel magad az ilyen hsz-eken.

     

    Arra fiygelj, hogy a tesőd igényeinek felejen meg a program, amibe azért becsempészhető néhány jópofa "lánybúcsús klisé", ahogy itt írták.

    előzmény:
    briefen (48)
    2012-04-11  11:18
  2. 2012. Április 11. 12:4055.

    Szerintem arra gondolsz, amit én linkeltem be

     

    Vigyázz a llinkkel, mert mint semiramis "barátunk" megírta, nem a megszégyanítésről szól.

     

     

    előzmény:
    briefen (36)
    2012-04-10  22:42
  3. 2012. Április 11. 12:3954.

    Én úgy értelmeztem, hogy a menyasszony nem egy savanyúuborka, csak neki mást jelent a szórakozás.

    Tudod, mindenkinek más az igénye és az elképzelése, és ezt hasznos figyelembe venni.

    előzmény:
    mosolyka (12)
    2012-04-10  21:33
  4. 2012. Április 11. 12:2153.

    Miért dühöngsz?

    A kérdésedben benne van a  válasz és én csak erre akartam rámutatni. Azt írtad,a   tesód a  bowlingot, az éttermes vacsit meg a  wellnesst szeretné. Ez így OK. Tehát ezekből lehet választani, vagy mindet összekötni, Wellness hétvége valamelyik hotelben, elmenni bowling terembe, stb, stb.

    Csak azt szerettem volna kifejezésre juttatni, hogy attól, hogy nem vadul bulizós/ivós/ chippendale fiús lánybúcsú lesz, attól az még lehet jó hangulatú és érdekes......

     (Játék: pl. activity (ez lehet úgy, hogy ti találtok ki szavakat, szerintem úgy érdekesebb, mint a kártyás, ill. lehet aktualizálna az élethelyzethez:DDDD), mittudomén valamilyen kártyajáték, akármi. Szerintem fölösleges a klisékhez, a menyasszony égetős játékokhoz ragaszkodni)

    előzmény:
    briefen (49)
    2012-04-11  11:22
  5. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2012. Április 11. 11:4752.

    Szerintem némi  nyugtatóra szükséged lenne. ,mert még csak 11 óra 47van.

     

    Nos semi olyan amilyen.Tudod mi a baj?

     

    Ha nem , megmondom.Az a gond hogy igaza van.

    Neked ez sajnos, elhiszem.

    előzmény:
    briefen (48)
    2012-04-11  11:18
  6. Torolt_felhasznalo_958681
    Torolt_felhasznalo_958681
    2012. Április 11. 11:4451.

    Ami érdekli,az számomra kurva unalmas

     

    Nem számítasz.Nem te vagy az érdekes, hanem a testvéred.

    Ennyire számít neked ő, hogy egy nyomorult napot nem tudsz vele eltölteni anélkül hogy ne a te kedved szerint legyen minden.

     

    Hátrább, ez az Ő napja.

    előzmény:
    briefen (49)
    2012-04-11  11:22
  7. 2012. Április 11. 11:2550.
    És akinek van használható ötelete még,az írja meg nekem privátban!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  8. 2012. Április 11. 11:2249.

    A kérdés messeze nem ilyen egyszerű,mert a tesóm utál minden jó bulit,így az kizárva.Nem éjszakázik,nem iszik,nem úszik,nem kell meztelen pasi,nem kell szex oktatás.....

     

    Ami érdekli,az számomra kurva unalmas,de neki ez kell: vacsora,esetleg bowling,sport féle,bonbon készítés,wellness hétvége....és akinek ide lenne még ötelet,az kérem ossza meg velem

     

     

    Ezt elovastad te is?

     

    Hol van ebben vad buli?Hol van az,hogy magamnak szervezem?

    Hol ebben az,hogy a hugom tudta nélkül?

    Hol van ebben az,hogy ezeket kizártam volna?

    Ellenben ott van,az ami érdekli és sorolva van egy pár ötlet és ehhez vártam még ötleteket....De itt képtelenség értelmesen beszélgetni,ez röhej!

     

    Mondjad meg,mert itt többeknél értelmezési probléma áll fent!!!

    előzmény:
    etilany (42)
    2012-04-11  09:04
  9. 2012. Április 11. 11:1848.

    Te az ostoba kifejezésen kívül ismersz más szavakat/kifejetéseket is?

    Mert,hogy olvasni nem tudsz jól és nem látod át a leírtakat,az tuti!

     

    Téged boldoggá tesz,ha elbaszhatsz valamit és beszólogathatsz?Miért nem mész a dühöngő topika,ahol kiélheted magad? Kötöszködj ott és verd a nyálad ott,hátha visszavágnak majd...

     

    előzmény:
    semiramis (40)
    2012-04-10  23:42
  10. 2012. Április 11. 11:1347.

    Gondolom nem sok barátod lehet,pláne hogy a saját testvéreddel sem állnál szóba....gyönyörű!

    Nálatok biztos így működik....sajnálatos!

    előzmény:
    pinkpearl (43)
    2012-04-11  10:01
  11. 2012. Április 11. 11:0946.

    Ja,én  meg azért,mert nincs semmi tippen és inkább itt kérdtem ötlete,mint sem egy másik és normálisabb női oldaon

     

     

    Eddig nem akartam durv alenni,de ez már sok!

    3 ember adott ötletet,a többi a saját nyálát veri és a saját meg nem rendezett lánybúcsúja felett kesereg és mivel haragszik az egész világra,így itt éli ki a frusztrációját!

     

    Itt olvassuk a topikot a tesómmal,meg a barátnőivel és azon nevetünk,hogy ennyire betegek nem  lehetnek a nők....(persze,tisztelet a kivételnek)!

     

    Ez szényegletes!

    Van itt külön dühöngő topik,így húzzon már oda mindenki,akinek nem tetszik a lánybúcsú ötlete!!! Ez egyötletkérő topik volt és nem hisszük el,hogy ilyen lehetséges.....

    előzmény:
    barackmag80 (45)
    2012-04-11  10:47
  12. 2012. Április 11. 10:4745.

    Köszi, hogy felvilásgosítottál! Jó, hogy tele van az nlc megmondó emberekkel. Így legalább tudom, mit hogyan KELL gondolnom. Slussz.

     

    Én még csak olyan lánybúcsúban voltam, ahol nem ismertem mindenkit. Mert jöttek a vőlegény baráti társaságából lányok, a menyasszony barátai, sőt még rokonok is.

     

    De mostmár tudom, hogy bunkó vagyok, mert a topikindító kérdésére, hogy milyen ötletünk van lánybúcsúra, válaszoltam.

     

    Köszi még egyszer, hogy jól megmondtad! 

    előzmény:
    semiramis (34)
    2012-04-10  22:39
  13. 2012. Április 11. 10:0244.
    Egy lánybúcsú megszervezésénél az a fontos, hogy a menyasszony érezze magát jól. Olyan programot találjatok ki, hogy ne legyen neki kényelmetlen és élvezze.
    előzmény:
    briefen (1)
    2012-04-10  21:07
  14. 2012. Április 11. 10:0143.

    A semmi jó buliban nincs benne dolgot úgy kell érteni, hogy sikítófrászt kap az ordenáré, gusztustalan, obszcén, stb. dolgoktól, és nem szórakoztatja a fekvehányás opciója sem?

    Soha nem értettem, hogy miért van az, hogy bizonyos típusú nők viccesnek találják pl. a nemiszerv alakú tortát.

    Igen, vannak olyanok, szerencsére többségben, akiket ezek a dolgok nem szórakoztatnak.

    Ha nekem valaki ilyan típúsú"bulit" szervezne egyszereűen felállnék és kisétálnék. És az is biztos, hogy ott lenne vége a barátságnak, ha a testvéremről van szó akkor meg pláne.

     

    Ha ennyire nem tudsz elszakadni ezektől a dolgoktól miért nem bízod a szervezést inkább egy barátnőre aki valóban ismeri a testvéredet, és nem okoz neki problémát, hogy az ő stílusának, ízlésének megfelelő lánybúcsút kreáljon?

    előzmény:
    briefen (1)
    2012-04-10  21:07
  15. 2012. Április 11. 09:0442.

    Hehe, hát amiket írtál elég "vad" dolgok ahhoz, hogy a topikindító húga örüljön neki.

     

    Topikindító: ha a húgod egy visszafogott lány, akkor miért kell neki rázós bulit szervezni? Lánybúcsú az is, ha elmentek egy jó étterembe, vacsiztok, közben dumáltok. Ha jó barátnők vannak egy társaságban, úgyis előjön egy csomó poén, jó lehet a hangulat a kötelező jópofának hitt, ámde a  menyasszonyt gyakran megalázó feladatok nélkül is.

    Nézd, én szeretek bulizni, a piálgatást sem vetem meg, de ezek a hülye feladatok, mint idegenekenek petrezselymet/sütit/bármit árulni iszonyat gáz lett volna. Iszonyat gáz lett volna, ha egy szórakozóhelyen mindenki tudta volna, hogy miért vagyunk ott. Ezeket csak azért írom, mert elolvastam, hogy mik vannak azon az oldalon, amelyiknek a   linkjét elküldték. Szerintem gáz és megalázó feladatok. Szerintem az oklevelek sem viccesek. Mondjuk a férjismereti teszt, az lehet vicces is..... 

    Még valami: a lánybúcsú a tesódról szól nem rólad. Ha neki a bowling, az étterem, a wellness az érdekes, akkor olyasmit szervezz, miért érdekes, hogy neked ezek a  programok unalmasak. Nem magadnak szervezed, és főleg a  tesód kellene jól érezze magát, nem te. 

     

    előzmény:
    zuzu77 (41)
    2012-04-11  08:21
  16. 2012. Április 11. 08:2141.

    Szia!

     

    Most nincs időm visszaolvasni, de leírom, nekem milyen volt, hátha találsz benne használhatót. Először is én egy egész napos programot kaptam. Mivel sok lány nem is ismert mást, csak engem, és többen nem bulizós-ivósak voltak, nálunk a következőképpen alakult: 

     

    Reggel elutaztunk Keszthelyre, mindenkin egyen rózsaszín póló dátumos-feliratos a hátán, az enyémnek az elején volt, hátul pedig a "Férjhez megyek, de még 3 hétig szabad vagyok" felirat volt. Persze mi ittunk is, aki nem akart, nem ivott, végülis nem kötelező :) Különböző feladatok voltak, pl idegen nyelveken kellett jókívánságokat iratnom a füzetbe, a pólómra 25-35 közötti fiúk aláírását kellett begyűjtenem, kuki alakú vaníliás-csokis sütiket kellett eladnom kizárólag 20 ft-ért, csak egyet egy társaságnak, és csak fiúknak, volt teszt is egy hajókázás alatt, meg egy csomó hülye kis feladat, amiken jókat röhögtünk, pl kuki alakú lufi felfújása, a végén pedig hazafelé "eladtak". Most nem jutnak eszembe a feladatok pontosan, és ébredezik a kisfiam, de ha érdekel, írj privit, és összeszedem mi volt még :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2012. Április 10. 23:4240.

    ez aztan tenylegdetenyleg mindent megvaltoztat...

     

    anyam... ha az ostobasag fajna...  

    előzmény:
    briefen (37)
    2012-04-10  22:43
  18. Torolt_felhasznalo_878315
    Torolt_felhasznalo_878315
    2012. Április 10. 23:0639.
    öszinten? rendkivül izlestelennek tartom.
    idézet:
    semiramis (24)
    2012-04-10 22:23:16

    En is de gondoltam valahol csak elsutom japanoknal latott 

    nem is olcso csemeget  

    előzmény:
    semiramis (24)
    2012-04-10  22:23
  19. 2012. Április 10. 22:5438.

    Egyszerűen nem értem. Ha ő NEM szereti a bulit, és semmi nyüzsgést, akkor mi a fenének ebben ötletelni, és minek egyáltalán bármilyen búcsúztató ?

     

    Menjen el a barátnőivel egy jó vacsorára, beszélgessenek, és ennyi. Minek ezt túlragozni ? 

     

    Végül is ki is a fontos, ki is az ünnepelt , kiről is szól ez a buli ? 

    előzmény:
    briefen (1)
    2012-04-10  21:07
  20. 2012. Április 10. 22:4337.
    Nem nővér,hugica...A nővér én vagyok!
    előzmény:
    semiramis (34)
    2012-04-10  22:39
  21. 2012. Április 10. 22:4236.

    Már ismerik egymást

    De itt volt egy link korábban,azon az oldalaon nagyon jópofa dolgok vannak!

    előzmény:
    barackmag80 (31)
    2012-04-10  22:35
  22. 2012. Április 10. 22:4035.

    az ötlet: TARTSD MAGAD AHHOZ, AMIT Ö SZERETNE.

     

    itt a vege, fuss el vele. 

    előzmény:
    briefen (33)
    2012-04-10  22:38
  23. 2012. Április 10. 22:3934.

    anyam...

     

    a leanybucsu NEM uj arcokrol, hanem BARATOKROL szol.

     

    a növer VILAGOSAN MEGMONDTA, MIT AKAR.  ennek tiszteletben nem tartasa ordenare bunkosag, slussz. nincs mit beszelni rola többet.

    előzmény:
    barackmag80 (31)
    2012-04-10  22:35
  24. 2012. Április 10. 22:3833.

    H ajobban elolvastad volna,nekem kell szervezni!

    Nem felajánlott választási lehetőség volt,hogy szervezhetném én....

    A leírásban pedig benne van,hogy ő mit nem szeretne és eddig miket lehetne....

     

    Még mindig ötleteket várok

    előzmény:
    semiramis (27)
    2012-04-10  22:32

Címlap

top