Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Minőségi pólót hol kapni?

Laslow
Létrehozva: 2012. június 29. 22:23

Minimum 200g/m2 tömegű, azaz vastag, minőségi pólót vennék, de reménytelen. (Mindenütt csak a hajszálvékony, anyag nélküli pólók vannak.)

 

Szóval az elsődleges szempontom pólókeresésnél az anyaga lenne, egyébként meg hogy legyen rajta valami kis ábra vagy felirat, de semmiképp ne 30 centis betűkkel, meg ilyenek. Tudtok ajánlani olyan boltot Budapesten, ahol ilyesmiket találni?

  1. 2012. július 1. 10:4911.

    Miért szempont a minta vagy felirat?

    Illetve miért kizárók ok a kicsi minta vagy felirat?

    előzmény:
    Laslow (10)
    2012-06-30  17:21
  2. 2012. június 30. 17:2110.

    Köszönöm a tippeket.

     

    A webshopokat kizárom, ruhát nem lehet szerintem felpróbálás és megtapogatás nélkül vásárolni (kivéve adott márka adott ruhatípusát, ha pont azt már ismerem).

     

    Valami kis mintát vagy feliratot mindenképp szeretnék a mellkasi részére, szóval nem teljesen egyszínű pólót keresek. Hétfőn lesz a nagy pólóvadászat, jó lenne 3-4 jobb darabot találni. (Meg mondjuk valami pulcsit/kardigánt a télre, ha már vannak ilyenek.) Szóval saját használatra keresek pólót, néhány darabot, nem szeretnék rájuk egyedi megrendeléssel mintát nyomatni.

     

    Amúgy pár napja az Auchanban találtam egy nagyjából megfelelő pólót, Fruit of the loom márka alatt, abból vettem is egyet, csak azon meg túl kicsi a mellkasi kis minta (a gyártó emblémája kb. 2 centis méretben). Emlékeim szerint még a nagyobb Tescokban láttam régebben anyagot is tartalmazó pólókat, majd megnézem. De nem igaz, hogy nincs egy bolt, ami ilyenekkel lenne tele, szégyen. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  3. 2012. június 30. 14:389.
    Manu Art. Több éves  pólóink is vannak tőlük ill. nem tudom, h mekkora a fiad, de 2 éve az Állatkertben (Bp) vettem a fiamnak legalább 5 db pólót 2000-2500 Ft/db áron és nagyon jók voltak.
    előzmény:
    Laslow (1)
    2012-06-29  22:23
  4. 2012. június 30. 13:448.
    Budmil
    előzmény:
    Laslow (1)
    2012-06-29  22:23
  5. Torolt_felhasznalo_237607
    Torolt_felhasznalo_237607
    2012. június 30. 10:317.

    Camel, Mark"s and Spenser. 

     

    Lehet azért kapni minőséget, csak jobban ki kell nyitni a pénztárcát. Néha aránytalanul drágák a jó minőségűek, de azért lehet találni.  

    előzmény:
    Laslow (1)
    2012-06-29  22:23
  6. 2012. június 30. 09:316.

    Pontosan ugyanez volt egy héttel a problémám a fiamnak szerettem volna venni a Westendbe és csak olyan anyagú és minőségű doldogokat láttunk a butikokban főleg a nagyobb méretű boltokba hogy felmosórongynek se hordanám nem hogy megvegyem másnak

     

    és akkor bementünk a Sprinfieldbe és ott volt kiárusításban is aránylag jó miőségű de mi sima áron vettünk pár darabot, szintén így voltunk a farmerral. Amit szintén ott vettem a fiamnak.

    Egyetlen egy másik üzletben nem volt normális termék, mondjuk ez is szégyen.:-(

     

    A Springfieldben volt sima póló is felirat nélküli is ha olyant szeretnél....rengeteg! azt nem írtad női vagy ffi-t szeretnél??

     

     

    előzmény:
    Laslow (1)
    2012-06-29  22:23
  7. 2012. június 30. 08:385.
    Turkálóban:))) ott is ki lehet fogni újakat.
    előzmény:
    Laslow (1)
    2012-06-29  22:23
  8. 2012. június 30. 08:274.

    Szia,

    ha egyszerü, egyszinü polokat keresel, akkor ajanlom a Fruit of the Loom markat, en mar csak azt veszek a ferjemnek es fiaimnak is, semmi mast! Also (triko) helyett is ezt hasznaljak telen. Jol birja a mosast, nem nyulik ki, tartja az alakjat, szine is marad (mindenfele szinben kaphato).

    Azt sajnos nemtom, üzletben hol tudod beszerezni, en internetröl rendelem mindig.

    Üdv., H. 

    előzmény:
    Laslow (1)
    2012-06-29  22:23
  9. 2012. június 30. 08:023.
    Keresd a Cecil pólókat, bár nem tudom, van-e férfinak való is,nagyobb boltokban van. Vagy a  Gildant, az is nagyon jó minőségű, masszív anyag.
    előzmény:
    nemúgyvanaz (2)
    2012-06-29  23:08

Címlap

top