Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellnövelés 2013

bambo_o
Létrehozva: 2013. május 20. 20:43

Kedves fórumozó!

Kettő topic is volt erről a témáról, most azonban megnyitom a harmadikat. Tudom, hogy sokan vagyunk nők, akik nem elégedettek mellük méretével, formájával és/ vagy feszességével.

Én most kezdem a mellnövelő kúrámat, szeretném megosztani Veletek a tapasztlataimat és szuper lenne, ha Ti is megosztanátok gondolataitokat, ötleteiteket és tapasztalaitokat.

Tuom, hogy nem vagyok egyedül az elégedettlenségemmel, ezért bízom benne, hogy tudunk majd egymásnak segíteni és sokan csatlakoztok, hogy egy igazi csapattá váljunk és mélyebbre ássunk a témában - együtt.

 

  1. 2013. május 24. 18:2226.
    Miért a második hónaptól? Így van előírva vagy csak úgy?
    előzmény:
    bambo_o (25)
    2013-05-24  18:11
  2. 2013. május 24. 18:1125.
    BB krémet a második hónaptól kezdem majd el használni. :) Lenmagpellyhet ma vettem. Meglátjuk mi lesz... :)
    előzmény:
    Bárányka (24)
    2013-05-24  12:15
  3. 2013. május 24. 12:1524.
    Köszi a választ!! :) Az tök király akkor, mert én amúgy is vékonyka vagyok. Először megpróbálom ezt, hátha hízok és akkor talán nőne is kicsit a mellem. :) Nagyon örülnék már neki. Amúgy kicsit mintha még kisebb is mostanában mint mondjuk egy éve volt. :S
    De jó hogy már megvan a csodaszered. :) Nagyon remélem, hogy használni fog és talán akkor veszek én is. :) Utálom, hogy olyan nehezen találok melltartót magamnak és még azok sem túl jók.. :(
    A Beauty Breast krémét nem fogod használni? Olyan sok mindent használsz, hogy jól megnőnek majd. :DD Én is használtam lenmagpelyhet, igaz nem sokáig mert időm se nagyon volt rá a tanulás miatt. :( Plusz elég fura íze van. Ízesített joghurtba tedd, úgy nem is érezni szinte. :) Meg a lenmagolajjal masszíroztam, sajnos azt is már régen.. Vizsgaidőszak után keményen ráállok majd. :)
    Na hajrá!! :)
    előzmény:
    bambo_o (22)
    2013-05-23  21:53
  4. 2013. május 23. 21:5423.
    Most néztem, hogy 19 éves vagy, én 18. Végre valaki, aki itt fiatalabb koorosztályba tartozik. :D Eddig picit kivülállónak éreztem magam.
    előzmény:
    Bárányka (21)
    2013-05-23  19:51
  5. 2013. május 23. 21:5322.

    Szia! :)

    Először is biztos vagyok, hogy a lecitin miatt híztam, mert jóideje ugyanannyi volt a súlyom és ha ingadozott is, akkor is csak lefelé. Amióta elkezdtem szedni a lecitint, megmaradt rajtam minden, mondjuk én ennek nem örülök, ezért már nem is szedem. Ez olyan tabletta, ami segíti a sejtek működését azthiszem. Nem drága, több fajtája is van, 800-2000Ft-ig láttam, én 900Ft-ért vettem a Rossmannban.

    A Beauty Breast csomagomért holnap megyek a postára, ma kaptam SMS-t, hogy megérkezett. Nem tudom mit várjak tőle, nyilván nem lesznek hatalmas cickóim, bár én örülnék neki. :) Mindenesetre még veszek lenmagpelyhet vagy lenmagot és azt fogom fogyasztani mellette. Aromax mellkondicionáló olajat mindenképpen fogok hasznlni az első hónapban, a Sunfleur-en még gondolkozom. :D

    De tényleg picik a melleim, úgyhogy nagyon céltudatos vagyok és optimista. :) 

    előzmény:
    Bárányka (21)
    2013-05-23  19:51
  6. 2013. május 23. 19:5121.
    Utálom, hogy sok választék van, nem tudom, hogy melyik hatásos és melyik nem. :( Nagyon rászántam már magam a Beauty Breast-re!! 3 havi tabletta + ajándék krém jó áron! Csak még nem merem megvenni. Szerintetek van hatása??? Annyira jó lenne már valami, mert unom már ezt így. :)
  7. 2013. május 23. 19:2320.
    Sziasztok! Na végre itt van élet! :) Köszönöm, hogy be lett linkelve ez a másik fórumon.
    Bambo, lenne egy kérdésem. :) Olvastam a másiknál, hogy híztál talán a lecitin miatt. Én hízni is nagyon szeretnék. Tutira attól? És miért? :) Lehet hülye kérdés.. :D Bocsika.
  8. 2013. május 22. 19:0219.
    :DDDDDDD
    előzmény:
    lilive (18)
    2013-05-22  11:52
  9. 2013. május 22. 11:5218.
    Nem baj, biztos ma is jönni fog Miss Marple, és közli az újabb eredményeit a nyomozásáról, és majd kiderül, hogy nemcsak mindkettőnket beszerveztek a lenmagbizniszbe, de megmondja forintra pontosan azt is, hogy mennyi túlóra pénzt kapunk az éjszakai hozzászólásokért. :D
  10. 2013. május 22. 10:3917.
    Megint kitőrlődtek a hozzászólások.
  11. 2013. május 21. 21:2416.
    Wow! Köszi! :)
  12. 2013. május 21. 16:3715.
    Megírtam priviben. Még csak az hiányozna a lelkemnek, hogy az együttérző fórumozó kollégák látatlanban is beszóljanak a melleimre. :D
    előzmény:
    bambo_o (14)
    2013-05-21  15:44
  13. 2013. május 21. 15:4414.
    Oké!! :) Neked eddig milyen változás van?
    előzmény:
    lilive (13)
    2013-05-21  15:26
  14. 2013. május 21. 15:2613.
    Majd mindenképpen mondd meg, hogy kb. egy hónap alatt volt-e és milyen változás! :)
    előzmény:
    bambo_o (12)
    2013-05-21  14:37
  15. 2013. május 21. 14:3712.
    Most az aromax mellkondicionálóval minden este masszírozom :)
    előzmény:
    lilive (11)
    2013-05-21  14:19
  16. 2013. május 21. 14:1911.

    Én kentem, ahogy kaptam. :)

    Lehet egyébként benne valami, és egy próbát megér, nem vesztesz vele semmit, ha vársz vele egy hónapot, végülis úgyis csak egy ajándékkrémet adnak. Bár nem tudom, hogy kell beosztani egy hónapra, mert nálam hamarabb elfogyott.

    Viszont már a tisztítókúra alatt is elkezdheted a mellmasszázst, amit mutattam a másik fórumon. Tényleg semeddig nem tart, és ha segíthet, akkor miért ne? :) 

  17. 2013. május 21. 13:5610.
    Nem tudom, de fura... lehet, nem szabad csak linkeket beírni, legalábbis nincs meg az az összesen 3 linket tartalmazó hozzászólásod, amikben a tisztítókúrákról volt szó.
    előzmény:
    bambo_o (9)
    2013-05-21  13:38
  18. 2013. május 21. 13:389.
    Hova tűnnek a hozzászólások?
  19. 2013. május 21. 12:248.

    A karfiolpuding elég bizarrul hangzik. :))

    Szerintem a tisztítókúra lényege a sok zöldség, gyümölcs, és nagyon sok folyadék (ásványvíz + vízhajtó teák, mint zöld tea, de nagyon ajánlják a csalánteát is: http://www.vital.hu/themes/alter/bio6.htm , csak keveset szabad belőle inni!)

     

    Kevés szénhidrát, semmi kenyér, semmi cukor, se méz, legalább ebben a pár napban. (a búzalisztből emésztéskor annak közel 1/3-a cukorrá bomlik szinte azonnal, úgyhogy érdemes kerülni)

     

    De a zabpehely biztos jó, mert intenzíven tisztítja a beleket. Amúgy már meg sem merem említeni, de a lenmag egészbenfogyasztva is igen jó hatással van erre is... :) Tudom, lenmagot árulok, ez van, este kijövök az irodából, és elmegyek a lenmagföldekre kapálni, lebuktam. :)) 

  20. 2013. május 21. 11:507.
    :D:D:D Ezen jót nevettem!!!
    előzmény:
    lilive (5)
    2013-05-21  11:27
  21. 2013. május 21. 11:486.
    Én teljesen egyetértek veled. Nem polgárpukkasztásnak hoztam létre a topicot, hanem azoknak, akik hasonlóan gondolkodnak, mint mi. Nem kötelező elolvasni és követni a beszélgetést. Tisztítókúrának még utnajárok, szeretnék mindent megtenni a siker érdekében. :)
  22. 2013. május 21. 11:275.

    :D

    és melyiket árulom? A lenmagot, a göröszénát vagy a cickafarkot? A másik kommentemben említettem a zsurlóteát is, eddig nem mondtam, de a Rossmannban vettem, és hidd el, nem az enyém az egész üzeltlánc. :) Vagy esetleg még a turmixgépet is én árulom, amivel a lemagot összezúzom? :) Megérné-e olyan kijelentést tenni, hogy napi 2 evőkanál lenmag is hatásos volt 2 nőnek, ha el akarnám adni a bogyókat? :) 

     

    Amúgy azért a BB-t írom, mert ezt használom, és ennek az összetételét ismerem (német gyártmány... csak azt ne mondd, hogy enyém a gyártó cég is.:)

    És ha figyelmesen elolvasod a beszélgetést, akkor kérésre linkeltem be az oldalt, és azért azt, mert ott akciós. (mellékesen megnéztem a kedvedért, az általam ajánlott növények nem rendelhetőek arról az oldalról, szóval nagy üzlet lehetne számomra olyan termékek ajánlása, amiket nem is lehet onnan beszerezni. Miközben a szójalecitin kapható, erről mégis lebeszéltem a kérdezőt, és konkrétan mérgezőnek állítottam be... miért? Valamit nagyon rosszul csinálok az árulásban, igaz?:))

     

    Egyébként ha tudsz olcsóbbat, linkeld be, kérlek, sokat segítenél nekünk. :) 

     

    Méregtelenítés: nem csináltam, mivel nekem nem kell, ugyanis paleo étrenden vagyok. Olvass utána, megéri, már most leszögezném: se tojást, se zöldséget nem árulok.

    De hogy azért ne maradj reklám nélkül: tudtommal a tisztítókúra során zöld teát szoktak inni. (Legyen jó napod: enyém az összes teagyártó is. :))

  23. Torolt_felhasznalo_587324
    Torolt_felhasznalo_587324
    2013. május 21. 09:264.

    Régen ettem az Erdeic-et, nekem nagyon bevállt, még úgy is, hogy csupán a javasolt adag felét szedtem. Az redmény pedig maradandó

     

    Barátnőm évekkel később próbálta a Brest Control-t, de az nem bizonyult nála hatékonynak.

  24. 2013. május 20. 21:083.

    Utana neztel raakerestel/rakerdeztel mennyire veszelyesek vagy mennyire nem hatekonyak ezek a szerek?

     

    Mennyi be fog ez Neked kerulni ?

    előzmény:
    bambo_o (2)
    2013-05-20  20:51
  25. 2013. május 20. 20:512.

    Kezdésnek öpsszeszedtem néhány mellnövelésre alkalmas "szert".

    Kapszulák: Breastone, Procurves, Beauty Breast, Breast Succes, Erdic, Busen Star, Mellrágó, Breast Actives, Hard Breast, Mell extra, Prisa extra, Breast Control, Breast Solutions, Wonderup, Gogo Big Breast, Big BXL, Bust Plus

     

    Én a Beauty Breast-et megrendeltem, nemsokára megérkezik és kezdem a kúrát. 

Címlap

top