Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Turbo diéta tapasztalat

Kriszt@80
Létrehozva: 2014. július 15. 16:44
Sziasztok ! 


Kinek hogy vált be és mennyi idő alatt? Pozitív és negatív tapasztalatok,vélemények érdekelnek.
  1. 2020. november 22. 08:5733.

    Fogyókúrás tabletta - https://acаiberry900.com 15 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

  2. 2018. június 9. 15:5732.

    Senki nem eszi ezt a TURBÓT?

  3. 2018. május 6. 18:4031.

    A TURBÓ diéta egy doboz tömény fehérje+vitaminpor  neve....Az ára 7.000 ft körül van..., de gondolom 1 doboz nem elég 10 kiló leadásához...


    Te még fiatal vagy  - nagyobb esélyed van lefogyni.....KEVÉS kaja+ SOK MOZGÁS!!!   Én is rajta vagyok, de én idős vagyok, 70éves leszek. De sokat sportolok  - koromhoz képest...

    előzmény:
    CarolaKennicott (28)
    2018-04-09  13:42
  4. 2018. Április 16. 14:3230.

    Menj el egy szakemberhez, aki személyre szabott diétát, életmódot tud neked kínálni. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a szervezete, nem egyformán viszonyul dolgokhoz, plusz ezek a hirtelen fogyás löketek biztosan nem tesznek jót. Ne sokkold a szervezeted vele! Innen előbb-utóbb úgyis visszakúsznak a kilók.


    Ja, és mozgás nélkül nem fog menni

    előzmény:
    Kövesdiági (29)
    2018-04-16  14:14
  5. 2018. Április 16. 14:1429.

    De kár, hogy nincsenek azok a csajok, akik kezdték a topicot.....engem is érdekelne  a TURBÓ diéta...

    előzmény:
    CarolaKennicott (28)
    2018-04-09  13:42
  6. 2018. Április 9. 13:4228.

    Sziasztok ! Mit jelent a turbodieta? S hogyan csinaljatok?


    Ugyanis nekem is van egy kis/nagy problemam. Sosem voltam egy sportos alkat, en voltam közepiskolaban az egyetlen, akinek kettese volt testnevelesböl . Mostansag viszont nagyon elszaladt velem a lo, a kilok meg ram, s igy lettem 64 kilos 160 centisen.


    Ijedtemben majd leszedültem a merlegröl, mert a terhessegeimet kiveve sosem nyomtam ennyit.


    Nos, de sikeresen lement ket kilo, nem tudom, hogyan de lement. Most elkezdtem tornazni is, s igyekszem a gyeplöt az etkezesnel is szorosabbra fogni. A paradox a dologban, hogy nagyon odafigyelek, mit eszem. Mindennap fözök, mar csak a gyerekeim miatt is.


    Gyanitom, hogy a nassolgatasok az oka, meg a jogositvanyom. Korabban valahogy fegyelmezettebb is voltam, meg fiatalabb is, s könnyebben ment minden.

  7. 2018. Április 8. 10:5127.

    Gratulálok a kitartásotokhoz!   Zavar ezt a testszag...most van, vagy gyakori tisztálkodással nincs???

    előzmény:
    bbarbara0903 (26)
    2018-02-24  15:20
  8. 2018. február 24. 15:2026.

    Sziasztok!


    Én megcsináltam a 2 hetes intenzív kúrát és kg-ban 5,5 lement, de emellett nagyon látványos a fogyás!


    Csak ajánlani tudom mindenkinek és őszintén nem is értem azokat, akik leírják, hogy nem fogytak tőle semmit, sőt büdösek lettek ?!


    Elhatározás kérdése és aki elhatározott az ki is tart és aki kitart és tényleg nem fogyaszt mást az fogyni is fog!


    Persze voltak mélypontok, de melyik diétában nincsenek?! De javarészt sokkal energikusabb voltam és jobban is aludtam a kúra alatt!


    Tervezem megismételni illetve a 30 napos változatán is gondolkodom...


    Hajrá Mindenkinek!! 

  9. 2018. február 24. 15:0825.

    Szia.


     


    3 hónap alatt 15 kg?!! Nagyon szép eredmény! Fogadd őszinte gratulációmat!! Nagyon ügyes vagy!


     


    Tudom már nem most írtál a topikba, de azt szeretném megkérdezni, hogy hogy csináltad a 3 hónapot?!


     


    Nagyon hálás lennék, ha leírnád a tapasztalataidat! Sokat segítenél nekem..elég tanácstalan vagyok...


     


    Megcsináltam a TurboDiéta intenzív változatát, ami abból, hogy 2hétig napi háromszor csak az italport ittam le is ment 5 és fél kg, de még egy 15 kg-tól szeretnék megszabadulni. De tanácstalan vagyok, hogy hogyan tovább?? Attól is tartok, hogy visszajönnek a leadott kilók.. Neked hogy volt?


     


    Előre is nagyon köszönöm a válaszodat!!


     


    Szép napot!


     


    Barbi

    előzmény:
    Ewee (22)
    2014-11-10  10:38
  10. 2018. február 24. 15:0724.

    Szia.


    3 hónap alatt 15 kg?!! Nagyon szép eredmény! Fogadd őszinte gratulációmat!! Nagyon ügyes vagy!


    Tudom már nem most írtál a topikba, de azt szeretném megkérdezni, hogy hogy csináltad a 3 hónapot?!


    Nagyon hálás lennék, ha leírnád a tapasztalataidat! Sokat segítenél nekem..elég tanácstalan vagyok...


    Megcsináltam a TurboDiéta intenzív változatát, ami abból, hogy 2hétig napi háromszor csak az italport ittam le is ment 5 és fél kg, de még egy 15 kg-tól szeretnék megszabadulni. De tanácstalan vagyok, hogy hogyan tovább?? Attól is tartok, hogy visszajönnek a leadott kilók.. Neked hogy volt?


    Előre is nagyon köszönöm a válaszodat!!


    Szép napot!


    Barbi


     

    előzmény:
    Ewee (22)
    2014-11-10  10:38
  11. 2014. november 10. 10:4123.

    Érdekes nekem a cappuccinos volt a kedvencem és a csokistól voltam rosszul. De mindig összekevertem más ízűvel így elfogyott:) 

  12. 2014. november 10. 10:3822.

    Nagyon sokan abba a hibába esnek hogy elkezdik a turbó diétát vagy más diétát betartják amíg kell utána ugyanúgy esznek mint a diéta előtt.


    Nekem a turbódiéta az életmódváltásban segített.


    Három hónap alatt lement 15 kg és három hónappal később is tartom a súlyomat. Úgymond szerencsém van mivel fehér liszt érzékeny vagyok így ezeket full elhagytam.


    Nem olyan vészes végig csinálni. Akarat erő kell hozzá és kitartás.


    Végig csináltam a két hetes intenzívet és a könnyítettet is.


    Egyelőre pihentetem a szervezetemet és várom hogy a bőröm regenerálódjon (persze mozgással is rásegítek)


    Még minimum hét kg-ot szeretnék fogyni. Majd kiderül hogy érzem jól magamat a bőrömben.


    Hajrá azoknak akik elkezdték!


     

  13. 2014. október 23. 13:0121.

    Szia ! a cappucinos tényleg nagyon gáz,de ha már megvettem akkor meg is ittam még a vaniliás volt elég rossz,nekem a meggyes jött be. Próbáld tej helyett vízzel inni...

  14. 2014. augusztus 1. 14:5820.
    Szerintem az 50kg a 158 cm-hez nem sok. Persze kérdéses a testalkat. Ha azt mondod, a fenekeden és a combodon van a felesleg, akkor szerintem neked sajnos ilyen az alkatod. De ezzel együtt, így látatlanban sem hiszem, hogy kövér vagy. 
    Én, mikor a legjobb formában voltam, 166 cm és 55 kiló voltam és kifejezetten csinosnak mondtak. Sajnos nekem is a combomon van a felesleg, le tudnám dolgozni, de lusta vagyok :( 
    Vannak gyakorlatok, amik célirányosak. Hülyeséget nem akarok írni, de a neten biztos találsz. Vagy kérdezd meg itt NLC-én a szakértők valamelyikét!
    Szerintem a turbódiétát hagyd a francba, szerintem nem is egészséges csak fehérjén élni. A testszag meg nagyon durva, láttam ezt mások is írták.


    Nem tudom, lehet-e még ilyen gépet kapni én legalább 15 éve vettem. Celulitisz ellen van: Phillips Cellesse a neve. A vákuum elvén működik. Kicsit olyan, mint egy kínzóeszköz, mert fáj a használata (lehet erősséget állítani rajta), de gyönyörű tónusú bőrt lehet vele a lábon varázsolni, ha van az embernek kitartása. Az úgynevezett lovaglóhájat, lehet hülyén írtam, de amitől a comb kiszélesedik, gyönyörűen eltünteti.
    Évek óta nem használtam, jól jött ez a topik, nekiállok megint. Nyár végére lesz is eredmény :))))
    előzmény:
    Kriszt@80 (19)
    2014-07-25  15:12
  15. 2014. július 25. 15:1219.
    50kg vagyok +/- pár kiló 158cm,mikor mit mutat a mérleg. Sajnos a fenekemen és a combomon ragad meg a sok felesleg. Multi cégnél dolgozom a kereskedelemben és mondhatni elég lusta vagyok ezek után még otthon tornázgatni. A kúra hasznos volt ,meg mások által is látványos volt némi csökkenés. Csak 2 hétig kellett csinálni de azóta nagyon odafigyelek hogy mit eszek. Most már csak a könyített verziót csinálom. Az egésszel nem lenne gondom ha nem csinálna testszagot,de erre is nagyon figyelek. Ja és próbálok legalább heti 3x mozogni.
    előzmény:
    olorsi (18)
    2014-07-25  14:33
  16. 2014. július 25. 14:3318.
    Amúgy a kedvenc történetem, hogy az egyik tv-csatornán (régebben volt, nem most). turbodiéta csomagot sorsoltak ki  5.000 ft  értékben! Már akkor sikoltoztam a gyönyörűségtől. A legolcsóbb terméke is több ennél. Legalább is én így tudom.


    Egyébként, ha tényleg 50 kg vagy és nyilván nem törpeméretű, mért akarsz ilyen drasztikusan fogyni? Inkább sportolj, jobban fogsz kinézni. Lehet a mérleg többet mutat majd, de az az izomtömeg lesz.
    Nem lehet, hogy az énképeddel van a baj??
  17. 2014. július 18. 12:2617.
    Ne haragudj, ha megkerdesem, de 45 kilosan mekkora vagy/lennel? Gyerekmeret?
    Ez tenyleg beteges.
    előzmény:
    Kriszt@80 (14)
    2014-07-18  06:59
  18. 2014. július 18. 09:0816.
    Félreértettél !
     A 2 hét csak egy kis"kezdés volt volt" most jön a könyített verzió:normális kaja némi mozgással. Tovább nem is csinálnám,de hidd elvan látszata igaz annyira minimális....
    előzmény:
    ÁgicaT (15)
    2014-07-18  08:47
  19. 2014. július 18. 08:4715.
    "Aki ilyen kis időt nem tud végig csinálni annak soha nem is fog sikerülni."
    Én inkább azt mondanám, hogy aki csak ilyen kis időt tud rászánni a csinosabb/szebb/vékonyabb külsőre, annak addig is fog tartani...


    "Lehet hogy nem normális de bármit megtennék csak hogy ne legyek duci. "
    Egyrészt 50kg-val nem vagy duci, hacsak nem 140 cm vagy hozzá.
    Másrészt jól érzed: ez nem normális.
    Normális az lenne, ha a hőn áhított cél érdekében többet tudnál áldozni, mint 2 hét, nem vackokkal tömnéd magad, ami nemhogy méregtelenít, de egy halom mesterséges anyag és súlyos hiánybetegséget okozhat, ha csupán ezzel eteted a szervezetedet.
    A normális az lenne, ha mondjuk egy 1000-1200 kcal -os étrend mellett heti 3-4-5x tornáznál, főleg kardió. És ugyan nem 2 hét, de 2 hónap alatt nemcsak löttyed vékony lennél, hanem formás és nem utolsó sorban egészséges.


    De hát te tudod....




    Korábban már kifejtettem, hogy igen, néha kellhet valami segítség, hogy beinduljon a fogyás. Étvágycsökkentő, zsírégető, vmi hasonló.
    De igazából tartós fogyás CSAKIS és KIZÁRÓLAG kevesebb kalória+több sport kombinációval érhető el.
    Az összes többi csak parasztvakítás.
    előzmény:
    Kriszt@80 (14)
    2014-07-18  06:59
  20. 2014. július 18. 06:5914.
    Csak 2 hétig kell csinálni szerintem kilehet bírni,szedtem mellette a krómot hogy ne legyek éhes ,habár így is néha kellemetlen volt a sok gyomorsavam végett. Nem sokat csupán 4-5 kilót szeretnék leadni az 50-ből amire sokan azt mondják hogy beteges...
    Véget ért a 2 hét nem fogytam tőle kilókat nem is vártam,de arra pont elég volt hogy meginduljon a folyamat és egy nagyon jó méregtelenítés.
    Aki ilyen kis időt nem tud végig csinálni annak soha nem is fog sikerülni.Lehet hogy nem normális de bármit megtennék csak hogy ne legyek duci. A párommal gyorsétterembe jártam miközben én nem ettem semmit és nem szenvedtem...
  21. 2014. július 16. 18:5313.
    Három éve csináltam, reggelire-vacsorára turmix, ebédre zöldsaláta párolt hússal. És heti 2x egy óra sport.


    Most azt hagyjuk, hogy a párolt csirkemellet egy életre megygyűlöltem, hanem az a turmix! Iszonyú rossz, hétkor ittam, délre kopogott a szemem (a saláta után se volt sokkal jobb) vacsorára megint turmix szintén szemkopogás, kb két hét alatt 1 kg-ot fogytam, de!!!!! BÜDÖS lettem. 


    Szájszagom volt és iszonyú testszagom lett, a barátom kért meg rá, hogy hagyjam abba, mert olyan szagom lett mint egy száz kilós pacáknak, négy óra gyúrás után.


    Mindenkit lebeszélnék a Turbó diétáról, drága és rossz.


    Ha már annyira turmixra vágyik valaki, akkor inkább csináljon tejes gyümölcs mixeket, attól legalább nem lesz undorító az ember.
    előzmény:
    Kriszt@80 (8)
    2014-07-16  15:05
  22. Torolt_felhasznalo_979457
    Torolt_felhasznalo_979457
    2014. július 16. 17:2912.
    Igen, igazad van, semmire nem volt jó, sőt, rossz is volt. Tanultam belőle, többé nem dőlök be ilyen hülyeségeknek.
    előzmény:
    cabron (7)
    2014-07-16  11:49
  23. Torolt_felhasznalo_979457
    Torolt_felhasznalo_979457
    2014. július 16. 17:2811.
    Igen, igazad van, semmire nem volt jó, sőt, rossz is volt. Tanultam belőle, többé nem dőlök be ilyen hülyeségeknek :)
    előzmény:
    cabron (7)
    2014-07-16  11:49
  24. 2014. július 16. 15:3210.
    Nehéz ezt megmondani, hogy miért.... nem olyan egyszerű a képlet.


    Persze, mennyivel optimálisabb lenne életmódváltással megoldani mindent.
    Csak nem mindenkinek olyan óriási az akaratereje. Aki ráadásul komoly szénhidrát-függő, annak mondhatod te, hogy ne egyen ezt meg azt. Magyarázd el egy alkoholbetegnek, hogy ne igyon...


    Rajtam is van súlyfelesleg, egy 10 kg nagyjából.
    És nem, nem megy egyik pillanatról a másikra életmódot váltani, főleg az evés terén nem. Másrészt nem is akarok igazán, azt gondolom, hogy a mindent lehet, inkább a mérték a fontos.
    Magam részéről ilyen turbódiétába biztos nem kezdenék. De most, hogy újra elkezdtem sportolni (nem nagy trúváj, csak heti 2x edzőterem), erősen gondolkodom, hogy veszek L-karnitin tartalmú készítményt, hogy fokozzam a zsírégetést. És ha nagyon megszalad esetleg a pénztárcám, akkor vmi étvágycsökkentőt is, mert hiába tudom, hogy kevesebbet kellene enni, nem bírom az érzés, hogy üres a gyomrom. Tudom, hogy ezek a tabletták mondhatni "műanyagok", és vízzel megdagadva keltenek teltségérzetet, de nekem pont ez kell. Bár - hangsúlyozom - ez utóbbit csak akkor, ha a mostani rendszer szerint nem sikerül hozni a heti 0,3-0,5 kg fogyást. Ennél gyorsabban meg nem szeretnék fogyni, mert inkább legyek duci, mint lógjon rajtam a kitágult bőr.


    Ugyanakkor egy pillanatra elgondolkodtam pl. az egyik cég 21napos csomagján, amiben a zsírégető, az étvágycsökkentő és a fehérje turmix van összecsomagolva, hogy azzal hátha beindulna a fogyás, és az aztán adna lendületet legalább az elején, amíg tényleg életmóddá válik a sport és a kevesebb kaja. Csak nem volt pénzem, úgyhogy ez most elmaradt. Helyette voltam 1 hét szabadságon, amikor 4x tudtam elmenni edzeni, és ez hirtelen olyan állóképességet adott, hogy már nem kínkeserves szenvedés 20 perc az elipszis-tréneren. És ez aztán lelkileg is erőt ad.
    De maximálisan megértem, ha valaki még nem tudott erre a szintre eljutni, és még mindig reménykedik a könnyű és gyors eredményben. Viszont ha elítélik, lehülyézik, attól nem lesz jobb.
    előzmény:
    cabron (7)
    2014-07-16  11:49

Címlap

top