Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ez itt női magazin????????

Torolt_felhasznalo_397210
Torolt_felhasznalo_397210
Létrehozva: 2016. január 26. 07:07

mi a nagy kuss oka?



"mert vétkesek közt cinkos aki néma"


 

  1. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. január 28. 09:0926.

    majd ha gyerek nagykorú lesz és mutogatja a pináját, lehet fikázni annak akinek nem tetszik


    jelenleg kiskorú még és szánalmas, ha nem vonatkozik rá a gyerekeknek járó védelem


    mert az anyja pinamutogató volt valaha


     

    előzmény:
    lavender.t (22)
    2016-01-28  08:52
  2. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. január 28. 09:0525.

    O.V.lányával mit csináltak?Pl.az esküvőjén,gúnyolták,feljelentgetik,vizsgálódnak ellene,stb.!Az nem zavar senkit?


     

    idézet:
    icuska55 (27)
    2016-01-28 08:54:50

    én nem tudok róla, hogy kurvázták kiskorúan


    te igen? mutasd a linket


     

    előzmény:
    icuska55 (23)
    2016-01-28  08:54
  3. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. január 28. 09:0424.

    semmit nem kell szerintem senkinek tenni


    ha oké, hogy már a gyerekeket is mocskolják a saját pénzeteken


     


     

    előzmény:
    évi* (21)
    2016-01-28  08:36
  4. 2016. január 28. 08:5423.

    O.V.lányával mit csináltak?Pl.az esküvőjén,gúnyolták,feljelentgetik,vizsgálódnak ellene,stb.!Az nem zavar senkit?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (14)
    2016-01-27  10:56
  5. 2016. január 28. 08:5222.

    Ahogy elnézem, te se mozgatsz meg tömegeketHa minden ilyenért utcára mennénk, ott is lakhatnánk. Vannak annak a gyereknek szülei, majd megteszik a szükséges lépéseket. Amúgy ott kezdődne a gyerek védelme, hogy tizenegykéthárom évesen nem tolom a divatiparba, hogy milyen nagggyonszép. Aztán ha véletlenül úgy végzi mint anyu, akkor lehet sírni, hogy milyen gonosz a világ. Amúgy Rába Timiről azok a képek megjelentek, csak akkor nem gondolt bele, hogy ezt még húsz év múlva is a képébe fogják vágni. Amelyik nőnek annyi esze van, hogy le lehet róla imádkozni a bugyit és képeket készíteni róla, annak úgy is kell. Mit hitt, biológia órán fogják mutogatni? Az újságíró, vagy minek is nevezzem, a maga végtelenül tahó, tapló módján leírta, mire is használja a férfinép ezeket a képeket. Már ha ezzel eddig valaki nem volt tisztába. Én a férj helyébe nem verném a tam-tamot. Tudta kit vett el, ezt a békát le kell nyelni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (20)
    2016-01-28  06:46
  6. 2016. január 28. 08:3621.

    OK, ezt értem, de akkor most SZERINTED kéne tennem? Így nagy magyar anyaként? Menjek az utcára minden szemét firkász miatt? Nem fogk, nem unatkozom ennyire.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (20)
    2016-01-28  06:46
  7. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. január 28. 06:4620.

    " (Ha nem lenne ez a balhé, akkor ennek az oldalnak a puszta létezéséről sem tudnék.)"


    ezzel pontosan így voltam én is


    pitiáner forintokért ami internet adó lett volna, elég rendes tüntetés volt


    de azért meg semmi, hogy az interneten a pénzetekből gyereket mocskolnak


    ez finoman is elég furcsa


    a csórók ülnek beszarva


    a jobb fizetésűek meg léteznek elalélva az ideiglenes mézeskalács életüktől


    pedig ha egy netes kedves ember szépeket ír róluk a következő fizetés már ugrik is


    és a szellem kinjött a palackból


     

    előzmény:
    évi* (19)
    2016-01-27  12:37
  8. 2016. január 27. 12:3719.

    Mégis mit kéne tennünk, így "nagy közös anyaként"? Menjünk tünteni az utcára este? Vagy mit?


    Igen, szerintünk is egy rohadt tetü írta. Majd a család megteszi a megfelelő lépéseket, részemről is megteszem a megfelelő lépéseket: nem olvasok ilyen szemetet, ahogy eddig sem tettem. (Ha nem lenne ez a balhé, akkor ennek az oldalnak a puszta létezéséről sem tudnék.)


    Ha az én (amúgy nem létező) lányomat érné ilyen méltánytalanság, akkor én is pont úgy tennék, ahogy ez a család tett, nem várnám, hogy fórumon jajveszékeljenek, hogy húha, nahát. Sőt, lehet, hogy jobban örülnék, ha nem kapna a gyerekem ily módon akkora reklámot, hogy aki még nem látta, az is olvassa bőszen, és lehetőleg már az utcán is megismejék - még akkor sem, ha ez nem őt méltatja, hanem a cikk íróját.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (14)
    2016-01-27  10:56
  9. 2016. január 27. 11:2518.

    Megtették a jogi lépéseket, Tóbiás helyén kezelte, csak te szenvedsz itt véres szájjal, mert téged nem az vezérel, aminek az álarca mögé bújsz. Mondtam, szánalmas szerencsétlenkedés. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (17)
    2016-01-27  11:21
  10. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. január 27. 11:2117.

    akkor fasza


    ha csak egy napig kurvázzák a lányod netportálon, minden oké


    akkor nem is kell ellene szólni senkinek


    kábé ez a te értelmiszinted


     

    előzmény:
    Büdösbogár (16)
    2016-01-27  11:13
  11. 2016. január 27. 11:1316.

    Mindenki érti mi a téma lényege, akinek van felesége és gyereke. Akinek meg nincs és mellé az érzelmi intelligenciája is olyan alacsonyan van, hogy a bányász béka valagát is csak tűzoltólétráról éri el, az sajnos nem fogja fel, hogy egy ilyen helyzet melegen tartása nem szolgálja a sértettek érdekét.


    Azt is értjük, hogy te mit akarsz ebből kihozni. Szánalmas próbálkozás.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (15)
    2016-01-27  10:58
  12. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. január 27. 10:5815.

    funkcionális analfabéta persze nem érti mi a téma lényege


     

    előzmény:
    Büdösbogár (13)
    2016-01-27  09:52
  13. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. január 27. 10:5614.

    nem is normális ember az aki azt képzeli MELLÉM kéne állni


    az ügy egy gyerek mocskolása és ahogy látom ez az anyákat NEM érdekli, nem az ő lányuk


    (a női magazint se, sak a senkiháziakról a pletykákat megírni)


     

  14. 2016. január 27. 09:5213.

    Nézd, Tóbiás pontosan úgy kezelte, ahogy minden normális apa és férj kezelte volna. Nem habzott a szája, nem követelt érzékenyítő tüntetést "millió anyától", megtette a jogi lépéseket, de nem törekszik arra, hogy sokáig uralja a közbeszédet ez az ügy. Normális, intelligens apának, férjnek politikai oldaltól függetlenül nem lehet érdeke nyilvánosan ezen rugózni.


    Vegyél róla példát és ne próbálkozz, mert átlátszó ez az igyekezet...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (11)
    2016-01-27  06:46
  15. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2016. január 27. 07:2512.

    ....boooonzsuuur

    normális ember ezt politikamentesen nézi
    Naaaaaaa!!! Sajat Adoforint az nem politika????
    Es Ki kezdett itt orbanozni?? Idezlek: 4.hsz


    ".....idióták
    biztos azért rovom fel az enelcének a kusshadást mert nekem nagyon tetszik az ocsmány orbán szócsöve
    nem lennél te se csendben ha te lányod emlegették volna..."


    En szoktam fellazadni : amikor ugy beszelsz a mas lanyarol/anyjarol/nagyanyjarol, hogy : "uritesre" hasznalando nemiszerv.
    En is felrovom az nlcnek a kusshadast, amikor itt evek ota budos magyarozol es minden not szexualis targykent lekurvazol...
    Es bizony nem "kusshad " az nlc: Teged hagynak tragarul beszelni,  engem pedig torolnek, mert az utolso gyoker/bunkok  nelkul nem forog mar ez az oreg forum..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (11)
    2016-01-27  06:46
  16. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. január 27. 06:4611.

    normális ember ezt politikamentesen nézi


    egy gyökér felnőtt nyilvánosan a gyreket szarozza


    ez itt a lényeg


    a felnőttek hogy basszák egymást az különösen nem árdekel


    az meg szánalmas, hogy az anyák ha nem az ő gyerekük van kikezdve, akkor lapulnak mint a szar az árokban


    és a saját adóforinjaikon lehet bárki gyerekét mocskolni


     

    előzmény:
    Büdösbogár (10)
    2016-01-26  18:29
  17. 2016. január 26. 18:2910.

    Minden jóízlésű ember elítéli, az anyát és a gyerekét látja, de nem fog beállni senki mögé, aki most politikai haszonszerzés céljából a zászlajára tűzi ezt az ügyet, a nevüket.  Nem fog beállni semmilyen kezdeményezés mögé, aminek a lényege, hogy lehet az ügy okán nácizni, orbánozni, gyurcsányozni vagy vonázni. 


    Ami pedig a szemét médiát illeti, a "demokráciaexportőr" országokban, Franciaországban, Németországban, vagy Amerikában is ugyanígy működik, mint itt.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (6)
    2016-01-26  15:00
  18. Torolt_felhasznalo_604680
    Torolt_felhasznalo_604680
    2016. január 26. 16:519.

    Hát nem lehet képet feltenni, de az általam ismert fotót (a fekete ruhásra gondolok) megtaláltam ebben a cikkben - természetesen az írás mondanivalója ez esetben teljesen érdektelen, azzal én nem azonosulok, meg őszintén szólva, nem is érdekel.


      (Mivel közben végigolvastam itt a megjegyzéseket, nem állom meg azt a megjegyzést, hogy bizony amíg keresgéltem a fotó után, feltűnt, hogy nagyon sok portál régebben és sokszor szerepelteti Tóbiásék kislányát a szépsége okán - még az NLC is. Megint saját vélemény, de sajnos a korai sztároltatás nem túl szimpatikus - és bizony okot ad a rosszindulatú megjegyzésekre, aminek most ez a szerencsétlen gyerek az áldozata.)

  19. Torolt_felhasznalo_604680
    Torolt_felhasznalo_604680
    2016. január 26. 16:308.

    Talán most sikerül feltennem - Rába táncizik, nem régi fotó - és bizony felül teljesen átlátszóban, melltartó nélkül. Nem sejlik - tisztán látszik mindene.

  20. Torolt_felhasznalo_604680
    Torolt_felhasznalo_604680
    2016. január 26. 16:167.

    Minden valamirevaló politikai-közéleti műsorban és az írott és on-line újságokban is boldog-boldogtalan elítélte azt a nagyon színvonaltalan és vállalhatatlan förmedvényt, szó sincs elhallgatásról.  Politikus gyerekét meg pláne nem szerencsés megbélyegezni, még akkor sem, ha lop, ha alapítványi iskolában is csak illegális segítséggel tud leérettségizni, ha felgyújtja apuka szaunáját, ha rácsapja a bírónőre az ajtót, mert gazdasági visszaéléssel gyanúsítják bizonyos fesztiválokon - vagy csak egyszerűen külföldön tanul - mint az Orbán lánya - na meg a Gyurcsány lánya. (Furcsa, mégis csak általában valahogy egyik oldalról szoktuk hallani a csámcsogást... Hát most megtörtént a másikról is - meglehetősen okádék formában.)


    Tény, hogy Rába Tímeát már a szépségkirálynő választás második helyétől megfosztották, mikor kiderült, hogy előzetesen előszeretettel meztelenkedett itt-ott. Ugyanakkor - ha jól emlékszem - Bálint Antóniának is ugyanezen ok miatt vették el a koronáját, amiért aztán hosszasan pereskedett. Az is tény, hogy Tóbiás felesége öltözködhetne kissé ízlésesebben is (fotó)- rangjához méltóan, és szerintem nem túl szerencsés a Playboy címoldalán (2006) szerepelni akkor, amikor a férje ismert politikus és több éve házasok már. Az is tény, hogy Bálint Antóniáról szintúgy megjelentek kellemetlenkedő, helyenként ordenáré cikkecskék és szórólapok, amikor indult az utolsó választáson a Fidesz színeiben. De említhetném Szabó Tündét, a jelenlegi sport államtitkárt, aki olimpikon, mellesleg jogász - és ex-Playboy modell. Emlékszem vele kapcsolatosan néhány sajtóban megjelent megjegyzésre, például valami ilyesmire: - A fiatal fiúk majd nyilván örülnek, amikor Tünde néni adja át nekik az érmet és biztosan felállnak - no, nem mindig a dobogóra...


    Tény ami tény, nálunk konzervatívabb a felfogás, és elképzelhetetlen lenne, hogy egy Staller Ilona bekerül a parlamentbe - pedig az olaszok még túlnyomóan katolikusok is - de sokkal-sokkal bohémebbek, mint a magyarok. (Cicciolina a bal mellét fedte fel rendszeresen a kampánykörútja során, mivel ő baloldalinak tartotta magát.)


      Fodor G-ét egyszerűen nem értem. Nyilván nem ő írta azt a szakmailag is szánalmasan gyenge firkálmányt - amiért nyilván majd súlyos pénzeket fog fizetni az oldal egy jogi procedúra után - de mint főszerkesztőnek vállalnia kell a felelősséget. Nagyon értékes embernek tartottam, akinek érdemes odafigyelni a véleményére, elemzéseire. Akkor is, amikor konzervatív körök felhördültek, mert azt a nagyon vitatott gondolatot fejtette ki a "polgári" jelszóval kapcsolatban, akkor is úgy véltem, joga van a saját meggyőződését hangoztatni - ha így látja, hát így látja.


    Az sem volt rossz ötlet, hogy a 444 mintájára csináljon a jobboldal is egy tömegigényeket jobban kielégítő, bulvárosabb posztot. De így... Sajnos ez a vállalhatatlan írás a 444 legtaplóbb írásait is übereli. És ezt Fodor már nehezen tudja majd magáról lemosni. Érthetetlen és egyben szomorú számomra.

  21. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. január 26. 15:006.

    az ilyen szemét oldalról hallgatni, pont akkora marhaság, mint volt a nácik kapcsán


    azt hitték elmúlik, ha nincs róla beszéd


    és lám lett egy orbánt majd leváltó nagy párt


    ha most a szemét média ellen nem megy ki tüntetni millió anya, akkor majd bárki gyerekét lehet címlapra tenni


    biztos az érintettek is azt gondolják, de jó, hogy a magyar anyák nem szólnak az ilyenért semmit


     

    előzmény:
    Büdösbogár (5)
    2016-01-26  14:10
  22. 2016. január 26. 14:105.

    Ennek a nőnek és a lányának mivel alpári stílusban, gusztustalan módon megalázták és felhasználták őket nem az a célja szerintem, hogy még sokáig forogjon a nevük ebben a kontextusban. Egy nőnek ilyen helyzetben ez sosem lehet a célja . Majd perelnek és remélhetőleg tisztességes kártérítést fognak ezért kapni azon túl, hogy megköverik őket. Ez a pszichológia része. Ami ezen túlmegy, politikai fröcsögésre napirenden tovább forgatni a nevüket és az ügyet, na az kb. ugyanennyire gusztustalan, csak abban már mindenki vétkes, aki részt vesz. Te sem mulasztottad el a fröcsögést, így meglehetősen álszentre sikerült ez a topik.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (4)
    2016-01-26  12:29
  23. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. január 26. 12:294.

    idióták


    biztos azért rovom fel az enelcének a kusshadást mert nekem nagyon tetszik az ocsmány orbán szócsöve


    nem lennél te se csendben ha te lányod emlegették volna


     

    előzmény:
    Melanna (3)
    2016-01-26  10:25
  24. 2016. január 26. 10:253.

    Mert az is a tiltakozás egy formája, hogy nem kattintok rá, ezzel nézettséget generálva. És ha mindenki ezt tenné, előbb utóbb okafogyottá válnának az ilyen ocsmány szennylapok.


    De azért a hozzád hasonlókra mindig számíthatnak....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (1)
    2016-01-26  07:07
  25. Torolt_felhasznalo_716080
    Torolt_felhasznalo_716080
    2016. január 26. 10:112.

    Nem csodalom hogy ilyen szennyet olvasol.
    Innet koppintod a mosdatlan tragarszaju proli stilusodat?


    Elindult a 444 nevére olcsó tromfolással utaló, a ,,fiatalok nyelvén" megszólaló 888, de mielőtt az ,,egészséges mindennapi nacionalizmus" népszerűsítésébe úgy rendesen belecsapnának, három nap sem kellett nekik, hogy produkáljanak egy ocsmány, sovén, ráadásul az erőszakot kultiváló posztot, ami semmi másról nem szól, mint arról, hogy egy arcnélküli nőnek nyilvánvalóan az akarata ellenére felrántják a pólóját.


    Külön taps illeti az orgánumot, hogy még büszkén hirdeti is a cél nélküliséget és egy cinikus macsó bunkóságát ötvözve egy frusztrált kamaszfiú idétlenségével élteti a tőről metszett alpári surmóságot. Hát srácok, a 444 is színtiszta férfiszerkesztőséggel indult, de ilyen rohadékságot sosem követtek el, viszont azért csak befogadták a Feminfot.


    Mindenesetre jó tudni, hogy a kormány szerint a fiatalnak a büdös bunkó suttyó a szinonímája. A nőket eddig se tartották sokra, azon már meg sem lepődik az ember, ahogy közpénzen se, amiből ez a szenny lett. (v.)






     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (1)
    2016-01-26  07:07

Címlap

top