Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ilyen béna lennék?

bánat
Létrehozva: 2017. január 8. 19:15

Sziasztok!


A történetem totál vicces, ugyanakkor nem tudom, hogy mit tegyek, várom a dorgálásokat, beszólásokat, megjegyzéseket, tanácsokat stb.


2015 szeptemberében véget ért a 20 éves házasságom. 2016 ősszén találkoztam valakivel, akivel most van valami. Egy irodaházban dolgozunk, így ismerkedtünk meg. Először csak kávézgattunk néha, aztán ez rendszeressé vált, mostanra már naponta (van úgy, hogy többször is) találkozunk a kávézóban kávéra, teára. Tulajdonképpen már totál mindegy, csak együtt legyünk (van úgy, hogy vizet iszunk). Ez úgy november végére "komolyabb" lett, azóta háromszor randiztunk privátban. Egyszer egy bevásárló központban, egyszer nála, egyszer nálam. Nála karácsony előtt pár nappal voltam, de - számomra is furcsa módon - nem közeledett. Legalábbis nekem így tűnt. Aztán amikor indultam volna haza, előjött egy csomaggal, hogy ezt nekem vette, átadta, majd átölelt és megcsókolt. Annyira meglepődtem, hogy még reagálni sem tudtam, ráadásul totál leblokkoltam, így ő zavarba jött és mondott mindenféle baromságot, aminek - később rájöttem - az volt az értelme, hogy ne érezzem magam lekötelezve az ajándék miatt. Aztán elkísért a buszhoz, és mielőtt felszálltam volna, ismét átölelt és megpuszilt. Ez is olyan váratlanul ért, hogy ismét nem tudtam rá reagálni. Ráadásul a karommal együtt ölelt át, így azokat leblokkolta, tehát nem tudtam megölelni (ha már puszt nem adtam neki).


A héten nálam volt. Itt már közeledni se mert. Lehet, hogy nekem kellett volna?


Az ajándékozós jelenet után nála megkérdeztem tőle, hogy mi akkor most szerinte milyen kapcsolatban vagyunk (tudom, hülye kérdés, de zavarban voltam). Mondta, hogy szerelmi kapcsolatban és nem tudja, mit fog majd szólni a környezetünk. Azóta is találkozunk, állandóan ír, ha nem vagyunk együtt, de ez a testi közeledés valahogy nem megy és már - szerintem - kezd frusztrálni mindkettőnket. Én meg egyszerűen nem hiszem el, hogy 46 évesen ilyen béna lennék.

  1. 2017. január 9. 17:1426.

    Azert meg lefejelhetned... :)

    előzmény:
    bánat (22)
    2017-01-09  16:37
  2. 2017. január 9. 17:0025.

    Most, hogy így újra olvasom, amit írtam, nem igaz, hogy nem közeledett. Ismét volt átölelés, de most nem blokkolta a karomat, így viszonozni tudtam. Ennek eredményeképpen másnap már fél 9-kor írt, hogy találkozzunk.


    Szerintem igenis van tesze-tosza férfi. Nem is kevés. Egyébként lehet, hogy ő sem tudja, hogy pontosan mit akar.

    előzmény:
    Róza555 (15)
    2017-01-09  15:32
  3. 2017. január 9. 16:4124.

    Köszi. Legalább te megértesz, mert ugyanebben a szituban vagy. Az 5 év ide vagy oda nem számít. 


    Majd igyekszem bíztatni a kollégát, csak nehéz úgy, hogy én is bizonytalan vagyok.

    előzmény:
    Miacida (14)
    2017-01-09  13:01
  4. 2017. január 9. 16:3923.

    Hát, valóban nem jön 20 év után csak úgy, hogy hogy is kell randizni. Ráadásul nem akarok semmi komoly kapcsolatot, inkább csak laza, "szabadidős" társat.


    Köszi a tanácsot, azt hiszem, ezt fogom tenni.

    előzmény:
    Inez_Alvarez (13)
    2017-01-09  09:29
  5. 2017. január 9. 16:3722.

    A karommal együtt úgy, hogy mint valami zsákot átfogott. Nem a derekamnál, hanem a karommal együtt kb gyomor magasságban. Totál blokkolva éreztem magam és meg is mondom az őszintét, nem volt kellemes, mert nem tudtam megmozdulni se. Biztos te se örülnél neki, ha nem tudnál még védekezni sem. Még egy pofont se tudtam volna neki adni, ha akartam volna. Persze nem akartam, de ez más kérdés.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (12)
    2017-01-09  07:11
  6. 2017. január 9. 16:3421.

    Igen, ezt kéne tennem, de pont ez a vicces az egészben, hogy 46 évesen nem tudom már, hogy kell pasizni 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (11)
    2017-01-09  07:03
  7. 2017. január 9. 16:3320.

    Igen, azt hiszem igazad van. 


    Tudni kell róla, hogy nagyon régóta szingli és nincs senkije. Ráadásul más náció is, így valszeg van némi kultúrális különbség is közöttünk párkapcsolati elképzelés terén is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (10)
    2017-01-09  06:54
  8. 2017. január 9. 16:3119.

    Mivel sokat teázunk együtt az irodában, egy nagyon szép teáskészlet 2 főnek.

    előzmény:
    kekelefant (8)
    2017-01-09  00:09
  9. 2017. január 9. 16:3018.

    Azt nem mondtam, hogy nem akarom vele a testi közelséget. Mondjuk az igaz, hogy azt sem, hogy igen.


    Az ajándékon én is gondolkodtam, de végül arra jutottam, hogy nem. Egy nagyon gazdag férfiról van szó, aki bármit megvehet magának a boltban, de nagyon magányos. Sokkal inkább gondolom, hogy társaságomra nagyobb szüksége van, mint egy újabb tárgyra.

    előzmény:
    Sissi52 (7)
    2017-01-08  23:28
  10. 2017. január 9. 16:2617.

    Nő vagyok, de egyébként szerintem meg tök mindegy. Különben is ma már diszkriminatív megkérdezni valakitől, hogy nő-e vagy férfi.


    Ismered az ide vonatkozó viccet? Fiatal anyuka tolja a picit a babakocsiban. Megnézi a babát egy idős néni, majd azt mondja: jaj, de édes kisbaba, tessék mondani fiú vagy lány? Mire anyuka: majd eldönti, ha felnő....

    előzmény:
    nyugger (6)
    2017-01-08  21:47
  11. 2017. január 9. 16:2416.

    Na igen, pont ez a helyzet: blokkolok, mert magam sem tudom, hogy mit akarok. 46 évesen az ember már nem olyan "eszetlen", mint fiatalon. Már nem ájul el a másiktól és nem esik ész nélkül szerelembe. Különösen egy válással végződött házasság után.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (5)
    2017-01-08  21:20
  12. 2017. január 9. 15:3215.

    Hát én úgy gondolom, ha egy férfinek kell egy nő, akkor bizony nem tesze-tosza módon viselkedik, hanem odateszi magát. Akkor is, ha tiszteli a nőt és nem lerohanni akarja. És a nő nem egy fórumon pityog, hanem királynőnek érzi magát a férfi mellett.


    Szerintem nagyon nem vagytok egy hullámhosszon. Nem a korotok miatt megy ez a bénáskodás. Vagy különbözőképpen értelmezzük a férfi és szerelem fogalmát.


    "A héten nálam volt. Itt már közeledni se mert. Lehet, hogy nekem kellett volna?"


    Egy szerelmes férfi mellett egy nő, nem kérdez ilyet. Sőt, soha nem kérdez még magában sem.  Vagy akar az a férfi, vagy....lapát topikot kell nyitni.

  13. 2017. január 9. 13:0114.

    Aranyos történet. :)


     


    Kedves TI, nagyon meg tudlak érteni, nekem is 2015 szeptemberében mondták ki a válást, igaz a mi házasságunk "csak 15" évig tartott. Ez a bénázás egy az egyben rám is jellemző, szerintem 15-20 év házasság után nem egyszerű nyitni egy másik férfi felé. Igen, az ember már nem tinilány, nyilván az akkori drukk egész más, de azért most is van para azért rendesen. Tinilányként az első szex miatt, itt meg más miatt. Majd kialakul, hidd el, de azért egy kis biztatás szerintem ráférne a kollégára. Már feltéve ha vannak érzéseid iránta.


     

  14. 2017. január 9. 09:2913.

    Hát lehet, hogy 20 évi házasság után egy másik férfival nem jön azonnal, hogy hogyan is kell randizni vagy a randin viselkedni.


    Fog ez alakulni, csak adjatok időt magatoknak.


    Három randi után meg egyébként sem kell rögtön ágynak rohanni. Lehet újítani kéne, hogy nem a megszokott tea/kávé beülős randi, hanem valami közös program. Mozi, színház, korcsolya, akármi. Ahol nem csak ültök egymással szemben és beszélgettek egy fél órát, hanem ahol jobban megismeritek egymást. Találj ki te valamit, hívd el nyugodtan valahova.

  15. 2017. január 9. 07:1112.

    Karoddal egyutt olelt at ?...


    //Normalis , abban a nagy hidegben, ami allitolag most van otthon...mennyire szorit a kabatod?//
    Varjad ki szep nyugodtan a veget : majd O ajanlj valamit, Te meg elfogadod...Hagyjad vezetni, mint a tancban , aztan : L'Homme propose , la Femme dispose . Ez az ember talan ilyen regi ertekekre utazik....
    Azt komalja Benned, hogy nem ugrasz ra... hogy nem a "testiseg" az elso a szemedben, =amibol ebben a korban mar mind a ketten adhattatok...


    Miert akarnal tobbet, mint amit mar kaptal : nemde bevallotta, hogy "szerelmi" kapcsolat ?

  16. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2017. január 9. 07:0311.

    kieg:


    Nagy valószínűséggel arra vár, hogy te jelezd a számodra alkalmas pillanatot arra, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (10)
    2017-01-09  06:54
  17. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2017. január 9. 06:5410.

    Nem közeledett, neked legalábbis úgy tűnt.  Lehet, hogy közeledett, de nem úgy, ahogy te megszoktad a házasságod  alatt a volt férjedtől. 


     


    Vagy figyelj rá jobban, vagy mondd meg neki egyértelműen, hogy mit szeretnél, igy nem fogtok elkommunikálni egymás mellett.


    Sok sikert!

  18. 2017. január 9. 06:539.

    Nem nyitotta ki.


    Orzi es kepzeleg . Csoki ? Konyv? Csipkeskisbugyi?


     


     

    előzmény:
    kekelefant (8)
    2017-01-09  00:09
  19. 2017. január 9. 00:098.

    Mi volt az ajandek?Nem anyagi okbol kerdezem,hanem sokat elarul a szemelyisegerol.

  20. 2017. január 8. 23:287.

    En is speciel vettem volna neki valami apro ajandekot.


    Ha annyira nem akarod a testi kozelseget, mondd meg neki oszinten. Majd egeszen biztosan talal mast hamarosan.


    Annyira bena biztosan nem lehetsz, ha szivesen randizgatsz vele.

  21. 2017. január 8. 21:476.


    Bocs, de most ezt a topikindítót ki írta: férfi vagy nő?



    Isten bizony, nem tudom eldönteni.

  22. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. január 8. 21:205.

    Lehet, hogy 20 evnyi hazassag-taposomalom utan annyira uj a helyzet, hogy blokkol?


    Vagy egyszeruen nincs meg koztetek az a bizonyos kemia? Csak talalgatok. Mert 46 evesen az is benne lenne a pakliban, hogy egymasnak estek.

  23. 2017. január 8. 21:074.

    "....  együtt, de ez a testi közeledés valahogy nem megy és már - szerintem - kezd frusztrálni mindkettőnket. ... "


     


    Itt kell abbahagyni :-D Kulonben olyan bulvarstilusban irsz, hogy erdemes lenne valamelyik magyar bulvarsajtonak elkuldened.


    Akar hetente  folytathatnad . Biztos, hogy lenne celkozonseged.

  24. 2017. január 8. 21:013.

    " 2015 szeptemberében véget ért a 20 éves házasságom. 2016 ősszén találkoztam valakivel, akivel most van valami. ... "


    "...  Ráadásul a karommal együtt ölelt át, így azokat leblokkolta, tehát nem tudtam megölelni (ha már puszt nem adtam neki).


     


    A héten nálam volt. Itt már közeledni se mert. Lehet, hogy nekem kellett volna?.. "


    Na azert 20 evi hazassag utan az ember donteskepes. Nem tizeneves kamaszlany.  Most mit mondjunk ? Szerinted ?

  25. 2017. január 8. 20:572.

    Nem szabad osszekeverni a vagyainkat, ohajainkat, almainkat a tenyekkel.


     

Címlap

top