Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bevert fül SOS

Kittiiiii
Létrehozva: 2017. május 21. 20:29

Ma reggel össze eszünk apámmal és úgy Még ütött, hogy azóta sem hallok a bal fülemmel. El van intézve azzal, hogy kiprovokáltam, mert visszaszóltam, mikor minősíthetetlenül szidott. "Egy utolsó piszok vagy, nem ember, úgy agyon versek, hogy a mentő visz el és hasonlók". Én meg valami olyat mondtam vissza neki, h "rohadék". Nagyon fájt akkor, mikor Még ütött, illetve folyadék jön ki belőle. 


Hülye voltam, mert utána hajat is mostam. 


Amúgy 20 éves vagyok, egyetemista, otthon lakom. Pont holnap vizsgázom, de így nem tudtam készülni eddig semmit. 


Pontosan fél éve bánt, a 20. születésnapom óta. A suliban lerontottam, tanulni nem tudok, nem lett meg eddig egy tárgyam sem. Volt, hogy az egész szobám véres volt, mert szétverte az orrom. Tévét sem nézek fél éve, többször megkíséreltem öngyilkos is lenni. 


Anyukám nem véd meg, volt, hogy az utcán ütötték közösen. Munkát nem találtam eddig, vagyis egyet, de azt megakadályozása. 


Sajnos fizetős főiskolán vagyok, úgyhogy ki vagyok nekik szolgáltatva. Anyának többször mondtam, hogy már az iskola rovására megy, de apának ad igazat, mert "kiprovokáltam", értsd. visszaszóltam, mikor alázott. Tudom, hogy hülye vagyok, hogy tűröm, de a suli és az állatai miatt vagyok még itt. 


Teljesen összeroppantam, csak anyával bírok elállási, álmomban is róla álmodom és azt kívánom, hogy bárcsak fel se ébrednék.


Nemcsak a sulit, magamtól is elhanyagoltam. A korábban csinos lányból lett egy copfos, elhagyott senki, le is fogytam nagyon. 


Szerintetek mi lesz a fülemmel? Mit tegyek? 

  1. 2017. május 22. 19:3326.

    Egyébként apa iszik és hozzá nagyon magas a cukrászda, de orvoshoz nem megy. Pedig nagyon aggódtam érte egy ideig.  Nekem nem szabadott volna lealacsonyodnom a szintjére. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (24)
    2017-05-22  19:12
  2. 2017. május 22. 19:3025.

    Én roppantam össze idegileg, bár a suliban igyekszem erős lenni, de a tanárok is sejtik, mert lerontottam, lehet rámegy a suli. Félek felébredni,  félek hazajönni. Egyszerűen kifakadt belőlem. 


    Ő szitkozódik hónapok óta, többször agyonvert majdnem, az udvaron ordított, hogy kiírtja családját. 


    Szerintem nem vagyok hypochonder, de lázas betegen még a többiek sem látnak szívesen. 


    Egyébként ő szorulna segítségre kettőnk közül. 


    Most is azon rimánkodott anya, hogy még ne mondjam az orvosnak, hogy mi történt velem. De soha nem áll ki mellettem, soha. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (24)
    2017-05-22  19:12
  3. 2017. május 22. 19:1224.

    ????????? 


    Ne tamadj  : nem en verem !
    S ezt hol mondtam , hogy jol teszi, ha veri ?

    Azt mondtam , hogy oka lehet , ha veri : ketten vannak .

    En az apa helyeben nem pofont adtam volna vasarnap reggeli "rohadek"-nak nevezesem utan , hanem kinyitottam volna az ajtot es felkertem volna tavozasra.
    Azon gondolkozzal , mekkora szorongas es stressz az egy nyugdijas embernek, hogy van egy pszichiatriai kezelesre szorulo , hypochonder lanya . Mi lesz vele "utanam" ? Ki fogja eltartani , "utanam" ?
    Bizony : van aki szettor mindent, van aki iszik , hogy "felejtse" az ilyen pupot a hata kozepen , igy vezeti le a feszultseget...
    Ilyen az apja , ut-ver : valoszinuleg bottal nevelték Ot is egy regebbi vilagban. A lanya is ilyen : mar 20 evesen lerohadekozza a szuleit...

    előzmény:
    etilany (23)
    2017-05-22  18:04
  4. 2017. május 22. 18:0423.

    Aha...és ha csalódott a lányában, tökmindegy miért, akkor már bántalmazhatja? Érdekesen gondolkodsz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (14)
    2017-05-22  17:04
  5. 2017. május 22. 17:5922.

    Menekülj


    Felnőtt vagy


    most.. elsősorban keress munkát nyárra.. diákmelót . A Schönherz iskolaszövetkezethez menj.. (az én gyerekeim is ezen keresztül találtál az első  diákmelót. A köv félévet passziváltasd...  és közben kezdj el albit keresni.. - Vannak magánkoleszok, azok nem túl  drágák..  vagy társbérlet... 


    nézz utána, hogy a a passziv félévre is tudod -e a diákhitelt felvenni -  ha nem akkor dolgozni kell minél többet. Amikor folytatod az egyetemet... már lesz egy kis gyüjtött pénzed.. ki tudod fizetni a tandijat...  
    Aztán a diákhitelből továbbra is fizeted. a tandijat ..és mellette dolgozol, hogy eltarsd magad.


     


    Marha nehéz lesz..


    De vagy ezt teszed, vagy belerokkansz lelkileg a drágalátos szüleidbe


    Ha eljössz.. biztosan nem mehetsz vissza többet... tehát vagy vállalod hogy saját lábra állsz, vagy  hagyod magad felnőttként agyonverni. 

  6. 2017. május 22. 17:3321.

    Ezt a pár témát írtam, nem szívtam itt a szüleimet többször. Nem unatkozom, tényleg nem, bárcsak az lenne. Felébrednék és ezt csak álmodnám. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (20)
    2017-05-22  17:21
  7. 2017. május 22. 17:2120.

    Persze , hogy "meglett" es minden feltevesemre ott lesz az en allitasom ellenkezoje...
    Tulajdonkeppen mi , a forumozok irjuk a topikodat.
    Lattalak en mar Teged itt , ezer mas "gonoszszulos" temaval es gondolom , e miatt a felismeres miatt vihog Csendike .


    Azt ismered , azt a meset , hogy unatkozik a pasztor a hegyekben es rakezd : SEGITSEEEG! Itt a farkaaaaaas....??
    Eloszor mindenki segiteni akar , s rohan csapot-papot otthagyva ...
    Masodszor is , harmadszor is .
    Aztan egy ido mulva tökük tele a hazugsagaival.. s amikor valodi baj miatt obegat , akkor mar mindenki beint neki....


    Na kb ez tortenik itt Veled .

    előzmény:
    Kittiiiii (17)
    2017-05-22  17:13
  8. 2017. május 22. 17:1919.

    Simán a lelkiállapot és a fájdalom miatt írtam, hogy nem fog sikerülni. 


    Egyébként semmit nem kértem, csak azt, hogy ne egy drogos elmebetegek kezeljen, mikor semmi alapja sincs, csupán ennyi. 


    Ruhát utoljára, 3 éve a gimiben vettem. Az iskolát pedig diákhitelből szerettem volna fizetni, de anya rábeszélt, hogy ő majd állja, akkor azon veszekedtünk. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (14)
    2017-05-22  17:04
  9. 2017. május 22. 17:1318.

    Valami kisordog a vallamon azt sugja, hogy szombaton buliban voltal es hajnalban ertel haza , spiccesen...Vizsga hetfon , buli szombaton , pofon vasarnap...
    Ez valahogy igy szokott lenni...

  10. 2017. május 22. 17:1317.

    Meglett a vizsga, egyébként meg. 


    Leírás, hogy azért bánt, ha lehet évszám és nem megyek iskolába. Eddig a napig soha nem mondtam neki ilyet, de teljesen kihozott a sodromból. 


    Egyébként 3 hétig nem volt telefonom, mert amit nyertem egy nyereményjátékon (iPhone, széttörte) . 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (14)
    2017-05-22  17:04
  11. 2017. május 22. 17:0916.

    Ez a hülye helyesírás ellenőrző, nagyon vicces lett. Még nem tudom kikapcsolni az új telefonon. 

    előzmény:
    Kittiiiii (15)
    2017-05-22  17:07
  12. 2017. május 22. 17:0715.

    Tényleg nem ér ennyit egy dupla sem, hogy ezt műveljék velem. Igazából az egész verés és minden abból van, hogyha meghajlás, hogy beteg vagyok, kikészítenek. Ez a miért, hogy így bánnak velem. Már tudom, hogy le kellett volna magasról tolni őket, nem véleménye a kis játszmájukba. Szószerint a pólók pótlás kell megérdemelt, ha egy nap is itthon maradok az egyetemről. 


    Ezt a kérdést akkor írtam, mikor elkezdték bántani:


    https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo -gyermek-kapcsolat__8285607-engem-miert-bantanak-a-szuleim-h a-beteg-vagyok


    Normális ember módjára nem lehet megbeszélés semmit, ha még visszaszóltam üt, ahol csak ér. 


    Nem voltam orvosnál, majd holnap. Amúgy az orrom már élte formálódott kicsit, meg állandóan fáj. 


    Amúgy volt pofája azt mondani, hogy csak kitalált, hogy nem hallok a fülemmel, mert ő hozzám sem ért. A másik meg az volt, hogy félájultan, 40 fokos lázzal hazajöttem és ordibálások közepette azzal fogadott, hogy elmegyógyintézetbe zárat. Ekkor pizsamában, úgy ahogy voltam elfutottam, mert ütöttek anyámmal, ahol csak érték. 


    Ez teljesen igaz történet, apám azóta ilyen, mióta nyugdíjba ment, addig nem haragudott arra, hogy beteg vagy. A másik mániája meg, hogy drogozik, azért kapok el mindig mindent. 


    Tavaly viszonylag nyugi volt, meg alig voltam beteg, de idén egyszer szóltam ki, hogy vegyünk gyógyszert, azóta ez megy állandóan, egyre rosszabb. 


     

    előzmény:
    eda-1952 (13)
    2017-05-22  14:59
  13. 2017. május 22. 17:0414.

    Nem lehet nagyon surgos az orvoshozmenes : pofon utan hajmosas... a pofon utan topiknyitas ... a pofon utan telefonpotyogtetes .
    Vizsgara az utolso nap keszulunk ?
    Vizsga elotti napon pihen es ismetel az, aki tanult az elotte levo honapokban...
    Nem e miatt a reggeli pofon miatt nem lesz meg a vizsga .
    Inkabb vigasztalas kellene , nem ? 
    Buksisimogatas .
    Azt szeretne hallani, hogy O a szegeny aldozat es az apja-anyja szemetek.
    Mindig ketton all a vasar.
    Nehany honappal ezelott nem bantott.
    Valoszinuleg olyat csinaltal , vagy nem csinaltal , ami Neki szamitott.
    Sokba kerulhetsz nekik.
    Talan az a hiba , azt latja, hogy O gurcol, Te meg tanulo kisasszonyt mimelsz s semmit sem mozditasz.
    Mi mindenrol mondanak le azert, hogy Neked , ebben a mai szar vilagban jovot biztositsanak ?
    Az iskola , a telefon Nettel, a kaja, havonta sokba kerulnek , s gondolom oltoztetnek is.
    Csalodott Benned valami miatt .
    Senki sem kezd el bantalmazni valakit hipp-hopp , ok nelkul , "csak ugy" , pont a 20. szuletesnapja utan
    Rohadeknak nevezni egy szulot .... Mit nem kaptal meg , mit nem finanszirozott , kitol tiltott el , mitol tiltott el ?

  14. 2017. május 22. 14:5913.

    Úgy látom, csak gúnyolódni tudsz...((( Pedig vannak ilyen életek , bár téged ahogy eddig láttam, egyik sem érdekel. Tudod mi is tud folyni egy ütéstől a fülből...? Ja,az sem érdekel természetesen.


     


    Kittiii: Menj el orvoshoz a folyadékot is meséld el. Ma, most! Kórház, sűrgősségi, baleseti, ha nem a szomszédban laksz, jókor érkezel.


    Utána meg szépen gondold át, minek ez az egész neked... ha nem tudsz talpra állni, akkor mindenki joggal mondhatja, hogy nem kár. Keress munkát,  olyant, ahol van szállás is. Ha ezer km-re, akkor ezer km-re. Tanulni pedig munka mellett is lehet, sokan megtették már. Ha meg nem sikerül, akkor is  a saját életed éled, nem  a diplomától lesz valaki ember, vagy sikeres, bármi...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (3)
    2017-05-21  20:58
  15. 2017. május 22. 10:4112.

    Milyen hamis néven? Mondom, hogy új volt a telefon és még nem tanultam meg rajta írni. 


    Az epilátor kérdés még ettől teljesen független. 


     

  16. 2017. május 22. 08:3211.

    Amit tettek, az közönséges bűncselekmény, rendőrségi eset. Persze, ha feljelentést teszel, annak következményei vannak, nem valószínű, hogy utána a fizetős tanulmányaidat folytatni tudod. Az orvosnak mindenképpen meg kell mutatni a füledet, én a körzeti pszichiátriára is elmennék, vagy bármilyen olyan helyre, ahol meghallgatják a gondokat. 


    Igen, a munkahely keresése is számításba jöhet, így valóban nem lehet együtt élni. 

    előzmény:
    Kittiiiii (10)
    2017-05-22  07:28
  17. 2017. május 22. 07:2810.

    Hát nem sajnos. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_229041 (9)
    2017-05-21  23:31
  18. Torolt_felhasznalo_229041
    Torolt_felhasznalo_229041
    2017. május 21. 23:319.


    kamu, kamu,  kamu

    előzmény:
    kekelefant (8)
    2017-05-21  22:36
  19. 2017. május 21. 22:368.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (4)
    2017-05-21  21:01
  20. 2017. május 21. 22:297.

    Szerintem egy megoldás van, keress valami munkát, hogy el tudd tartani magad, és költözz el, akár albérletbe. Mindenképpen el kéne menekülnöd onnan, akkor is, ha az iskola rovására megy. Próbálj meg halasztani, később hátha folytatni tudod a tanulmányaidat.


    Hogy a füleddel mi legyen... nézesd meg orvossal, ha valami szivárog belőle, könnyen lehet, hogy átszakadt a dobhártyád.

  21. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. május 21. 21:146.

    Tudomásom szerint az a Főiskola, 2016.januárjától már egyetem.Úgyhogy tavaly már nem lehetett főiskola.


    Azért ezt nem árt tudnod, ha már odajársz.

    előzmény:
    Kittiiiii (5)
    2017-05-21  21:02
  22. 2017. május 21. 21:025.

    A Budapesti Gazdasági Egyetemre járok, ami még tavaly BGF néven futott, ergo egy éve csak egyetem, előtte főiskola volt, innen a zavar. 


    Nem kamu. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (3)
    2017-05-21  20:58
  23. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. május 21. 21:014.

    Nem lehet hogy a lejárt  szavatosságú epilátorod kapta el a füled?

  24. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. május 21. 20:583.

    Egyszer egyetemista vagy, aztán meg főiskolás.Kamu.


    Ha majd a füled lóg is, nem csak "beütött" lesz, akkor elmész orvoshoz?


     


     

  25. 2017. május 21. 20:302.

    Összevesztünk, bocsánat a sok hibáért, új a telefonom, mindent kijavít. 

Címlap

top