Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milyen természetű a cicád?

MacCat
Létrehozva: 2002. október 2. 09:34
Az én két maccsom elég különböző, és az előző cicám is teljesen más volt, mit akiket a TV-ben, pl. a Spektrum cicás műsoraiban látok. Teljesen más! Írjatok, én is megírom majd az én sztorimat.
  1. 2012. december 5. 18:1327203.
    ?
  2. 2012. december 1. 13:5627202.

    Szia Bercica!

     

    Gyere a másik topikba!

     

     Jól teszed,hogy szeded a C-vitamint.Jó egy kis erősítés a szervezetnek.

     

     Én csak annyiban készülök a karácsonyra,hogy pár díszt kiteszek szerte a lakásban.(mikulásfigurák és füzérek)

     

     Ja és tegnap kirámoltam én is egy szekrényt és megtaláltam az ablakmatricám  vagy két éve keresem...

     

     Ízlet a cicceknek a pöri,tolták befele,jobban,mint mostanság  a konzervet.

     

      Tudom milyen  nehéz az emlékezés

     

    Mostmár tényleg megyek mososgatni

     

     

  3. 2012. november 30. 20:3827201.

    Szia Daisy! És sikerült a pakolás? hogy kell??? nekem minden szekrény kicsinek bizonyul..egy idő után.

     

    Holnap is munkanap, 5-kor kelek, néha úgy unom...meg jön a hideg is, persze hirtelen, így jobban érzem. Nem is tudom hogy öltözködjek. Szedem a C vitamint mint az örült egy ideje, de úgy tűnik, hogy ér is valamit, ezenkívül nem multizok stb. csak 1000mg c vitamin minden nap. Ezektől a időváltozásoktól, sok embertől úgy tartok, hogy ne szedjek össze semmit. Ráadásul ki van hajtva az ember, ilyenkor fogékonyabb is az ember,  jó lenne ha nem az ünnepeket kellene beteg tölteni, mint már sokszor.

     

    Ti készüktől az ünnepekre? Én már feldíszítettem kicsit a lakást, olyan jó poha jégcsap LED-es fűzért vettem,vasárnap hozok majd képet róla, nagyon szép az ablakba, cicusoknak is tetszik:)

     

    Csutirozi! milyen figyelmes vagy külön a cicáknak pöri:) Remélem ízlett nekik!

    Úgy ennék sült tököt, de nem tudom megvenni, Gyerekek próbáltam, de elkezdtek folyni a  könnyeim és tovább mentem...szégyeneltem magam. Bercikémmel ettem utoljára, a kedvence volt és az utolsó időszakba szinte naponta kapott, kedvence volt és bíztam, hogy erőt ad, nem megy ez a múlt idő.. még mindig olyan rohad nehéz.

     

    Liza, Boldog névnapot! Isten éltessen sokáig!

     

    Mindnekinek szép estét!

     

    előzmény:
    Daisy48 (27198)
    2012-11-28  14:40
  4. 2012. november 30. 20:1927200.

    Nagyon sajnálom nehéz... írjál mi van vele majd

     

    Zárt topik??? nem is rossz ötlet.

     

    Kitarás, puszi!

     

    előzmény:
    Sherryl1 (27199)
    2012-11-30  09:19
  5. 2012. november 30. 09:1927199.

    Sziasztok! Régen írtam, de azért benézegettem, Daisyvel megbeszéltük, hogy csinálunk egy zárt topikot, mit szóltok hozzá?

    Marcival tegnap vérvétlen voltunk nagyon rossz lett a vesefunkciója, most nagyon magam alatt vagyok :(

    puszi Mndenkinek+simik a cicáknak

  6. 2012. november 28. 14:4027198.

    Megjöttem én is. Valahogy a mai napom olyan lassúsággal teli. Elszöszöltem az időt a konyhában, aztán a szobában egy pólós fiókot tettem rendbe. Valamelyik nap láttam egy jó videót hogy pakoljunk hogy több minden elférjen a fiókokban és átláthatóbb legyen. Na már két fiókomat átrendeztem. Az egyik az itthoni pólók, a másik a kimenősek és kardigánok.

    Kiváncsi leszek hogy mennyire gyűrődnek, persze ha egymáson vannak akkor is gyüröttek lesznek talán még jobban.

     

    Apa a pincében bütyköl valamit, én meg ebéd után TV-t néztem, és az előbb ültem ide.

    A gyerek a hátam mögött a másik forgószéken alszik.

     

    Délutáni frissítő

     

    Pusza mindenkinek. nekik is.

    előzmény:
    csutirozi (27197)
    2012-11-28  14:18
  7. 2012. november 28. 14:1827197.

    Sziasztok!

     

    Ma még senki?

     

    Nálunk szépen süt  anapocska.Többször előbújt  afelhők mögül de mindig eltakarták,most végre tartósan süt kicsit.Zsebiék kihasználják és sütkéreznek odakint.

     

    Azt hiszem én meg olvasok kicsit.

     

    Mindenkinek

     

     

     

     

     

  8. 2012. november 27. 17:0227196.

    Szia Daisy!

     

    Ti aztán kidolgoztátok Magatokat Ügyesek vagytok,milyen sokat végeztetek.

     

     Én se tudok napközben aludni.Soha nem is tudtam,utólag visszagondolva szegény anyukámat sajnálom.Gyerekkoromban nem tudott letenni délutánra

    Ha néha mégis sikerül amolyan szunyókálást produkálnom akkor utána szédülök és rosszul vagyok.Néha még hányingerem is van

    Talán ha évente egyszer megesik,hogy normálisan alszom egyet délután.Marad a pihi,fekvés.

     

    Olvasom a hírekben,hogy felviszik a krumpli árát. Hova akarják felvinni?Vagy  tojásét?Nagyim mondja,hogy Miskolcon a piacon rengeteg a tojás,nem viszik de nem engednek az árból.Ott rohad rájuk de inkább kidobják,mint olcsóbban eladják?Miféle gazdákodás ez?Csak a  pazarlás megy.

     

    Megfőttek a pörik,Pamacs már jóllakott belőle.Zsebiéknek eztán adom a vacsit.

     

    Jók legyetek

  9. 2012. november 27. 16:3827195.

    Sziasztok Lányok.

     

    Na végre csak hogy kicsit beindult a topik.

     

    Fáradtak vagyunk apával együtt, mert reggel óta nálunk is meg anyukámnál is az összes szőnyeget kipucoltuk. A mellékhelyiségeket kivéve mindenhol faltól-falig szőnyeg van. Anyukámnál még a loggián is mert be van neki építve. 

     

    Közben főztem, na nem nagy dolgot mert a fagyasztóból vettem ki levest, és grízes tészta volt a menű. Közben mostam is egy adagot. 

    AZ ELŐBB ÁT KELLETT SZALADNOM A KÖZÉRTBE MERT ESZEMBE JUTOTT /bocsika a nagybetűkért/ hogy kevés a kenyerünk, akkor meg vettem husit, citromot, parajt is.

    Elpakoltam az elmosogatott edényeket és a szárítót is megsikáltam. A fürdőben meg a zuhanyt, mosdót, csaptelepet, és most végre ideülhettem.

     

    Rozika nagyon fincsi kaját kapnak a cicák, biztos megköszönikKözben szépítkeztél is, rám is rám férne. 

     

    Liza jobbulást a fejednek. A frontot érezheted, most ugyan melegfront van, de péntekre virradóra meg 10 fokkal kevesebb leszJó ha tudsz aludni napközben. Sajnos én nem tudok, pedig néha próbálkoztam nyáron is hogy ebéd után kicsit szunyálok, de ha eldőlök rögtön felébredek

     

    Bercica nagyon jó képeket tettél fel, azt hiszem még nem reagáltam rá, ha mégis elnézést az ismétlésért, de a fejem mint a szita mostanában.

     

    Ciss Te is jöhetnél többször is, tudom a tanítás lefoglal, meg biztos mentek az énekkarral is fellépni.

     

    Sherryl is nagyon régen járt erre, de nagyon le van foglalva, talán azért lesz pár perce néha.

     

    Eda meg más topikokban jár, pedig hiányzik itt is.

     

    Lánykák mindenkinek jó pihenést. -nak meg sok sok simit.

     

     

  10. 2012. november 27. 14:0927194.

    Ezt tuti megjegyzem,hogy Katalin vagy

     

    Jobbulást a fejednek!Te úgy látszik,hogy már meg is érzed az időjárás változást.Én szerintem csak a hét közepe fele fogom Jó kis lehülés igérkezik.

     

    Jó pihizést kívánok

     

    Már rotyognak a pörköltök,mert kétfélét főzök.Férjnek lesz a tejfölös a sima meg nekem és a cicáknak.A kintiek is szeretik(vagyis Cilikét kivéve mindenki),de a tejfölöstől megy a hasuk,hát gondoltam akkor magunknak külön főzök.Ilyet ritkán csinálok.De egy kis változatoságot szeretnék nekik biztosítani.

     Kivételesen nem főztem túl a tésztát

     

    Még délben begyújtottam de egyelőre nem érezni annyira. Vizes  a szén,hiába.Rá kellett pakolni a  szárazra,különben nem fér be a pincébe.

     

    Ja nem is meséltem,hogy betörtek a nődokimhoz,elvitték a szgépeket Újra kellett pötyögnie az adataimat meg mindent

    Én azt mondom olyan volt aki tudta mit keressen,ugyanis csak irodaszám van kiírva de cégnév nincs Csak az tudja,hogy mi van ott, aki illetékes.

     

    Fáj kicsit  a hasam alja,majd elmúlik.

     

    Megyek pörit kavargatni

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    liza2000 (27193)
    2012-11-27  11:04
  11. 2012. november 27. 11:0427193.

    Köszönöm még a további jókívánságokat is mindenkinek.

     

    Rozika, nem jól gondolod Nem vagyok Erzsébet, Liza a cicuska neve, és 2000-ben született. Ezért vagyok én Liza2000. De nem sokat tévedtél, mert Katalin vagyok, úgyhogy pár nap ide vagy oda, nem számít , köszönöm szépen.

     

    Fáj a fejem, Lányok De dolgoznom kellene , , és nem tudom, hogy most feküdjek le, és ne csináljak semmit, vagy szenvedjek még itt a gép előtt, aminek tulajdonképpen nem sok értelme van. Na jó, el is döntöttem, hogy inkább lefekszem és megpróbálok aludni egy picit.

     

    Vigyázzatok magatokra, jó egészséget mindenkinek.

     

    előzmény:
    csutirozi (27192)
    2012-11-27  10:49
  12. 2012. november 27. 10:4927192.

    Sziasztok!

     

     

    Liza!Boldog Névnapot is kívánunk Gondolhattam volna,hogy Liza=Erzsébet

     

    Köszönöm a jótanácsot Próbálom így felfogni(csak nem vagyok könnyű eset

     

    Ciss!Neked is Boldog szülinapot

    Köszönöm a biztató szavaid!

     

     

    Daisy!Ez a recept isteninek tűnik!Gyorsan le is mentem.Köszönjük,hogy közkinccsé tetted

     

    Hát igen, a mai gyerekek többsége eléggé el van kanászodva. Túl sok mindent rájuk hagynak.

    Nálunk én vagyok a szigorú a férj meg a megengedő,úgyhogy nem lesz elkapatva

     

    Most készülök a kozmetikushoz ,lassan öltöznöm kell.

     

    Mindenkinek sok Állatkáknak simike.

     

     

     

     

  13. 2012. november 26. 18:0227191.

    Szia !

     

    Nagyon régen jártál erre

     

    Isten éltessen Téged is szülinapod alkalmából.

    előzmény:
    ciss (27188)
    2012-11-26  15:27
  14. 2012. november 26. 17:1327190.
    Nagyon csini torta, isten éltessen!!!
    előzmény:
    liza2000 (27183)
    2012-11-25  21:39
  15. 2012. november 26. 15:5627189.

     

    Sziasztok!

     

    Nagyon köszönöm a jókívánságokat. Anyukám mondta, hogy gyerekkoromban nem jártam jól, mert ilyen közel van a születés- és  névnapom. De mondtam, hogy ez nem igaz, én egyáltalán nem éreztem megrövidítve magam emiatt.

     

    Ciss, nekünk egy napon van a szülinapunk, úgyhogy én is minden jót kívánok Neked és persze sok-sok macskadorombolást

     

    Daisy, el fogom menteni a sütireceptet én is. Azon mosolyogtam, hogy azért jó még este megcsinálni, mert ha reggel sütöd, esetleg mire megpuhulna, már el is fogy. Éjszaka meg csak nem kel fel az ember sütizni. Kivéve engem Néha fölkelek, és eszem egy kis csokikát Vannak ilyen korszakaim, de el fog múlni (remélem most minél hamarabb)

     

    Rozika, ne arra gondolj, hogy mi lesz, ha megint ugyanaz történik, hanem arra gondolj, hogy milyen jó lesz babát tologatni De ezt tényleg komolyan mondom!!! A babatologatás, a babafürdetés képe legyen a fejedben, arra gondolj, hogy ott alszik az ágyikóban, és Te föléhajolsz. Semmiképpen ne a félelem fogalmazódjon meg Benned, ha a babádra gondolsz. Próbáld meg tudatosan így csinálni, aztán már magától is menni fog

     

    Szép estét mindenkinek.

     

     

  16. 2012. november 26. 15:2727188.

    Szép napot Mindenkinek!

    Először is Lizának kívánok boldog szöletésnapot, meg utólag boldog névnapot is! 

     

    Rozika, ne add fel! Attól, hgoy az elős nem sikerült, utána még születhetnek makkegészséges babáid. 

     

    Blanka is hányós mostanában. voltak mér ilyen korszakai, de azért lesem, hogy nincs-e valami egyéb tünete. Reggel kicsit túl nyugisnak látszott, de aztán ismét elővette a szokásos stílust. 

  17. 2012. november 26. 14:2227187.

    Rozikám ne szomorkodj, nagyon fiatalok vagytok még, biztos összejön a bébi.

    Ha meg másként hozza a sors, abba is bele kell nyugodni.

    Nekünk is másként hozta a sorsTudod néha ha körbenézek az ismeretségben sokszor nem is bánom. Amikor azt látom hogy a gyerekek nagy ívben le....ják a szülőket, csak követelni tudnak még akkor is amikor már felnőttek és házasok.

     

    A 6 lapos recije /nagy adag lesz belőle : és olcsó.

     

    70 dkg liszt, 20 dkg v aj vagy margarin, 20 dkg cukor, 1 teáskanál szódabikarbóna, 1 egész tojást kevés tejjel összegyúrni. 6-8 lapot rózsaszínre sütni belőle /én a gáztepsi hátulján szoktam. Nagyon óvatosan lecsúsztatni mert nagyon törik a kisült lap.

     

    Töltelék: 1,2 lit tej+6 evőkanál liszt+ 6 evőkanál cukokrot összekeverni és sűrűre főzni.

    Egy másik edényben 4 evőkanálnyi cukrot barnára pirítani és nagyon kevés fekete kávéval /kb 3-4 ev.kanálnyi/ felengedni és beletenni 10 dkg vajat vagy margarint, és vissza olvasztani a cukrot hogy folyós legyen.

    A két masszát összekeverjük. Ha kihült óvatosan megkenjük a lapokat /vigyázz nagyon törnek a lapok/ egyenként és megszórjuk darált dióval.

    Az utolsó lap tetejét is megkenjük a krémmel és dióval megszórjuk.

    Másnapra puhul meg és isteni Minél tovább áll annál puhább és finomabb. Az a jó ha este csinálod mert akkor másnap reggel már ehető  


    Sajnos amióta tejfehérje és tejcukor allergiás vagyok nem nagyon sütöttemPuszi a férjnek is és a cicákoknak is.

     

    előzmény:
    csutirozi (27186)
    2012-11-26  12:50
  18. 2012. november 26. 12:5027186.

    Sziasztok!

     

    Először is,Liza  sok boldog szülinapot kívánunk Neked!!

     

    Ne szomorkodj!!Kedves,fiatalos vagy,egy nagyon JÓ ember,messze még az öregségtől

     

    Köszönöm szépen,aranyos vagy!Még egyszer megpróbáljuk de bevallom félek is Próbálok nem arra gondolni,hgy ez is rosszul sülhet el.

    Sajnálom,hogy Nektek nem sikerült Olyan igazságtalan!

     

     

     

    Daisy! Örülök,hogy jobban vagy!

     

    Én bevallom még sosem ettem Hatlapost De hallottam róla.Mézes krémest szoktam sütni,meg Lajos szeletet,azok is lapokból vannak.

     

    Ez a Karamellás krémes diós nagyon jól hangzik,elkérhetem a receptet?


    Jobbulást kívánok Anyukádnak is,remélem kiderül,hogy mitől viszket a karja.



    Meghozták a maradék szenet,a  férj azt pakolja be a pincébe.Ma hideget eszünk,majd holnap főzök.

     na pamacs kidobta a rókabőrt ma másodszor Csak tudnám,hogy minek kell zabálni.

     

    Megyek is...mindenkinek sok

     

     

     

  19. 2012. november 26. 09:1027185.

    Nagyon boldog születésnapot és hozzá jó egészséget.

    50 év még nem kor

    Érdekes én soha nem voltam szomorú hogy öregszem, mostanában néha eszembe jut az elmúlás, de 50 évesen még bizakodik az ember hogy sok jó éve van hátra szeretteivel együtt.

     

    Fricikém mostanában nem ébresztett, sőt, amikor felkeltem/ pedig nem korán/ úgy kellett elküldeni őt a paplanomról hogy szellőztetni tudjak. Ma ugyan fél 3-kor ébresztett, de lehet hogy rosszat álmodott, vagy tegnap délután nagyon kialudta magát, aztán este 8-tól megint aludt.

    Szombat estétől nem voltam jól a vérnyomásommal, remélem ma már nem lesz gondom. Ma viszont anyukámmal kell lemenni az orvoshoz, mert azt mondja hogy az egyik esti gyógyszerétől belilul a karja és viszket. Persze nem szólt amikor olyan volt neki, pedig kellett volna, de hát mit várjak tőle 88 elmúlt. Lemegyek vele mert én legalább elmondom hogy miket szed még recept nélküli dolgokat.

     

    Liza még egyszer gratula. Ja és nagyon boldog névnapot is kívánunk

     

    Négylábúaknak sok simi, mindegyiknek ott ahol szereti

     

     

     

    előzmény:
    liza2000 (27184)
    2012-11-26  08:16
  20. 2012. november 26. 08:1627184.

    Már itt is a jó kis reggeli kávé!

     

    Sziasztok Lányok!

     

    Daisy, Fricike ébresztett reggel, vagy ő is lustizik ebben a ködös időben?

     

    Bercica, a kutyi imádná, ha megsimiznéd a pociját Sétálunk, és ha valaki szimpatikus neki (és általában az emberek 90%-a szimpatikus ) , akkor odamegy, leül, simogatást vár, pacsit ad, és a vége mindig az, hogy elvágódik a járdán, és simogattatja a pociját

     

    Rozika, ne add fel a reményt. Tudod, a nők két dolgot tesznek meg mindenáron, hogy legyen gyerekük és hogy ne legyen. Én 16-17 évig próbálkoztam, tényleg mindenen keresztülmentem többször is, de nem sikerült. Viszont tudom, hogy ennél többet már nem tehettem volna, semmi szemrehányást nem tehetek magamnak. Valami miatt ennek így kellett lennie Nagyon drukkolok Neked

     

    Sheryll kis fekete védencéről tudtok valamit? És Daisy, ugye a Te kis védenced jól érzi magát az új otthonában?

     

    Az én drágáim jól vannak, komolyan mondom, annyit esznek, hogy csak nézek, milyen ütemben fogy a száraz kaja, miközben reggelire és vacsira megkapják a szokásos csirkenyak adagjukat

     

    Ja igen, vendégek meg anyukám is itt voltak a hétvégén, 50 éves lettem. Kicsit szomorú is vagyok, na de azért ez nem a világvége

     

    Sok puszi mindenkinek, szép napot.

     

     

  21. 2012. november 25. 21:3927183.

    Sziasztok Lányok!

     

    Mindenkinek szép estét, holnap írok. Addig megmutatom, mivel telt a hétvégém Kicsit szomorú is vagyok.

     

     

    előzmény:
    bercica (27182)
    2012-11-22  20:49
  22. 2012. november 22. 20:4927182.

    Daisy, Hatrészes, hmmmmm...Nagymamám csinált ilyet, de mióta nincs nem ettem:( ezt rajta kívül senki sem csinálta, náluk is egy napig bírta. Ma már olyan kicsi a család, meg rohannak a napok, úgy eltűntek ezek a dolgok...

    Daisy, vigyázz magadra, azért mert ünnep van felesleges szétdolgoznod magad, főleg, ha nem fogy el, kicsit pihenjetek élvezzétek az ünnepet... egy pici fenyő illet, felkuporodni az ágyba, egy almás-fahéjas tea, és picit megpihenni...nem a beiglkitől ünnep az ünnep. Tudom a szokás megminden, stb...

     

    Lányok én az őszt soha sem szerettem, de most valahogy más, még a szépségét is megláttam most. Csináltam is pár egész jó képet.

     

    Már mondanom sem kell, hogy rengeteg munka, Körülöttem elbocsájtás, átszervezés...szerencsére nem érint, de nyomasztó. Picit jó lenne, ha nem lenne ennyire feszített a tempó. Másnak is ilyen????

    Ilyenkor mindig csak egy dolgot mondogatok magamnak, hogy jó hogy van munkám, de azért jó lenne ha "nem döglene bele az ember". Fiatalabb lennék vsz elmennék...

     

    Liza, ma hallottam hogy olyan ez az időjárás (enyhe, ködös tél), mint nyáron a kánikula, baromira megviseli a szervezetet.. nem is gondoltam voln, de itt a magyarázat sok mindenre. Cuki ez a kép a kutyiról:) Úgy megsimizném a pociját.

     

    Cicák, jól vannak, ma ahogy hazaértem elkaptam a bandát, köröm vágás és fésülködés volt... előbbi utálják, utóbbit szeretik. De most csinik:)

     

    Szép estét, és írjatok!:)

    előzmény:
    Daisy48 (27181)
    2012-11-21  17:10
  23. 2012. november 21. 17:1027181.

    Szia Rozikám.

     

    Igen jobban vagyok. Prsze nincs gond ha máskor megyünk is a gyerekekhez, csak ugye Gergő névnap volt és biztos várta az ajándékot.

     

    Én minden évben megfogadom hogy nem sütök bejglit. aZ  idén azt hiszem be is tartom. Tök felesleges hogy még husvétkor is a karácsonyit együk a fagyasztóból. Apa szokott ragaszkodni hozzá aztán  meg nem eszik annyit hogy elfogyjon. Persze zserbót is szoktam csinálni meg mézest is.

    Idén is csinálok valami aprót, és zserbót, talán egy kókuszos krémest, vagy házi krémest. Ezek gyorsan mennek.

    Nagyon szeretem a 6 lapost /Édesapám kedvence is ez volt/ de nincs kedvem külön külön sütögetni a 6 vagy 8 lapot, mikor mennyi sikerültés házi főzött karamell krémmel és dióval szeretjük. Na abból annyit tudnék enni hogy másnapra már nem nagyon maradna.  

     

    Ordít a gyerek, és csengettek is.

     

    Puszi mindenkinek és a cicákoknak is.

    előzmény:
    csutirozi (27180)
    2012-11-20  16:39
  24. 2012. november 20. 16:3927180.

    Sziasztok!

     

    Daisy! Jobban vagy már?A baj mindig rosszkor jön Biztos nem haragszanak meg,ha máskor mentek.

     

     

    Cilike sajnos nem eszi meg a füvet.Dilis nőszemély.

     

    Liza!Nagyon cukik a képek

    Barbikának is fura ízlése van

     

    Jajjj rizskoch,ezer és még egy éve nem ettem már.Utálok rizst főzni.Ezért mindig tejbegrízt csinálok.

     

    Mi mind jól vagyunk,voltam nődokinál is.Azt mondta,ha megint terhes leszek akkor szúrnom kell magam vérígítóval Ettől még inkább kedvet kaptam az egészhez.Millió szurkálás,vizsgálat,dupla féltés,orvoshoz járás és ki tudja megint mi lesz a vége.

    Na de nincs panasznap

     

     Jövő héten már december van.Kitaláltam mit főzök-sütök az ünnepre.Nagy felhajtás most se lesz,mert max anyumék jönnek el,meg névnapot köszönteni a keresztszüleim és a nagynénémék.

    Bejglit sütök és sajtosat, meg ajándékba puszedlit.

     

    És Ti?

     

    Lassan megetetem a kinti lányokat meg lezárom őket a pincébe.Sűrű köd van kint és hideg

     

    MIndenkinek sok

     

     

     

     

Címlap

top