Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Angyaltábla

nagyesda
Létrehozva: 2005. november 25. 19:22

sziasztok!

 

Ismeritek?

Ma láttam egy boltban, kíváncsi vagyok hogyan működik és hogy mi ez egyáltalán?

Köszönettel:N.

  1. Torolt_felhasznalo_739638
    Torolt_felhasznalo_739638
    2008. december 13. 11:3641.

    Üdvözlet!
    Quija táblázáshoz (kapcsolatfelvétel ABC betűi, és pohár segítségével) keresek legalább 1 személyt, aki Vác közelében lakik (ha nincs más Budapestig is elmegyek ezért)
    Nagyon profi nem vagyok, több éve volt csak lehetőségem rá, és csupán néhány alkalommal, de ha te még nem csináltál ilyet az sem baj, szándék legyen, aztán majd eldől, hogy mennyire működik együtt a dolog.
    A táblázás célja: nem jampizásból, szórakozásból, vagy poénból történne, hanem kapcsolatfelvétel gyakorlása végett.
    Kérlek most ne akarjatok velem itt erről vitatkozni, általános csacsogásba merülni, vagy nagy misztikus homállyal burkolt mélyreható ezoterikus boncolgatásba kezdeni a lélek, és az univerzum működéséről. – Nincs kedvem hozzá. Elnézést. Minden bizonnyal nem is fogok válaszolni az ilyen jellegű hozzászólásokra, levelekre. (megértést köszönöm)
    Viszont ha valóban érdekel a dolog, (és nem laksz 5000 km-re Vác-tól) az alább címen elérhető vagyok (és majd pontosítunk) : krisztof.net@freemail.hu

     

    - már működő csoporthoz is csatlakoznék 

     

     

    További szép napot mindenkinek.
    Üdv:

    Krisztián

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_218880
    Torolt_felhasznalo_218880
    2007. június 21. 14:3540.

    Sziasztok!

    Engem is nagyon érdekel mostanában ez a téma, de sok rosszat is lehet olvasni róla. Persze nyilván nem játék, de nem tudom mennyire lehet veszélyes. Az egyik barátnőm múltkor futólag megemlítette, hogy van neki ilyen és használja is......nem mondta, hogy rossz élményei lettek volna, pedig Ő egyedül használta. Azt olvastam, hogy ketten a legjobb használni. Egy fiú, egy lány felállásban. Háát, kétlem, hogy a férjem le fog velem ülni kipróbálni.. 

    Szóval jó lenne, ha elmondanátok a véleményeteket....(bár olvastam az alábbiakat, de hátha van új is). Egy "kezdő" tényleg nem tudja biztonsággal használni????

    Germa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. június 21. 13:2339.
    Nem nagyon van időm visszaolvasni de érdekelne,hogy mi is ez az angyaltábla?Amásik meg az,hogy hogy tartod a kapcsolatot apukáddal?Az enyém 1 hete halt meg és szeretném tudni hogy jól van -e meg......tudni róla valamit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_378645 (36)
    2007-06-21  12:39
  4. Torolt_felhasznalo_378645
    Torolt_felhasznalo_378645
    2007. június 21. 12:4038.

    Szia Ariel77!

    Nem olvastam a könyvet, még, azt hiszem megszerzem.

    Nagyon sokszor szoktam/szoktunk beszélgetni azon, hogy a JóIsten mit szól az Angyaltáblázáshoz?

    Aztán meg is kérdeztük a szeretteinket, akik már odaát vannak, és azt mondták, hogy ez nem rossz dolog. Mindig szólnak, hogy hagyjuk abba, ha talán épp "harcolnak" a rosszal!

    Egyebekben azért sem tudom elképzelni, hogy rossz dolog lenne, mert mindig a Bibliát, a JóIstent emlegetik, hogy ő az egyetlen utunk, és adjuk át Neki a kezünk, hagyjuk, hogy vezessen ő az utunkon.

    Azt hiszem, holnap este is leülünk!

    Üdv Neked és Nektek!

    Linda

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_782333 (35)
    2007-06-13  14:35
  5. Torolt_felhasznalo_378645
    Torolt_felhasznalo_378645
    2007. június 21. 12:4037.

    Szia Ariel77!

    Nem olvastam a könyvet, még, azt hiszem megszerzem.

    Nagyon sokszor szoktam/szoktunk beszélgetni azon, hogy a JóIsten mit szól az Angyaltáblázáshoz?

    Aztán meg is kérdeztük a szeretteinket, akik már odaát vannak, és azt mondták, hogy ez nem rossz dolog. Mindig szólnak, hogy hagyjuk abba, ha talán épp "harcolnak" a rosszal!

    Egyebekben azért sem tudom elképzelni, hogy rossz dolog lenne, mert mindig a Bibliát, a JóIstent emlegetik, hogy ő az egyetlen utunk, és adjuk át Neki a kezünk, hagyjuk, hogy vezessen ő az utunkon.

    Azt hiszem, holnap este is leülünk!

    Üdv Neked és Nektek!

    Linda

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_782333 (35)
    2007-06-13  14:35
  6. Torolt_felhasznalo_378645
    Torolt_felhasznalo_378645
    2007. június 21. 12:3936.

    Szia Ariel77!

    Nem olvastam a könyvet, még, azt hiszem megszerzem.

    Nagyon sokszor szoktam/szoktunk beszélgetni azon, hogy a JóIsten mit szól az Angyaltáblázáshoz?

    Aztán meg is kérdeztük a szeretteinket, akik már odaát vannak, és azt mondták, hogy ez nem rossz dolog. Mindig szólnak, hogy hagyjuk abba, ha talán épp "harcolnak" a rosszal!

    Egyebekben azért sem tudom elképzelni, hogy rossz dolog lenne, mert mindig a Bibliát, a JóIstent emlegetik, hogy ő az egyetlen utunk, és adjuk át Neki a kezünk, hagyjuk, hogy vezessen ő az utunkon.

    Azt hiszem, holnap este is leülünk!

    Üdv Neked és Nektek!

    Linda

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_782333 (35)
    2007-06-13  14:35
  7. Torolt_felhasznalo_782333
    Torolt_felhasznalo_782333
    2007. június 13. 14:3535.

    Szia!

    En is most szeretnék venni angyaltablat, de megmondom oszintén, picit tartok tole..olvastam, hogy igazoljak, hogy a jo "oldaliak"irnak és nem negativ erok.. kivancsi leszek..mar sok tapasztalatom van a szellemvilaggal kapcsolatban, apukammal is tartom a "kapcsolatot"aki 95-ben ment el.Ingazok, stb.. Olvastad a Beszélgetések Istennel konyvet???? A Biblia hangsulyozasa miatt kérdezem...

    Szép napot!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_378645 (34)
    2007-06-13  12:32
  8. Torolt_felhasznalo_378645
    Torolt_felhasznalo_378645
    2007. június 13. 12:3234.

    Sziasztok!

    Érdekes dolog ez az Angyaltábla!

    Én és két barátnőm "rendszeresen" (két havonta egyszer) szoktunk leülni "játszani"! Nagyon - nagyon érdekes dolog!

    Először nem akartam, féltem tőle, aztán olyanok jöttek, olyanokkal beszéltünk...hogy szinte hihetetlen volt.

    Teltek a hónapok, és a barátnőmnek meghalt a volt férje, akitől van egy most 14 éves fia. A férj mindig jelen van most már a Táblázás során. Jön, és ugyan úgy beszél, szólítja a fiát, mint életében.

    Nekem a nagymamám jött el, a nagybátyám, velük "beszélgettem"!

    Persze nem szabad feltétel nélkül elhinni, amit írnak. Jobban mondva nem szabad, hogy ez irányítsa az életünket. Hallgassunk a jó szóra, figyeljük, ahogyan azt életünkbe be tudjuk ültetni, de...nem szabad, hogy a rabjai legyünk, és elvárni, hogy mindent ők oldjanak meg.

    Az egyik barátnőm kislánya látja és beszél az Angyalokkal. Ő mondta nekem, hogy az Őrangyalomat Adélnak hívják. Az Angyaltáblán megkérdeztem az Őrangyalom nevét, és ugyan ezt írta. Adél. Ez is érdekes volt.

    Aztán volt, amikor egy Bibiliai részt írtak le, utána néztünk. Meg kell mondjam, az is döbbenet volt.

    Egyszóval én örülök, hogy rátaláltunk erre a lehetőségre, hogy majdnem biztosra tudjuk, amit eddig csak tanultunk és sejtettünk...hogy tényleg jó helyen vannak a szeretteink, és vigyáznak ránk onnan fentről, az Angyalokkal együtt.

    És azért nem gondolom, hogy rossz dolog lenne, mert folyamatosan a JóIstenről beszélnek, és bíztatnak, hogy olvassuk a Bibiliát, mert az élet abban van.

    Örülök, hogy megoszthattam Veletek az élményeim töredékét.

    Köszönettel és üdvözlettel:

    Linda

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_378645
    Torolt_felhasznalo_378645
    2007. június 13. 12:3133.

    Sziasztok!

    Érdekes dolog ez az Angyaltábla!

    Én és két barátnőm "rendszeresen" (két havonta egyszer) szoktunk leülni "játszani"! Nagyon - nagyon érdekes dolog!

    Először nem akartam, féltem tőle, aztán olyanok jöttek, olyanokkal beszéltünk...hogy szinte hihetetlen volt.

    Teltek a hónapok, és a barátnőmnek meghalt a volt férje, akitől van egy most 14 éves fia. A férj mindig jelen van most már a Táblázás során. Jön, és ugyan úgy beszél, szólítja a fiát, mint életében.

    Nekem a nagymamám jött el, a nagybátyám, velük "beszélgettem"!

    Persze nem szabad feltétel nélkül elhinni, amit írnak. Jobban mondva nem szabad, hogy ez irányítsa az életünket. Hallgassunk a jó szóra, figyeljük, ahogyan azt életünkbe be tudjuk ültetni, de...nem szabad, hogy a rabjai legyünk, és elvárni, hogy mindent ők oldjanak meg.

    Az egyik barátnőm kislánya látja és beszél az Angyalokkal. Ő mondta nekem, hogy az Őrangyalomat Adélnak hívják. Az Angyaltáblán megkérdeztem az Őrangyalom nevét, és ugyan ezt írta. Adél. Ez is érdekes volt.

    Aztán volt, amikor egy Bibiliai részt írtak le, utána néztünk. Meg kell mondjam, az is döbbenet volt.

    Egyszóval én örülök, hogy rátaláltunk erre a lehetőségre, hogy majdnem biztosra tudjuk, amit eddig csak tanultunk és sejtettünk...hogy tényleg jó helyen vannak a szeretteink, és vigyáznak ránk onnan fentről, az Angyalokkal együtt.

    És azért nem gondolom, hogy rossz dolog lenne, mert folyamatosan a JóIstenről beszélnek, és bíztatnak, hogy olvassuk a Bibiliát, mert az élet abban van.

    Örülök, hogy megoszthattam Veletek az élményeim töredékét.

    Köszönettel és üdvözlettel:

    Linda

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_252783
    Torolt_felhasznalo_252783
    2007. január 5. 14:5832.
    Csak most csatlakoztam ehhez a topichoz. Korábban írkáltunk is, ha még melékszel, és úgy tűnt konyítasz a dologhoz. Szeretném tudni, most épp mire gondolsz, melyik részt ne vegyem komolyan?
    Nekem is van két angyalom, Az egyik Flamel, de nem tudtunk a táblán keresztül válaszra bírni, pedig álmomban elég sokat közölt (kicsit paprikás hangulatúak a kinyilatkoztatásai). A másikneve pedog K'sel, és szinte olyan, mint egy óvónő. Ő tudott a táblán keresztül.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (28)
    2006-03-06  21:54
  11. 2007. január 5. 11:1531.
    Sziasztok!

    Ha valakit érdekel én egy teaházban vettem angyaltáblát (Teázó a Vörös Oroszlánhoz, Jókai utca) 2 napja vettem, próbáltam használni, de nekem valahogy nem mozdul meg, Ti hogy csináljátok????
    előzmény:
    nagyesda (1)
    2005-11-25  19:22
  12. 2006. július 6. 19:0530.
    Sziasztok!Én Székesfehérvári vagyok,és az égvilágon nem találok ilyet(max angyalos gyertyát,kártyát,könyvet).Pedig annyira szeretnék egyet!!!!Nem akarna nekem vki venni 1et utánna pedig kifizetném?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_445781
    Torolt_felhasznalo_445781
    2006. július 6. 15:4429.
    Sziasztok kedves Angyaltábla használók! Szerintem nagyon szórakoztató egyben veszélyes "játék". Igazából tegnap hallottam róla először, amikor meséltek róla a barátaim. Ezt követően ki is próbáltuk. Mindenképpen ajánlanám, hogy semmiféle negatívumot ne kérdezzünk az "angyaloktól", mert ha aztán a válasz rá számunkra kellemetlenné válik lehet, hogy valóban negatívumként fog érni bennünket a dolog.... Például, hogy mikor fogunk meghalni ne nagyon kérdezgessük. És ami még + dolog hogy magunkban kérdezzünk és a saját ujjunk ne legyen rajta a táblán (a korongon)... Egyenlőre ennyit, és ne szokjatok rá a használatára.. :S
    előzmény:
    nagyesda (1)
    2005-11-25  19:22
  14. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2006. március 6. 21:5428.
    Szia!

    Nagyon tuti kis tábla, amikor megvettük, először Samîazâz-t hívtuk, majd M'khâêl-t, utánna Gaborîêl-t, aztán Arâkîba-t, majd Kôkabîêl-t... nagyon jókat beszélgettünk, rengeteg titkot elmondtak és gyógyító fényt sugároztak és a növénykéim is sokkal jobban vannak azóta!

    Merem ajánlani, neked is be fog jönni!

    Ja, igen, Atlantisz angyalait is meg lehet idézni vele...

    (u.i.: nehogy komolyan vedd!)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_147247 (27)
    2006-03-06  16:38
  15. Torolt_felhasznalo_147247
    Torolt_felhasznalo_147247
    2006. március 6. 16:3827.
    Sziasztok!

    Most vagyok itt előszőr,ez volt az első oldal amit az "angyaltáblára" kiadott a net.
    Tudtok valamit róla?Nagyon érdekelne...Használja valaki?Nem veszélyes?

    Köszönöm a segítségeteket előre is:-)

    Judy
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_147247
    Torolt_felhasznalo_147247
    2006. március 6. 16:3426.
    Sziasztok!
    Kaptál választ valakitől?Tud valaki bővebbet a tábla használatáról?
    Engem is érdekelne...

    köszönöm Judy
    előzmény:
    nagyesda (1)
    2005-11-25  19:22
  17. Torolt_felhasznalo_859805
    Torolt_felhasznalo_859805
    2005. december 31. 17:0425.
    Sziasztok! Most néztem először be ide a fórumba.  Érdeklődtél  őrangyal könyvröl Haziel : Találkozzunk Őrangyalunkkal cimü könyvben mindenki őrangyala  bent van az is ,hogy melyik napon van meletted hogyan kerülhetsz vele kapcsolatba. Mindenkinek nagyon boldog Újévet 
    előzmény:
    nagyesda (18)
    2005-11-30  16:52
  18. Torolt_felhasznalo_998720
    Torolt_felhasznalo_998720
    2005. december 1. 13:1324.
    Senkit nem áll szándékomban ijesztegetni de hidd el, jobb félni, mint megijedni. Lehet, hogy ítéletnapig "játszogatsz" a tábláddal és nem lesz semmi bajod, de lehet, hogy már az első próbálkozásra a Lipóton kötsz ki.
    Mellesleg én Szatmári Nóra cikkével rendkívül nem értek egyet, felelőtlenség ilyesmit ajánlgatni, üljenek le éjszaka a táblával stb. és odabiggyeszti, hogy légy óvatos. Hogyan, könyörgöm, hogy legyen óvatos a szerencsétlen?! Sztem úgy, hogy el se kezd játszani. A gyerek kezéből is kivesszük a kézigránátot.
    előzmény:
    nagyesda (22)
    2005-11-30  19:08
  19. 2005. november 30. 19:1023.

    Tényleg nagyon szép!

    Az anygalkártyánkon is olyan szép az illusztráció, csomószor elő szoktam venni, csak nézegetni a képeket:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_800564 (20)
    2005-11-30  18:24
  20. 2005. november 30. 19:0822.

    Én nem vágytam felsőbb útmutatásra, amikor ezt a táblát nézegettem.Tényleg azt gondoltam, hogy egy jó móka és bele sem gondoltam, hogy esetleg veszélyes is lehet.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_998720 (21)
    2005-11-30  18:33
  21. Torolt_felhasznalo_998720
    Torolt_felhasznalo_998720
    2005. november 30. 18:3321.

    Sziasztok! Látva a tábla képét, ez egy sima OUIjA-tábla, amellyel szellemvilágbeli lényekkel lehet kapcsolatot felvenni. Ez rendkívüli veszélyeket rejt, nem játék, egy életre (!) kiható negatív tapasztalatot is szerezhet az óvatlan kisérletező.

    A szellemvilág lényei valójában (legalábbis a mi világunkból értelmezve) rezonanciák akik-amik  hasonló a hasonlóhoz elve alapján kapcsolódnak. Vagyis hiába szólítok "angyal"t ha tele vagyok alacsonyszintű rezonanciával, azt fogom bevonzani magamhoz, ami ezzel harmonizál. Mostanában divat minden entitást angyalnak titulálni, pedig csak Látni kéne...
    Behatóbb ismereteket angyalokról a Kabbalában (zsidó misztika) találhatunk, csak sajnos elenyészően kevés a széles körben hozzáférhető, színvonalas irodalom, ezzel szemben rengeteg a (szándékos vagy véletlen) dezinformáció.
    Én a magam részéről, ha angyali kommunikációra vágyom, elő szoktam venni Doreen Virtue Angyalok és Felemelkedett Mesterek c. könyvét, és találomra kinyitom. Kivétel nélkül mindig fontos üzenet-értéke van az ott olvasottaknak, vagy a segítő személyiségének (attribútumának). Erre a célra bármilyen spirituális tartalmú, tanításokkal foglalkozó könyv megteszi. Sokan a Bibliát tartják a legalkalmasabbnak.
    Ha kérdésem van, egyszerűen megfogalmazom és "feldobom". A felsőbb tudatom meg tudja válaszolni, általában 10 mp és 3 nap közötti intervallumban szokott megérkezni a válasz. Kutatásokat is végezhetünk egyes témákban.
    Az a baj, hogy (bár az egó sohasem volt ilyen erős, mint az utóbbi időkben) nem bízunk magunkban, mindenképpen valami felsőbb, transzcendens hatásra várunk. Erre a célra nekem Isten tökéletesen megfelel.
    előzmény:
    nagyesda (1)
    2005-11-25  19:22
  22. Torolt_felhasznalo_800564
    Torolt_felhasznalo_800564
    2005. november 30. 18:2420.

      A könyvre látom már kaptál választ.

    Képzeld az Újpesti Skálában ma délután vettem angyalos gyertyát, kb. 15 cm, és nagyon szép. Megpróbáltam lefényképezni, sajnos telefonnal csak így sikerült...

    előzmény:
    nagyesda (18)
    2005-11-30  16:52
  23. 2005. november 30. 17:3519.

    F.E. Eckard Strom: Atlantisz agyalai cimu konyveben 94 atlantiszi angyalrol es feladatairol ir.

    Masik konyve:Atlantisz mestertudasa

    Ebbol pedig megtanulhatod az atlantiszi tarott hasznalaltat.      Kartyakat is mellekeltek a konyvhoz.

    előzmény:
    nagyesda (18)
    2005-11-30  16:52
  24. 2005. november 30. 16:5218.

    szia jxenia!

    Anyukámnak már van angyalkártyája, azért mentem be a boltba, hogy hátha találok egy jó könyvet, vagy valami mást az angyalokról.

    Aztán egy 20 percnyi kutatás után bukkantam rá az angyaltáblára!

     

    Nem tudtok olyan könyvről, amiben arról van szó, hogy egy angyal miért felelős, miben segít, minek az őrangyala, stb?

    Köszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_800564 (17)
    2005-11-30  15:49

Címlap

top