Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Imádom a retrievert

barackmano
Létrehozva: 2003. március 5. 10:07
Sziasztok!
Bocsanat minden retrieveresnek. Tudom, hogy kell irni, fogalmam sincs mi tortent. Sajnos korrigalni nem lehet, mostantol irjatok ide (is).

udv mindenkinek, barackmano
  1. Torolt_felhasznalo_794647
    Torolt_felhasznalo_794647
    2003. március 10. 08:5126.
    Hol vagytok retrieveresek? Mi történt veletek ezen a szép hétvégén?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_794647
    Torolt_felhasznalo_794647
    2003. március 7. 11:1125.
    Igen nagyon bulis lesz a hétvége:)) Meló mindennap:( Szinte nem is lesz itthon. De majd bepótoljuk.
    Igen dorombol a Leon. A labik meg röfögni is tudnak, sőt az egyik az annyira rám ijesztett, mert kaffogni kezdett, aztán kattogó hangot adott ki amikor szagot fogott vadászaton:)))
    előzmény:
    Katuss (24)
     
  3. 2003. március 7. 10:3224.
    És dorombolnak is, igaz? Sokan nem akarják elhinni, de a mi kutyink igen is dorombol. Vagy ahogy a férjem mondja kuttyog. Pl. ha megyünk haza, annyira örül és olyankor adja ezt a furcsa hangot. ma délután pedig, mivel elolvadt a hó irány a kertrendezés, 2 hetes kutyakaki felszedés. Nem tudod, hogy hogyan tudnánk rászoktatni arra, hogy megközelítőleg egy helyre próbálja rendezni a szükségleteit. Mert a szép kertről már teljesen lemondtunk, 1 éve nincs virág, kb. 10 tuját és borókát sikerült kivégeznie + a kertitavunkat szivattyústól + vizinövényestől, na de a kutyakaki azért nem szép látvány. Annyi ötlete kaptam már, de egy se jött be. Pedig nagyon tanulékony, annyi mindent tud, de ezt nem akarja! Egyébként boldog szülinapot a párodnak. Bulis hétvége lesz nálatok ezek szerint , szülinap, nőnap, van még valami?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_794647 (23)
     
  4. Torolt_felhasznalo_794647
    Torolt_felhasznalo_794647
    2003. március 7. 08:3323.
    Leonka is olyan, ha nem szólunk hozzá, akkor délig aludna:-)) De ma reggel annyira aranyos volt ismét. Mert "apa" születésnapja van és az ajándékot becsomagoltam és a szájában vitte be és azzal ébresztette a páromat. Addig csóvált, míg kinyitotta a szemét és azzal a mélyről jövő "dorombolásával" adta át.
    Tegnap meg a liftben az történt, hogy a gyerek babakocsiját elállta és nem tudott más beszállni. Biztos nem tetszett neki az illető. Én meg hittem az emberismeretében és biza nem lökdöstem beljebb. Így hárman mentünk csak fel:-))) Amikor felértünk adtam egy piszit a buksijára.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2003. március 6. 14:5622.
    Nálunk is volt egy ilyen időszak, tavaly nyáron. Szerintem amiatt volt, hogy a teraszajtón keresztül látta, hogy jó idő van, süt a nap és ő ki akart menni (6 előtt!!!). De az elmúlt hónapokban a rossz idő miatt alszik szerintem ilyen sokat. És bár ő tudja, hogy a hálóba tilos bejönni, néha nálunk is megesik, hogy arra ébredünk reggel, hogy ott fekszik az ágy végében összekucorodva, de olyan óvatosan, hogy nem ébredünk rá fel. Aztán, ha nagyon jól alszunk (hétvégén), akkor azért 1/2 9 körül már jelez (lábnyalogatás), hogy most már kimenne.
    előzmény:
    a1g1i1 (21)
     
  6. 2003. március 6. 14:3621.
    Irigylésre méltóak vagytok! Mi 1/4 7 körül kelünk hétközben, de mostanában már óracsörgés előtt, minden áldott nap, pontosan 5 ó 56 p-kor ébreszt a Kyra, odateszi az ágyra a fejét, és néz, aztán meg elkezd nyalogatni. Mióta megvan, egyetlen egyszer hagyott (gondolom véletlenül) 1/2 8-ig aludni. . .
    előzmény:
    Katuss (19)
     
  7. 2003. március 6. 09:5520.
    Füles is végigalussza a délelötött. Imád sütkérezni.
    előzmény:
    Katuss (19)
     
  8. 2003. március 6. 08:5919.
    Hogy álltok a lustasággal??? Bukfencet ma reggel 1/2 8-kor alig tudtam kitenni az udvarra, hogy pisiljen egyet. Csak nézett rám, olyan állmos volt, hogy percenként ásított, pedig tegnap este már 10-kor aludt. Persze az is lehet, hogy elfáradt, mert este 1/2 8-kor elmentünk sétálni, ami 2 óráig tartott. Hát hazafelé már nem feszítette a pórázt!!! Egyébként napközben is annyit alszik. A párom nagyrészt otthon dolgozik, és mindig mondja, hogy x órán keresztül rá se kellet nézni, hogy mit csinál. Nálunk a legdurvább bűntény az volt, hogy kb. 6 hónaposan kiszakította az egyik kanapé huzatát és kibelezte! Nagyon megíjedtünk, mert majdnem megfulladt a töltelék daraboktól. Mostanában viszont elég jól viselkedik, leszokott a rongálásról.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_794647 (18)
     
  9. Torolt_felhasznalo_794647
    Torolt_felhasznalo_794647
    2003. március 5. 16:3618.
    Jaj, hisz nem lehet rájuk haragudni:-)
    Leon jól lát: Megette a párom szemüvegét egyik éjjel
    Jól hall: Megette a telefonom antennáját egy éjjel
    Művelt: Kiolvasta egyszer József Attila összes versét és Shakespeare összest szintén, mert 1, 5 órára otthon hagytuk:-))
    Szóval rájöttünk ezért ilyen okos!
    előzmény:
    Katuss (16)
     
  10. 2003. március 5. 14:5517.
    A mienk cipőkkel szokott megküzdeni. Ha hozzájut. Volt, hogy valamelyik szomszédbol hozott, kerti cipőt, kesztyűt. Legyözte!:-)))
    előzmény:
    Katuss (16)
     
  11. 2003. március 5. 14:3816.
    Helló retrieveresek! Akkor áttérünk ide és törölhetem a kedvenceim közül a másik topicot?
    Ahogy olvasom a hozzászólásokat, kezdek megnyugodni, azt hittem, hgy csak a mi kutyánk macskaszerű. De megnyugodtam! A párom csak cicusnak hívja Bukfencet, és hallgat is rá! Nekem is mancsa a legkedvesebb része, olyan édik azok a kis kerek mancsok. Macyy! A miénk kb. 6 hónapos koráig játszott vadul harapdálva, mindig megszidtuk ezért, és abba hagytuk a játékot, így aztán megtanulta, hogy így nincs játék.
    Egyébként tegnap kihúzta a gyufát a mi kis goldink a páromnál, ugyanis "elolvasta" a leveleket amit a postás bedobott. Többek közöt a kocsi biztosítási kötvényét, a kábel TV csekkjét stb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2003. március 5. 13:1515.
    Sziasztok. Infó: Most kaptam egy körmailt, melyben kis ret. kölyköket ajándékoznának, aki (akár privátban) leírja a mailcímét, átküldöm neki sok szeretettel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. március 5. 13:1414.
    Sziasztok. Infó: Most kaptam egy körmailt, melyben kis ret. kölyköket ajándékoznának, aki (akár privátban) leírja a mailcímét, átküldöm neki sok szeretettel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. március 5. 13:1413.
    Sziasztok. Infó: Most kaptam egy körmailt, melyben kis ret. kölyköket ajándékoznának, aki (akár privátban) leírja a mailcímét, átküldöm neki sok szeretettel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. március 5. 13:1412.
    Sziasztok. Infó: Most kaptam egy körmailt, melyben kis ret. kölyköket ajándékoznának, aki (akár privátban) leírja a mailcímét, átküldöm neki sok szeretettel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2003. március 5. 12:4511.
    Kérlek írjátok meg tapasztalataitokat, hogy meddig harapdál a golden retriever kölyök?
    Nekem egy 9 hónapos szukám van és mindenünket - nagyon gyengéden - de állandóan harapdálja és a gyerekeim számára ez sokszor már idegesítő is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_794647
    Torolt_felhasznalo_794647
    2003. március 5. 11:5710.
    Azért ilyenek, mert a standard is azt írja elő, hogy macskaszerű kerek tappancsok:-))))) (vagy valami hasonló)
    Kérek én is egy pici napsütést!! Itt köd és hideg van:(
    Annyira várom a tavaszt, hogy úszhasson a drágám:)) Szerintem félig hal, vagy vizitündér?
    előzmény:
    Lillaréka (8)
     
  18. 2003. március 5. 11:319.
    Füles!
    előzmény:
    ky-lee (7)
     
  19. 2003. március 5. 11:308.
    Lehet lelkileg nem is kuty, hanem macs. Olyan szelid és hizelgő.
    Viszont nem sértödékeny, mint a macskoszok.
    előzmény:
    Lillaréka (6)
     
  20. 2003. március 5. 11:307.
    Ki????
    előzmény:
    Lillaréka (6)
     
  21. 2003. március 5. 11:286.
    Imád a napon heverészni. Jókat alszik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_794647 (3)
     
  22. 2003. március 5. 11:285.
    Nem akarsz Barack manó?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. március 5. 11:264.
    Helló gyerekek!!!!
    Én meg egy szexi manó vagyok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_794647
    Torolt_felhasznalo_794647
    2003. március 5. 11:193.
    Leon meg nyakig sár:(( De jó Fülesnek, hogy ott sütz a nap:)))
    előzmény:
    Lillaréka (2)
     
  25. 2003. március 5. 11:162.
    Amikor keresővel kerestem nem találtam.

    De azért imádjuk itt is a retrievert. Most éppen napozik Füles.
    előzmény:
    barackmano (1)
     

Címlap

top