Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2007 augusztusi babák

petrusanya
Létrehozva: 2006. november 25. 22:11
Sziasztok

  1. 2009. szeptember 14. 10:0473326.

    Sziasztok!

     

    Banyóci, látod, hogy megéreztem?? :)) szuper, hogy költöztök, főleg, mert közelebb lesz urad a munkahelyhez. Majd szerzel ta hamar ott is jó ismerősöket :)

     

    Zsomi, melyik az a mondat? :) elraknám én is és ha aktuális lesz elővenném olvasgatni :-)) Büntetésként én nem merem Henit berakni a kiságyba, mert félek, hogy akkor az alvást is büntetésként fogja majd fel. Majd akarok egy sarkot, vagy büntetőszéket kitalálni neki, de eddig még nem volt szükség rá. Hogy megmarad-e ott, azt sem tudom.

     

    Kandika, már 8 kg Bálint? Tegyél már föl képet, mert biztos egy tündér kis húsgolyó! :)

    A házat meg jól teszitek, hogy megveszitek, ha ennyire klappol minden, akkor ez kihagyhatatlan.

    Kriszta,látod-látod, mondtuk mi, hogy hamar beszokik Szilu. És ez még viszonylag gyors, mi még ennyi idő  után sehol nem tartottunk , ment a sírás napközben is.

     

    Gubanc, nem írtál magatokról, mizujs? Zárt topic nekem mindegy.

    Emone, igazad van, legfontosabb az egészség, remélem elkerül most titeket és többieket is minden baci sokáig.

     

    Mi nagyon jó hétvégén vagyunk túl, szombaton a lakótelepen volt nagy egésznapos buli, jó programokkal, bohóc, mesedarab, táncos, éneklős fellépők, minden évben szokott lenni itt is, a Benkó Dixiland lépett fel este, nem is gondoltam, hogy ennyire jó populáris zenét is nyomnak, még énekesük is van, és abszolut táncolható volt .

    Na látom Budaörsön is most volt, elmentetek végül, Zsomi?

    Vasárnap meg anyóst köszöntöttük, meg a családban többeket is. Szegénykém rossz állapotban van, de nagyon boldog volt, hogy ott volt az egész család, 4 gyereke van, mind családos . Bográcsoztunk, persze hajmosás után mentem...nade megérte, iszonyat finom marhapörkölt sikerült. Meg ment a szokásos nagy kártyacsata, Heni is egész megszokta már, békén hagy minket ilyenkor, szépen lefoglalta magát.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. szeptember 13. 21:3773325.

    Sziasztok!

     

    Kriszta! Látod, alakul ez!

     

    Gubanc! Nem semmi, hogy még arra is szakítasz időt, hogy itt is mindent elolvass! Fantasztikus!

    Már én is javasoltam, hogy indítsunk egy zárt topikot. Én benne vagyok!

     

    Kandika! Gratulálok a döntéshez! És kitartást a végrehajtáshoz! Elhiszem, hogy sajnálod eladni a otthonotokat! Teljesen átérzem. Én is nagyon sajnáltam a lakásomat. Én rendeztem be, oda születtek a gyerekek... Mondjuk a szomszédokat nem sajnáltam otthagyni... De kárpótol majd a ház, ez biztos, és majd azt is szépítgethetitek!

    Huh, Maya volt ilyen elszaladós, én is téptem a hajam. Szerencsére kinőtte. Tegnap vendégségben voltunk, teljesen normálisan viselkedett. Hát 1-2 évvel ezelőtt nem nagyon lehetett vele elmenni.

     

    Banyóci! Nektek is izgi ez a költözés! Jó nagy kertetek lesz! És a házat Nektek kell majd berendezni? Pl. konyha? És mennyi időre bérlitek, vagy hogy van ez? Tudom, Ny-Európában sokkal nagyobb az ingatlanbérlés aránya, mint itthon. Ti saját házat akkor már nem is szeretnétek?

    Bízom benne, hogy most egy-két hétig "egygyerekes" lehetek... Remélem, egy darabig nem lesznek betegek. Ken-t is beirattam ugyanoda, ahova Maya jár, kezdjük a zenebölcsit. A múlt héten volt az első foglalkozás, de sajnos beteg volt. Mayának holnap kezdődik a torna is.

     

    Beszoktatáshoz további kitartást Mindenkinek! Munkába visszaszokáshoz is sok sikert! És legfőképp azt kívánom, hogy kerüljenek el a betegségek mindannyiunkat!

     

    Szép hetet!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. szeptember 13. 12:5973324.
    Tegnap felmondtuk az itteni lakást,a ház dec.1-jétöl a miénk,én szeretnék rögtön az elsö decemberi hétvégén költözni,után még lesz idönk itt is kifesteni a lakást,a házat kifestve kapjuk meg. Úgy néz ki a konyhabútorunkat is átveszi majd az új lakó (így lesz meghírdetve a lakás),sajnálom kicsit,mert 5 éve vettük és nagyon szeretem,de egyszerübb,mint ki-be szerelni. Egyébként kb. 50 km-re költözünk el a mostani helytöl,eddig nyugatra laktunk Münchentöl,most meg dél-keletre fogunk,szóval közelítünk Magyaro-hoz. A ház 120 nm,a kert kb. 450 nm.
    előzmény:
    banyoci1 (73323)
    2009-09-13  12:53
  4. 2009. szeptember 13. 12:5373323.

    Sziasztok!

     

    Uram félnapos kóruspróbán,Ádám már alszik,ráérek kicsit jönni.

     

    Kandika:gratulálok a döntésetekhez,biztosan szuper lesz az új házatok. Szerintem is nagyon jól döntöttetek,Ádám a legszívesebben kint van,és ahogy nö,okosodik egyre többet lehet majd egyedül is kint. A lakást gondolom,hogy sajnálod,de amilyen szépen megcsináltátok biztosan hamar találtok rá megfelelö vevöt. Márkhoz kitartást, Bálintnak meg gyors fognövesztést.

     

    Virág:remélem találtál/találsz gazdát a cicusoknak. Ugye ha csak decemberben tudnám elültetni a tulipánokat,nárciszokat az már késö?!

     

    Andi:de jó,hogy Dóri ennyire szereti a bölcsit. A diploma jelent valamilyen változást a jelenlegi munkádnál?

     

    Emone:hétfötöl újra egygyerekes leszel? Meggyógyult Maya? Kennel még nem jársz zenebölcsibe?

     

    Kicsivirág:sajnálom,hogy végül a homeo nem tudta teljesen meggyógyítani Levit,de a lényeg,hogy már jobban van.A bölcsi miatt meg ne aggódj,ügyesek lesztek.

     

    Kriszta:gratulálok a szuper gyerekeidhez. Micsoda öröm egy-egy ilyen pillanat.

     

    Pumukli:hu,akkor férjed is jó sokat dolgozik.  Mégszerencse,hogy a nagymamik be tudnak segíteni. És ha csak pihennétek Andrissal 1 órát? Mondjuk hogy olvastok egy könyvet vagy lefekszetek együtt a kanapéra? Bár gondolom neked is szükséged lenne a "gyerekmenetes" 1-2 órára. Zita

     

    Zsomica:én már az ágyba nem merem betenni büntetéskor,mert egyszer szépen kiesett onnan. Szerencsére a szobába küldés "árnyéka" is segít általában.

     

    Katus:ha kívánod,hát szívj el egy-egy szálat,aztán fogd rá a nyuszira,mint a zoknikat is. Nyugi,rám is néha furcsán néznek,mert Ádám is néha nagyon eleven,nagyon hangos,de hát ez van,ö ilyen.

     

    Gubanc:várjuk a beszámolódat. Tölem lehet zárt a topik,bár engem az sem zavar ha olvasgatnak mások is.

    előzmény:
    J.Virág (73306)
    2009-09-11  09:29
  5. 2009. szeptember 13. 10:1073322.

    Sziasztok!

     

    Megvesszük a házat! Tegnap voltunk megnézni, mert mi még nem voltunk belül és beszéltünk a szomszéddal, úgyhogy már csak a konkrétumokat kell lebeszélni, de tuti megegyezünk Most kicsit meg is vagyunk rémülve, nagy váltás lesz, ráadásul ott hagyjuk a saját igényeink szerint csili-vilire kialakított lakásunkat Szerencsére lesz időnk szokni a gondolatot, mert csak jövő nyáron/ősszel költözünk, mert még addig a szomszéd felépíti az új, kisebb házukat és nem akarunk nekik bekavarni, meg nekünk sem mindegy mikor veszünk fel hitelt. Azért nem egy mai ház, távlatilag lesz mit csinálni, a saját igényeink szerint alakítani, de költözés előtt valószínű csak sajátkezűleg festünk, mert én a mesteremberek gondoltától is borzongok

     

    Gubanc: én benne vagyok a zárt topikban, ami ellene szól, hogy akik irogattak régen és pár havonta írnak csak magukról, nem fognak tudni jelentkezni.

    A ritkán írókról jut eszembe, Addával és Nikollal találkoztunk kb. 2 hete, akkor volt 2 hete hátra a kiírásig, úgyhogy jó eséllyel már babázik

     

    Kriszta: örülok hogy azért alakul Szilu és a bölcsi kapcsolata Lara dumái

     

    Tegnap elindultunk a két gyerekkel cipőt venni Márknak és nekem, én olyan ideges lettem Márktól 2 perc alatt, ez az állandó elszaladgálás Bálint meg fogzik szegénykém, remélem hamar előbújik, mert nagyon fájlalja

    Zsomi: nekem is brutál hullik a hajam, de mivel szőke és rövid, így csak hajmosásnál durva, amikor tele lesz a lefolyó a hajammal

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. szeptember 13. 09:3173321.

    Írok majd magunkról is később, de már nem maradt arra időm.... igyekszem még ma

     

     

    Lányok, nem akarjátok/akarjuk zárttá tenni a topikot? ill. újat indítani zártan, csak úgy lehet ha jól tudom.

    Szerintem sokkal jobb lenne, mi a véleményetek?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. szeptember 13. 08:1073320.

    Sziasztok!

     

    Jöttem, nehogy elfelejtsetek! úgyis itt ülök napok óta a gép előtt, mert le kell adni hét elején a sok tanmenetet (már a fele készvan). Andi azt hiszem te kérdezted, hogy mi ez? igen, nekem kell megírni, hogy mikor mit tanítok az egyes tantárgyakból, az enyéimhez nemigen van tankönyv, így egy kicsit nehezebb.

     

    És amire emlékszem (visszaolvastam én, csak sok volt a mennyiség):

     

    Kandika, kertes ház, szerintem vágjatok bele! Nagyon sok előnye van, főleg amíg kicsik a gyerekek, ha pedig nektek az az ideális, hogy anyudék a szomszédban vannak, akkor nincs is min gondolkodni!

    (igaz hogy hátránya is van, mindig van tennivaló a kert miatt, de én nagyon szeretek kertesben lakni, bár nem abban nőttem fel, hatéves koromtól panelban laktunk, míg férjhez nem mentem) Szóval mellette több szól mint ellene, kíváncsi vagyok mire jutottatok!

     

    Kriszta, először is gratulálok nektek, és ügyes Sziludnak a negatív eeg-hez és a gyógyszer-elhagyáshoz!

    A bölcsihez pedig kitartást, remélem nem sokáig tart már a sírós időszak, és meglátod, milyen jó kisbölcsis lesz belőle!

    Most továbbolvasva látom, már alakul a dolog, ügyesek vagytok!

    Larának is gratula az ovihoz, jól vette az akadályt, ügyes nagylány már!és micsoda beszólásai vannak

     

    Kicsivirág, nyugi, nem lesz olyan nehéz visszarázódni a munkába! Nekem is sikerült úgy-ahogy, pedig én 5 évet voltam otthon! Igaz rengeteg az újdonság, de beletanultam/tanulok, mint ahogy te is simán visszarázódsz meglátod, egy-két nap és mintha el se mentél volna!

    Bölcsivel hogy haladtok, elkezdtétek már a beszoktatást?

     

    Banyó, Ádám nagyon édes lehet ahogy mindig simogatja a pocakod! És már érzed is a kistesót? Dejó, ilyen korán! Gratulálok az új otthonotokhoz, remélem jól fogjátok ott is érezni magatokat!

     Boldog névnapot Ádámnak utólag!

     

    Hunornak is nagyon boldog névnapot! MoNii merre jár, tudtok róla valamit?

    Réka, gratula Cilinek a pelusnélküliséghez, és Peggy Erikjének is! Mi még nagyon messze vagyunk ettől, de nem is vártam mást.

    Réka remélem találtál gazdit a sok kiscicának!

     

    Pumukli, biztosan nehéz lehet így a két kicsivel, de igazuk van a többieknek, pár hónap és könnyebb lesz, mikor már együtt játszanak majd!

     

    Andi, gratulálok a diplomádhoz, milyen képesítést ad ez most neked?

    Örülök, hogy Dórinak is ilyen jól megy a bölcsi.

     

    Dzsudit, egész héten nem jelentkeztél, hogy megy a bölcsi BArninak? És te dolgozol már, milyen az új meló?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. szeptember 11. 19:2473319.

    Na közben idő előtt elküldtem..

    Szóval remélem, hogy találsz hamar a cicáknak gazdit. Én sajnos nem tudok befogadni, mert egy cicám már van meg most fogok kettő kis feketét befogadni.

    Egyébként az öreg macskám olyan kellemesen meglepett! Képzeljétek el 3 hétre eltűnt, már teljesen lemondtunk róla. Aztán egy reggel jött itt nyávogott nekünk. Úgy megörültem neki!:)))))

    előzmény:
    petrusanya (1)
    2006-11-25  22:11
  9. 2009. szeptember 11. 19:2173318.

    Remélem rendeződik az alvás dolog minnél hamarabb, ez így tényleg rosszul hangzik...

    Szopival nagyon ügyesek vagytok!:)))

    Noi: Örülök, hogy Levi jobban van már! Igazi kis vasgyúró ő is!:)))

    Jajj egyébként köszi hogy gondoltatok rám, ritka sz@r fejfájás volt. Azt hittem minden kijön belőlem!:(((

    Réka szépek lehetnek a kiscicák!

    előzmény:
    _Pumukli (73313)
    2009-09-11  16:25
  10. 2009. szeptember 11. 19:1773317.

    Nekem is kirámolja a gyerek a szekrényt állandóan. Viszont rejtélyesen tünedeznek a zoknik párjai. Na,de azt már nem rá fogom!:))

    Majd a nyuszira!:))

    előzmény:
    zsomica (73315)
    2009-09-11  18:32
  11. 2009. szeptember 11. 19:1673316.

    Höööööö:)))

    Gyüttem jó kis hörgésekkel kísérve!
    Úgy beszorult az előbb a levegő a mellyem közé hogy még most is csak hápogok!:))))))

    Jajj Kriszta az nagyon jó!!!!!!!!!!!!

    Mondtam én hogy szeretni fogja Szilu!

    Csak hát ugye szegénykém nem értette hirtelen miért hagyod ott, de most hogy tudja hogy mész érte egyre könnyebb lesz!
    Nagyon örülök!!
    Képzeljétek ezer éve nem cigiztem és ma annyira meg voltam zavarodva egy szál cigiért, hogy úgy kuncsorogtam a szomszédttól!:)))

    Tiszta gáz, nem akarok bagózni még a szagát is utálom magamon erre most is meg zakkanok egy szál cigiért..:))))))

     

    Zsomi nem haragszom ezen csak röhögni lehet!:)

    Andi: Tudom-tudom hogy anyja lány, nincs is vele semmi bajom csak néha mások tolerálják nehezen. Volt egy kis dolgom anyámnál volt a két gyerek de ő is másfél óra múlva haza zavarta őket!:)) Nem bírta cérnával , pedig ha Adri is ott van akkor tök jól el van Hanna!:))

    Megzabálom azt a rosszcsont kis pofiját neki! Ma is megharapja  hajam és tépi hirtelen felindulásból. Következő pillanatban meg elönti a mélyről jövő szeretet és teli vigyorral anya szejet!!! És ölelget nagy bőszen!:))))

    De pl kandikával most kezet foghatnék mert 2 napja itt olyan hisztik vannak, meg ellenkezések hogy estére- délutánra a hajam is kihullik!:)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. szeptember 11. 18:3273315.

    Kandika, én ma bevágtam Benedeket az ágyába, gondolkodni... és még nem volt reggel 10!!! Kirámolta a gardrob elérhető részeit, amíg Petit szoptattam...


    és igen, elöl, a teljes feljárót, plusz a lépcső előtti részt
    mostanáig földmunkáztunk mi is az urammal
    (Benedek meg persze mindenben segít)

     

    Katus, ne haragudj, de én annyira röhögtem este, amikor olvastalak

     

    Andi, te most mi is lettél ezzel a diplomával? Olyan jó, h Dóri ennyire szereti a bölcsit

     

    Banyókám, költözéshez nagy-nagy gratula, a mocorgáshoz meg különösen. Most nekem is elöl tapadó volt, én is hamarabb éreztem sokkal

     

    Kicsivirág, én echinaceát úgy tudom, h 2 hét bogyó, 1 hét szünet, napi 1x5 CH5-ös
    délutáni alvás nekünk most váltott kevesebbre, így 3 körül már kel, estére meg kibírhatatlan tud lenni (kd. tegnap este, mindketten öszültünk sokat az apjával)

    jut eszembe, Kandika, neked nem hullik még nagyon a hajad? Nekem már elkezdte...

     

    Kriszta, millió puszi nektek, nem jöttök át holnap Budaörsre? mindenféle izgalmak lesznek, még bábszínház is

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. szeptember 11. 16:3273314.

    Kriszta! Ez nagyon jó szöveg, hogy reggel akar tovább aludni, nem este előbb

     

    Mi meg tegnap nézzük az időjárásjelentést az RTL-en, erre megszólal az Andris: Ez a Zita.

    Na mondom, csodagyerekem van, már olvasni is tud vagy mi a fene??? Kérdezem tőle, honnan tudod, hogy Zita?? Erre mondja, papa mondta.

    Amikor anyuéknál lakott egy hétig a szülés előtt, akkor apukám mondta neki, de hogy honnan emlékezett rá 

    előzmény:
    htkriszta (73312)
    2009-09-11  16:03
  14. 2009. szeptember 11. 16:2573313.

    Kandika! Házvétel, ha megtehetitek most, akkor uccu-neki! A lényeg, hogy jól nézzétek meg a tulajdoni lapot, nem muszáj pénzért kikérni, be lehet menni a földhivatalba csak betekintést kérni, hogy minden rendben legyen vele, ne legyen rajta semmi teher, stb. Nekünk több ilyen zűrös esetünk is volt, amikor telket-házat kerestünk, és még jó, hogy egyikbe sem ugrottunk bele ma nekem is mindkettő sírt, meg pont tisztábatettem Zsófit, amikor csengetett a vízóraleolvasó

    Réka! Keresztanyád, hú, nagyon sajnálommi Liberot használunk, de már elég régóta a 6-ost.

    Banyó! Gratula a költözéshez! Férjem egyébként este 7-fél 8-nál előbb nem ér haza, és már reggel fél8-kor elmegy úgyhogy napközben a nagymamik szoktak jönni segíteni

     

    Gratula az összes szobatiszta babának, mi még el sem kezdtük a szoktatást

     

    Andris ma sem meg tegnap sem aludt napközbenpedig tök álmos, mondja is, hogy Andris álmos , viszket szemelerakom, 2 óráig szenved meg hisztizik aztán kiveszem...lehet, hogy ez már mindig így lesz?

    Az éjszakák viszont elég jók, ma arra keltem reggel fél5-kor, hogy két sziklatömb van a melleim helyén, mert Zsófi este 9-től nem is ébredt fel egyáltalánaztán kezdett ficeregni, kivettem, 5-kor megszoptattam, aztán még lefejtem 150ml-t és még aludtunk tovább

    előzmény:
    htkriszta (73312)
    2009-09-11  16:03
  15. 2009. szeptember 11. 16:0373312.

    sziasztok!!!

     

     

    ami helyzetjelentés:

    Jókedvűen ment bölcsibe,nem szorította a nyakam,csak akkor sírt,amikor bevették,de állítólag nem sokáig.

    Mosolygósan játszott egész délelőtt,ebéd után magától lefeküdt,és mire mentek volna elsimogatni,elaludt.

    mentem érte fél 2-re,mert eddig nem aludt többet,és felsírta a többieket,na most ott ültem plusz 1 órát(ki bánja),mert aludt,és mivel jó időben kelt,akkor már ott is uzsizott.

    Kacagva futott hozám,amikor meglátott azt hiszem mindkettőnknek ez a nap fénypontja

     

     

    Laurám néhány ovis aranyköpése:

     

    --Tojásleves volt: -Anya,képzeld rántotta volt a levesben!!!!

     

    --A kezdeti lelkesedésnek reggel nem sok nyoma van,álmos,nehezen kel fel.Mondja,hogy ő még aludni szeretne.

    Mire én közlöm vele,hogy akkor este korábban kell lefeküdni...

    -De anya,nem érted,hogy én nem este akarok korábban aludni,hanem reggel tovább???

     

     

    --Anya,zöldbabfőzelék volt,azt én nem szeretem,nem is ettem meg...de a végén kaptunk hozzá kenyeret,azzal már jóízűen megettem

     

     

    Dórimnak  pedig 5 lett az első angol szódolgozata,és komponált egy kis zongoradarabot,amiért szintén kapott egy ének 5-t,mert nagyon tetszett a tanárnőnek.

     

     

    Szuper gyerekeim vannak,nnaaa...

     

    megyek,mert a délután csak az övék

    előzmény:
    emone (73311)
    2009-09-11  15:44
  16. 2009. szeptember 11. 15:4473311.

    Kicsivirág! További gyors javulást Levinek!

     

    És tudom, mit akartam még írni! 

     

    Peggy! Kitty nagyon belevaló csaj! A sakk szuper! 

     

    Ja, és erről jut eszembe, szuper fejlesztő játékokat találtunk itt:

     

    www.jatekforras.hu

     

    Megmutatják és ki is lehet próbálni a játékokat!

    előzmény:
    Kicsivirág (73310)
    2009-09-11  15:39
  17. 2009. szeptember 11. 15:3973310.

    Sziasztok!

     

    Köszönjük mindenkinek a kérdéseket,a gyógypuszikat!Levi most már jobban van,kapott Sinecod cseppeket.Igazából ez az első,hogy lázcsillapításon kívül gyógyszert kellett nála alkalmazni.Remélem,a bölcsi kezdésre teljesen helyrejön,és elkezdem adni neki  az Echinaceat,homeos golyók formájában.Nagyon felkeltette az érdeklődésemet,hogy lezsik és Réka is írtak róla.Utánaolvastam a neten és nagyon dícsérik! Csak az adagolással nem vagyok képben,mert többféle variációt olvastam: egy hét bogyó,egy hét szünet

                     két hét bogyó,két hét szünet

                     napi 1x5 v. 2x 5 golyó kell???????

    Ha valaki tud,segítsen nekem ez ügyben.

     

    Áámnak és Hunornak nagyon boldog névnapot kívánok!  MoNii miért nem jön mostanában?????Teljesen eltűnt

     

     

     

    Kandika: Bálint már 8 kilo??? Te jó ég,tényleg nagyon gyors ütemben hízik! Hiába,a jó kis tejci

    Andi: Annyira jó ezt olvasni,hogy Dóri milyen boldog a bölcsiben! Úgy reménykedem,hogy Levinek is tetszeni fog....Eddig nem is aggódtam,de most,hogy egyre jobban közeledik,egyre jobban aggódomLeginkább a betegségek miatt...

    Katus: Sajnálom a migrént...Ma remélem,már jobban vagyHát,igen,a lányod meg igazán Rád ütött....

     

    Banyóci: Gratulálok a költözéshez,remélem,nagyon jól fogjátok magatokat érezni az új otthonotokban! Hisztikhez meg kitartás! Én attól tudok kikészülni,hogy ha azt mondom Levinek,hogy indulunk valahová,és előtte elviszem pisilni,akkor utána első útja pucér seggel a mi szobánkba vezet,rohan előlem,felugrik a kanapéra,leszórja a párnákat és ott röhög! És ilyenkor könyöröghetek neki,hogy jöjjön már,mert meg sem mozdul!És ezt naponta többször megcsinálja velem!Egyébként az utóbbi napokban ő is nagyon jól aludt,3-4 órákat ő is.

     

    Monih: Az Allium cepa (hagyma) vizes orrfolyásra jó.Köszi a tippeket az immunrendszer erősítésre,én most először homeoval fogok próbálkozni.A Droserát adtam Levinek,de sajnos most nem használt,valami más kellett volna,csak már nem volt idegetem próbálkozni.

     

    Kriszta: Sajnálom,hogy nem tudtunk talizni!Örülök,hogy tegnap Szilu elaludt a bölcsiben!Ma mi volt????

     

    Peggy: Le a kalappal a lányod előtt! Nekem gőzöm sincs a sakkról

     

    Réka: Hogy vagytok? Keresztanyádat nagyon sajnálomKiscicákkal mi a helyzet?

     

    Emone: Jobbulást a gyerekeknek,küldök sok gyógypuszit!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. szeptember 11. 15:3373309.

    Sziasztok!

     

    Hunornak boldog névnapot!

     

    Tegnap ünnepeltük Maya 5. szülinapját! Hihetetlen, hogy már ekkora!

     

    Rece! Csak nagyjából értettem, amit írtál, de kitartás!!! 

     

    Lezsik! Sajnálom a sok betegséget a környezetetekben!

     

    Réka! Keresztanyud, szegény! Hogy érted, hogy most végre komolyan veszi? Az áttétes máj nagyon durva.

     

    Banyó! Szuper! Mekkora lesz a ház? És merre?

     

    Andi! Dóri nagyon édes! De jó, hogy így szereti a bölcsit!

    Nem vagyunk alkalmazottak, így ha nincs meló, akkor lóvé sincs.

     

    Kriszta! Napról napra jobb lesz a helyzet! Drága kicsi Szilu! Gyanítom, hogy az én fiammal is kemény lesz a beszoktatás, mert ő is baromira anyás...

     

    Zsomi! Végül csak a Galériában tárlatvezettem. Kicsi korom óta imádom azt a helyet, így vezetni is szeretek. Szerencsére a Budapesti Történeti Múzeumba nem kellett menni, az nem az én terepem. 

    Milyen térkövetek lesz? 

     

    Remélem, hétfőn nem lesz akadálya, hogy Maya oviba menjen, mert az idegeimnek nagyon kéne már néhány zsizsegés-mentes nap...

     

    Kandika! Összebújás... De jó!

    Ügyesen tárgyaljatok és szerezzétek meg azt a házat! Itt ülök a teraszon, és imádom...

     

    Na, mindjárt indulunk. Ken-nek levágatjuk a haját, aztán Mayát visszük zeneoviba. 

     

    Jó hétvégét!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. szeptember 11. 12:2373308.

    Sziasztok!

     

    Banyó: gratula az új otthonhoz! Nagyon boldog névnapot utólag Ádámnak! Szupr hogy ilyen korán érzed a kismanót! A durva hisztiket sajnálom Márk is egyre rosszabb, egész nap engem "kóstolgat" ,rosszalkodik és utána rám néz és röhög tudom, ez a korszak ezzel jár, csak estére már nagyon fáradt vagyok pszichésen ettől

     

    Katus: ha megtalálod az off gombot, lécci szóljál

     

    Zsomi: nálatok is zajlik az élet hol térköveztek, elől?

     

     

    Kriszta: annyira sajnálom hogy ilyen nehezen megy és sokat sírtok kitartást

     

    Peggy: Eriknek gratula a pelus nélküliséghez szuper a sakkszakkör az nekem új, hogy bármennyit is érhet egy ló Tibi ifiként országosan jegyzett nemtomhanyadik volt, de mikor már az egész napja a tanulással ment volna el, abbahagyta. De sakkozni sosem tanított engem, majd a fiúkat

     

    Lezsik: sajnálom a nehéz időszakot

     

    Monih: én tervezem az influenza elleni védőoltás 

     

    Réka: remélem sikerül gazdit találni a cicusoknak. Jobbulást a takonykórból!

     

    Kicsivirág: remélem a bölcsikezdésre helyrejön Levi, gógypuszik mennek Durva lehetett a köhögés

     

    Pumukli: kitartást! nekem az a mélypont, amikor egyszerre ordítanak mindketten és közben pl. jön a postás vagy szól a telefonAmit mostanában legjobban szeretek, a délutáni összebújunk 3-an egy nagy ágyba és mesélek a két fiúnak, persze Bálint inkább csak a mosolygást és a hangomat díjazza nagy mosolyokkal, de olyankor nagyon jó

     

    Bálint kapott tegnap oltást kötelezőt+ pervenár, be is lázasodott és kicsit nyűgösebb, mint szokott. És már 8 kg hiába mondogattam neki, hogy nem szeretnék 8-t látni a mérlegen, nem hallgat anyára olyan cuccokta kell ráadjak, amiben Márk már álldogált

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. szeptember 11. 12:1773307.

    Hello Lányok

     

    Kicsit eltűntem, bocsi. De mióta Dóri egésznapos a bölcsiben ki se látszom a tennivalókból. Minden amit idáig halogattam, utolért. :-) Végre sikerült eljutnom a suliba is, úgyhogy ha az égiek is úgy akarják, akkor két hét múlva kézhezkapom a diplomámat. :-) Amúgy semmi különös nincs velünk. Dóri továbbra is imádja a bölcsit, hazafele kell csak a lelkére beszélni, hogy holnap is jövünk, hogy hajlandó legyen elindulni. Hétvégén meg vagy 1000-szer el kell mondani neki, hogy a bölcsi bezárt, és nem mehetünk. Nagyon édes ahogy elismétli. "bölcsi bezárt":-)

     

    Kicsit sikerült visszaolvasnom.

     

    Kriszta: Nagyon sajnálom, hogy nálatok ilyen nehezen megy ez a bölcsizés. Sokszor hallgatom én is, hogy a többiek mennyire tudnak kiabálni. Kitartás. Majdcsak hozzászokik és megszereti Szilu is.

     

    Banyó: Nagy nagy gratula a házhoz is, meg a pocakmozgáshoz is. Messzire mentek a mostani helytől?

     

    Zsomi: Együttérzek veled. Nekem Dóri adott ma éjszaka különszámot hajnali 3-kor, úgyhogy megint kissé fáradt voltam, mikor 6-kor csörgött az ébresztő. :-(

     

    Katus: Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nézd meg az anyját..... :-) Te se vagy egy nyugton ücsörgő, láblógatós emberke. Miért vársz mást a lányodtól? :-)))

     

    Rita: Drukkolok, hogy több melótól legyen. Ti akkor nem is kaptok semmi fizetést, ha nincs csoport? Vagy azért van egy alapfizu?

     

    Lezsik: Sajnálom apósodat, meg titeket is. Nagyon rossz lehet ez. Kitartás. Picurhoz drukkolok.

     

    Kandika: Ne hezitáljatok. Bele kell vágni. Én is padlóra kerültem anyagilag, de az, hogy a mami a szomszédban van, az megfizethetetlen. Az anyagiak meg majd alakulnak, mint eddig is. :-)

     

    Réka: Keresztanyudat sajnálom. Miért nem csináltak semmi, amikor felnyitották? Már sincs értelme? :-(

     

    Noi: Hogy van Levi? Javulgat már?

     

    Pumukli: Kitartás, majd idővel könnyebben fog menni ez is. :-) Ügyes csajszi vagy te. :-)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. szeptember 11. 09:2973306.

    Sziasztok!

     

    Banyó,

    nagy gratula az új otthonhoz!

     

    Rece,

    jobbulást neked.

     

    Kriszta,

    kitartás, Szilu meg fogja szeretni a bölcsit (legalábbis ezt kívánom és nagyon remélem, hogy így lesz)

     

    Egy kicsit offolok, ne haragudjatok rám, de tegnap megint mentettem egy rakat cicát, fajmacskák (Keleti), vannak 8 hetesek és 4-5 hónaposak is. 

    Ha esetleg tudtok valakit, valakiket, akik szeretnének különleges cicát, de nincs 20-60 ezer forintjuk rá...... Most majdnem ingyért vannak. A majdnem a kezelési költséget takarja, ami nem több 5000 forintnál.

     

    Mindjárt teszek fel képet ide is, de addig is a tegnap indított topikom itt .

     

     

     

    előzmény:
    banyoci1 (73303)
    2009-09-10  20:34
  22. 2009. szeptember 10. 21:0773305.

    Basszus megpróbálok leszokni a gyors gépelésről, mert attól hogy veszettül csapkodom a klaviatúrát még nem tudok gyorsan gépelni. Max csak hangosan. Szomszédcsaj írja is nekem mindig msnen hogy lassbbban, mert áthallatszik ahogy ütöm-verem a billentyűt:))))

    Na, nem baj majd köpök hozzá szótárt is mert úgy látom néhány írásomat dekódolni kell! Bocsi!:((

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. szeptember 10. 21:0173304.

    Juhéééééééééééééééééjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!

    Ez nagyon-nagyon jó hír!!!!

    Örülök neki!
    Amúgy valaki árulja el nekem, hogy hol van a gyereken az off gomb? Sajnos a használatit elkevertem, a zongora tanárral meg nem sokon múlott hogy nem vesztem össze! Sajnos az én lányom hiába 2 éves sok mindent nem fog még fel. Dehát hiába magyarázta neki a zongoratanár is hogy miért ne szaladgáljon és csacsogjon/ mintha én nem mondanám/ a padok között/igazából őt zavarta nagyon/ őt is csak kiröhögte a lányom és szaladt volna tovább!

    Mi a tökömet rontok el???????

    Komolyan olyan szófogadatlan tud lenni,s zerint ez a faszi is azt hitte hogy bármit tehet a gyerek. Te ha én 20x nem szólok rá egy nap akkor egyszer sem! Sarokba is állt már..

    Félre néztem már ott sem volt!:))
    Vagy lehet még a tantóbácsinak  ninc is gyereke vagy nem ilyen eleven?? Komolyan úgy érzem mindenkinek a környezetemben olyan gyerekei vannak mint az élére vasalt ing. Vagy pedig baromira el tudják felejteni x év után milyen is egy pici!!:(((((

    Most nagyon bosszús vagyok!!

    Érdekes a könyvtárosnő feltudta mérni hogy egy alig két évesről van szó ..

    Áhh, nem is idegelem magam!:(((

    Na, de ez is milyen. szóljak valamit máér az elején aztán kitudja milyen.. Nem hiányzik hogy a fiam lássa a kárát..

    ehh, nem egyszerű ez....

    Vendégek kb éjfélig maradnak aztán neki vágnak 2000 km.-nek...

    Nem irigylem őket..

    Nem baj, azért a pasik jól elszórakoznak,. én meg ideszorulok mert nem értem mit hablatyolnak. Nem tudnak magyarul:)))

    Én meg lkenni kicsi magyarni és nem tudni külfldiül csak nagyokat vigyorogni:)))

    Tényleg Andival mi van ? Tud valaki róla valamit?

    Lucáék???? Regi is régen nem jelentkezett...gabi is eltűnt .. Jó sok dolga lehet hogy beköszöntött a szeptember..

    előzmény:
    banyoci1 (73303)
    2009-09-10  20:34
  24. 2009. szeptember 10. 20:3473303.

    Ta-da-da-dam

     

    Szóval a nagy "titok",hogy decemberben költözünk. Nem vettünk végül házat,de kaptunk egy kedvezö ajánlatot egy ház bérlésére és belevágunk. Ma írta alá W. a szerzödést. Egyik szemem sír a másik nevet,mert sajnálom az itteni ismerösöket,de végre W-nek sem kell olyan sokat utazni (kocsival kb. 10 perc,biciklivel 20),együtt lehetünk,lesz mindenkinek külön szobája+vendégszoba,és mindezt még babóca érkezése elött. Szóval alapjában véve nagyon örülök,hogy így alakult.

     

    Ja és Ádám ma délben aludt 4 órát és olyan volt,mint akit kicseréltek. Hihetetlen kölyök képes napi 15-16 órákat aludni. És nagyon úgy tünik,hogy ez kell neki ahhoz,hogy kiegyensúlyozott legyen.

     

    Katus:nagy puszi a fájós fejedre és egyáltalán nem írtál hülyeségeket.

     

    Zsomica:remélem hamarosan megjavul a gyerekek "hajnali" alvókája. Akkor nyakig voltatok a sz*r-ban?!

    előzmény:
    receficebummbummbumm (73302)
    2009-09-10  18:59
  25. 2009. szeptember 10. 18:5973302.

    sogorék= sógorék

    keleténél= kelleténél

    Jegy: elégtelen

    magatartás: változó

    szorgalom: hanyag

    :))

    előzmény:
    petrusanya (1)
    2006-11-25  22:11

Címlap

top