Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Macskanátha

bébicsek
Létrehozva: 2007. január 9. 14:17

Sziasztok!

Cicás emberkéket kérdeznék erről a betegségről. Interneten rákerestem a definíciókra, leírásokra, nagyjából tudom, hogy mi ez a betegség, mivel jár. Azt szeretném kérni, hogy légyszíves konkrétan írjátok le, ha a kis kedvencetek átesett ilyesmin. Nála mik voltak a tünetek, mivel tudtátok kezelni a cicát, ápolni, hogy jobb legyen neki? És mennyi idő alatt gyógyult meg..és esetleg volt-e olyan eset, amikor nem gyógyult meg? Új cicatulajdonos vagyok, egy 10 hetes kiscicám van, aki sajnos megkapta ezt a betegséget. Orvos látta már, antibiotikumot kap, de hátha tudnék tenni érte többet is.

Köszönöm a hozzászólásokat.

  1. 2007. január 10. 09:2429.

    Kedves Süga!

    És a cica a gyógyszert simán megeszi? Mi a technikája? (még soha nem kellett cicának gyógyszert adnom)

    Köszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_267374 (24)
    2007-01-09  17:43
  2. 2007. január 10. 09:2028.

    Szia Rosetta!

    Marcipán az naponta csak kettőt tüsszent szerencsére, a nózija nem csöpög..csak bágyadtka és a szeme gyulladt kicsit. remélem, ez azt jelenti, hogy még az elején csíptük meg a betegséget.

    Szegényke a kombinált oltás előtt 2nappal betegedett meg, szóval ha jobban lesz, mindenképpen megkapja az oltást. (Bár szerintem a mi dokinknál többe kerül, mint 1000 Ft sajna)

    Langyos tejet nagyon szereti, és eszeget is, főleg csirkemellfilét 

    Ezt a Vitacolan nevű szirupot hol lehet kapni?

     

    előzmény:
    Rosetta (26)
    2007-01-09  18:27
  3. 2007. január 10. 09:1427.

    Ma este visszük a dokihoz a cicát, rákérdezek nála a Synoluxra.

    Köszi a tippet!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_267374 (24)
    2007-01-09  17:43

Címlap

top