Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ki az ideális?

Torolt_felhasznalo_659748
Torolt_felhasznalo_659748
Létrehozva: 2007. február 18. 16:39

Sziasztok!

Mi másról is lehetne szó, mint a férfi-nő kapcsolatáról. A huszas éveim közepe-vége felé egyre gyakrabban figyelmeztet a környezetem, hogy ideje lenne megállapodni, hogy később majd férjhez mehessek és csodás gyerekeket szülhessek. Merthogy igen, jelenleg egyedül élek, de koránt sem magányosan. Több hosszabb kapcsolaton túl vagyok már, de nem tudom ki lenne az ideális.

Jelenleg azt hiszem olyan társat szeretnék, akivel a rózsaszín ködön túl, pár év után is jól kijövünk, mert a kapcsolat észérveken alapul. Fontos, hogy a férfi rendelkezzék némi ambícióval és tenni akarással.

Mostanában ismerkedtem meg egy, a fenti kritériumoknak megfelelő pasival, de....nem tudom.... azt hiszem nem vagyok szerelmes. Viszont eddigi tapasztalataim alapján azt gondolom, hogy jobb, ha nem is bolondulok bele fülig a páromba... megégettem már magam ezzel...

Szóval ki az ideális? Az a FÉRFI, aki magába bolondít, akivel óriási a lángolás, aztán majd kiderül....vagy az, aki megbízható, lehet rá számítani (és még hosszasan sorolhatók az érdemei) de nagyjából ennyi. Lehet szerelem nélkül élni? Vagy majd az is kiderül?

 

  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. november 9. 18:5056.

    Szia!

     

     

    Nekem az ideális férfi az én NAGY SZERELEMEM A DAVID CARUSÓ imádom és nem azért mondom mert a rózsaszín köd van szemem előtt hanem azért mert igazán Őt tartom a NAGY Ő NEK.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_659748 (1)
    2007-02-18  16:39
  2. 2007. február 18. 22:3155.
    Hát így harminckét évesen, házasságban, millió apróbb-nagyobb szerelem után, cinikussá edződve ez már nemigen várható :-)) Az aggodalom, mint olyan, egyszerűen nem tartozik a repertoáromba. És épp annyira nézek fel a szerelmemre, mint önmagamra. Beképzelt lévén ez nem kevés :-)) Csak arra kérlek: ne általánosíts. Nő vagyok én is, még csak nem is nagyon szabálytalan. Nem vagyunk egyformák - őrült okosakat tudok beszélni.
    előzmény:
    sergino (54)
    2007-02-18  22:27
  3. 2007. február 18. 22:2754.

    vagy még nem találtál olyat

    szerintem pedig a lányok kevés kivétellel imádnak aggódni valakiért, és vki köré állítani az életüket, akiért kaparniuk is kell. muszály, h a mellettük lévő pasira felnézhessenek...

    előzmény:
    Démétér (53)
    2007-02-18  22:19
  4. 2007. február 18. 22:1953.
    Nagyon sok nagyon okos dolgot mondtál, tényleg, de képtelen vagyok ellenállni a kísértésnek, egyszerűen szólnom kell, hogy ez a: "egy nőt szerintem az éltet, ha fűti vmi hogy odaadja magát vkinek" nagyon nem igaz, vagy közel sem mindenkire vonatkozóan. Ó, drága egek, már eleve ez az "odaadja magát valakinek"... dehogy. Önmagam nem adhatom oda másnak, és pláne nem éltet ilyen önfeladó izémicsoda.
    előzmény:
    sergino (51)
    2007-02-18  22:15
  5. 2007. február 18. 22:1752.
    ja, kb ezt akartam én is mondani
    előzmény:
    onicsili (49)
    2007-02-18  21:24

Címlap

top