Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mérlegeljünk

kozmopolit
Létrehozva: 2003. szeptember 27. 16:11
Most volt a sokadik szülinapom.Ép hogy mérleg jegyű vagyok, mert,hogy 24-én 0óra 30 perckor születtem, viszont minden ami jellemző a mérlegre az fellelhető bennem.Ígyvan ez másokkal is? írjatok MÉRLEGEK!!!!!!!!!!! Kozmo
  1. 2008. szeptember 30. 12:0720226.

    Szia!

     

    Köszönöm!!!!

    Ennyi munka közben is beugrottál DÍCSÉRETET érdemelsz!

     

    puszi Neked és vigyázz magadra

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_666987 (20216)
    2008-09-24  13:31
  2. 2008. szeptember 30. 12:0220225.

    Szia!!!!

    Vége van már a költözés, pakolás stb-nek?

    Van már valami kilátásban?

    Kérjük a szülinapos listát, mert eltűnt!!!!

    Ha van időd, gondolom, most az a legkevesebb!

    Téged is Köszöntünk, mivel, nem tudni kinek, mikor,

    csak a Gabykáét tudom.

    puszi Neked.

     

    Ne dolgozz kimerültségig, akkor annyi a derekadnak, válladnak.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_666987 (20217)
    2008-09-24  13:35
  3. 2008. szeptember 30. 11:5920224.

    Bocsi nem tudtam elolvasni, azt hittem szülinapos!!!!

    ezer bocs vedd úgy, hogy szülis!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_663437 (20221)
    2008-09-30  10:51
  4. 2008. szeptember 30. 11:5820223.

    Szia!

     

     

     

    Akkor "nemsoká" ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!!!

     

    Gratulálok a lapodhoz. SZUPER!!!!!

    Sokat fogom olvasni már látom!!!!!

     

    Gratulálok!!!! szuper!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_966594 (20220)
    2008-09-26  09:21
  5. 2008. szeptember 30. 11:4720222.

    Szia rég nem látott!!!!

     

    Köszönöm a gyönyörű "KÉK" csokrot.

     

    Mindenkit Isten éltessen, nekem is eltűnt a könyvjelzőm, ahova tettem a szülinaposokat.

    Galina tette fel egyszer mindenki szülinapját.

     

    Hogy vagy Benikém? Kislánykád? Kapcsolatod rendben?

    A kis tündér kutyus? Szobatiszta már?

    Legyen vidám, szép hetetek.

    Vigyázzatok ebben az időben, nehogy felfázzatok mint én, mert nagyon kellemetlenül tud fájni!!!

    Dokinál voltam, köszöm, tudtam ez a kérdés jön.

     

    szeretettel: pusz mindenkinek.

    Benike külön a szép rószát Neked.

    ircsikék

    előzmény:
    Beni97 (20218)
    2008-09-25  08:01
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. szeptember 30. 10:5120221.
    Szuper, mert én meg 23-án születtem, és nagyon sokáig kétségek között éltem, hogy vajon még beleesek-e, vagy már nem (egy alkalmi ismerősöm kerek perec közölte velem, hogy márpedig én, születésem alapján Skorpió vagyok). Úgyhogy köszi az infót!
    előzmény:
    kozmopolit (1)
    2003-09-27  16:11
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. szeptember 26. 09:2120220.

    Nekem nemsoká itt a bűvös 30. születésnapom, de még nem tudom, hogy ennek örülni kell-e vagy sem

     

     

    Mellesleg: mivel nagy könyvimádó vagyok, indítottam egy kedves kis oldalt, ha időtök engedi, nézzetek be:

     

    http://konyvmoly.oldal.info 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. szeptember 26. 09:0920219.

    hahó, sziasztok! nekem vajon hova tűnt a könyvjelzőm, amit régen tettem a szülinapos-összegzős hozzászóláshoz annak idején?

     

    most nem tudok puskázni...

     

    hurrráááá péntek van, tessék várni nagyon a hétvégét. igaz, reggel piszok hideg volt, de jó időt mondanak. én festegetni fogok és ablakokat takarítani, eléggé elkoszolódtak a kb. másfél év alatt. kettőt már tegnap megcsináltam.

     

    keresgélek vmi jó 2-3 éjszakás ajánlatot az okt. 23-i ünnepre, ha van tippetek szívesen veszem. lehet megint Balaton lesz belőle, vagy Bükfürdő... csak forró víz legyen, az a lényeg.

     

    Ircsike, nekem a privi átjött múltkor amit írtál, nem tudom mi lehet a baj.

     

    szép hétvégét mindenkinek.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2008. szeptember 25. 08:0120218.

    Jó reggelt lányák!

     

    Prohi Drága!

     

    Isten éltessen sokáig születésnapod alkalmával!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_666987
    Torolt_felhasznalo_666987
    2008. szeptember 24. 13:3520217.
    Bocs a távírati stílusért, de itten égszakadás, földindulás, szivattyús pepüle (volt kolléganőm nyomán ez utóbbi beszólás )... szóval lassan csak én maradok a boltban, zajlika felszámolás, jó sz@r,, mindig kifogom.... elpakolás, szállítások, helyreállítás, takarítás, áhhhh, basszusklarinét, kontrafagott..... Másik munkahely egyenlőre sehol....majd jelentkezem néha, ha tudok, vigyázzatok magatokra, pusszancs Mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_666987
    Torolt_felhasznalo_666987
    2008. szeptember 24. 13:3120216.

    Sziasztok Lánykák

    Befutattam köszönteni Ircsit és Szidét, minden nagyon jót kívánok Nektek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. szeptember 24. 08:5220215.

    Sziasztok!

    Bocsika, hogy ilyen ritkán jelentkezek!

    Szide! Istenke éltessen szüinapod alkalmából!!!

     

    Munka van, bár bizonytalan.

    Kutyi tündi, rendesen lefoglal. Megint elkezdtem futni járni, mert mint mindig, most is előjöttek a súlyproblémák. Már csak az evésen kellene változtatni, de sajnos az nem nagyon megy. Most pl a vajas mézes kenyérre kattantam rá, ami ugye nem diétás. Hiába futok, ha utána tele eszem magam.

     

    Hogy, s mint vagytok? Meséljetek!

    Dallam! Köszi a képeket, Gabye Neked is Bandusról! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2008. szeptember 23. 13:1220214.

    Sziasztok!!!!

    Nem vagyok frissen, fáradt vagyok, nagyon sok a meló itt is, otthon is, alig bírom magam utolérni. (Fiatalságról meg legfeljebb csak TI beszélhettek!!!!)  De eljött kérem a mi havunk.

     

    Azért sem mérlegek!!!! Nem sok jóval kecsegtet a h.kóp.

     

    Dallam egy kicsit irigyeltelek a csodaszép Erdélyért!!!!

     

     

    Süt a napocska, enyhén néha kiviláglik a felhők mögül.

    Nem nagy a forgalom, este olvasgattalak benneteket, de válasz csak priben, talán ma jön a gyerek és ezt a pop-up-ot megnézetem vele. Köszi a tanácsot.

    Hétvégén szombaton volt finom bográcsolás, csak vasárnap reggelre esett. Na igazándiból nem lett olyan jó a tapétázás, mert egyszínűt vettünk, könnyítve a dolgon, összeillesztés stb. ezért bizony látszanak a hibák. Már bánjuk. Ragasztok rá matricát!!!!!

    Gabika biztos menni fog az angol, ha már a spanyolt is letuttad, ez smafu Neked!!!

    Bandusról kérjük az újabb képeket!!!!!

    Mindenkinek szép napot, hetet, és egy kicsit jobb időt, a munkahelyemen most csinálják a kazánt!!!! Mikor, ha nem most!!! Egész nyár itt volt, most fagyoskodunk, szerintem kinn melegebb van mint itt.

    Fáznak az ujjacskáim és a lábam is, pedig 2 zokni van rajtam.

    Hétvégére legyen jó idő, a srácok mennek megint bulizni, nehogy má megfázzanak nekem!!!!

    puszio mindenkinek

    Kékircsi

     

    előzmény:
    dallam_ (20206)
    2008-09-16  07:58
  14. 2008. szeptember 22. 15:0920213.

    Igen, így azért könnyebb lesz, bár nekem egy tele tank kb. 12.ooo Ft körül van..Hiába, 45 literes..De azt hiszem ha hetente kétszer megszállok valahol a környéken, akkor nagyjából kijövök nullára..Majd kifigyelem hogy mennyi az annyi..

     

    Andiskáról készült pár kép, de ma nem otthon alszom, úgyhogy majd valamelyik este küldök párat..

     

    Sütöttem egy kókuszos almás sütit, nagyon fini, meg egy kenyeret ami finomnak finom, csak épp nem lett szép

     

    Itt egész nap szürke az idő, már most nagyon hiányzik a napocska..Mi lesz velem tavaszig??

     

    Izgulsz a kanapé miatt, mi? Elhiszem..Na majd kérem a képeket!!

     

    Holnap reggel angollal kezdek..Kicsit tartok tőle, hogy nagyon szahar lett a teszt..

    előzmény:
    dallam_ (20212)
    2008-09-22  14:27
  15. 2008. szeptember 22. 14:2720212.

    hahó! ez jó hír, így nem a saját pénzed költöd benzinre. azért eszméletlen hogy felment az ára, mikor megvettem a kisautót kb. 6ezerből tele tudtam tankolni, most már 8 ezer fölött van bőven 1 tank.

     

    mizújs? Andiskáról vannak új sztárképek? jöhet ám.  mi finomat sütöttél? én főzőcskéztem, sütkérezést valamelyik este bepótolom. Galina szakácskönyvéből néztem ki jókat.

     

    itt már néha kisüt a nap pár percre, remélem hamarosan tartósan mutogatja magát. már azon gondolkodtam, megkezdhetem a szokásos problémás virágátteleltetést de talán még tudom húzni 1 hónapig.

     

    nagyon várom már a szép új kanapémat, vagy ezen a héten hétvégén, vagy jövő hét elején jön.

    előzmény:
    Gabye (20211)
    2008-09-19  14:19
  16. 2008. szeptember 19. 14:1920211.

    Hahó..

     

    Dallam, hétvégén nem fogok angolozni, majd hétfőn..Nem lesz főnök, ráérek majd..

     

    És van egy jó hír..Megkaptam a 9 Ft/km utiköltség támogatást október 1-től

     

    Nálunk Andiska (Ő így mondja, az R betű még nem megy) itt van hétvégén, úgyhogy dögöny, végre sütés (kenyér és süti) szóval ilyenek..

     

    Mindenkinek jó hétvégét

    előzmény:
    dallam_ (20210)
    2008-09-19  10:50
  17. 2008. szeptember 19. 10:5020210.

    halló! jó hétvégét mindenkinek aki erre téved!

     

    Gabóca jó tanulgatást, ha előveszed az angolt, azért túlzásba ne vidd.

    Ircsikék neked szép időt a telekhez és a pihenéshez! Galina jó unokázást, le merném fogadni, hogy lesz a programban.

     

    nékem suli, takarítás, ez meg az, ablakot kellene pucolni, de remélem lesz egy kis kirándulás is vasárnap. sajnos a csempézésbe, járólapozásba nem tudok besegíteni. de festő-mázolót még játszhatok.

     

    jövő héten kezdünk mérlegesedni, ugye?

     

    sziasztok

    előzmény:
    Gabye (20209)
    2008-09-17  10:18
  18. 2008. szeptember 17. 10:1820209.

      Haló..Sajna itt még nem fütenek (elvileg holnap megkapom a várva várt magyar billentyüzetet) de felöltöztem rendesen..Viszont az idő továbbra is borongós....De otthon pont most van a próbafütés, 1gy nagyon jó volt tegnap mert finom idő volt a lakásban

    Tegnap annyira kész lettem végül, hogy este nem mentem el tornára, inkább haza, egy kis mosás aztán alvás..Nagyon nyom engem ez az esős idő...Bent már egész jól elmotoszkálok szinte egész nap, ezt már szeretem..

     

    Remélem az angolba is belejövök majd, és igen, a cég fizeti, úgyhogy tényleg kár lenne kihagyni..

     

    előzmény:
    dallam_ (20208)
    2008-09-17  09:14
  19. 2008. szeptember 17. 09:1420208.

    szia Gabóca! kipihented magad? biztos fárasztó volt ez az angol elsőre, de legalább tornáztatod az agyad és mindig fiatal marad. biztos beleszoksz, hiszen a spanyol is milyen jól ment neked. plusz, gondolom a cég fizeti, hiba lenne kihagyni.

     

    ma reggel itt már pár percre megmutatta magát a napocska, azóta újra bevonult a felhők közé. de állítólag ma már jó idő lesz. utálatos ez a hideg, tegnap én is kipróbáltam a klímákat, jól fűtenek és hamar felmelegítik a levegőt. kazánt még ki kellene tisztíttatnom mielőtt elkezdek vele fűteni, nem gondoltam hogy ez ilyen korán megtörténik. simán 1 hónap még a rendes fűtési szezon. ma végre itt bent is meleg a radiátor, marha hideg volt.

     

    kinél mizújs?

    előzmény:
    Gabye (20207)
    2008-09-16  10:24
  20. 2008. szeptember 16. 10:2420207.
    Jó reggelt..Én kifacsarva...Megvolt az első angol óra..Elég lelombozó volt..Egyből belecseppentem egy 65 pontos felmérő tesz írásba....Utána kaptunk egy szöveget, az egész jó volt, de a csajszi sztem amerikai, elég nehezen értettem mit mond és hát nem is profi azt hiszem, legalábbis nehezen ment neki, hogy megmagyarázza azokat a szavakat amiket nem értettünk..A többiek szerint a tanár is új még, talán a harmadik órájuk volt vele, szóval nekik is szokni kell, de nekem elég nehéz volt így elsőre..De nem panaszkodom, legalább van hova felfejlődni...Csak most kinyultam mint egy béka..Asszem megyek és..
    előzmény:
    dallam_ (20206)
    2008-09-16  07:58
  21. 2008. szeptember 16. 07:5820206.

    szép jó reggelt! napsütésest, talán ma lesz pici esélyünk rá.

     

    Editke, ha ma tartod, boldog névnapot!

     

    hogy vagyunk kérem? frissen fiatalosan???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. szeptember 15. 16:1320205.

    hahó. oskola nem volt rossz és persze 2 órával rövidebb a gyakorlatban, mint ahogy az órarendben szerepelt....

    nagyon jól meg lettem masszírozva szombaton, a srác nagyon profi, isteni keze volt....

     

    itten is esik, de én szeretem + növénykék pláne. az allergiások is fellélegezhetnek legalább.

     

    Ircsike, nézesd meg a gépet fiaddal, biztos valami egyszerű megoldás lesz a problémára. így látatlanban nincs tippem, esetleg a pop-up blokkoló van bekapcsolva és azt kéne engedélyezni? Beni a szakértő, hátha jön majd.

     

    mindenkinek szép estét!

    előzmény:
    Gabye (20204)
    2008-09-15  13:01
  23. 2008. szeptember 15. 13:0120204.

    Jelentkezem én is..Itt nagyon csufa idő van, nem szeretem az esőt, még a csontjaim is fáznak

     

    Ircsikém, Bogyó nem unta meg, csak valahol eszi az olajat, úgyhogy most megfigyelés alatt tartjuk..Igen, kb. 3o perc séta a Bogyó lerakat innen, de ilyen időben bizony nincs séta, villamosozás van..Azzal csak 5 perc..

     

    Holnap kezdem az angolt, majd beszámolok milyen..Izgulok kicsit

     

    Hétvége eltelt, nem volt vészes..Kicsit lefárasztottak a vendégek, és hát nem volt igazi pihenés, de tegnap torna után már 1/2 1o-kor aludtam..Szóval most jól vagyok..

     

    Galinaa, van valami jó híred??

     

    Dallam, milyen volt a suli??..Növénykéid biztos örülnek az esőnek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. szeptember 15. 12:4220203.

    Hellllllóóóóóó Mindenkinek!!!

     

    Úgy értem, hogy otthonról, nem akar menni, tennap többször is próbálkoztam és egyáltalán nem vett be semmit. Ahogy elkezdtem írni ótomatikusan bezárja a programot, azaz magát ezt a ncl-t.

     

    MÉÉÉÉÉÉÉÉÉ???????????

     

    Innen (hülye munkahely) meg sikerül, néha-napján.

     

    Hogyan vagytok????

     

    Gabyka hogy bírod a bejárást? Olvasom, hogy  Bogyó már megúnta!!! Nem csodálom. Ahol lerakod, és onnan besétálsz, meg vissza felér egy órai tornával. 25-30 percet mondtál ugye?

     

     

    A töbiek majd csak visszasomfordálnak, hiszen vége van a nyárnak, hűvös szelek járnak, itt szakad hajnal óta, gondolom mindenhol. Nagyon hideg lett, de hét közepétől jobb időt mond.

     

    Galinám mi van a munkáddal?

     

    Vár a munka.

    Jó étvágyat.

    üdv. és pussssz mindenkinek, mindjárt eljön a MÉRLEGEK IDEJE!!!!

    remélem jókat jósolnak nekünk az égiek.

     

    pussssz

    prokékircsi

    előzmény:
    dallam_ (20196)
    2008-09-12  08:34
  25. 2008. szeptember 15. 11:4120202.
    hogy lehet hogy két hozzászólásnak is 2o2o1  a sorszáma???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top