Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mérlegeljünk

kozmopolit
Létrehozva: 2003. szeptember 27. 16:11
Most volt a sokadik szülinapom.Ép hogy mérleg jegyű vagyok, mert,hogy 24-én 0óra 30 perckor születtem, viszont minden ami jellemző a mérlegre az fellelhető bennem.Ígyvan ez másokkal is? írjatok MÉRLEGEK!!!!!!!!!!! Kozmo
  1. 2008. december 3. 13:3620276.
    Sziasztok!Én is Mérleg vagyok már több mint 19 éve :) október 19-én születtem 17:10-kor bika vagy ikrek (sok helyen ezt a 2 őt írták és nem tudom, hogy melyik is valójában) asszcendenssel és nagyon sok cikket olvastam már a mérleg jegyről sőt saját elemzést is csináltattam hát mit ne mondjak nagyon meglepődtem hogy ennyire igazak rám a dolgok pedig még nagyon fiatal vagyok! akit érdekel itt tud személyre szabott horoszkópot csinálni: http://femina.hu/horoszkopJó Mérlegnek lenni! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. november 26. 20:0320275.

    Szia!,

    Igaz ma már szerda van, kipihented magad a hétvégén?

    Jön az évvégi rohanás, nem szeressem idő.

    el ne essetek, itt csúszósak az utak, utcasöprésről szó sincs! olvad, megfagy. remélem gyorsan vége lesz ennek a randa télnek.

    nyarat szeressük ugye lányok????

    szép estét

    pusssz proKékIrcsi

    előzmény:
    dallam_ (20274)
    2008-11-21  13:40
  3. 2008. november 21. 13:4020274.

    helló! köszi mindenkinek a szorítást, túl vagyok rajta! tegnap voltam utoljára, legalábbis nagyon remélem! úgy néz ki, minden oké. gazdagabb lettem megint sok tapasztalattal... mennyire mások az emberek.

     

    fáradt vagyok  nagyon, kimerítő volt az utolsó 2 hét. alig várom hogy holnap du. legyen. ma még suli, holnap is, de utána a másfél napot végig fogom pihikézni, csak egy kis házimunka, főleg otthon hentergés.

     

    idő az nem jó, esik, de inkább eső legyen mint hó.

     

    kívánok mindenkinek nyugodalmas hétvégét, jó sütést-főzést, pihenést. vigyázzatok magatokra.

    előzmény:
    prohaszkab (20273)
    2008-11-19  15:27
  4. 2008. november 19. 15:2720273.

    Szorítok én is!!!!

    Végigpergettem és semmi!

    Vigyázz az úton, csúszós, ködös idő van.

    mindenki vigyázzon, de az ótós lányok főleg!!!!

    előzmény:
    dallam_ (20264)
    2008-11-07  10:43
  5. 2008. november 18. 13:2120272.

    Szia Mindenki!!!

     

    Próbálkozom ám az írással de nem vexzi be. Ma azt javasolták, hogy valami SEAMONKEY-t kell betenni.

    Na majd a gyerek megmondja.

    Galinám jól vagy? Van már munkád?

    Uncsik megfázáson inenn, vagy túl? Én félek tőle nem szeretnék beleesni. Gabyka örülök, hogy jó az új munkád? Most vigyázz, jönnek a fagyok, nem jó ilyenkor ótózni!!!!

    Dalllamka Vekled mi van?

    Szide? és a Többiek?

    Beni? Na tőle kellene megkérdeznem, mit tegyek. Ga látjátok visítsatok.

    A popóm, egyik fele már gyógyul, a másik sajna még nem, mindig vörös, fekete, dagi, és fele összefort, a másik még nyitva. Remélem a Sárvárit nem kell elhalasztani, emiatt kellett a Zalakarosit. Már lassan 4. hete és még nem gyógyul. Nem akaropk visszamenni, még várok vele.

    A hétvégén köszöntés lesz:

     

    "SZERELMÜNK GYÜMÖLCSE, DRÁGA PICINYEM"

    BETÖLTI A 30-AT 21-ÉN. Semmi fakszni, csak a kedvencét főzöm. Már nem engedi, hogy ünnepeljük.

    És itt meg lehet fagyni, nem jó a kazán, itt ülünk vastagon beterítve törülközőkkel, nincs fűtés. Talán holnapra meg tudják csinálni.

    Lányok, hogy álltok a fiúkákkal? Van már valami kilátásban?

    mindenkit puszilok, írjatok míg itt vagyok, otthonról már úgy sem tudok.Csak ha minden válasz után kilépek, vissza, megiont ki, szórakozik velem. Ha meg kiiktatjuk a Popup-ot, akkor meg egymás után jönnek a reklámok. mit lehet tenni?

    Beni tudja.

    Hol van?????

    puszi, jó kávézást ebédutánra, most fogok inni az ebédem kakaó után. jól beosztom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_666987 (20270)
    2008-11-12  09:09
  6. Torolt_felhasznalo_666987
    Torolt_felhasznalo_666987
    2008. november 12. 09:1120271.
    Én is szorítok (azt ugyan nem tudom mihez, de a lényeg, hogy neked jó legyen )
    előzmény:
    dallam_ (20267)
    2008-11-11  14:28
  7. Torolt_felhasznalo_666987
    Torolt_felhasznalo_666987
    2008. november 12. 09:0920270.
    Sziasztok Háát, tényleg jól eltűntem, bocsi Gabye, Dallam, ügyesek vagytok, hogy nem hagytátok elsüllyedni a topikot! Gabye, örülök, hogy ilyen jól összejött neked az új helyen Dallam, mit keresel Óváron? Jó hallani, hogy Nálatok van nyüzsi, még a végén én is arrafelé kötök ki tényleg.... Ircsi, remélem a kellemetlen és fájdalmas műtét "utórezgései" is eltűntek már.... és készülődhetsz gyógyfürdőzni, biztosan mentek mostanában, vagy évvégén, ugye? Benivel, Szidével Larukuval és a többiekkel vajon mi lehet? Nálam nincsenek túl jó hírek, még nem találtam munkát szokás szerint nem lesz egy könnyű menet.... A gyerekek jól vannak, növögetnek, szépek, okosak, Beni már ovis, elég jól beilleszkedett. Háát, most röveden ennyi, aztán igyekszem többet jönni...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. november 12. 08:2620269.
    Szorít szorít, szorít, szorít, szorít, szorít!!
    előzmény:
    dallam_ (20267)
    2008-11-11  14:28
  9. 2008. november 11. 14:2920268.
    vagyishogy kedd van, túúúúdom
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. november 11. 14:2820267.

    pihengettem is, de dolgoztam is sokat, picit meg is húztam a karomat. pedig arra nagyon vigyázni kéne.

     

    holnaptól nem vagyok már a héten, tessék nekem nagyon nagyon szorítani, szükségem lesz rá!!! Mosonmagyaróváron leszek...

     

    böszme hideg lett, jól időzítettem a téli gumó felrakást, legalább nem csúszkálok.

     

    remélem mindenki jól van, az is aki felbukkan néha, és azok is akik nem. további szép szerdát!

    előzmény:
    Gabye (20265)
    2008-11-07  10:50
  11. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2008. november 7. 21:4220266.

    Ne mérlegelj - gyere:

     

    http://www.ezoterisztan.hu

     

    :)

    előzmény:
    kozmopolit (1)
    2003-09-27  16:11
  12. 2008. november 7. 10:5020265.
    NEkem is mennem kell meetingre..Jó hétvégét, jó munkát és azért pihenj is!!
    előzmény:
    dallam_ (20264)
    2008-11-07  10:43
  13. 2008. november 7. 10:4320264.

    nekem most nagyon könnyű lesz a bevásárlás, rengeteg mindenre szükség van és már konkrét elképzeléseim vannak.

     

    hirtelen marha sok meló jött, lépnem kell, hogy időben végezzek.

     

    nagyon jó és napos hétvégét kívánok mindenkinek!

    előzmény:
    Gabye (20263)
    2008-11-07  10:24
  14. 2008. november 7. 10:2420263.

    Jó is az..A takarítás sztem felér egy aerobikkal..Múltkor én is ablakot pucoltam meg a függönyt szedtem le, mostam ki, hát másnap bizony éreztem a hátamat rendesen

     

    Hát én is úgy tervezem a bevásárlást, hogy novemberben letudjam, de hogy tényleg sikerül-e azt nem tudom..Még nagyon infokat sem sikerült szereznem, hogy ki mit szeretne esetleg..De azért remélem sikerül a csúcs előtt végeznem..Azt a nyomort és vegyünkbármintnemszámít hozzáállást nagyon nem csípem

    előzmény:
    dallam_ (20261)
    2008-11-07  10:19
  15. 2008. november 7. 10:2120262.
    Ircsi, most esik le, mit érthettél, azon hogy csak üres lapot kapsz. A héten nekem is kb. 1 kilómétert kell legörgetnem, hogy lássam a hozzászólásokat, előtte csak a nagy üresség.... legközelebb ha ilyen hibát látsz próbáld te is aluuuuuuuul , nagyon lent keresgélni.
    előzmény:
    prohaszkab (20248)
    2008-11-03  12:07
  16. 2008. november 7. 10:1920261.

    irigylem a kitartásod! bár én is mozgolódok, csak más kategóriában. most hétvégén pl. baromi nagytakarítás lesz az új  házikóban, az összes csempét, járólapot kb. 138x kell lemosni, hogy szép legyen. de  nem baj, szeretem az ilyen melókat.

     

    nem sok munkakedvem van ma, de szerencsére rövid napom van. tételeznem is kellene, a héten nagyon nem tanultam szinte semmit.

     

    még angolhoz annyit, lehet venni nagyon sok dvd-t, amin nem csak leckék vannak, hanem eszméletlen sok teszt is, mindenféle témában, szinten, azokkal izgalmasabb gyakorolni, mint papíron x-elgetni és rögtön ki is értékeli. azt hiszem régebben a BBC oldalon találtam letölthető nyelvleckéket is, amik 1-1 témakört gyakoroltatnak, főleg szövegértést.

     

    karácsonyi bevásárolódások hogy állnak? én le akarom rendezni még novemberben, hogy decemberben boltoknak közelébe se kelljen mennem.

    előzmény:
    Gabye (20260)
    2008-11-07  10:10
  17. 2008. november 7. 10:1020260.

    Szép napot!

     

    Hát, nálunk még nincs fizetés, majd hétfőn

     

    Az a baj, hogy otthon már nem ülök órák hosszat a net előtt, hogy skypeoljak.. Háztartásvezetés nálam általában porszívózás, közben nem hallok semmit..Szóval nem egyszerű..de majd valahogy lesz..

     

    Hát, itt most mennek a belső megbeszélések, hogy min lehetne fogni, de azért nagyon nincs elkapkodva....Ezért írtam hogy itt sem érezzük túl vészesen..

     

    Edzésekre azért most is igyekszem eljutni..Keddenként a Czanik B. itt tart ingyen órát a TF-en1/2 7-től, ami egy köpésre van innen, oda igyekszem menni, pénteken és vasárnap meg azért meg tudom oldani legtöbbször, így a heti 3 teljesíthető

    előzmény:
    dallam_ (20259)
    2008-11-07  09:46
  18. 2008. november 7. 09:4620259.

    jó reggelt! az enyhe télben én is benne vagyok, még egy szavazat.

     

    már megint péntek van végre és ismét fizetésnap, hurrá! ez minden héten megismétlődhetne...

     

    angolra sok tippem nincs, CNN hallózása háttérzajnak "háztartásvezetés" közben nem rossz. esetleg lépj be a Skype-ra és állítsd az állapotod arra, amikor mindenki hívhasson... most nem jut eszembe mi a neve. perceken belül befut majd 52 csevegő ablak és gyakorolhatsz. csak ott is 100ból 99 ember idióta és nagyon kevés az, akivel  normálisan lehet csevegni és eszmét cserélni.

     

    nekem is lesz végre plusz garnitúra felnim és a téli ill. nyári gumók is felnin lesznek, így otthon is ki tudjuk majd cserélni.

     

    itten annyira nem érezni a válságot, mármint a cégnél, ugyanúgy látom az eszméletlen pazarlást ezen-azon. remélem azért az emberek most végiggondolják a kiadásaikat, nem fognak pazarolni és csökken picit a felesleges vásárlási láz.

     

    jársz mostanában is edzésekre, vagy nem jön össze a bejárás miatt?

    előzmény:
    Gabye (20258)
    2008-11-06  15:57
  19. 2008. november 6. 15:5720258.

    Hát végülis igen, inkább kétszer

     

    Sajna ez minden iskolában így van, az anyagnak jó ha 1/3-át tudod a későbbiekben használni..Szomorú, de valamivel ki kell tölteni az időt ..Azért hajrá előre a letisztulás felé

     

    Nekem is hétvégén teszi fel apu a téli gumókat ..De azért én ezzel az időjárással kibírnám tavaszig..Tudodm, nem jó, mert jönnek a bacik meg minden, de nekem nem hiányzik a hideg

     

    Igen, eléggé billeg az a másik hajó, és ki tudja, hogy kibírja-e ezt a vihart, vagy sem..Itt is érezni kicsit a szelét, de azért nem annyira vészes..Aztán meglátjuk meddig húzódik el ez a válság, és hogy mennyire gyűrűzik be a mi életünkbe is..

    Az angol..Hát elgé gyengusz a kiscsaj aki tartja, szimpi meg minden, de valahogy nem az a tanár típus..Filmet nézünk órán, meg dobókockás játékot játszunk..Most elvileg jelztük, hogy ez azért ne így legyen a továbbiakban, úgyhogy meglátjuk mi változik..Ha nagyon semmi, akkor kérünk másik tanárt..Próbálok magamtól is foglalkozni vele, a kocsiban a BBC-t hallgatom, de azért reggel még, este meg már nem vagyok annyira koncentrálóképes..De megteszem amit tudok..Van valami ötleted egyébként, hogy lehetne még gyakorolni?

    előzmény:
    dallam_ (20255)
    2008-11-06  13:09
  20. Torolt_felhasznalo_908602
    Torolt_felhasznalo_908602
    2008. november 6. 15:5620257.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. november 6. 13:2420256.
    10.10.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. november 6. 13:0920255.

    szia Gabóca. inkább kétszer, mint egyszer sem, lényeg, hogy átjött.

     

    tanulás csak azért megy az agyamra, mert marha sok "töltelék" van, amiről tudjuk mi is, tanárok is, hogy csak be kell magolni a vizsgára, de semmi köze az egészhez és soha az életben nem fogjuk használni és nem lesz rá szüskégünk. persze nem a legkönnyebb részek ráadásul. és én ettől rosszul vagyok, mint általában a felesleges dolgoktól. egyre több az anyag is, és csak halmozódik, tudni kell mindent a kezdetektől és kezdem keverni. na de csak letisztul egyszer valamikor, ha szerencsém van, még a vizsgák előtt.

     

    szombaton feldobatom a téli gumókat, ahogy néztem, hétvége után már jön pici lehűlés. még mindig nem lesz tél, de ilyen extra meleg sem. legközelebb kb. karácsonykor lenne erre szabad szombatom, szóval nem húzhatom tovább.

     

    örülök, hogy jól dönttöttél meló ügyben, látod az élet igazolja  a választásodat, időben hagytad el a süllyedő hajót. hogy megy a zangol?

     

     

    előzmény:
    Gabye (20252)
    2008-11-05  10:03
  23. 2008. november 5. 10:4320254.
    Ehe, most meg elküldte duplán..szuper
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. november 5. 10:4220253.

    Nos, már harmadszor pötyögöm ezt a hozzászólást, remélem elmegy végre!!

    Szóval, én is a „sötét fiúnak” szurkoltam, nekem is Ő volt a szimpibb..Aztán majd meglátjuk mit tud kihozni az adott helyzetből..

    Nekem nagyon jó, hogy reggel világosban indulok, így valahogy könnyebb..Este viszont már tök sötét van, mire itt végzek, azt nem annyira szertem, főleg vezetni nehezebb akkor, de legalább a szürkületet megúszom, az a legrosszabb. Este viszont mostanában jól esik egy bögre forrő teával bekucorodni a meleg szobába, egy filmet megnézni – ritkább mivel elég gyenge a TV műsor – vagy  aszámítógép elé leülni, esetleg egy könyvet olvasni..Lehet öregszünk??

    A munkahely jó, már teljesen megszoktam és szeretem..Lassan lejár a próbaidőm is, úgyhogy teljesen beépültem..A régi helyemről elég sok rosszat hallok, úgyhogy azt hiszem a legjobbkor jöttem el onnan és nagyon szerencsés vagyok, hogy ide kerültem..

    Dallamka, ennyire gáz a suli? Mi az hogy megbántad?? De hát érdekes, jó lesz ez neked ki tudja még lehet ez lesz a szakmád!! És már nem sok van, ne add fel!!

    Többiektől is várunk egy egy gyors bejelentkezést, info morzsát!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2008. november 5. 10:0320252.

    Nos, már harmadszor pötyögöm ezt a hozzászólást, remélem elmegy végre!!

    Szóval, én is a „sötét fiúnak” szurkoltam, nekem is Ő volt a szimpibb..Aztán majd meglátjuk mit tud kihozni az adott helyzetből..

    Nekem nagyon jó, hogy reggel világosban indulok, így valahogy könnyebb..Este viszont már tök sötét van, mire itt végzek, azt nem annyira szertem, főleg vezetni nehezebb akkor, de legalább a szürkületet megúszom, az a legrosszabb. Este viszont mostanában jól esik egy bögre forrő teával bekucorodni a meleg szobába, egy filmet megnézni – ritkább mivel elég gyenge a TV műsor – vagy  aszámítógép elé leülni, esetleg egy könyvet olvasni..Lehet öregszünk??

    A munkahely jó, már teljesen megszoktam és szeretem..Lassan lejár a próbaidőm is, úgyhogy teljesen beépültem..A régi helyemről elég sok rosszat hallok, úgyhogy azt hiszem a legjobbkor jöttem el onnan és nagyon szerencsés vagyok, hogy ide kerültem..

    Dallamka, ennyire gáz a suli? Mi az hogy megbántad?? De hát érdekes, jó lesz ez neked ki tudja még lehet ez lesz a szakmád!! És már nem sok van, ne add fel!!

    Többiektől is várunk egy egy gyors bejelentkezést, info morzsát!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top