Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Asztma

Torolt_felhasznalo_357835
Torolt_felhasznalo_357835
Létrehozva: 2007. december 19. 18:57
Sziasztok!

Ezt a topicot azért nyitom, hogy az összes asztmás beteg társam elmondhassa véleményét az orvoskról ill. a saját tüneteit.

Sokan vannak akik atypusos infekció után lettek asztmásak.

Vannak akiknek az orvos asztmondja, hogy jó lett a légzés funkciója, de még is köhög, fullad. Gyakran mondják ilyenkor a dokik, hogy ez ő szerintük pszihés betegség.


Roham: nincs, levegő, remegés, fejfájás, nyitott szájjal levegő után kapkodás, szédülés, hányinger öklendezés...stb

ASZTMÁVAL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓKAT OSSZUK MEG EGYMÁSAL

Kérlek írjatok, köszönöm.
  1. 2016. március 27. 17:4357.

    Sziasztok! 


    Megmaradt nálam 2 db FOSTER NEXThaler 100 mikrogramm/6mikrogramm/adag inhalációs por, mivel az egyik mellékhatása kijött rajtam, és nem bírtam tovább szedni. 2016/09 a lejárata, bontatlan csomagolásúak a dobozok. Akinek ezt kell egyébként is szednie annak odaadnám!


    Írj emailt, ha érdekel: regiii1993@gmail.com

  2. 2015. június 5. 07:0356.

    Tisztelt Fórumozók!


     


    Jelenleg társadalomkutatást végzünk 18 év feletti asztmások körében. A kutatás célja a betegek, és ellátásuk körülményeinek fejlesztése, valamint tudományos publikáció.


    Kérem, hogy segítsék munkánkat, egy egyszerű telefonos kérdőív kitöltésével! Az adatokat bizalmasan kezeljük, és szigorúan kutatási célokra használjuk  fel.


    Ha szeretne részt venni benne, Küldjön sms-t a +36 70 258 1465-ös telefonszámra! (nem emelt díjas! )Mindenkit visszahívok!


     


    Köszönöm!

  3. 2015. február 15. 18:5155.

    Sziasztok! smile hangulatjel
    A szakdolgozatomhoz kérném asztmás betegek segítségét ennek a 10-15 perces kérdőívnek a kitöltésével. 
    Előre is köszönöm!


    https://docs.google.com/forms/d/1A09cNHxevd-6obqZM_Hoku eflRm_yRRJZOfkqLmLHi8/viewform?usp=send_form

  4. 2014. június 17. 11:2554.

    Sziasztok!

    Magam is allergiás vagyok, az egész nyári időszakot végigszenvedem minden évben. A szűk családi körömben szinte mindenkinek van valamiféle légúti betegsége, ám édesapám állapota/helyzete sokkal rosszabb a többiekénél (COPD, stb).
    Részben ezért szántam rá magam, hogy szakdolgozatomat egy légúti betegségekkel összefüggő témáról írjam.
    Arra szeretnélek kérni Titeket, hogy segítsetek nekem ebben azzal, hogy kitöltitek a dolgozatomhoz kapcsolódó kérdőívet. Néhány perc és pár kattintás az egész, de nagyon sokat segítetek vele. A Ti, véleményetek számít igazán!

    A kérdőívet itt találjátok:

     

    https://docs.google.com/forms/d/1xUfL0EQu XnTaGVEPzkQiGuJrdhZsFeQaxmCpBw0bM0M/viewform?usp=send_form 

     

    Köszönöm a segítségeteket! 

  5. 2014. június 17. 11:0953.
    Sziasztok!

    Magam is allergiás vagyok, az egész időszakot végigszenvedem minden évben. A szűk családi körömben szinte mindenkinek van valamiféle légúti betegsége, ám édesapám állapota/helyzete sokkal rosszabb a többiekénél.
    Részben ezért szánta rá magam, hogy szakdolgozatomat egy légúti betegségeket középpontba helyező témáról írjam.
    Arra szeretnélek kérni Titeket, hogy segítsetek nekem ebben azzal, hogy kitöltitek a dolgozatomhoz kapcsolódó kérdőívet. Néhány perc és pár kattintás az egész, de nagyon sokat segítetek vele. A Ti, véleményetek számít igazán!

    A kérdőívet itt találjátok:


    https://docs.google.com/forms/d/1xUfL0EQuXn TaGVEPzkQiGuJrdhZsFeQaxmCpBw0bM0M/viewform?usp=send_form K öszönöm a segítségeteket! 
  6. 2014. május 13. 22:4352.

    Szia Mariamia!

    Nagyon érdekelne ez a könyv pdf-ben. Légy szíves küldd át nekem!

    Üdv. H.

    előzmény:
    mariamia (51)
    2012-01-19  10:31

Címlap

top