Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kinövés a nyelven

mirin
Létrehozva: 2008. február 23. 21:09

Sziasztok!

Kislányomnak néhány napja megjelent a nyelvén egy fehér "kinövés" .Először azt hittük,valami szálkaféleség,de valószínűleg nem kívülről került bele,hanem a nyelvéből nőtt ki.Fehér,és a nyelvháton van.Csecsemőkorában mondták,hogy térképnyelve van,de az nem ilyen volt,hanem fehér és piros foltok vándoroltak a nyelvháton.Mindenképpen el fogom vinni orvoshoz,de addig is örülnék,ha esetleg valaki már járt hasonló "cipőben" ,megírná,hogy mi lehet ez.Remélem érthető voltam.Köszönöm,ha ír valaki!

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. június 11. 13:0128.


    Félsz.Aha.


    Akkor sem fogsz elmenni a dokihoz ha akkora lesz mint egy sütőtők?


    Megértem.


    Szemét egy banda az orvisi kar, gyógyítani akarnak az átkozottak. Julcsa néni hókuszpókjától nem félsz, amit majd itt előad neked? Majd ha valahol ottmarad a nyelved lefetyelés közben talán kicsit megszeppensz.Csak, az már késő lesz.


     

    előzmény:
    Attila777 (27)
    2018-06-11  08:34
  2. 2018. június 11. 08:3427.

    Sziasztok. Nem olyan rčg a nyelvem allatti pont a nyelvem allatt, kinőtt egy nagy Vad hús čs egyszer csak eltűnt gibdoltam minden rendben lesz. De erre 2napra újra kinőtt čs nagyobb lett ez a vad hús nem tudom micsinŕljak, annyira zavaró a nyelvem allatti hús ami kinőtt enni se birok. Háziorvosom azt mondta menjek el a száj sebčszetre. Ott le műtik lecsipik 30perces műtčt..... Csak az a baj fčlek :( valaki aki tud segíteni annak megköszönnčm :( c

Címlap

top