Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. június 14. 21:57133051.

    Kicsi Piroskának asszem leharaptam volna picikét a fejét.  A szülei nem mondták neki, hogy nem kódorgunk el a többiektől?  A frászt kaptam Gigi helyett is. Szerencsés lett a dolog vége - báááár - nagyon valószínűtlenül oldódott meg.


    "Szegény" Gergő - kellemesen és többszörösen -  elásta magát Adélnál... 


    Szonja alkalmi haja egész jó volt 

  2. 2019. június 14. 21:52133050.

    Jól hallottam, Miki azt mondta Balázsnak és Bandikának, hogy legyenek jó testvérek?


     

  3. 2019. június 12. 23:19133049.

    Komolyan én csalódtam, egy sz@ros kis vérömleny? Azt hittem max agydaganat. Úgy viselkedett mint aki tuti meghal. 

  4. 2019. június 12. 18:43133048.

    Sajnos itt ez van. A pótvizsga októberben van. Aki megbukott bukta az egyetemet.


    Az én esetemben még nem is olyan durva, jövőre lesz az Tominak, aki majd aug.végén megtudja a jegyeit, és ha neadjisten rosszabb lett mint a tanár által megjósolt, akkor van 1 hete átírni az egész jövőjét. Mert addigra tudnia kell miből tanul tovább. Gazdaságtant akar, de ahhoz nagyon jó matek kell hogy bejusson valami jobb egyetemre. 


    Ma be kell pótolnom a tegnapi részt. De még ezt a fejetlenséget amit Vanda és Balázs terveznek, mert annak a szerencsétlen gyereknek milyen jó lesz majd napi szinten azt kell hallgatni hogy ölik egymást a szülei. 


     

    előzmény:
    gerdamama (133045)
    2019-06-12  06:57
  5. 2019. június 12. 07:35133047.

    Nem értem Krisztiánt. Nagy nehezen kötélnek állt, hogy autót fog lopni de csak akkor érzi magát biztonságban, ha fegyvere van. Miért? ha lebuknak lelő valakit? Ő azért nem ennyire bandita...még jó, hogy oda írták a szakácsot az ajtó elé... remélem nem vesz részt az akcióban mert már úgy sem kell a pénz..a jóságos szakács elintézte.


    Annyira rosszul nézett ki Balázs Bandi mellett. Rosszul öltözött, az a sál meg úgy van megkötve a nyakán, hogy inkább ront az összképen mint előnyös lenne. Mit eszik rajta az a két klassz nő? mert igaz, hogy Vanda most nem olyan dekoratív mint hajdan volt, a haja, a nagy frufruja nem tetszik, de ha akar bájos is tud lenni. Szegény Szonjának kár volt olyan nagyvonalúnak lenni...Miklós így is úgy is kibékül a fiával. nem is olyan szegény Szonja..jobbat érdemel mint Balázs.

  6. 2019. június 12. 07:11133046.

    A tegnapi BK...


    Timi lebukása borítékolható volt. Majd két hónap múlva azt varrat magára, amit akar. De lehet, hogy akkor már nem fogja izgatni a dolog, mert nem lesz tilos. Nem kell hozzá se hazudni, se engedélyt hamisítani.


    Nem tudom, ki főz a Rózsa szerencsétlen vendégeire, ha a szakács úr sosincs a konyhában. Hol a vendégtérben cseveg, hol az iroda előtt hallgatózik. Jó, hogy Krisztiántól elvette a stukkert, ezzel együtt nem tetszik, ahogy rendszeresen belepofázik a főnöke és családja magánéletébe.


    A várható nagy családi összejöveteltől előre viszketek. Mindenki boruljon mindenki kebelére, mert apuci boldogan akar meghalni. Cinikus megfogalmazás, de nem tudom finomabban kifejezni a lényeget. Parancsszóra megbocsátani és szeretni egymást, hát ebben én nem hiszek. Szerintem más se, legfeljebb a békesség kedvéért úgy tesz, mintha.

  7. 2019. június 12. 06:57133045.

    Ilyet még nem hallottam, hogy vizsga után több mint két hónappal hirdessenek eredményt! Micsoda szadista eljárás! Nem is értem. És akinek esetleg nem sikerült, az nem is tudja, hogy újra neki kell futnia? Hogy készülnie kellene a javításra?


    Lázadjatok fel!

    előzmény:
    barackmano (133043)
    2019-06-12  06:20
  8. 2019. június 12. 06:22133044.

    Bocs, elfelejtettem hogy a telefon nem rak ekezeteket. 

    előzmény:
    barackmano (133043)
    2019-06-12  06:20
  9. 2019. június 12. 06:20133043.

    Itt is az van az iskolŕkban hogy minden Stage (tagozat) včgčn van “diplomaosztŕs”, mčg Tomi idejčben nem volt szerencsčre. 


    Včge a matekvizsgŕknak, most malmozhatok aug. včgčig hogy milyen lett.

    előzmény:
    gerdamama (133042)
    2019-06-11  17:53
  10. 2019. június 11. 17:53133042.

    Nem tudom, feldobták-e a sapkájukat, a műsor végén nem. Esetleg a kertben igen, bár biztosan készült volna róla kép. Lehet, hogy olyan büszkék voltak rá a csöppségek, hogy nem dobálták, talán még abban is aludtak. Majd megkérdezem Dávidtól.


    Nemrég neki is be kellett öltöznie, most végzett az első doktorandusza. Már nagyon vártuk, sok baj volt vele. Okos lány volt, csak kb. minden jobban érdekelte, mint a matematika. Szívesebben csellózott, mázlija volt, hogy D. "szintén zenész", megbocsátotta neki, ha hangversenyre készült, ahelyett, hogy a kutatási témával foglalkozott volna.


    Ott nagy divatja van a talárnak, minden egyetemnek megvan a színe. Dávidéknál pont ilyen élénkpirosba bújnak a végzősök, amilyet az ovisok viseltek. A profoké persze "komolyabb", szürke-fekete. Pár éve pont a diplomaosztás napján voltunk a szomszéd városban, ott világoskék talár a hagyományos. Nem túl szerencsés választás, úgy nézett ki, mintha mindenki fürdőköpenyben mászkálna az utcán. Elég vicces látvány volt. (A képet a neten találtam, nem saját felvétel. Bocsássa meg a szerző!)


     

    előzmény:
    BiriBiri (133040)
    2019-06-11  11:18
  11. 2019. június 11. 16:46133041.

    Köszi.

    előzmény:
    Liventa (133039)
    2019-06-11  11:04
  12. 2019. június 11. 11:18133040.

    Ez valami gyönyörűség..ilyet még nem láttam. ..már mint hogy az ovisok is ilyen "vagány" gúnyában vannak Aztán ők is feldobják a sapkát???...az lehet csak igazi buli a gyerekeknek

    előzmény:
    gerdamama (133038)
    2019-06-11  08:39
  13. 2019. június 11. 11:04133039.

    Ebben a gúnyában is gyönyörűűűű!

    előzmény:
    gerdamama (133038)
    2019-06-11  08:39
  14. 2019. június 11. 08:39133038.


    Ha már az utódokról beszélgetünk, gyorsan kihasználom az alkalmat egy kis offolásra.


    "Ballag már a vén diák..."

  15. 2019. június 11. 08:30133037.

    Keresi a helyét a fiatalember. Nagyon helyes. Mikor tegye, ha nem 17 évesen? Nemrég politikai gyűléseken szónokolt, akkor már inkább rendezzen filmet. Szerintem a papa, mama is így gondolja.
    Azon kapom magam, hogy mosolygok, miközben írom ezt a hozzászólást. Kicsit megbocsátóan, azzal a buksisimogató arckifejezéssel, amitől a kamaszok mindig megsértődnek.


    De eszemben sincs lebecsülni a srácot, még az is lehet, hogy tehetséges.
    A szülőnek meg az a dolga, hogy büszke legyen rá és higgyen benne. Naná, hogy apuka vállalja a szerepet. A többi neves színész  névsorát azért elolvasnám.


    A filmet, ha elkészül, csak azért nem fogom megnézni, mert nem szeretem ezt a "veszélyben a világ, de a végén valaki megmenti" műfajt. Akkor se, ha Oscar-díjas az alkotógárda.

    előzmény:
    BiriBiri (133036)
    2019-06-11  06:41
  16. 2019. június 7. 08:33133035.

    Én is frászt kaptam, mikor Balázs otthagyta a kanapén a babát. Mantráztam, hogy még nem forog, még nem forog, nem tud legurulni ... Persze a BK-ban történnek csodák, de reméltem, ennyire szemetek nem lehetnek a fk-írók, hogy baleset érjen egy kisbabát.
    Balázs egy ostoba balek, de nem sajnálom. Azért egy apasági tesztet elvégeztetnék a helyében. Csak hogy ne nézzen hülyének az a számító kis ribi. Tiszta lappal kellene belevágni a "családi életbe", de egyikük részéről sem érzem a késztetést. Azt elhiszem, hogy a babát mindketten szeretik. Ha lesz neve a gyereknek, Vanda hamar rájön majd, hogy nem passzolnak össze Balázzsal "bár mindent megpróbáltak", és faképnél hagyja azt a mamlaszt. Lesz tartásdíj, és egy Berényi-sarj anyjaként a nagypapa támogatására is számíthat.  



    "Karácsonykor" én sem érzékenyültem el, viszketek minden jelenetnél, mikor Laci és édes anyukája egymásra borulnak. Én is azt hittem, Mária az elmúlt évek összegyűjtött karácsonyi ajándékait hozta el a dobozban. De attól se hatódtam volna meg, sőt. Megint csak arra gondoltam (volna...), hogy az ajándékok csomagolgatása, az önsajnálat, az "elveszett" kisfiú miatti picsogás helyett inkább kereste volna meg azt a szegény gyereket. Rettentően dühítenek ezek az érzelgős, hatásvadász jelenetek. Még akkor is, ha Adélék nem simlisek, hanem komolyan gondolják. Ez nem "ítélkezés", csak saját vélemény.

    előzmény:
    BiriBiri (133034)
    2019-06-07  07:12
  17. 2019. június 7. 07:12133034.

    Ez a Balázs egyre nagyobb málé. Olyan bamba képpel jár kel, , mint egy bús képű lovag. Elég lovagias ajánlás volt, hogy neveljék együtt Marcikát, amitől azonnal meg ijedt, ki is hátrálna már. Gondolom elképzelte, hogy beköltözik Juliékhozlakhatna együtt Mátéval, aki mostanában nagyon eltűnt..majd mint nagy kamaszt, vagy egy új fiú formájában kapjuk vissza. nem nagyon indultak be az apai ösztönei, annyira féltem, hogy Marcika lesírja magát a heverőről, mert csak úgy, oda vetve hagyta amíg babrált azzal a kendővel. Még normálisan meg sem tudja fogni..nem tudom mit eszik rajta Szonja, mert ő szereti, Vanda szerintem nem, de jó jönne neki egy segítség.


    nem tudtam elérzékenyülni a karácsonyon, nem voltam sem érzelmes, sem ünnepi hangulatban. Mária mamában is "csalódtam". Azt hittem abban a dobozban olyan ajándékok vannak amit minden karácsonykor vett az elveszett gyermeknek, nem pedig 12 évre előre..aztán majd nem kap semmit Laci. Gergő is hogy elkezdett kaparni Adél után...szegény Ábel?? jól megjárja , most Gergő olyan gonosz mint Miklós volt. Ja..és elég sok rosszat gondoltunk Máriáról..még mindig azt hisszük, simlisek: Talán nem, de olyan nyögve nyelős ez az egymásra találás. Persze én nem voltam ilyen helyzetben, könnyű ítélkezni.

  18. 2019. június 6. 16:17133032.

    Ja. Én is röhögtem, hogy milyen szépen oda volt készítve a placcra két karácsonyfának alkalmas fenyő. Jó, hogy egy doboz szaloncukrot nem tettek mellé. (Még arról is mehetett volna a hiszti, hogy sehol nem kapnak szaloncukrot. Bár egy boltosnak talán van ennyi protekciója. És már nem tudom követni, milyen hónap van.)

    előzmény:
    Kusza (133031)
    2019-06-06  16:12
  19. 2019. június 6. 16:12133031.

    Milyen "élethű" volt ez erdei jelenet, a sok szárazfa között volt két fenyőfa, ami Lacira várt.

  20. 2019. június 6. 10:14133030.

    Tegnap kiesett a "golfos fickó" a Konyhafőnökből. Ezzel a 4. helyen végzett, ami nagyon szép teljesítmény. Drukkoltam neki, mert civilben nagyon szimpatikus, talán ő volt a legkellemesebb egyéniség a sok hisztis pasas és megjátszós picha között. És még csinos is, jó volt nézni, ahogy mozog a konyhában. Sajnáltam, hogy nem lett dobogós, de a másik három valóban jobb volt tegnap. A végére tényleg a legjobb versenyzők maradtak, bármelyik győz, megérdemli.
    (Általában csak azt a részt szoktam nézni, mikor megkapják a feladatot, meg mikor a zsűri értékeli az elkészült ételeket. A konyhai kapkodás, bénázás nem köt le, csak megy a háttérben a műsor, és ha valami érdekeset hallok, odanézek.)

  21. 2019. június 6. 08:02133029.

    Ez az egész jelenetenként és egészben is már rég alulról szagolja a gagyiszintet. És nézem vaze...!!!(a százéve ittfelejtett karácsonyi emojikkal egyetemben)

  22. 2019. június 6. 07:14133028.

    A szokásos apró-cseprő. Tűzoltásról, vagy arról, hogy a ház porig ég, szó sem esik. Végül is nem fontos.
    Van még olyan romantikus lélek (idiótát akartam írni, de biztos, ami biztos, visszaszívom), aki valódi gyertyákat gyújt a karácsonyfán? Aztán otthagyja az egészet őrizetlenül?

    Egyébként Gizinek teljesen igaza van, az előrehozott ünneppel azt fejezik ki, hogy szerintük Mária nem éri meg a karácsonyt. Nem túl tapintatos gesztus, bár tudom, hogy Laci jót akar. Csak gondolkodni nem tud szegény, és mindig akad, aki támogatja a hülye ötleteit. Bözsi és Vilmos állandó jelenléte, kotnyeleskedése már egy kicsit zavaró.

    előzmény:
    vorii (133025)
    2019-06-05  23:44
  23. 2019. június 6. 07:01133027.

    Négynapos tanfolyam? Az igen! Emelkedni fog a színvonal. Szerintem a mostani alkotók csak háromnapos tanfolyamot végeztek.

    előzmény:
    vorii (133026)
    2019-06-05  23:46

Címlap

top