Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Orális szex, HELP!!!

Torolt_felhasznalo_161916
Torolt_felhasznalo_161916
Létrehozva: 2008. július 24. 22:53

Sziasztok!

Egy olyan problémám van , hogy nem tudom kielégíteni a barátomat orálisan. Előtte volt már jó néhány kapcsolatom, és akkor semmi problémám nem volt a dologgal. Viszont nála valahogy nem megy és eléggé zavar a dolog.

 

Próbáltam már beszélni vele erről, hogy mondja meg, h mit csináljak másképp, vagy akármi, de nem nagyon mondott semmit meg úgy csinált, mintha nem zavarná nagyon a dolog. Na de hát mégis pasiból van, biztos ő is örülne, ha jobban működne ez köztünk.

 

21 éves és én vagyok az első barátnője, ez nem tudom, h befolyásolja- e a dolgot. Ugye velem vesztette el a szüzességét is, meg ezt is én csináltam először neki. Amikor rendesen szexelünk , akkor nagyon hamar elmegy, pár perc az egész, ezért se értem, hogy egyébként mi lehet a baj. Sztem  kézzel/szájjal eléggé fel tudom izgatni, csak vhogy azt nem tudom, h konkrétan ahhoz mi kéne, hogy el tudjon élvezni.

 

Szóval, pasik, csajok akárki akinek bármi tippje van, ne fogjátok vissza magatokat!!Akármilyen ötletet szívesen fogadok!

  1. 2009. augusztus 13. 16:5753.

    Nagy a szam.

    Megis egy olyan vastag futyi nem fer bele, amelyiket nem ér át a kezem se. (egy kéz). Mondjuk 4,5 centis amero mar eleg angy ahhoz, hogy ne érje át.

     

     

    előzmény:
    Tiszavirág* (52)
    2009-08-13  16:38
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 13. 16:3852.
    Olyan kicsi a szád?
    előzmény:
    fitospanni (51)
    2009-08-13  16:34

Címlap

top