Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hiperaktív hólyag

garbanek
Létrehozva: 2008. augusztus 12. 18:03
Utánaolvasva, azt hiszem ebben szenvedek. Ha valakinek szintén ilyen betegsége van, és már kezelik, vagy ki is gyógyult belőle írja meg nekem mire számíthatok azután, hogy elmegyek a panaszommal a háziorvoshoz? Milyen vizsgálatok, gyógyszer stb? Köszönöm, garbanek
  1. 2019. Április 15. 10:3035.

    Sziasztok!


    Tájékozódás alapján nekem is hiperaktív hólyag problémám van. Ezt a nőgyógyászom is valószínűnek tartva Ditropan tablettát írt ki. Kb 6 hét szedés után derül ki  hogy hatásos - e. Nálam igen. Mintha kicseréltek volna. 6 hét után már van hogy átalszom az éjszakát, nem 10-20-szor pisilek nappal. Azonban zavarnak a mellékhatások. Meg nem kérdeztem meg hogy meddig kell szedni, állandóan, vagy egy idő után abbahagyható. Valakinek tapasztalata? 

  2. 2019. Április 15. 10:3034.

    Sziasztok!


    Tájékozódás alapján nekem is hiperaktív hólyag problémám van. Ezt a nőgyógyászom is valószínűnek tartva Ditropan tablettát írt ki. Kb 6 hét szedés után derül ki  hogy hatásos - e. Nálam igen. Mintha kicseréltek volna. 6 hét után már van hogy átalszom az éjszakát, nem 10-20-szor pisilek nappal. Azonban zavarnak a mellékhatások. Meg nem kérdeztem meg hogy meddig kell szedni, állandóan, vagy egy idő után abbahagyható. Valakinek tapasztalata? 

  3. 2008. augusztus 12. 21:5133.

    Sziasztok,

     

    2 évet várni azért elég durva!!

    Én 3 nap után mentem el, 3 napig antibiotikum, és rendben volt.

    Két hétig.

    Másodjára ultrahangra akartak küldeni, de a kerületünk összes ultrahangot végző orvosa szabin van, vagy annyira tele vannak, hogy nem tudom kivárni, több hét a várakozás. Fizetős helyet kerestem, - éljen a TB!!!! -  ott rossz a gép..............

     

    Igyál tőzegáfonyát, állítólag az nagyon jó rá, én azt teszem, amíg találok egy épkézláb orvost, mert azért keresek. Kitartóan:))

    Tedd ezt Te is. Jobbulást:))

     

    előzmény:
    garbanek (1)
    2008-08-12  18:03
  4. Torolt_felhasznalo_444373
    Torolt_felhasznalo_444373
    2008. augusztus 12. 21:4532.

    Szia!

    Én "sokatpisilős" vagyok,amióta az eszemet tudom. (Egyébként izzadós is és sokat "vedelős" is ) Erre rátett egy lapáttal egy mióma, ami a méhem külső falán van és pont a hólyagomat nyomja. Esteleg Nálad nincs hasonló? Mivel műttetni még nem akarom és nem is indokolt olyan méretű, nálam is az a megoldás, hogy ha mennem kell valahová próbálom leszorítani a folyadékbevitelt. A dokik biztos elküldenek majd UH-ra is, remélem megtalálják az okát a problémdnak!

    OFF : Semiramis, amelyik topika belenézek, abban mindenhol van egy-egy "keserű", letoló beírásod vagy csak én akadtam folyton ezekbe?

     

    előzmény:
    garbanek (1)
    2008-08-12  18:03
  5. 2008. augusztus 12. 21:3231.

    Nem lehet,hogy idegi alapon is van?

     Én is sokszor megyek,főleg ha tudom,most menni kell valahová.

    Úgy vagyok mint third írta, ilyenkort előtte már nem iszom

    a tea amúgyis vízhajtó jellegű.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. augusztus 12. 20:5230.

    1) de nem mindegy, mikor. Az idöpont siettetese vagy elodazasa  viszont reszben sajat döntes.

    2) az elet betegseg, mert akkor betegsegnek hivnak, nem eletnek.

    3) a halal nem szövödmeny, legfeljebb a szövödmenyek következmenye.

     

    amugy stimmel.

    előzmény:
    Kalliopé (26)
    2008-08-12  20:39
  7. 2008. augusztus 12. 20:4429.
    És most komolyan,a gondokkal orvost kell felkeresni,de attól még meg lehet beszélni másokkal a tapasztalatokat.
    előzmény:
    Kalliopé (27)
    2008-08-12  20:42
  8. 2008. augusztus 12. 20:4328.

    Sajnos nekem is volt az elso fajta hiperaktiv holyagbol

     

    A gyakori wc-re menosbol meg most is nalam sem derult ki az ok, pedig meg holyag-gyulladassal is kezeltek, nagy rakas antibiotikummal es mindenfele vizsgalatnak nevezett torturan vegigmentem. A vegen feladtam, mar nem erdekel. Ha mennem kell valahova, akkor elotte 1-2 oraval en sem iszom, akkor nincs gond.

     

    Garbanek es mindenki mas - aki hasonlo gondokkal kuzd - JOBBULAST

     

    előzmény:
    third (21)
    2008-08-12  20:07
  9. 2008. augusztus 12. 20:4227.
    A FÉRJ HAZAJŐ BETEGEN...  

    A férj hazajő betegen.
    Hű nője orvosért
    Megy hirtelen.
    Miként siet, az istenért!
    Az orvostól mindent remél,
    Azért rohan érte, mint a szél,
    Oly gyorsan azért keresi föl...
    Jól tudja: az orvos gyakran öl.

    Szalkszentmárton, 1846. március 10. előtt

     

     

     

    Egy kis versike..

    előzmény:
    semiramis (10)
    2008-08-12  18:39

Címlap

top